Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Rounin

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-04-15, 01:26:24
Nem tudom; majd mondd meg, hogy milyen :)

Igazold magad! :mad:

Nem mellékesen ez most visszavágás akart lenni...? :3x3: (neeem, nem kötözködök, csak valahogy nem volt megfelelő az elvárásaimnak.. mármint egy K_T-től.)

Zen

Amúgy utólag is welkum bekk. :Kiraly:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Én

Quote from: Rounin on 2008-04-15, 01:25:40
Quote from: Én on 2008-04-15, 01:24:52
ACCORDING TO :zen: , FURFAGGOTRY HAS INVADED
Blarke: majd pics, pretty please. :D
Ilyen poststorm közepén szar csak igazán rájönni, hogy nekem tulajdonképpen tanulnom kéne... :3x3:

STORM? AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHÖRRgluggy... *lefordul a fotelből*
You say you can do more? Show me your skills then, phagget
Blarke: a vadiúj barkódra gondoltam... :D

Rounin

Quote from: Zen on 2008-04-15, 01:28:36
Amúgy utólag is welkum bekk. :Kiraly:

Utólag már tudod mit csinálhatsz vele ::)

[spoiler]Khm, úgy értem: köff[/spoiler]

Rounin

Quote from: Én on 2008-04-15, 01:29:11
You say you can do more? Show me your skills then, phagget
Blarke: a vadiúj barkódra gondoltam... :D

gb2gaia hybrid.

Én

˘\_(o_0)_/˘

Lt. Simoan Blarke

Mit jelent az a szó, hogy barkó? Bruise?
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Én

frizura (in b4 lord of the obvious)

Rounin

Quote from: Én on 2008-04-15, 01:33:16
frizura (in b4 lord of the obvious)

Pajesz.

Kuroi Tenshi

Quote from: Rounin on 2008-04-15, 01:27:45
Nem mellékesen ez most visszavágás akart lenni...? :3x3: (neeem, nem kötözködök, csak valahogy nem volt megfelelő az elvárásaimnak.. mármint egy K_T-től.)
A mai tegnapi 3 óra alvás után már csak ennyire telik :o

Rounin

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-04-15, 01:33:51
A mai tegnapi 3 óra alvás után már csak ennyire telik :o

Oh, akkor mégiscsak a régi vagy. Már megijedtem egy pillanatra.

Lt. Simoan Blarke

Jahogyja. Látszik hogy nem beszélek magyarul.
És minek neked kép az új hajamról? Minden mostani képemen olyan van :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Én

Quote from: Rounin on 2008-04-15, 01:33:51
Quote from: Én on 2008-04-15, 01:33:16
frizura (in b4 lord of the obvious)

Pajesz.
Mi mindig hajra használtuk, és az intarwebzen is úgy láttam ittott o.o

Rounin

Quote from: Rounin on 2008-04-15, 01:33:51
Quote from: Én on 2008-04-15, 01:33:16
frizura (in b4 lord of the obvious)

Pajesz.

A barkó egy félezer éves múltra visszatekintő szláv eredetű jövevényszó, amelynek rokonai bolgár 'bajusz' és a szlovén 'oldalszakáll', 'szakállszőr, borosta, tüske' jelentésű szavak.

A pajesz jiddis eredetű jövevényszó, amely az átadónyelvben nem a barkót jelenti, hanem azt a göndör tincset, amelyet a zsidó férfiak a barkójuk felett növesztettek. E jövevényszó első jelentése a mai magyar köznyelvben teljes egészében azonos ma már a barkóéval.

Íme.

Én

Nagyszerű, akkor most szegény Blarke az emo pajeszéről lesz kénytelen képeket produkálni, boldog vagy? :mad:

Lt. Simoan Blarke

Pill, rákötöm a telefont a gépre :D (Egyelőre még van ilyenem, állig leér 10 centi híján :D )
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Rounin

Quote from: Én on 2008-04-15, 01:37:26
Nagyszerű, akkor most szegény Blarke az emo pajeszéről lesz kénytelen képeket produkálni, boldog vagy? :mad:

Hát ha elértem, hogy nem az intarwebz-ről ::) tanulsz ezentúl, akkor nekem tökéletesen megfelel blarke Onedin kapitányt megszégyenítő barkója.

Én

Quote from: Rounin on 2008-04-15, 01:39:18
Quote from: Én on 2008-04-15, 01:37:26
Nagyszerű, akkor most szegény Blarke az emo pajeszéről lesz kénytelen képeket produkálni, boldog vagy? :mad:

Hát ha elértem, hogy nem az intarwebz-ről ::) tanulsz ezentúl, akkor nekem tökéletesen megfelel blarke Onedin kapitányt megszégyenítő barkója.
(Maybe I just fell for the trap, de mint mondtam, a barkót mint frizurát nem a netről szedtem, csak pár helyen ott is láttam így. Barátok között mindig is mint frizura használtuk a szót.)
Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-04-15, 01:39:09
Pill, rákötöm a telefont a gépre :D (Egyelőre még van ilyenem, állig leér 10 centi híján :D )
Azért kíváncsi vagyok, hogy fésülöd majd a szemed elé... :D Ne feledd emos kell legyen.

Lt. Simoan Blarke

szemem elé pajeszt?! :D az nem azért emo, mert a szemembe lóg, teeeeeeee. műveletlen antiemo köcsög. :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Rounin

Quote from: Én on 2008-04-15, 01:42:54
(Maybe I just fell for the trap, de mint mondtam, a barkót mint frizurát nem a netről szedtem, csak pár helyen ott is láttam így. Barátok között mindig is mint frizura használtuk a szót.)

Correct. :angyali:

Nem mellékesen az ilyet érdemesebb archaikusabb forrásból megismerni (anya, apa, nagyapa, nagymama), mert a fiatalok pl. a suttyó szót is sértő, pejoratív kifejezésként ismerik, vagy jobb esetben csak azt hiszik, hogy parasztot jelent...

És intarwebz != net, intarwebz == retardomain.

Kuroi Tenshi

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-04-15, 01:39:09
Pill, rákötöm a telefont a gépre :D (Egyelőre még van ilyenem, állig leér 10 centi híján :D )
Hmm, valahogy úgy emlékeztem, hogy a földi pillanatok nem tartanak
fél óráig...

Lassan nyugovóra térek, holnap munka...
Jóccakát!

Lt. Simoan Blarke

Jó, nem találom hozzá megint a szoftvert. Buzi motorola.

Na mindegy. Jót.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Én

Én ma az alvós részt kihagyom szerintem, helyette reformkor meg szabadságharc! \o/ Most próbálom kibogarászni, hogy mik is pontosan az úrbéri viszonyok, amiket mindenki el akart törölni (robot 'n' stuff?).
:punny:
Jóéjt K_T (munka, de akkor is, ilyen korán...? :angyali: )

Lythis

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-04-15, 02:11:17
Jó, nem találom hozzá megint a szoftvert. Buzi motorola.

Na mindegy. Jót.
El ne felejts ketchupot hozni... max csinálok valami förtelmes képet az akcióról mobillal :D

Tycho

Visszaolvastam... :facepalm: Nem kellett volna. :lul:

teraflare

Quote from: Lythis on 2008-04-14, 22:01:14
És amikor azthinnéd, hogy ezt már nem tetézi semmi, akkor rájössz, hogy de: ezek halálosan komolyan veszik magukat. Khm... szal még az 5éves is tudja, hogy azért nem ő a kib*szott batman... ezeknek nem esik le...
Na ezen nekem is volt egy vitám, én is így gondoltam, de szokás szerint én lettem megint a hülye a végén.  :D

Quote from: talán minuszmiki, de lusta vagyok visszanézni ki volt
majd /r pics ha kész lesz (vagy hasonló)
Még ugyan nincs kész, de: Bot Azóta még javítottam rajta kicsit, de talán mostmár kinéz valahogy. Még gumi kellene a végére (nem kondom  :ejnye:) hogy ne kopogjon. Csináltam egy képet beöltözve is , de az otthon maradt, meg még a hajam és a borostám se megfelelő rajta.   :P

.Attila

Quote from: teraflare on 2008-04-15, 11:03:50
Még ugyan nincs kész, de: Bot

Ez egész jó lett. Nem fested le?

Zen

Ha a felbőttlét abból áll h kétnaponta felhív több olyan ember/szervezet, akikhez közöm nincs, meg amúgy se érdekel a mondandójuk, akkor thx, do NOT want. -_-
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

teraflare

Quote from: .Attila on 2008-04-15, 11:31:27
Ez egész jó lett. Nem fested le?

szándékomban áll. már csak fapácot kellene szerezni meg egy kis lakkot.
Quote from: Zen on 2008-04-15, 11:35:17
Ha a felbőttlét abból áll h kétnaponta felhív több olyan ember/szervezet, akikhez közöm nincs, meg amúgy se érdekel a mondandójuk, akkor thx, do NOT want. -_-
Akkor én lehet nem vagyok felnőtt, mert a kutya sem keres. :frown:

Ramiz

Quote from: teraflare on 2008-04-15, 11:40:57
Quote from: .Attila on 2008-04-15, 11:31:27
Ez egész jó lett. Nem fested le?

/r House pic, majd. Conra meg ilyesmire úgyse megy el senki :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!