Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Draconire

Aaaah, én úgy értettem, hogy az egész évfolyam táncolt egyszerre. Ilyen osztályok táncolnak dolog nálunk is volt, bár mi 3 féle táncra osztottuk fel, így nem táncolt mindenki egyszerre. Volt a mi MiB-ünk, egy faggot-dance az osztály leghülyébbjeinek előadásában (nagy siker volt:D), plusz egy latinos. Meg ezek mellé ugye pár idióta előadás/jelenet, én egy börtönőr voltam pl. (gumibot, egyenruha, stb.) aki miután levert egy lázadást, klasszikus mátrixos harcba keveredett egy ügynökkel és jól elterült a földön. :D


Quote from: Solid Snake on 2008-02-08, 23:28:43
Neked megvan a szalagavató műsorunk videón?  :D
Sürgősen add majd kölcsön.  :whoah:
Mennyit ér meg neked?

Solid Snake

Quote from: Draconire on 2008-02-08, 23:31:33
plusz egy latinos.

Az pontosabban cha-cha-cha volt.  :ejnye:

Quote from: Draconire on 2008-02-08, 23:31:33
Quote from: Solid Snake on 2008-02-08, 23:28:43
Neked megvan a szalagavató műsorunk videón?  :D
Sürgősen add majd kölcsön.  :whoah:
Mennyit ér meg neked?

Mondjuk a halhatatlan lelkedet.  :__devil:

Draconire

Quote from: Solid Snake on 2008-02-08, 23:41:22
Az pontosabban cha-cha-cha volt.  :ejnye:
Bennem csak az maradt meg, hogy milyen jó volt röhögni rajta, ahogy állandóan elb*szod a lépéseket. :D



Quote from: Solid Snake on 2008-02-08, 23:41:22
Mondjuk a halhatatlan lelkedet.  :__devil:

Manitu

Quote from: Zsiga on 2008-02-08, 22:59:56
Quote from: Manitu on 2008-02-08, 22:46:28
Én meg önként jelentkeztem, hogy akarok táncolni a szalagavatón. Nyolc pár kellett a műsorhoz az egész évfolyamból, de így is volt egy-két ember, akit az osztályfőnököknek kellett kijelölnie önkéntjelentkezőnek, hogy kilegyen a létszám. Nem értem ezt a mentalitást, tök buli volt, pedig igencsak falábú vagyok én is.
Nálatok nem táncolt mindenki?  :eek:
Nálunk csak az osztályunkból volt 24 pár. Alig fértünk be a nagyterembe.
Nem. Nálunk hagyományosan palotás volt, azt nem lehet olyan sokan... vagyis lehet, ha van egy qrva hosszú bálterem, de ilyesmi nem állt rendelkezésre. 8 vagy 10 pár volt csak, de így is épphogy elfértünk a színpadon.
Meg persze volt valami színdarab, meg tuggyistenmégmi, de az kit érdekel, már nem is emlékszem rá :D


Kuroi Tenshi

Hmm, nálunk a mi osztályunknak is volt 3 tánca (keringő,
palotás, néptánc), és a másik osztálynak is volt 2-3.
Én is nem kissé falábú vagyok, de jó volt :) A keringőből
kifelejtettek a szervezők, mert épp akkor beteg  voltam
(::) jó, hogy gondoltak rám), de a másik kettőben én is
voltam

Zsiga

Hát helyprobléma az nálunk is volt, ekkora helyre kellett ötvenen beférnünk, úgy hogy bent volt még vagy 100-150 néző is... :) Itt egy video a suliról, 13:00-tól van benne egy szalagavató részlet, ott jobban látszik hogy mennyi hely volt. Meg lehet röhögni hogy hol szenvedtem 4 évig. :)

Kuroi Tenshi

Quote from: Zsiga on 2008-02-09, 02:06:46
13:00-tól van benne egy szalagavató részlet
13:00? Ok, majd ebéd után megnézem
(:D de szar, de szar..)

tanulság: x év sc-kihagyás után csak szenvedés volt visszamenni.
Ezek után csak fps-sel játszok  :uzi:

Zanador

Quote from: Zsiga on 2008-02-09, 02:06:46
Hát helyprobléma az nálunk is volt, ekkora helyre kellett ötvenen beférnünk, úgy hogy bent volt még vagy 100-150 néző is... :) Itt egy video a suliról, 13:00-tól van benne egy szalagavató részlet, ott jobban látszik hogy mennyi hely volt. Meg lehet röhögni hogy hol szenvedtem 4 évig. :)
Nem mondod, hogy ebben a városban volt normális szallagavató is? Lehet mégiscsak be kellett volna néznem a refis haverokhoz, talán nem tartanám ezt a hagyományt az egyik legnagyobb ostobaságnak a gimiben... de arra, hogy táncoljak, igy se tudtak volna rávenni.
Following the tracks of an angel.
Csak az életét hosszabbitja meg az aki ébren tölti az éjszakáit.
A pohár lehet félig tele, de a tár mindig félig üres...

Kuroi Tenshi

#17588
Egyre inkább csúsznak szét a napjaim, úgy érzem.
5 múlt, de még nem vagyok álmos.
Tegnap is négy után feküdtem le, de még sokáig
nem tudtam elaludni. Délre húztam a vekkert (de
pár telefon már 9 körül keltett), de végül csak 3
után keltem fel (úgy látszik fel se ébredtem, vagy
már nem is emlékszem arra, hogy felkeltem és azt
a két lépést a vekkerig megtettem, majd vissza-
feküdtem). Öööööhm jah. Na lassan megyek le-
feküdni, mert ebédkor úgyis ébreszteni fognak ::)

sz: jahm, újabb pwn-kép a gyűjteménybe. :)
Úgy tűnik, az ilyen alvási (vagy naphosszi?) rend-
ellenességek még a fórum válogatott éjszakai
baglyai között sem ilyen mindennaposak :)

minuszmiki

Én is hasonlóan vagyok, az elmúlt két éjjel aludtam vagy öt órát összesen, ma délután gondoltam ledőlök kicsit, felkeltem este tizenegykor, most meg friss vagyok, de a holnapi ebédig nekem se ártana aludnom. Pwnt képet meg nem tudtam ma csinálni, itt garázdálkodsz egész éjjel.  :haha:

Kuroi Tenshi

Quote from: minuszmiki on 2008-02-09, 06:21:13
Pwnt képet meg nem tudtam ma csinálni, itt garázdálkodsz egész éjjel.  :haha:
:D
Apám felébredt és elzavart, itt az alkalom - 15 perc múlva :)

minuszmiki


RedPriest

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-02-09, 06:06:57
Egyre inkább csúsznak szét a napjaim, úgy érzem.
5 múlt, de még nem vagyok álmos.
Tegnap is négy után feküdtem le, de még sokáig
nem tudtam elaludni. Délre húztam a vekkert (de
pár telefon már 9 körül keltett), de végül csak 3
után keltem fel (úgy látszik fel se ébredtem, vagy
már nem is emlékszem arra, hogy felkeltem és azt
a két lépést a vekkerig megtettem, majd vissza-
feküdtem). Öööööhm jah. Na lassan megyek le-
feküdni, mert ebédkor úgyis ébreszteni fognak ::)

sz: jahm, újabb pwn-kép a gyűjteménybe. :)
Úgy tűnik, az ilyen alvási (vagy naphosszi?) rend-
ellenességek még a fórum válogatott éjszakai
baglyai között sem ilyen mindennaposak :)

Ez nálam is megvan. Mindig éjfél után fekszem, annyi különbséggel, hogy ha másnap egyetem van, akkor éjfél után pár perccel, ha szabad a másnap, akkor akár utána 3, 4 órával is. Mondjuk érdekes, mert ilyenkor 12 körül szoktam kelni, de mostanában automatikusan 9, 10 körül már fent vagyok. Ha reggel van órám, akkor meg 5-kor pattanok, ugyanis szeretek kávé mellett friss, ropogós híreket olvasni neten. Néha azt hiszem, simán van rendszer ebben, de kezdek rájönni, hogy mégsem. És egy-egy nap már érzek némi kimerültséget is.


Én nem táncoltam szalagavatón, sem osztálytáncban (túl modern, és egyedi volt), sem pedig keringőben (bár ezt a részét néha-néha bánom). Én és a tánc örök ellenségek vagyunk. Nem szeretek táncolni, többek között ezért sem mentem gólyabálba most. Az érdekes csak az, hogy nem mondhatja rám senki joggal, hogy falábú vagyok, mert több évig jártam, és tanultam táncokat. Végülis, lehet, ez utáltatta meg velem. De az eredményen nem változtat, menekülök az ilyen alkalmak elől.
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

Én

#17593
Nekem semmi tervem sincs még, még csak azt sem tudom kit kérek fel majd, de szerintem ez nem lesz nagy gond, megtanulni a táncot se, bennem inkább az a probléma, hogy nem szeretem az lyen jellegű rendezvényeket. Azért valahogy túlesek majd rajta...
Tegnap megvolt életem élegszarabb házibulija, mivel a héten minden nap volt edzésem eddig, olyan voltam mint a mosott szar és a társaság sem volt ínyemre. Itthon kellett volna maradnom aludni. :Eztneked:
Ennyi a rant mára, kérem kapcsolja ki... megyek aludni.

kikuchiyo

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-02-09, 06:06:57
Egyre inkább csúsznak szét a napjaim, úgy érzem.
5 múlt, de még nem vagyok álmos.
Tegnap is négy után feküdtem le
Quote from: minuszmiki on 2008-02-09, 06:21:13
Én is hasonlóan vagyok, az elmúlt két éjjel aludtam vagy öt órát összesen
Quote from: RedPriest on 2008-02-09, 11:46:07
Ez nálam is megvan. Mindig éjfél után fekszem

http://xkcd.org/320/
Failure is the default option

Én

Végre egy ebből a webcomicból, amit értek...
Hmm... 30 seedről 17-el jön a frozen throne. Pompás. Inkább megyek vissza wolfeinsteinezni... :D

minuszmiki


Baggio

szeretnék egy olyan bejelentést tenni, amiért valszeg sokan anyázni fognak  :lul: :
nyáron legalább 1 hónapot, de inkább 5 hetet fogok japánban tölteni !!!    :Kiraly: :cool:
belgyógyászat cseregyakorlat lesz. a város nincs eldöntve, de szinte az összes városba be lehet adni a jelentkezést. de az hogy én kaptam meg a japán helyet az már fix.
YEAHHHHHHH :whoah:
szolgálati közleményünket halloták

Próféta

Dolgozni? Japánban? Bele fogsz te dögleni!
De persze gratula  :appl:

.Attila

Grat :)
Azért ugye kapsz elég szabadidőt? ;)

minuszmiki

Grat Baggio, majd ne felejts el beszámolni.  :jee:

Én

Sok sikert Baggio! Majd írj valami blogot ha lesz időd! :cool: :hopp:

Baggio

igazából nem teljesen munka lesz, hanem inkább gyakorlat. bár az kétésgtelen hogy bennt kell lenni a kórházban minden nap kb d.u. 4ig, szóval nem egy henyélős hely. remélem azért lesz idő nézelődni, de ezért is akarok 5 hetet maradni hogy legyen 1 hét krúzolástra idő... most már csak rengetek pénzt kell szerezni :D
blogot irni nem tudom hogy kell, de csak keresek vmi ingyneset és annyi gondolom

Kuroi Tenshi

Quote from: kikuchiyo on 2008-02-09, 15:17:59
http://xkcd.org/320/
ismerős helyzet, leszámítva a milf-fixációt. Ezt a meghosszított napok
módszert ismerem és nyáron/szünetben néha önmagától beáll, de
amikor egyetem és munka valamennyire köti a napjaimat, már nem
annyira jó :/

Quote from: Baggio on 2008-02-09, 16:31:28
szeretnék egy olyan bejelentést tenni, amiért valszeg sokan anyázni fognak  :lul: :
nyáron legalább 1 hónapot, de inkább 5 hetet fogok japánban tölteni !!! 
belgyógyászat cseregyakorlat lesz.
belgyógyászat? munka? Japánban? Enjoy your pile-o-gore, irl-guro, etc.
Én ugyan nem irígylem tőled :hehe:
Grat :appl:

RedPriest

Gratulálok Baggio, enyhén irigyellek. :smile: És én is szeretnék olvasni valami blogot, vagy ha azt nem is fogsz írni, jöhet ide is a napi rant. :D
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

Gregory

Quote from: RedPriest on 2008-02-09, 20:20:29
Gratulálok Baggio, enyhén irigyellek. :smile: És én is szeretnék olvasni valami blogot, vagy ha azt nem is fogsz írni, jöhet ide is a napi rant. :D
Külföldről nem elérhető az oldal.
Btw grat hozzá, érezd jól magad etc. Also do want pics too

Kvikveg

Grat Baggio.  :jee:

Miert oh miert van az, hogy amikor kezdenem jol erezni magam (gitargyakorlas lol), akkor bejon tesom es a kivandorlasrol kezd lelkiismeretfurdaltatni?
Komolyan neha az az erzesem, hogy amikor aktivizalom magam es fejlodnek valamerre, az elet kozbelep azonnal valami negativummal. Ennek a merete lehet az atomcsapastol az ilyen aprosagig terjedo dolog.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Miért, hány atomcsapást éltél már át?
Failure is the default option

Kvikveg

Quote from: kikuchiyo on 2008-02-09, 23:09:02
Miért, hány atomcsapást éltél már át?
Lelki atomcsapaskent megfelel a kivalo bizonyitvany utan valahogy elfelejtett penzjutalom? (Ti masik 2nek kiosztotta, en meg elfelejtodtem.)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Tycho

Quote from: Kvikveg on 2008-02-09, 23:12:46
Quote from: kikuchiyo on 2008-02-09, 23:09:02
Miért, hány atomcsapást éltél már át?
Lelki atomcsapaskent megfelel a kivalo bizonyitvany utan valahogy elfelejtett penzjutalom? (Ti masik 2nek kiosztotta, en meg elfelejtodtem.)

Touché.

:eek: :wtf :eek: :ejj: Ilyet nem csinálunk... Mindig tudtam valahol, hogy van ebből a szempontból rosszabb az én szüleimnél, akik elvárták volt, hogy kitűnő legyek, de ha egyszer lettem, nem kaptam semmi jutalmazást (szóbalit se), de sose gondoltam volna, hogy hallok is élő példát erre... Sose mondtad ezt nekik el, hogy ez mennyire szarul esik? Én kiverntem volna a balhét, mint pl tegnap amiért anyám leparazitázott, mert nem mosogattam el...