Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

hargharg

na, ahhoz hogy ennek a parbeszednek az ertelme leessen, kellett 5 perc... : DDDD
rofl

Selmo

Near genius.

A tökéletesség unalmas.

RedPriest

Részemről 30másodperc körül volt, hogy leessen. :D
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

Én

Én meg már megszoktam. :P

hargharg

Quote from: Selmo on 2008-02-01, 21:55:29
Near genius.
koszonom, igyekszem. ^_^

Quote from: RedPriest on 2008-02-01, 22:42:11
Részemről 30másodperc körül volt, hogy leessen. :D
: )
azert azt gyorsan hozzateszem, hogy nem agyaltam rajta, hanem mint holmi furcsasagot elkonyveltem, es kozben meg is vacsoraztam, ami megint csak elvonta a figyelmemet, de mikor visszaultem a gep ele, egybol leesett. csak hat az 5 perc mulva tortent meg. : D

mellesleg: itt ketoras menetido mellett negyed orat kesett a vonat. fel tizkor ert ide.
rofl

Lt. Simoan Blarke

Mikor lettem én alkoholista? Megint kész vagyok  :eek: :mad: :frown:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Draconire

Quote from: Solid Snake on 2008-02-01, 21:20:13
Quote from: Én on 2008-02-01, 21:01:10
Pompás. Egyébként jó lesz, mert most edzésen meghaltam, holnap reggel edzésen meg fogok halni, szóval az eseményen double hulla leszek. :P
Disappear.
This double is an eyesore.
This double. This double. This double. This double. This double. This double. This double. This double. This double. This double. This double. This double. This double. This double. This double. This double. This double. This double. This double. This double. This double. This double. This double. This double. This double. This double. This double. This double. This double. This double. This double. This double. This double. This double. This double. This double!

amirite?

Én

Mi a probléma urak? Egy ilyen szarságon való fennakadást mifelénk "zabszem van a seggemben" szindrómának hívják.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Én on 2008-02-01, 23:07:34
Mi a probléma urak?
nothing, mademoiselle, grat az 1khoz. :)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

hargharg

double trouble... x DDD
(vagy az triple?)
rofl

Én

Kösz, neked pedig további kellemes ivást. :D (denial in mademoiselle)

Kvikveg

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-02-01, 23:03:47
Mikor lettem én alkoholista? Megint kész vagyok  :eek: :mad: :frown:
He?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Kvikveg on 2008-02-01, 23:12:49He?
Nincshe, éhgyomorra kb 3 deci vilmos és fél doboz cigi és kész vagyok teljesen, szédülök, pörgök, stb. Komolyan rettenetesen érzem magam. Züllök.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Draconire

Quote from: Én on 2008-02-01, 23:07:34
Mi a probléma urak? Egy ilyen szarságon való fennakadást mifelénk "zabszem van a seggemben" szindrómának hívják.
[spoiler=hint]
Quote from: Solid Snake on 2008-01-31, 20:58:37
...aztán a tanár mégis képes volt elhúzni olyan apróságok miatt, mint pl. a formális paraméterlista elemeinek deklarálása.
Én így deklaráltam: double tavolsag (double x1, x2, y1, y2)
A tanár szerint úgy lenne helyes szintaktikailag, hogy a paraméterlista minden egyes elemének megadod a típusát, még akkor is, ha ezen típusok megegyeznek.
Tehát: double tavolsag (double x1, double x2, double y1, double y2)
[/spoiler]

Én csak pusztán szavakba öntöttem SS tudatalattiját, az, hogy ez pont a te postod okán jött fel, nem jelent semmit. ;P

Kvikveg

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-02-01, 23:14:22
Quote from: Kvikveg on 2008-02-01, 23:12:49He?
Nincshe, éhgyomorra kb 3 deci vilmos és fél doboz cigi és kész vagyok teljesen, szédülök, pörgök, stb. Komolyan rettenetesen érzem magam. Züllök.
Najo, az en alkoholizalasi szokasaim mellett erre nem szolok semmit. De megis: jobbulast.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Én on 2008-02-01, 23:17:09
Az ügyes ennyitől kidőlni, gondolom inkább a cigi baszott be... Egyél valamit/igyál valami alkoholmenteset és dőlj le valami zene mellett.
Note that fuckin empty stomach. Egész napi energiabevitelem 6 pohár gyömbéres kinley (?) volt és pár kocka fetasajt. Kvikveg: köszi.
Megyek keresek még piát, mintha lett volna még bor a hűtőben.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Én

repost:
Az ügyes (itt kis del, mert a decit centinek olvastam)... Egyél valamit/igyál valami alkoholmenteset és dőlj le valami zene mellett.
Draconire: Ooooooh... akkor bocs. :redface:

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

White SeeD

Quote from: Próféta on 2008-01-31, 12:08:09
[spoiler=indoklás]az 1, 2, 3, 4, 5, .. számsorozat monogramja.[/spoiler]

Arigatou! Ez tényleg oylan egyszerű volt hogy sosem jöttem volna rá :D

And here the rewards:

http://interhost.hu/whiteseed/rew1.jpg
http://interhost.hu/whiteseed/rew2.jpg
http://interhost.hu/whiteseed/rew3.jpg
http://interhost.hu/whiteseed/rew4.jpg
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Ramiz

Nem lesz több Pákó:
http://youtube.com/watch?v=YPbyj4rB1wo

Kicsit sajnálom az ürgét, nem mintha a youtube-ra feltett hülyeségeket kívül láttam volna valaha is tévéműsorban. De nyilvánvaló, hogy ő mindent megtesz, hogy képernyőn lehessen, és ezt a dicső magyar médiában minden féreg a lehető leggátlástalanabbul kihasználta. Most valaki megelégelte Pákót, és ugyanezen módszerrel kivégezte...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

RedPriest

Quote from: Ramiz on 2008-02-02, 11:37:19
Nem lesz több Pákó:
http://youtube.com/watch?v=YPbyj4rB1wo

Kicsit sajnálom az ürgét, nem mintha a youtube-ra feltett hülyeségeket kívül láttam volna valaha is tévéműsorban. De nyilvánvaló, hogy ő mindent megtesz, hogy képernyőn lehessen, és ezt a dicső magyar médiában minden féreg a lehető leggátlástalanabbul kihasználta. Most valaki megelégelte Pákót, és ugyanezen módszerrel kivégezte...

Nincs különösebb baj vele azt leszámítva, hogy hülye, és jóhiszemű. Bármennyire is sajnálom, hogy most így (talán legjobban) szúrtak ki vele, de valahol azt kell mondanom, hogy megérdemelte. Ő a tipikus ember, aki ha kell, kútba ugrik.
YouTube-on rendszeresen botlok bele olyan videókba, amiben szerepel, és talán túl sokszor a tv-ben is. Én elhiszem, hogy szeretné elérni, hogy figyeljenek rá, meg hogy középpontban legyen, de húzzuk meg a határt, hogy meddig (mármint ő húzza meg). Nekem már unalamas, és mint most is, hogy megnéztem ezt a videót, már idegesítő is (nem a tartalma, hanem a stílusa, ahogy van az egész lénye). Talán egy gyerekhez tudnám hasonlítani, aki feltünési viszketettségben szenved, feltétlen szeretne a középpontba kerülni, maximálisan alkalmazkodik a helyzetekhez, hogy senkivel ne kerüljön összetűzésbe. Magatartászavar, és szocializálódási problémák. Szerintem ez messze több, mint hogy állandóan szeretné uralni a médiát jelenlétével. Kutyából nem lesz szalonna...
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

Fubenalvo

de a kutyának lesz pénze, és erről szól ez... :P
Amíg az emberek kiváncsiak az ilyen magyar celebekre mint kelemen anna meg pákó meg még nem 1 hülye, addig lesznek is... mert megélnek belőle és nem is rosszul.
Van akinek nem számít hogy jó pénzt kap azért ha hülyét kell csinálnia magát egy ország elött.

sirtomi

Jó pénzért Te is bevállalnád tuti! :D

Ramiz

Quote from: Fubenalvo on 2008-02-02, 12:48:12
de a kutyának lesz pénze, és erről szól ez... :P
Amíg az emberek kiváncsiak az ilyen magyar celebekre mint kelemen anna meg pákó meg még nem 1 hülye, addig lesznek is... mert megélnek belőle és nem is rosszul.
Van akinek nem számít hogy jó pénzt kap azért ha hülyét kell csinálnia magát egy ország elött.

Miért, te nem vagy kíváncsi egy nagymellű szőke csajra? :D
[spoiler=Bad news...][/spoiler]
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Én

Quote from: Ramiz on 2008-02-02, 11:37:19
Nem lesz több Pákó:
http://youtube.com/watch?v=YPbyj4rB1wo

Kicsit sajnálom az ürgét, nem mintha a youtube-ra feltett hülyeségeket kívül láttam volna valaha is tévéműsorban. De nyilvánvaló, hogy ő mindent megtesz, hogy képernyőn lehessen, és ezt a dicső magyar médiában minden féreg a lehető leggátlástalanabbul kihasználta. Most valaki megelégelte Pákót, és ugyanezen módszerrel kivégezte...
[spoiler][/spoiler]Azért ritka nagy geciség volt ez. Tudja egyáltalán, ki volt Hitler meg Szálasi? Asszem fülét-farkát behúzta volna a nevük hallatára, ha igen.


Gregory

Pákó related:
Hitlerről tudta, h ki volt(mondta is, h ő legalább megmondta az igazat), Szálasit viszont tényleg ők tanították meg neki. Elvileg aztán több helyen is azt nyilatkozta(Pákó), h kényszerítették, meg nem akarta, h halálra verjék, és csak ezért csinálta meg amiket mondtak neki. Én se tudtam hova rakni ezt az egészet, ezért egy kicsit utána olvastam, és a videó készítői azt állították, h ők csak azért akartak Pákóval beszélni, h megcáfolják a média által keltett "ostoba Pákó" képet.

chilip

Quote from: Gregory on 2008-02-02, 15:11:34
Pákó related:
Hitlerről tudta, h ki volt(mondta is, h ő legalább megmondta az igazat), Szálasit viszont tényleg ők tanították meg neki. Elvileg aztán több helyen is azt nyilatkozta(Pákó), h kényszerítették, meg nem akarta, h halálra verjék, és csak ezért csinálta meg amiket mondtak neki. Én se tudtam hova rakni ezt az egészet, ezért egy kicsit utána olvastam, és a videó készítői azt állították, h ők csak azért akartak Pákóval beszélni, h megcáfolják a média által keltett "ostoba Pákó" képet.

hát ha nem kényszerítették, akkor a cáfolás nem sikerült...

Én

Quote from: Gregory on 2008-02-02, 15:11:34
Pákó related:
Hitlerről tudta, h ki volt(mondta is, h ő legalább megmondta az igazat
Igen, de ahogy mondta, nekem nagyon a szájába darálták érzésem volt. Ja, Szálasi látszott, elvégre ki se tudta mondani, aztán már igen.
Mellesleg:
Quote from: RedPriest on 2008-02-02, 12:43:00
maximálisan alkalmazkodik a helyzetekhez, hogy senkivel ne kerüljön összetűzésbe. Magatartászavar, és szocializálódási problémák.
szerintem is erről van szó.

Dreamcleaver

Quote from: Cobra on 2008-02-01, 20:59:25
Nem értem miért nem rúgják ki azokat, akik nem állnak munkába? Nem kell azért, mert sztrájkolnak, hanem "létszámleépítés van a magasabb bérek miatt" :) Az újonnan felvett emberek meg kaphatják a régi bért.

Vegy betiltják a sztrájkjogot, aki meg sztrájkol azt elviszik közmunkára ingyen dolgozni. Máshol is megcsinálták már, ha a munkások nem fértek a bőrükbe.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS