Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Tycho on 2008-03-31, 11:33:09Blarke, valahol visszább ITT írta is, miután valaki beírt valami szép online-time-GET-et ::)
Ebben most tévedsz, mostanában már olyan is van, hogy a gépet kikapcsolom éjszakára, nemhogy uptime-faszra vakarjam a sajátomat...
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Ramiz

Quote from: teraflare on 2008-04-01, 10:04:00
Még egy kérdésre elég kártya maradt és az elég érdekes eredményt hozott, de az hogy mit az már titok.  :hehe: De ha bejön akkor hívő leszek az ezoterika terén.  :Kiraly:

Nemááá'!!! A legérdekesebb résznél abbahagytad! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

teraflare

Quote from: Ymir on 2008-04-01, 10:42:18
[spoiler=daily life style]  [/spoiler]
Húú az a létező legszarabb dolog ha az ember foga baszakszik. :Eztneked: Részvétem.

Quote from: Ymir on 2008-04-01, 10:42:18
+ pálinkán vagy whiskeyn kellett élnem
Gondolom ez a rész volt a legszörnyűbb.  :D

És most valami egészen más:
Miért van az, hogy 3 napja a bal lábamon az musculus vastus medialisom rángatózik ha nem mozgok? Rohadtul idegesítő tud lenni.  :confused:

Member

Mi az a this site was shut down copyright izé, ami a belépéskor fogadott? :confused:

motifator

[spoiler]milyen nap is van ma?[/spoiler]
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

zsozso

Quote from: Member on 2008-04-01, 12:09:41
Mi az a this site was shut down copyright izé, ami a belépéskor fogadott? :confused:
Esetleg nezd meg milyen nap van ma ;)
Death is the only redemption

Fubenalvo

ez hol!? hol!? én is meg akarok tréfálódni :3

sirtomi

Quote from: Fubenalvo on 2008-04-01, 12:18:39
ez hol!? hol!? én is meg akarok tréfálódni :3
:lol:

Nakedape

höhö that was fun..én is néztem egy nagyot:)
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Member

Huh. :D
[spoiler]Mondjuk gyanús volt, hogy minek raknák ki külön a logót, meg miért menne a fórum, de akkoris. :)[/spoiler]

motifator

Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

teraflare

Basszus egy pillanatra én is megijedtem.  :lol:

Fubenalvo

hmm elöbb még nem jelent meg... lehet mert cashből szedte az oldalt... de vicces :D

teraflare

Le kellene állítani erre a napra az ftp-t. Úgy lenne az igazi, mikor megpróbálnak szólni hogy nem megy az eftépé és bevillan ez a poén.  :D

zsozso

Quote from: teraflare on 2008-04-01, 12:47:45
Le kellene állítani erre a napra az ftp-t. Úgy lenne az igazi, mikor megpróbálnak szólni hogy nem megy az eftépé és bevillan ez a poén.  :D

Azert tulzasokba nemkell esni mert, remhirterjesztes nem kell :D
Death is the only redemption

teraflare

A végén még az index címoldalán kötne ki.  :haha:

kikuchiyo

Quote from: Fubenalvo on 2008-04-01, 12:43:13
hmm elöbb még nem jelent meg... lehet mert cashből szedte az oldalt... de vicces :D
(Shit was SO cash)
Failure is the default option

Member

Quote from: teraflare on 2008-04-01, 12:47:45
Le kellene állítani erre a napra az ftp-t. Úgy lenne az igazi, mikor megpróbálnak szólni hogy nem megy az eftépé és bevillan ez a poén.  :D
Ezzel a módszerrel megkímélnénk magunkat a narutard letöltésrohamtól, az biztos. :D

.Attila

Quote from: kikuchiyo on 2008-04-01, 13:01:22
Quote from: Fubenalvo on 2008-04-01, 12:43:13
hmm elöbb még nem jelent meg... lehet mert cashből szedte az oldalt... de vicces :D
(Shit was SO cash)

Cash was SO shit


Fubenalvo

Quote from: .Attila on 2008-04-01, 13:09:15
Quote from: kikuchiyo on 2008-04-01, 13:01:22
(Shit was SO cash)

Cash was SO shit
De szeretem mikor nem értem hogy min trollkodtok... :P
//nincs nyelvvizsgám szal nem nehéz lemaradnom ilyenekről :$

teraflare

Quote from: Fubenalvo on 2008-04-01, 13:12:05
De szeretem mikor nem értem hogy min trollkodtok... :P
//nincs nyelvvizsgám szal nem nehéz lemaradnom ilyenekről :$

Szerintem:
cash = $
cache = amit akartál írni
:D

Fubenalvo

omg... télleg... azz... imádom cserélgetni az egyhangzású szavakat írásban. :D
főleg ilyen "sok" alvással a hátam mögött.

Member

Mi ez a hagyományos ava, tera? :)
Gondolom innen bárki tudna segíteni egy használható "beteg lelkiállapotának pszichoszomatikus tünetei" kutatás cikk felmutatásával. :D

teraflare

Quote from: Member on 2008-04-01, 13:39:16
Mi ez a hagyományos ava, tera? :)
Gondolom innen bárki tudna segíteni egy használható "beteg lelkiállapotának pszichoszomatikus tünetei" kutatás cikk felmutatásával. :D
Ott van az ava alatt: Sanyi MD. Próbáltam leutánozni egy House MD képet (azért nincs rajtam szemüveg sem) úgy tűnik nem sok sikerrel.  ^^" Gyakorlok a tavaszi con-ra.  :redface:

Fubenalvo

most hogy így mondod... de nem a te hibád, h nem pontos a hasonmás. Kéne még borosta meg pár év :P

Member

Megy "halj már meg" szemek, amik eltúlzottan kékek, ilyenek. :)

teraflare

#19318
Quote from: Fubenalvo on 2008-04-01, 14:00:53
most hogy így mondod... de nem a te hibád, h nem pontos a hasonmás. Kéne még borosta meg pár év :P
ha a pár évet nem is, de a borostát már kikísérleteztem hogy 5 naposnak kell lennie.
Quote from: Member on 2008-04-01, 14:02:38
Megy "halj már meg" szemek, amik eltúlzottan kékek, ilyenek. :)
A kék szem is meglesz. Asszem írtam is hogy ingyé kapom majd meg  :D (vagy azt másik fórumra írtam csak?  :confused:) A cég nem gyártja őket tovább ezért a normál lencsék mellé megkapom ajándéknak azt ami véletlen kimaradt a megsemmisítésből (pont a zaphire kék és pont az én dioptriám...). Így ha minden igaz akkor lesz kék szem is. És mostmár legalább tudom hogy a tekintete milyen ("halj már meg"  :D).

Edit: egyébként valaki tudja hogyan lehet úgy összegyűrni az inget mint neki van? már 3 hete gyűrögetem be újra meg újra a szekrény aljára de egyszerűen nem megy. Esetleg mossam ki és úgy?  :confused:

Lt. Simoan Blarke

mié hájpolja mindenki ezt a TTGL-t? 4 pontot talán ér a tízből, mert volt benne 8 rész alatt egy vicces rész, amikor felöklelték azt a kaminát vagy kit. ha nem unnám épp szarrá magam melóhelyen, fegyverrel se leehtne kényszeríteni, hogy ezt nézzem. a sunabouzu kábé ezerszer volt jobb, és azt is csak 6-ra értékeltem... :nemertemfej:
mindegy, mindig is tudtam, hogy a usteamesek r374rdok :rotfl:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster