Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Lythis

Quote from: Én on 2008-03-08, 15:30:37
Lenne egy kérdésem, szóbeli nyelvvizsgára ki kell öltözni? Ha igen, akkor mennyire? Rigó utca, ha ismerős ott valaki.
Szerintem ne rongyokban menj és el van intézve. Mondjuk rigóban még nem voltam soha, szóval lehet, hogy ott elvárás, habár nemhiszem. Én nem öltöztem ki anno, és senki nem szólt egy szót sem.

Cloud

#18361
Quote from: Én on 2008-03-08, 15:30:37
Lenne egy kérdésem, szóbeli nyelvvizsgára ki kell öltözni? Ha igen, akkor mennyire? Rigó utca, ha ismerős ott valaki.
Én a Rigó utcában voltam.Kiöltöztem, de láttam olyan egyéneket is akik farmerban jöttek el.Szóbelin ugyanúgy. Én azt tanácsolom hogy öltözz ki!

Lt. Simoan Blarke

én felsőfokúzni félig leszakadt farmerban és valami kinyúlt pólóban voltam. írásbelizni is, szóbelizni is. apróság, hogy én voltam az EGYETLEN arc, aki felsőfokúzott, és ez azzal járt, hogy az írásbelire odaadták a magnót, a termet, mondták, hogy csak egyszer játsszam le azé, aztán csináljam. még felügyelőt se kaptam magam mellé. :D (Pitman váci kihelyezett...)

ja igen. meglett.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lythis

Egyáltalán nem kell kiöltöznöd, felesleges. Nézz ki elfogadhatóan, és annyi bőven elég. A társaság 80%-a úgysincs kiöltözve általábban, és nem esel jobb elbírálás alá, ha ki vagy. Ez anno lehet, hogy számított, ma már viszont vajmi keveset. Nyelvvizsga esetén legalábbis.

Én

Hmm ok, csak azzal riogatnak, hogy mivan ha kifook valami rigolyás vén faszkalapot aki pont ezért rág be. Viszont vajmi kevés kedvem van csak ezért kiöltözni, mármint 20 perc vizsga+1 óra BKV

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Én on 2008-03-08, 15:51:59
Hmm ok, csak azzal riogatnak, hogy mivan ha kifook valami rigolyás vén faszkalapot aki pont ezért rág be. Viszont vajmi kevés kedvem van csak ezért kiöltözni, mármint 20 perc vizsga+1 óra BKV
mondok egy példázatot.
apám fél napos szentbeszédet tartott az első vizsgaidőszakom elején a kiöltözés fontosságáról.
volt 3 írásbeli, 1 szóbeli vizsgám.
az első írásbelire még felvettem az öltönyt meg hozzá a buzi ünneplőcipőt.
a másodikra már nem - az elsőn kiríttam, nemjátszunk mégegyszer ilyet.
a szóbelire már gyakorlóban és bakancsban mentem, elmaradhatatlan elnyűtt-összement bodomos pulóverem biztonságába bújva :D
nem volt négyesnél rosszabb vizsgám :) a szóbeli pedig ötös lett. (apáczais volt a vizsgáztatótanár... most ez akár hazardírozás is lehetett volna...)
azóta volt őőőő... négy vizsgaidőszakom. egyetlen egyszer nem öltöztem ki... és második évben már a vizsgatársak között se volt SENKI, aki ezt tette volna.
márpedig egy nyelvvizsga ilyen szempontból enyhén más hangvételű... elvégre te ott kis túlzással "vevő" vagy. nehogymár ott lebasszanak, ha a legnagyobb magyar oktatási intézmények jó részében nem... :)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Cloud

Quote from: Én on 2008-03-08, 15:51:59
Hmm ok, csak azzal riogatnak, hogy mivan ha kifook valami rigolyás vén faszkalapot aki pont ezért rág be. Viszont vajmi kevés kedvem van csak ezért kiöltözni, mármint 20 perc vizsga+1 óra BKV

Mondjuk az igaz hogy nem azon fog múlni a vizsgád hogy mi van rajtad.Ha a vizsgád kitünő, akkor se szólhatnak meg hogyha rövidnadrágban jelensz meg.

Én

Ok köszi mindenkinek :)

Zen

Ne igyatok méz izű teát. brr..
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Solid Snake

Quote from: Zen on 2008-03-08, 16:16:34
Ne igyatok méz izű teát. brr..

Forró mézes-citromos tea pedig nagyon hasznos megfázás esetén.  :smile:

.Attila

Milford körte-mézfű tea jó, bár az nem mézízű.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Zen on 2008-03-08, 16:16:34
Ne igyatok méz izű teát. brr..
Hm. Én zöld teát ittam úgy, hogy asszem 10 bögrényire (7 decis bögre) volt elég fél kiló méz.  :__devil:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Zen

Nem úgy értem h mézet adtok hozzá, hanem méz ízű a filter.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Zen on 2008-03-08, 16:19:28
Nem úgy értem h mézet adtok hozzá, hanem méz ízű a filter.
Oh. Ki kell próbálnom :D (A mandulás is baromira bejött, amikor volt benne ~5 deka cukor.)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Én

#18374
Heh anyám 5 éves keresztlánya nálunk tölt pár napot, én nem kedvelem mert foglalja a helyet, anyám meg igen, mert aranyos. Igazábol rohadt nyilvánvaló nekem, hogy csak élvezi hogy végre van valaki a házban akinél intelligensebb, kaján vigyorral állapítja meg, hogyha a kiscsajnak nincs igaza valamiben (az érett felnőtt érett) etc. Viszont csendesen animézhetek anyám basztatása nélkül, tehát mégis JÓ EZ ÍGY.
Még mielőtt imádom az ilyen közérdekű...

.Attila

Quote from: Én on 2008-03-08, 16:48:33
In b4 imádom az ilyen közérdekű...

In after in b4 imádom az ilyen közérdekű kijelentéseket. De tényleg.
Mindjárt büszke leszek magamra, hogy copy pasta-t indítottam :lazza:

Solid Snake

Quote from: Én on 2008-03-08, 16:48:33
Heh anyám 5 éves keresztlánya nálunk tölt pár napot, én nem kedvelem mert foglalja a helyet, anyám meg igen, mert aranyos. Igazábol rohadt nyilvánvaló nekem, hogy csak élvezi hogy végre van valaki a házban akinél intelligensebb, kaján vigyorral állapítja meg, hogyha a kiscsajnak nincs igaza valamiben (mature adult is mature), etc. Viszont csendesen animuzhatok anyám basztatása nélkül, tehát mégis PROFIT.
In b4 imádom az ilyen közérdekű...

[spoiler]Irritating 4chan slang is irritating[/spoiler] :__devil:

Én

CSAK a kedvedért javítva. :D

Kvikveg

Quote from: teraflare on 2008-03-08, 11:45:47
[spoiler=rant]
Hülye állam.
Először is milyen dolog az hogy apu után mindent mi a gyerekek öröklünk? Rosszabb családban egy ilyen után kirakhatnák a házból az özvegyet.
Másodszor, az örökösödési illeték. Képesek több százezret elkérni olyasmiért ami eddig is a miénk volt (ház, kocsi, föld). Mintha a temetés nem került volna elég sokba.
:Eztneked:
[/spoiler]
Boldog nőnapot minden nőnek és ahhoz hasonlónak.
mokuspic
[spoiler]Erdekes, en ugy emlekszem cucc fele anyame, tobbi elosztva nekunk.[/spoiler]
Koszi!   :haha:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Dreamcleaver

Most vettem észre, hogy Fubenalvo még mindig ignore-on van nálam.  :haha:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Kuroi Tenshi

Nem sokról maradtál le, mert azóta nem csak, hogy
nem postolt, de törölt is.

De úgy látom mások is elfelejtették itt az ignore-
listájukat szűkíteni, hiszen az OT aktív tagjainak
még mind van ált. átl. 2 ignore-ja

Fazék

Quote from: Dreamcleaver on 2008-03-09, 02:12:58
Most vettem észre, hogy Fubenalvo még mindig ignore-on van nálam.  :haha:
lassan egy hónapja inaktív már, volt vmi összeveszés, vagy csak szimplán nyaral?

Dreamcleaver

Engem egyedül azért zavar, hogy nem tudom kik ignoráltak, mert hátha közben reagálok posztjaikra tök feleslegesen.  :haha:

Btw 4 ignore-ral már valahol a top 10-ben vagyok ugye?  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Member

Szerintem úgy 6 körül kezdhet dagadni a májad. :haha: Úgy vettem észre, hogy akinek 0 van, az ált. egy senki vagy csak read-only, szóval maradjon így. :D

teraflare

Quote from: Member on 2008-03-09, 09:44:44
Szerintem úgy 6 körül kezdhet dagadni a májad. :haha: Úgy vettem észre, hogy akinek 0 van, az ált. egy senki vagy csak read-only, szóval maradjon így. :D
Ha a kérésemre nem adtál volna igonore-t akkor most 0-m lenne.  :zomg:

Member

Most olyan búúúúúúús panda vagy? :) Inkább legyél emberevű mutáns birka, ők a jelen istenek. :hopp:

Solid Snake

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-03-09, 02:30:27
De úgy látom mások is elfelejtették itt az ignore-
listájukat szűkíteni, hiszen az OT aktív tagjainak
még mind van ált. átl. 2 ignore-ja

[spoiler]Jómagam már csak 1 ember ignore-listáján vagyok rajta (tegnap még ez a szám 2 volt  ^^).[/spoiler]

Member

Máris visszakaptad, ha jól látom. :haha:

Solid Snake

Quote from: Member on 2008-03-09, 13:34:13
Máris visszakaptad, ha jól látom. :haha:

Damn it.  :fuk-u:

Makos

Me:
Ignored by:     0 member

:P