Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Én

Nálam most teljes a Kánaán. Ma jött haza apám németből, hozott körülbelül 20 kiló csokit, n+1 sört és befőttes virslit. Azt hiszem ebből egyoldalú táplálkozás lesz.

Ramiz

Quote from: kikuchiyo on 2008-02-17, 21:04:06
Quote from: Manitu on 2008-02-17, 20:33:40
Ah, nincs is jobb program vasárnap estére, mint Windowst telepíteni :) Mikor máskor nyírnám ki szegény oprendszert, ha nem ilyenkor :rolleyes:
Tanulság: Ha a vírusirtó azt mondja, hogy egy fájlban trójai van, akkor valószín ő tudja jobban, és bár bátor, de semmiképpen nem ésszerű cselekedet mégis elindítani :D

Így tanul a gyerek :)

Mint ahogy az esztergályos tanuló is csak egyszer bizonyosodik meg a kezével, hogy tényleg forog az eszterga. :)

Mármint kezenként egyszer?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

Pedig még nincs is október :D

Avval a csokival gondolom ellesztek egy darabig. Egyszer szülinapra kaptam egy ismerőstől több, mint 2kg gumicukrot. Mert emlékezett, hogy egyszer poénkodtunk avval, hogy mennyit bírok megenni. Amikor átadta, közölte, hogy egy hetem van, hogy megegyem, különben csinálnom kell sütit... Utána hónapokig nem nyúltam gumicukorhoz... :haha: (akkor ez nem tűnt ennyire mulatságosnak, de így utólag az..)

Én

Gumicukrot csak ritkán eszek... bár ha jól emlékszem, akad most az is. :D Csoki meg ki fog tartani, főleg, hogy én vagyok az egyetlen fogyasztó, és én sem úgy eszem, mint Őrült Stone. Majd talán kipróbálom, nekem skerül e szívet kirakni a hűtőre. :haha:

Kuroi Tenshi

Quote from: Én on 2008-02-17, 21:19:59
Majd talán kipróbálom, nekem skerül e szívet kirakni a hűtőre. :haha:
Utána a konyhatakarítás-felelős ős pedig kipróbálja, neki sikerül-e
szivet kirántani elsőre :haha:

Kvikveg

Quote from: Lythis on 2008-02-17, 21:09:02
Quote from: Próféta on 2008-02-17, 21:07:36

BREAKING NEWS: a mai napon végre elpusztítottuk az utolsó adag bejglit.
oh shi.. most hogy mondod, lehet, hogy nekem még van eltéve, amit elrejtettem, hogy ne egye meg előlem a család....
Szerintem mar szoros kis csaladot alapitott.  :hehe:

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-02-17, 21:24:51
Quote from: Én on 2008-02-17, 21:19:59
Majd talán kipróbálom, nekem skerül e szívet kirakni a hűtőre. :haha:
Utána a konyhatakarítás-felelős ős pedig kipróbálja, neki sikerül-e
szivet kirántani elsőre :haha:
:lol:

Mai napi szoveg a Peter's Friends-bol:
Quote- It's like kindergarten, school, university... black hole.
- It's not that bad.
- Yes it is. In fact, it's slightly worse than that.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lt. Simoan Blarke

20 kg csoki? Hm. Volt olyan hogy megnyertünk valami szart, fejenként 40 rugó. Megjött a pénz, nagybevásárlás, 25 rugót otthagytam a tescoban. Ebből volt 20 tábla csoki, meg egy csomó ilyen "szelet" beosztású. Lehet tippelni, hogy mennyi maradt belőle 4 nap után... pedig csak én ettem :D (Tény, mást nem zabáltam.) Mennyi a standard "táblás csoki" nettó tömege? Csak hogy el tudjam képzelni :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Cobra

Normál tábla 100g, nagy Milka 300g.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Én

5163 seed közül egyhez sem tudok csatlakozni - ez fantasztikus.  :wtf
Ja: a 20 kg-ot nem kell készpénznek venni :D Max 5-6 lehet, így első látásra azért az is kurvasok...

Tycho

komolyan röhejes, hogy a ma reggelem legnagyobb problémája a felkelés után az, hogy miért nem működik az animgifem avatárként... nem csapott még meg a szorgalmi időszak szele, pedig 3 hét és ZHk is lesznek... :ejj:

Tycho

Quote from: Ymir on 2008-02-18, 11:32:59
Quote from: Tycho on 2008-02-18, 11:15:09
komolyan röhejes, hogy a ma reggelem legnagyobb problémája a felkelés után az, hogy miért nem működik az animgifem avatárként... nem csapott még meg a szorgalmi időszak szele, pedig 3 hét és ZHk is lesznek... :ejj:

Jó neked! :)
Nekem meg a felvett órák közül elméletben 2t fel sem szabadott volna venni előfeltétel hiányában (nem jelezte ki a rendszer), 2ről meg kiderült, hogy a tanár tudta nélkül indult, akik meg Amerikában vannak jelenleg. A jó az egészben az, hogy lezárult az órafelvételi időszak, és elvileg már csak pénzért lehet leadni órákat.

félreértesz... az zavar, hogy az összes elintézni való dolgom helyett ez az ami zavar, azok meg nem... :haha:

Tycho

Quote from: Ymir on 2008-02-18, 12:01:33
akkor gomen a félreértelmezés miatt!
nincs miért kérned :haha:

sirtomi

Engem meg csak az zavar, hogy ilyen semmi problémáitok vannak :p

minuszmiki

Hmm, engem meg nem zavar semmi, mondanám, ha nem jött volna rám tegnap a dögrovás, marhára utálok beteg lenni. :/

Lythis

nos, jahm, tárgyfelvételnek már vége, én meg még be akarok magamnak erőszakolni pár órát, mert a jelenlegi marha kevés ... sosem gonoltam volna, hogy ilyen "problémákkal" kell majd küzdenem :)

Én

Nekem most a legnagyobb problémám, hogy a pénteken műtött lábujjammal belerúgtam egy lépcsőbe, és most ömlik belőle a vér... legalábbis ömlene, ha nem lenne bekötve.
Egyébként számtechórán vagyok. :P

Tycho

#17806
Quote from: Én on 2008-02-18, 14:46:30
Nekem most a legnagyobb problémám, hogy a pénteken műtött lábujjammal belerúgtam egy lépcsőbe, és most ömlik belőle a vér... legalábbis ömlene, ha nem lenne bekötve.
:eek: miért kellett műteni?

Amúgy van elég bajom nekem, nem kell irígykedni, csak zavar, hogy nem különösebben zavartatom magam miattuk, pedig nagyon is kéne. - Bár most az egyiket megoldottam elég lazán, úgy fest, lehet mégis jogosan vagyok nyugodt velük kapcsolatban :jee:

Ramiz

[spoiler=beriberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberi]beriberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberiberi[/spoiler]
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Ramiz

Quote from: Tycho on 2008-02-18, 18:07:48
Bár most az egyiket megoldottam elég lazán, úgy fest, lehet mégis jogosan vagyok nyugodt velük kapcsolatban :jee:

A legtöbb nyugtalanságra mindig a megoldottnak tűnő problémák adnak okot... (beriberi).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

RedPriest

Quote from: Lythis on 2008-02-18, 14:23:22
nos, jahm, tárgyfelvételnek már vége, én meg még be akarok magamnak erőszakolni pár órát, mert a jelenlegi marha kevés ... sosem gonoltam volna, hogy ilyen "problémákkal" kell majd küzdenem :)

Nézegettem én is párat, ilyen bortörténelem, meg Debreceni Egyetem nagy professzorai I. ( :lol: ), de rájöttem, hogy 38óra éppen elég nekem. Persze, ez csak elméleti szinten ennyi, gyakorlatilag ha a felére bejárok... Mondjuk kicsit azért többre.
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

Nakedape

mi eza beri*sok? :confused:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

Quote from: Nakedape on 2008-02-18, 19:43:42
mi eza beri*sok? :confused:
Beriberiberiberiberi(beri).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

#17813
Quote from: Ramiz on 2008-02-18, 20:20:57
Quote from: Nakedape on 2008-02-18, 19:43:42
mi eza beri*sok? :confused:
Beriberiberiberiberi(beri).

úgy éreztem.. a választ.. :D

ugye nem ez és nem ezért:
http://en.wikipedia.org/wiki/Beriberi

nyugtass meg plz  :frown:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

.Attila

Quote from: Nakedape on 2008-02-18, 20:28:38
Quote from: Ramiz on 2008-02-18, 20:20:57
Quote from: Nakedape on 2008-02-18, 19:43:42
mi eza beri*sok? :confused:
Beriberiberiberiberi(beri).

úgy éreztem.. a választ.. :D

ugye nem ez és nem ezért:
http://en.wikipedia.org/wiki/Beriberi

nyugtass meg plz  :frown:

Elvileg lehet "very" japánosítva.

Én

Ramiznak nagyon hiányzunk, és csak így bírja ki a következő filmmaratonig. :D
Tycho: Lábammal (pontosabban lábujjammal) az volt, hogy még novemberben eltört. Azt hittem meggyógyult, de egy szilánk bennmaradt és betokosodott - érdekes módon ezt csak 1 hete kezdte el kb. Először azt hittem valami kis csíraság és elmúlik, de pénteken már nagyon tré volt, és nem akaram úgy beülni filmezni, ezért bőrgyógyászat->sebészet->röntgen->sebészet->szike elő, kezdődik a móka. Mondjuk annyira nem volt fájdalmas, csak gusztustalan. Azóta már sokkal jobb, de ha belerúgok valamibe elkezd nagy tételben jönni a piros víz belőle, ilyenkor kötéscsere-elszorítás-nyamnyamnyam.
Ha ez még nem elég,
[spoiler=mai rant]A mai napom tökéletes volt.
-Elalvás
-Nem raktam elemet az mp3-ba
-Nem vittem mobilt
-Csúcssebességű lábammal 3 villamosból 2-t lekéstem
-A maradék 1-el elkéstem
-Matektanár lecsesz, mert elkéstem->visszapofázok->na azt hogy merem
-Angoltanár cseszeget->visszapofázok->na azt hogy merem
-Némettanár cseszeget->visszapofázok->na azt hogy merem
-Nem tudtam kaját kunyerálni menzán, ami jogos, mert nem vagok befizetve... De általában valami maradék szart adnak.
-n+1 lépcsőbe belerúgtam, természetesen a szar lábujjammal
-Arra megyek haza, hogy vidégi "kilóg a kapa a számbó" rokonok tisztelték meg társaságukkal kicsiny családomat, ezért lemenekülök az edzőtermebe (lábujjra nem szoktam gyúrni)
-Ott is belerúgok pár súlyzóba, a szóbanforgó lábujjam már egész művészi sárgáslila árnyalatot öltött
-Anyám balhézik, mert 8 helyett fél 9-re érek haza, oh gawd[/spoiler]
De a mai nap még tartogathat meglepetéseket! :D

Ramiz

Quote from: Nakedape on 2008-02-18, 20:28:38
Quote from: Ramiz on 2008-02-18, 20:20:57
Quote from: Nakedape on 2008-02-18, 19:43:42
mi eza beri*sok? :confused:
Beriberiberiberiberi(beri).
úgy éreztem.. a választ.. :D
ugye nem ez és nem ezért:

Nem. (Erre a szóra nem szabadott volna rákeresni, mert félrevezető.)
Nos, mit is mondhatnék azonberiberikívül, hogy beriberi. Talán ez a kép kicsit jobban megvilágítja a dolgot:
[spoiler]

[/spoiler]
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Ramiz agyf*szt kapott...
Failure is the default option

Kvikveg

Quote from: kikuchiyo on 2008-02-19, 00:38:08
Ramiz agyf*szt kapott...
Akkor mar elerte a szintemet.

Nem akarja valaki jolkepzett ember majd atnezni a CVmet, es azokat a helyeket megemliteni ahol rohogogorcsot kapott, hogy ott elvegezhessem a DEL muveletet? Webprogramozok elonyben. Ja, a nyelv angol.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.