Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Tycho

Quote from: Kvikveg on 2008-03-30, 23:50:30
Quote from: Zen on 2008-03-30, 23:20:38
Nemzeti Kvikveg kiborító nap?   ::)
:D Annyira azert nem, de a heti adag ezzel megvolt. Sot.
Még jó, hogy pont vasárnap estére érted el a heti limitet! :haha: Jövő héten újult erővel vághatsz bele! ^^

kikuchiyo

Szerintem Kvikveg a "heti adag"-ba a jövő hetet is beleértette...

...ahogy én is a jövő héthez számolom hozzá ezeket a vasárnap estéket, amikor azon gondolkodom kétségbeesetten, hogy hová is lett ez a hétvége.
Az óraátállítás miatt elveszett 1 óra, azt értem, de mi történt a többi 47-tel?  :zomg:

Also:
QuoteTopic: Offtopic  (Read 140000 times)

:kocc:
Failure is the default option

Kvikveg

Quote from: Tycho on 2008-03-31, 00:14:52
Még jó, hogy pont vasárnap estére érted el a heti limitet! :haha: Jövő héten újult erővel vághatsz bele! ^^
:eek:
:eek:
:eek:




:zomg:



Quote from: kikuchiyo on 2008-03-31, 00:19:24
Szerintem Kvikveg a "heti adag"-ba a jövő hetet is beleértette...
Igen.
Quote from: kikuchiyo on 2008-03-31, 00:19:24
...ahogy én is a jövő héthez számolom hozzá ezeket a vasárnap estéket, amikor azon gondolkodom kétségbeesetten, hogy hová is lett ez a hétvége.
Az óraátállítás miatt elveszett 1 óra, azt értem, de mi történt a többi 47-tel?  :zomg:
...
Igen, mindig olyan k gyorsan vege lesz. Pfuj. :ejj:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Quote from: Kvikveg on 2008-03-31, 00:22:47
Quote from: Tycho on 2008-03-31, 00:14:52
Még jó, hogy pont vasárnap estére érted el a heti limitet! :haha: Jövő héten újult erővel vághatsz bele! ^^
:eek:
:eek:
:eek:


:zomg:

Nem-nem...
Már csak 13 perced van pihenni... :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

Kvikveg: mész ausztráliába mostanában?  ---> http://www.fbo.com.au/movie.asp?ID=26426
Illetve meg is rendelheted.. szállítás az olyan 13.20AUD, erre jön még a biztosítás, ami 8.10AUD. Légiposta 4-10 nap.
Ennyit tudtam előásni róla... letölthető verziót angol felirattal, illetve simán angol feliratot így hirtelen nem találtam hozzá sehol.

Kvikveg

Quote from: Lythis on 2008-03-31, 00:54:19
Kvikveg: mész ausztráliába mostanában?  ---> http://www.fbo.com.au/movie.asp?ID=26426
Illetve meg is rendelheted.. szállítás az olyan 13.20AUD, erre jön még a biztosítás, ami 8.10AUD. Légiposta 4-10 nap.
Ennyit tudtam előásni róla... letölthető verziót angol felirattal, illetve simán angol feliratot így hirtelen nem találtam hozzá sehol.

:falba:
10 000ert 3-4 resz...  :zomg: Ennyire nem vagyok hardcore fan. XD
Latom mar, hogy ugy fogok megtanulni danul is mint nemetul: nezem a filmeket es talalgatok.  :lul:
Koszi a keresest!  :tezsvir:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

Quote from: kikuchiyo on 2008-03-31, 00:19:24
...ahogy én is a jövő héthez számolom hozzá ezeket a vasárnap estéket, amikor azon gondolkodom kétségbeesetten, hogy hová is lett ez a hétvége.
Az óraátállítás miatt elveszett 1 óra, azt értem, de mi történt a többi 47-tel?  :zomg:

Én is azt keresem.
Ezen a hétvégén összesen 0 betűt írtam a szakdogámhoz, és a legrosszabb,
hogy nem is tudom, hogy hogyan sikerült ilyen jól (izé, rosszul) elszúrnom az
időm. Hmm, holnap megkérdezem, hogy mi a procedúra az őszi beadáshoz :haha: :/

Quote from: Lythis on 2008-03-31, 00:54:19
Kvikveg: mész ausztráliába mostanában?
Szeretnéd, hogy hazacsempésszen neked egy wombatot, mi? Valld be :haha:

Szerk & repost:
amúgy ki tette be magát hidden auto-refreshbe?
Így nem tudok további pwnzor-screenshotokat szereni :/

.Attila

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-03-31, 05:05:48
Ezen a hétvégén összesen 0 betűt írtam a szakdogámhoz

:tezsvir:
Én mondjuk tudom, hogyan...

Tycho

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-03-31, 05:05:48
Quote from: Lythis on 2008-03-31, 00:54:19
Kvikveg: mész ausztráliába mostanában?
Szeretnéd, hogy hazacsempésszen neked egy wombatot, mi? Valld be :haha:
Onoz, wombat rush? :muhahah:
Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-03-31, 05:05:48
Szerk & repost:
amúgy ki tette be magát hidden auto-refreshbe?
Így nem tudok további pwnzor-screenshotokat szereni :/

Blarke, valahol visszább ITT írta is, miután valaki beírt valami szép online-time-GET-et ::)

Fazék

#19269
Quote from: Tycho on 2008-03-31, 11:33:09
Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-03-31, 05:05:48
Szerk & repost:
amúgy ki tette be magát hidden auto-refreshbe?
Így nem tudok további pwnzor-screenshotokat szereni :/

Blarke, valahol visszább ITT írta is, miután valaki beírt valami szép online-time-GET-et ::)
:whoah:

also: kicsikét kezd meleg lenni. ami tök jó ugyan, de nem tudom mit fogok csinálni, amikor még ennél jóval melegebb is lesz :eek:

szerencsétlen kutyámnak is ki kéne találni vmi hűsölőt... de garázsba nem lehet leengedni, mert még nevelni nem sikerült, szétrágna mindent :haha:

also: vki tud jó kutyaiskolát? Nakedape nagynénje Kelenföldön ajánlott egyet, de pontosabb infókat már nem tudott róla mondani...

Tycho

A kedvenc FireCox kiegészítőm: Fukken Saved

Lythis

#19271
Quote from: Kvikveg on 2008-03-31, 01:21:31
Quote from: Lythis on 2008-03-31, 00:54:19
Kvikveg: mész ausztráliába mostanában?  ---> http://www.fbo.com.au/movie.asp?ID=26426
Illetve meg is rendelheted.. szállítás az olyan 13.20AUD, erre jön még a biztosítás, ami 8.10AUD. Légiposta 4-10 nap.
Ennyit tudtam előásni róla... letölthető verziót angol felirattal, illetve simán angol feliratot így hirtelen nem találtam hozzá sehol.

:falba:
10 000ert 3-4 resz...  :zomg: Ennyire nem vagyok hardcore fan. XD
Latom mar, hogy ugy fogok megtanulni danul is mint nemetul: nezem a filmeket es talalgatok.  :lul:
Koszi a keresest!  :tezsvir:
fogalmam sincs, hogy az hány rész pontosan, azt tudom, hogy 3 lemeznyi terjedelme van. Szerintem 8 részt tettek rá, mert az egész sorozat összesen 32 részes volt, és 4 részletben adták ki (volume 1-4 ugye). Illetőleg lehet kapni egyben az egészet valami 279 dán koronáért (ami kb 9609 HUF, mai árfolyamon 34,44-gyel kell szorozni) ITT , de ahhoz nincs angol felirat, és lövésem sincs, hogy mennyibe kerül szállíttatni. Viszont régió 2, szal elvben simán megy asztali lejátszón is.(amivel sokat nyersz, ha nem értessz belőle kukkot sem.... :D)

Az ausztrál veruió esetén meg... ő.. szal vannak ott azok az aranyos állatok, amiből kéne nekem egy ... :D

Fazék: annyira meleg szerintem még nincs.. mondjuk a nyártól én is tartok egy kicsit már most... habár végülis itthon van légkondi.

Kvikveg

Quote from: Lythis on 2008-03-31, 12:20:08
...
Az ausztrál veruió esetén meg... ő.. szal vannak ott azok az aranyos állatok, amiből kéne nekem egy ... :D
...

:lol:
Es tenyleg 3DVD.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

Quote from: Lythis on 2008-03-31, 12:20:08Fazék: annyira meleg szerintem még nincs.. mondjuk a nyártól én is tartok egy kicsit már most... habár végülis itthon van légkondi.[/color]
hát nálam már most aktuálissá vált pár extra cucc magammal hordása:
1 törülköző, 1 szappan, 2 váltópóló...

Dreamcleaver

:off:

Csak engem irritál k*rvára, hogy a főváros vezetősége azzal szórakozik, hogy 5 évekre kineveznek BKV vezérigazgatókat, és aztán 60 millió forintos végkielégítéssel menezgetik őket?

És csak én érzem úgy, hogyha erre a g*ci bagázsra valaki rágyújtaná a házukat és ott bent kínhalált halnának, akkor a tettes nevét aranytáblába kéne foglalni, börtönbüntetés helyett?

Igen, politika.

:off:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Kvikveg

Erre csak annyot tudok mondani itt a Vaci uton, hogy:
*kohh*


*kohh*

*kohhhblrghhh hhhrrrrr pflaccs*

*horrrr*
*kohh*
*kohh*

Avagy a mai porszint jelentest hallottak.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lythis

Csak 60 milla? ehh.. :ejj:
Pedig azthittem érdemes megpályázni... Egyébként DC: nem elég pofázni arról, hogy nincs pénz az országban, el is kell b*szni valamire, mert még kiszagolják, hogy mégis van...

noriko

somewhat related :D

Budapesti diákok! Van egy április 18-ig érvényes bkv bérletem. 1000 forintért up for grabs.
(30 napos ára 3250 Ft)
jelezzétek szerdáig, ha kell! utána fogok valakit az utcán :P
"I wish I could, but I don't want to."

Tycho

Quote from: noriko on 2008-04-01, 01:24:27
somewhat related :D

Budapesti diákok! Van egy április 18-ig érvényes bkv bérletem. 1000 forintért up for grabs.
(30 napos ára 3250 Ft)
jelezzétek szerdáig, ha kell! utána fogok valakit az utcán :P
2 nappal előbb szólsz ::) Így már vettem...

Kuroi Tenshi

Nagy itt mostanában a pangás...


Unrelated:
thank you for not auto-refreshing in hidden mode.
It has earned me another pwnzor-screenshot.

Also: 4:04GET

Zsiga

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-04-01, 05:04:35
It has earned me another pwnzor-screenshot.

Also: 4:04GET
Get a life instead. ::)

minuszmiki

Hülye reggel... Úgy megölném, aki kitalálta...

Ramiz

Juhé! Bedurrant a bal szemem! Títta vörös de nemtommér! :D (Talán nem vörösborra kellett volna bevennem tegnap a gyóccerem. Hanem fehérrel. Akkor talán most fehér lenne a szemem... :))
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

teraflare

No hogy megint elmonhassátok hogy mennyire nem hisztek benne meg blabla :
Tegnap sikerült eljutnom a jóshoz. Mivel nem tudtam mit kérdezzek általános jóslást kértem (attól még így is kérdeznem kellett. ::) ) No íme az eredmény:
Első húzásra kihúztam a sors kerekét. Vagyis amit jósolni fog az rám karmikus hatású lesz.  :jee: (gondoltam, amíg nem tudtam hogy mit fog jósolni)
Első kérdés párkapcsolat: röviden: EPIC FAIL! Ezt szerintem inkább az arcomból olvasta ki mint a kártyákból  :D
Második kérdés család: Egy női tag próbál majd megoldani dolgokat. Naja, anyu végre kezd kilábalni a depresszióból és újra eszik és nem csak fekszik egész nap.
Harmadik kérdés munka: Egy barátom(?) csupán rosszakaratból el akar csábítani erről a munkahelyemről, de ne tegyem meg. (mocsok Pojki és én még azt hittem a barátom :morci:  :rotfl:) (a plussz 1 bónuszlap mondta hogy ne hagyjam itt a munkám)
Negyedik kérdés anyagi helyzet: Ultra Mega EPIC FAIL! (ezt a 2 bónusz lap sem tudta megcáfolni)
Még egy kérdésre elég kártya maradt és az elég érdekes eredményt hozott, de az hogy mit az már titok.  :hehe: De ha bejön akkor hívő leszek az ezoterika terén.  :Kiraly:

Tycho


Fubenalvo

váccápdák!?
mi jó történt a fórumon mióta eltűntem hosszabb/rövidebb időre!? :)

teraflare

Quote from: Fubenalvo on 2008-04-01, 10:17:53
váccápdák!?
mi jó történt a fórumon mióta eltűntem hosszabb/rövidebb időre!? :)
Támadnak a wombatok.  :haha:

Fubenalvo

Nem is tűnik olyan vérengzősnek... :3

teraflare

Quote from: Fubenalvo on 2008-04-01, 10:26:06
Nem is tűnik olyan vérengzősnek... :3

Épp most lakott jól a fórum többi tagjával. Már csak páran maradtunk élve.

Nakedape

Quote from: Ymir on 2008-04-01, 10:42:18
Quote from: teraflare on 2008-04-01, 10:30:50
Quote from: Fubenalvo on 2008-04-01, 10:26:06
Nem is tűnik olyan vérengzősnek... :3

Épp most lakott jól a fórum többi tagjával. Már csak páran maradtunk élve.
Nehéz, de hősies küzdelem volt.
itt a csata videón!
vigyázat kemény képek is (tényleg)
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution