Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

TurboK

Quote from: sirtomi on 2008-04-23, 11:45:04
Magyarországon minden politikus hülye, de lehet hogy mi vagyunk a hülyék, mert hagyjuk.
Magyarországon minden politikus színészkedik és minden színész politizál.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

teraflare

Quote from: TurboK on 2008-04-23, 17:06:14
Magyarországon minden politikus színészkedik és minden színész politizál.
Erről eszembe jutott a vicc mikor a cigány a túlvilágon találkozik valamelyik kommunista vezetővel. Az meg kérdi a cigánytól:
-Hát hogy megy manapság az élet odalent?
-Ne is kérdezd. Régen a politikus politizált a munkás dolgozott és a cigány lopott. Ma a politikus lop, a munkás politizál a végén meg még nekünk kell majd dolgozni.

Ramiz

Kezdünk átmenni "politikával kapcsolatos hatalmas bölcsességek" topikba. Már csak a ragadós pult meg az állott cigiszag hiányzik, és tiszta kocsmahangulatom lesz. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

teraflare

No lehet kezdeni tippelni mikorra fognak kirúgni fogok közös megeggyezéssel távozni a cégtől. Nagyon le vagyunk maradva a melóval (most is épp azon dolgoztam) úgyhogy félő hogy hamarosan komisszári szankciókat vezetnek be (reggelente mondjuk főbelőnek valakit). A kollégám aki amúgy is elment volna a hó végén, már el is küldték tegnap. Nem lesz ez így jó.  :zomg:

White SeeD

Hiába, tavasz van. Itt az idő a megújulásra. Én is 2 embert tervezek kirúgni. igaz egyik lustább mint a másik.
De nagyon nem szeretem ha elégedetlen ügyfelek engem hivogatnak hogy miért nem kaptak még pénzt. :ejj:
btw: Irodavezetői posztra keresek emberkét Sümegre.
De mivel tudom, hogy  sincsen senki a közelben, ezét valószínű hiába kínálgatom a lehetőséget.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Kuroi Tenshi

Quote from: teraflare on 2008-04-23, 21:01:49
Nagyon le vagyunk maradva a melóval (most is épp azon dolgoztam)
A helyzetnek ez a része ismerős: én most ebédelek; azelőtt legutóbb
reggelinél ettem/ittam...

Tárgyalást vezetni serious busine- azaz nagyon le tudja fárasztani
az embert. 2-2.5 órán át egyhelyben állni, beszélni, mutatni,
magyarázni, kérdésekre figyelni és válaszolni... kissé lefáradtam
utána. Lehet az is közrejátszik, hogy keveset alszom, de a nap
végére ennyire csak akkor szoktam lefáradni, ha pl leúszok két
km-t.

RedPriest

Quote from: Baggio on 2008-04-23, 13:26:09
ps: aki szokott blogozni: hol érdemes? vagy tökmind1?

Szerintem is google. Én eddig soha nem írtam, olvastam blogot, de a tied rendszeresen fogom nézni a nyáron. :D
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

.Attila

Quote from: teraflare on 2008-04-23, 21:01:49
No lehet kezdeni tippelni mikorra fognak kirúgni fogok közös megeggyezéssel távozni a cégtől. Nagyon le vagyunk maradva a melóval (most is épp azon dolgoztam) úgyhogy félő hogy hamarosan komisszári szankciókat vezetnek be (reggelente mondjuk főbelőnek valakit). A kollégám aki amúgy is elment volna a hó végén, már el is küldték tegnap. Nem lesz ez így jó.  :zomg:

Most emelték a fizetésed, mert elégedettek voltak veled...

Manitu

Quote from: .Attila on 2008-04-23, 21:34:02
Quote from: teraflare on 2008-04-23, 21:01:49
No lehet kezdeni tippelni mikorra fognak kirúgni fogok közös megeggyezéssel távozni a cégtől. Nagyon le vagyunk maradva a melóval (most is épp azon dolgoztam) úgyhogy félő hogy hamarosan komisszári szankciókat vezetnek be (reggelente mondjuk főbelőnek valakit). A kollégám aki amúgy is elment volna a hó végén, már el is küldték tegnap. Nem lesz ez így jó.  :zomg:

Most emelték a fizetésed, mert elégedettek voltak veled...
Vagy csak hogy ne fogjon gyanut :__devil:


.Attila

Quote from: Manitu on 2008-04-23, 21:41:33
Quote from: .Attila on 2008-04-23, 21:34:02
Quote from: teraflare on 2008-04-23, 21:01:49
No lehet kezdeni tippelni mikorra fognak kirúgni fogok közös megeggyezéssel távozni a cégtől. Nagyon le vagyunk maradva a melóval (most is épp azon dolgoztam) úgyhogy félő hogy hamarosan komisszári szankciókat vezetnek be (reggelente mondjuk főbelőnek valakit). A kollégám aki amúgy is elment volna a hó végén, már el is küldték tegnap. Nem lesz ez így jó.  :zomg:

Most emelték a fizetésed, mert elégedettek voltak veled...
Vagy csak hogy ne fogjon gyanut :__devil:

You're not helping here! :_piszka: :)

Xzone

Baggio, szeretnék veled kezet fogni. Jackpot!

Lt. Simoan Blarke

Beszarok... most hívott haver, hogy holnap zh szeszkultúrából, ő is most tudta meg. Leszedtem a diasorokat.
Az első 8 diasor 4-15 megás, szöveg elenyésző, csak képek vannak bennük, meg néhány adat. (2-3 adat / diasor.)
A 9. diasor 65 (!!) megás. 51 slide. BÉEMPÉ képek vannak beleszúrva (!!!). Most van az, hogy tökönszúrom magam miközben sírva befosok. És a nagy kérdések: MIBŐL TANULJAK?! És: MIT KÉRDEZHETNEK EBBŐL?!

Vegyészek...
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Kuroi Tenshi

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-04-24, 00:53:04
Most van az, hogy tökönszúrom magam miközben sírva befosok.
/r/ pix

Amúgy tényleg nevetséges a bmp.

Cobra

Quote from: Ymir on 2008-04-24, 01:20:43
Btw. Megesett már mással is, hogy rájött, mennyire elszállt felettetek az idő, és kiöregedett?
Check my BD...
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Cobra on 2008-04-24, 01:21:39Check my BD...
What would quicky-chan say...
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lythis


.Attila

#20686
Quote from: Ymir on 2008-04-24, 01:20:43
Éreztétek már úgy valaha, hogy valami nagyon nem kerek dolog történik veletek? :zomg: A héten az egyik ismerős bejelentette, hogy nemsokára félmillásnál is több havi fizetésű állásnak lesz a szerencsés birtokosa. Nem túl nagy munkatapasztalattal a háta mögött, ráadásul az egyetemi tervezett képzési időből is jóval kicsúszott már...

Ez van, ha van egy jó ismerősöd. Nekünk nincs.

QuoteBtw. Megesett már mással is, hogy rájött, mennyire elszállt felettetek az idő, és kiöregedett?

Még nem. Sőt pont arra vártam, hogy múljon az idő, mert a kamaszkorom egy nagy sz*r volt.


szerk.:

member?

teraflare

#20687
Quote from: .Attila on 2008-04-23, 21:34:02
Most emelték a fizetésed, mert elégedettek voltak veled...
Ez igaz, de a fizetésemelést a cég adta, a munkásokról pedig a megrendelő dönt. És valószínűnek tartom, hogy ha elküldenek valakit az nem az lesz aki már 4 éve dolgozik a projectben, hanem aki 4 hónapja. De most felfüggesztettem az önsajnálatot egy időre és most hajtok ezerrel megint.  :jee: (csak nehogy neki a falnak  :falba:)

Quote from: Ymir on 2008-04-24, 01:20:43
Éreztétek már úgy valaha, hogy valami nagyon nem kerek dolog történik veletek? :zomg: A héten az egyik ismerős bejelentette, hogy nemsokára félmillásnál is több havi fizetésű állásnak lesz a szerencsés birtokosa. Nem túl nagy munkatapasztalattal a háta mögött, ráadásul az egyetemi tervezett képzési időből is jóval kicsúszott már...
Btw. Megesett már mással is, hogy rájött, mennyire elszállt felettetek az idő, és kiöregedett?
Hát igen kapcsolat (vagy ha lány akkor a főnöke meg akarja dugni, bár a félmillás fizu kicsit sok ahhoz). Ami a csúszást illeti az nem jelent semmit. Én is csúsztam és később olyan vágta a fejemhez, hogy milyen hülye vagyok hogy csúsztam, miközben ő símán megcsinálta a tárgyait, akit gyakorlatilag mi toltunk át a szórótárgyakon.

szerintem korban nyugodtan versenyezhetek quicky-vel...  :frown:

sirtomi

#20688
Quote from: .Attila on 2008-04-24, 10:06:02
QuoteBtw. Megesett már mással is, hogy rájött, mennyire elszállt felettetek az idő, és kiöregedett?

Még nem. Sőt pont arra vártam, hogy múljon az idő, mert a kamaszkorom egy nagy sz*r volt.

Enyém is, de most visszasírom! :D

Quote from: teraflare on 2008-04-24, 10:26:44


Quote from: Ymir on 2008-04-24, 01:20:43
Éreztétek már úgy valaha, hogy valami nagyon nem kerek dolog történik veletek? :zomg: A héten az egyik ismerős bejelentette, hogy nemsokára félmillásnál is több havi fizetésű állásnak lesz a szerencsés birtokosa. Nem túl nagy munkatapasztalattal a háta mögött, ráadásul az egyetemi tervezett képzési időből is jóval kicsúszott már...
Btw. Megesett már mással is, hogy rájött, mennyire elszállt felettetek az idő, és kiöregedett?
Hát igen kapcsolat (vagy ha lány akkor a főnöke meg akarja dugni, bár a félmillás fizu kicsit sok ahhoz).

Van egy csaj ismerősöm aki mindjárt diploma után kapott egy egész jó állást, aztán kiderült hogy a nála kb 20 évvel idősebb és nős főnöke komolyabb kapcsolatot szeretett volna :D

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lt. Simoan Blarke

Igen, igen, igen, igen, igen, igen, IGEN, IGGGGEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEN!!!!  :hopp: :hopp: :hopp:


Blarke örömujjongását hallhatták.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lythis

végetért a fogfájás, vagy a karózásnak örülsz? :D

sirtomi

Fogfájásnak és a karózásnak! :D

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Lythis on 2008-04-24, 15:18:12
végetért a fogfájás, vagy a karózásnak örülsz? :D
Egyik sem, holnap megyek kihúzatni.

De hosszú-hosszú csesztetés után végre igent mondott egy találkára egy szívemnek igen kedves egyén.  :muhahah:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Rounin

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-04-24, 15:20:32
Quote from: Lythis on 2008-04-24, 15:18:12
végetért a fogfájás, vagy a karózásnak örülsz? :D
Egyik sem, holnap megyek kihúzatni.

De hosszú-hosszú csesztetés után végre igent mondott egy találkára egy szívemnek igen kedves egyén.  :muhahah:

A ketchupozás ehhez volt főpróba? :confused: :angyali:

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Rounin on 2008-04-24, 15:24:16
A ketchupozás ehhez volt főpróba? :confused: :angyali:
Hát kinézem belőle hogy valamit a fejemre borít. :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Rounin

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-04-24, 15:24:45
Quote from: Rounin on 2008-04-24, 15:24:16
A ketchupozás ehhez volt főpróba? :confused: :angyali:
Hát kinézem belőle hogy valamit a fejemre borít. :D

Még a végén kiderül, hogy csak ezért mondott igent. :D

teraflare

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-04-24, 15:20:32
De hosszú-hosszú csesztetés után végre igent mondott egy találkára egy szívemnek igen kedves egyén.  :muhahah:
Gratula.  :tezsvir:

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

Munkainterjuh megint odebbugrott egy ket hettel.
Eddig csak kozepes elhatarozasom volt, hogy mas cegeket is nezek, de ez kezd a "baromira elegem van" fele elmozdulni. Szoval megyek es lemeszarolom akiket a borzen begyujtottem.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.