Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Draconire

Quote from: Makos on 2008-03-09, 16:08:45
Me:
Ignored by:     0 member

:P

Már épp fel akartalak rakni, de látom már megtették helyettem.

Member

Kellett neked okoskodni. :rolleyes:

SaiyaGin

Ja, egyébként ki volt az az elvetemült, a jó ízlést és a kultúrát hírből sem ismerő alak, aki Engem ignore-ra tett?

Én

Az még haggyán, de engem 3-an is :zomg: Ebből 2 gondolom ami mindenkinek kijár, egyet csk sejtek. Mondanám, hogy engem ugyan nem érdekel, pedig de. :hehe:

White SeeD

Most mit vártok egy olyan fórumon, ahol a modok ignorálják a legtöbb embert? ::)
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

SaiyaGin

Quote from: White SeeD on 2008-03-09, 19:11:07
Most mit vártok egy olyan fórumon, ahol a modok ignorálják a legtöbb embert? ::)

Ha nem is várom (el) , de azért örülnék annak, ha [spoiler]vagy a modok más névvel végeznék moderátori munkájukat, és megint más néven trollkodnának tennék egyéb teendőiket a fórumon. Úgy emlékszem, egyszer mintha lett is volna felvetés erről. [/spoiler]

Ramiz

Quote from: White SeeD on 2008-03-09, 19:11:07
Most mit vártok egy olyan fórumon, ahol a modok ignorálják a legtöbb embert? ::)

Miért kéne a modoknak állandóan hülyeségeket olvasgatniuk? Ott a report funkció, ha valami nem tetszik, jelezhet akárki.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

White SeeD

Quote from: SaiyaGin on 2008-03-09, 19:16:46
Többször fel lett téve, többször el lett vetve :smile:

Quote from: Ramiz on 2008-03-09, 19:23:16
Talán azért mert elvállalták hogy moderátorok lesznek, akiknek feladatuk elvileg az összes hozzájuk  tartozó topic elolvasása és adott esetben történő moderálása.
Aki nem akarja olvasni az userek hozzászólásait akkor minek lett mod?
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Zsiga

Quote from: White SeeD on 2008-03-09, 19:46:54
Talán azért mert elvállalták hogy moderátorok lesznek, akiknek feladatuk elvileg az összes hozzájuk  tartozó topic elolvasása és adott esetben történő moderálása.
Aki nem akarja olvasni az userek hozzászólásait akkor minek lett mod?
Nagyon el vagy tévedve. :)

Ramiz

Kicsit el vannak itt kenve a dolgok...
Egyrészt az ignorálás az egész fórumon érvényes, viszont moderálni nem mindenki moderálja az összes topikot. Az én ignore-listámon levő emberek (hál' istennek) keveset tartózkodnak ott, ahol én a legtöbbet, tehát kevés a gond ebből.
Másrészt nincs az a mod, aki bevállalta, hogy minden kommentet végigolvas, és erre nincs is szükség. Az Anime boardon például rengeteg topik van, nyilván a nagy részét nem is nézzük... vagy egyáltalán. Erre van a report gomb. A panaszoknak meg létrehoztunk egy külön topikot (most nem linkelem be, de nyugi, nincs eldugva), ahol meg lehet bárkit nyilvánosan is keresni. (Eddig amúgy nulla pm-et kaptam moderátori tevékenységemet illető problémákkal kapcsolatban. Szerintem a legtöbb user külön tudja választani a modot és a fórumitát.)

edit: mi a tökömet csinálok én itt? inkább tanulnom kéne... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Quote from: White SeeD on 2008-03-09, 19:11:07
Most mit vártok egy olyan fórumon, ahol a modok ignorálják a legtöbb embert? ::)
Én erre még nem láttam statisztikákat, legfeljebb csak anekdotákat ;)
(az mondjuk igaz, hogy két mod is mondogatja, hogy náluk milyen sok ember
van ignore-on; de sztem nem ez alapján kell általánosítani. Nálam pl 0.)
Másrészt, sztem a modok sokkal több postot olvasnak, mint egy átlagjúzer

Quote from: SaiyaGin on 2008-03-09, 19:16:46
a modok más névvel végeznék moderátori munkájukat, és megint más néven trollkodnának tennék egyéb teendőiket a fórumon.
Még mit nem.
Offtopic = ~trolltopic. Itt engedhetik ki a modok is a fáradt gőzt.
Lehet, hogy csak magamból indulok ki, de mindenki igyekszik a rá bízott
boardokat rendben tartani. Most csak azért egy kilépés-másnévenbelépést
megcsinálni, hogy postírás-olvasások között egy post-áthelyezést, editálást,
törlést, felvilágosítást, stb. moderátori minőségben hajtsak végre, pfft.

Én

Az ok, hogy pl a róka-kentauros hentai topicba nem néz be mindig az adott mod, és ott reportolni kell, de azért repoltolni mer a modok nem olvassák az user hozzászólását cinkes szerintem. Mondjuk nem iszem, hogy ilyen olyan gyakra lenne, csak ez jött le nekem a hsz-edből. Ezzel meg:
Quote from: Ramiz on 2008-03-09, 19:52:05
edit: mi a tökömet csinálok én itt? inkább tanulnom kéne... :D
:tezsvir:

Dreamcleaver

Quote from: teraflare on 2008-03-09, 10:07:14
Quote from: Member on 2008-03-09, 09:44:44
Szerintem úgy 6 körül kezdhet dagadni a májad. :haha: Úgy vettem észre, hogy akinek 0 van, az ált. egy senki vagy csak read-only, szóval maradjon így. :D
Ha a kérésemre nem adtál volna igonore-t akkor most 0-m lenne.  :zomg:

Everybody likes the Sexual Harrasment Panda.  :haha:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

SaiyaGin

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-03-09, 19:55:22

Quote from: SaiyaGin on 2008-03-09, 19:16:46
a modok más névvel végeznék moderátori munkájukat, és megint más néven trollkodnának tennék egyéb teendőiket a fórumon.
Még mit nem.
Offtopic = ~trolltopic. Itt engedhetik ki a modok is a fáradt gőzt.
Lehet, hogy csak magamból indulok ki, de mindenki igyekszik a rá bízott
boardokat rendben tartani. Most csak azért egy kilépés-másnévenbelépést
megcsinálni, hogy postírás-olvasások között egy post-áthelyezést, editálást,
törlést, felvilágosítást, stb. moderátori minőségben hajtsak végre, pfft.

Nem említettem az Offtopicot a postomban. A fáradt gőz itteni kiengedését még viszonylag megértem, de akkor legalább korlátozzátok ide, és ne vigyétek át máshova. Példának lásd a "Melyik animét láttad legutóbb" 4667-4668-4669. bejegyzéseit.

Draconire

Quote from: SaiyaGin on 2008-03-09, 20:15:56
A fáradt gőz itteni kiengedését még viszonylag megértem, de akkor legalább korlátozzátok ide, és ne vigyétek át máshova.


Kuroi Tenshi

Quote from: SaiyaGin on 2008-03-09, 20:15:56
de akkor legalább korlátozzátok ide, és ne vigyétek át máshova. Példának lásd a "Melyik animét láttad legutóbb" 4667-4668-4669. bejegyzéseit.
Ezt beszéld meg az érintett trollokkal modokkal.

kikuchiyo

Még mindig ezen az ignore fasságon rágódtok?
:3x3:
Failure is the default option

Én

It's fun you know

Darkstar

Quote from: SaiyaGin on 2008-03-09, 20:15:56
Példának lásd a "Melyik animét láttad legutóbb" 4667-4668-4669. bejegyzéseit.
A fórum valóban sokkal jobb hely lenne, ha ahelyett a kép helyett beírtam volna, hogy "Kedves Uraim, kérem engedjék meg modortalanságon eme tűrhetetlen megnyilvánulását, de nem értek egyet önökkel"? Szerintem itt kb jól kéne érezni magunkat elsősorban. És ebbe néha belefér a poénkodás mindenki részéről. Modoktól épp annyira, mint átlaguserektől.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

White SeeD

4chan trollkodás =/= poénkodás elég sokunk számára.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Zsiga

Tényleg nem értem egyesek mit gondolnak. Épp elég szopás asszem nekünk modoknak az a pluszmunka hogy rendet tartunk a fórumon, ingyen, a szabadidőnkből áldozva. Még azt is lenyeljük hogy nem hogy megbecsülést nem kapunk érte, hanem sokan még külön be is szólnak mert "faszhülye moderátor dögöljön meg". De hogy ne trollkodhassak meg baromkodhassak ugyanúgy mint akármelyik mezei fórumozó, na azért az egy kicsit erős. Tehát röviden és tömören, amíg zsozso nem szól hogy vegyük komolyra a figurát mert példát kell mutatni addig leszarom ki mit mond, ha meg ez megtörténik akkor én addig a napig voltam moderátor.

Draconire


Én

#18412
Igazából azt nem értem, hogy ha az adott mod nem a GM-karijával hanem egy másikkal trollkodna az miért lenne jobb? A mérték nem változna max kevesebbet lépne be a mod accal, mert lusta. (Ha az elv a lényeg, azt szerinem marha sokan leszarják)
Quote from: Draconire on 2008-03-09, 21:31:22
Imma ruining your serious arguement
Fix'd

Dreamcleaver

#18413
Sztem a gond nem ezzel van. Természetes hogy a modoknak is jogukban áll trollkodni, hiszen ez bizonyos mértékben még emeli is a forum hangulatát. A baj csak az, hogy a mezei userekkel ellentétbe ők sokkal többet is teszik ezt, és a mostani 4chan stílus is főleg nekik köszönhető asszem. Bár igazából ez egy megszoksz vagy megszöksz eset, ez van és kész. De legalább nyugodt szível faszláma moderátorozhatunk (bár én ilyet még nem láttam, csak személy elleni támadást, de az megint más).  :haha:

Az Offtopic és pár random hülye topic meg sztem no limit trolling. Ott nincs is baj vele.

Amúgy meg sztem ezt a fajta "humort" zsozso is tolerálja. Legalábbis mikor mi trollkodtunk Lythis-szel a színezet írásmódban, egyből leállított minket.  ^^

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

.Attila

Na, végre történik valami, egész nap nem volt itt a fórumon semmi (meg egyébként itthon sem, unalmas nap volt).

kikuchiyo

Az elmúlt pártíz hozzászóláshoz szeretném hozzáfűzni az alábbiakat:
http://www.youtube.com/watch?v=y8Rf0J99Aok

Köszönöm, hogy meghallgattatok.
Failure is the default option

Dreamcleaver

Quote from: kikuchiyo on 2008-03-09, 21:50:10
Az elmúlt pártíz hozzászóláshoz szeretném hozzáfűzni az alábbiakat:
http://www.youtube.com/watch?v=y8Rf0J99Aok

Köszönöm, hogy meghallgattatok.

Én is pont ezt mondtam, csak kicsit másképpen.   :szemuveges:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

.Attila

Quote from: kikuchiyo on 2008-03-09, 21:50:10
Az elmúlt pártíz hozzászóláshoz szeretném hozzáfűzni az alábbiakat:
http://www.youtube.com/watch?v=y8Rf0J99Aok

Köszönöm, hogy meghallgattatok.

Awesome. Simply awesome.

Zsiga

Quote from: kikuchiyo on 2008-03-09, 21:50:10
Az elmúlt pártíz hozzászóláshoz szeretném hozzáfűzni az alábbiakat:
http://www.youtube.com/watch?v=y8Rf0J99Aok

Köszönöm, hogy meghallgattatok.
:lol:
Már csak egy kis
MODS
=
FAGS
hiányzik. :)

Ramiz

MODS = FAGS.
Magyarul is elmondom, nehogy valaki félreértse: minden modi egy faszláma.
Na, most már legalább ketten elégedett(ebb)ek vagytok. :D Megvolt a mai napi jócselekedetem. (Most pedig átjelentkezek a nem-moderátori usernevemmel (********) és végre teliposztolom az Anime boardot spoiler tag alá rejtett goatse képekkel.)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!