Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

.Attila

Quote from: Ramiz on 2008-04-30, 10:06:18
Quote from: .Attila on 2008-04-30, 00:02:49
Quote from: Zeombiee on 2008-04-30, 00:02:00
..szjuuuknniiiinccjjeeeennn.. *hörr*..*sniff-sniff*..szjjiiia jovaaaag,sszjééép aszzeemmmeed,szjjééép az agyaaaaad..

Szia Ramiz!

Ugye ezt egy fél pillanatig sem gondoltad komolyan...

Csak 0,4 pillanatig.

sirtomi

Quote from: teraflare on 2008-04-30, 10:11:42
Érdektelen bejelentés jön:
Fáj a torkom!  :bruhuhu: Alig bírok enni.  :frown:
Itt melóhelyen csupa beteg emberrel vagyok körbevéve. Eddig megusztam, kopp-kopp-kopp

Zeombiee

Quote from: Rounin on 2008-04-30, 07:30:33
Zeombiee
Cicc-cicc!

[/quote]
*Sniff-sniff* ...goes closer..*sniff-sniff*..eats

Zen

#21123
Quote from: Lythis on 2008-04-30, 01:29:51
macskával az ölemben gyorsan vakon gépelni valahogy nehéz :)
Zen: attól függ. Ha bírod a terminátort, akkor szerintem mindenképp érdemes. Nekem tetszett. leszeded az első pár részt, maximum ha nem tetszik, akkor hanyagolod. Nem kell világmegváltásra számítani, pláne nem a terminátor univerzumban, viszont szerintem kellően jól össze van rakva, hogy jóval több legyen egy újabb rókabőrnél... did I mention it has River Tam Summer Glau? :D
(It has SUMMER GLAU FFS OF COURSE YOU WANNA WATCH IT!! She also does ballet despite being a robot from the future. How fucking awesome can you get?!?!?!?!)

:merci: Lehet meglesem.

Megnéztem 28 héttel később -öt, és már kezd elegem lenni abból h minden zombis filmnek az a vége, h jaj, MEGINT szétterjedt a Földön a vírus és kihal az emberiség.  :lame:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Xzone

Quote from: Próféta on 2008-04-30, 01:16:44
Quote from: Lythis on 2008-04-30, 01:09:42első ránézésre igen, ő van rajta. Egyébként Summer Glau. És külön bugyor jár a pokolban azért, mert nem ismered :ejnye: (Fierfly, Terminator: The Sarah Connor Chronicles)
Special :)
De Firefly a sorozat neve, ofkorsz, és Xzone kollega számára kötelező!

Ahh, tudtam, hogy nagyon ismerős valahonnan, de nem ugrott be! Természetesen láttam az egész sorozatot és a filmet is :)

teraflare

Kitöltöttem pár tesztet a Psychogalaxyn. Eddig ez lett a szakvélemény rólam:

Az öt szupervonás

Sokan irigyelhetik tőled, hogy kiegyensúlyozott, komoly ember vagy, aki saját magával szemben is képes határozott elvárások kialakítására. Már meglevő kapcsolataidat képes vagy értékelni és ragaszkodsz is hozzájuk. A tesztek szerint azok közé az emberek közé tartozol, akik a társaság helyett szívesen részesítik előnyben a magányos tevékenységeket. A hasonló emberekkel barátkozol a legszívesebben. Bizonyos időre van szükséged ahhoz, hogy fel tudj oldódni mások társaságában. Szoktak-e téged zárkózottnak tartani? Ez olyanok számára is nehezen megközelíthetővé tehet, akik pedig kíváncsiak volnának belső értékeidre.

A tesztek igen előnyös képet mutatnak rólad, melyet a szakirodalom tárgyaló (negotiator) típusnak nevez. Ez azt jelenti, hogy képes vagy a körülményeknek megfelelően váltani a vezető és a követő, alkalmazkodó pozíciók közt. Általában barátságos, együttérző, segítőkész vagy, de ha a helyzet megkívánja, domináns oldalad kerül előtérbe. Kevés emberben bízol meg, viszont ha régebbi kapcsolataidról van szó, akkor ragaszkodó és megbízható tudsz lenni, akire lehet számítani.

A teszt szerint a spontaneitás embere vagy. Kevésbé tartod fontosnak a szabályokat, a módszerességet, a rendszerességet. A kihívások vagy kényszerek hatására képes vagy alkalmazkodásra is, de nem ez az erősséged. A hosszabb távú elköteleződéseket és vállalásokat nehezen viseled, akár a munkahely, akár a család vonatkozásában. Figyelmedet egyszerre több dolog között is meg tudod osztani, bár így felületesebben tudsz velük foglalkozni, mintha csak egyre összpontosítanál.

Többnyire jól kezeled a stresszt és környezeted számára is kiegyensúlyozott ember benyomását kelted. Teljesítményedre ritkán van hatással lelkiállapotod, talán csak extrém stresszhelyzetben vagy ha hirtelen erős, negatív érzelmeket élsz át. Nyugodtságod és stabilitásod azonban az ilyen helyzetekből is gyorsan visszabillent egyensúlyi helyzetedbe.

Egyaránt érdekelnek a megszokott, már ismert dolgok és az új lehetőségek is. Kerülöd azonban a szétforgácsolódást, szeretsz inkább rendszerezett lenni. Alapvetően toleráns beállítódással fordulsz az emberek felé, de a túlzott extremitás, a szélsőségek, már számodra sem tűnnek kívánatosnak. Szeretsz elmélyülni régóta gyakorolt tevékenységeidben, de veled született kíváncsiságod miatt egy idő után új ingerekre vágysz.

Összességében: LOL WUT?

Próféta

#21126
Quote from: Xzone on 2008-04-30, 12:55:52Természetesen láttam az egész sorozatot és a filmet is :)
Nem elégszer!  :ejnye:

teraflare: van ebben olyan mondat, ami jelent is valamit?
Quote from: teraflare on 2008-04-30, 13:03:31Alapvetően toleráns beállítódással fordulsz az emberek felé, de a túlzott extremitás, a szélsőségek, már számodra sem tűnnek kívánatosnak.
Satöbbi. Ez a leírás kábé semmit nem mond  :3x3: (volt is ilyesmiről valamelyik Asimov regényben szó...)

teraflare

Quote from: Próféta on 2008-04-30, 13:04:43
teraflare: van ebben olyan mondat, ami jelent is valamit?
Szerintem nincs.  :D

kikuchiyo

Quote from: Próféta on 2008-04-30, 13:04:43
teraflare: van ebben olyan mondat, ami jelent is valamit?

A sorok között olvasva: "A tesztek alapján megállapíthatjuk, hogy Ön egy balek, akit jól bepaliztunk. Reméljük, még sokáig élősködhetünk Önön!"
Failure is the default option

Tycho

Quote from: kikuchiyo on 2008-04-30, 13:53:24
Quote from: Próféta on 2008-04-30, 13:04:43
teraflare: van ebben olyan mondat, ami jelent is valamit?

A sorok között olvasva: "A tesztek alapján megállapíthatjuk, hogy Ön egy balek, akit jól bepaliztunk. Reméljük, még sokáig élősködhetünk Önön!"
:appl: Gyönyörűen megfogalmaztad!


Quote from: teraflare on 2008-04-30, 13:03:31Alapvetően toleráns beállítódással fordulsz az emberek felé, de a túlzott extremitás, a szélsőségek, már számodra sem tűnnek kívánatosnak.
Amúgy ez a mondat nem egyenesen magának mond ellent, hogy Próféta kiemelésénél maradjak csak?

Próféta

Quote from: Tycho on 2008-04-30, 15:04:24
Quote from: teraflare on 2008-04-30, 13:03:31Alapvetően toleráns beállítódással fordulsz az emberek felé, de a túlzott extremitás, a szélsőségek, már számodra sem tűnnek kívánatosnak.
Amúgy ez a mondat nem egyenesen magának mond ellent, hogy Próféta kiemelésénél maradjak csak?
Nem ellentmondásos, csak épp mindenkire igaz, így semmitmondó.
V.ö.: "szereted, ha meleg van, de azt nem, ha túl meleg"

Zen

Quote from: Próféta on 2008-04-30, 15:26:19
Quote from: Tycho on 2008-04-30, 15:04:24
Quote from: teraflare on 2008-04-30, 13:03:31Alapvetően toleráns beállítódással fordulsz az emberek felé, de a túlzott extremitás, a szélsőségek, már számodra sem tűnnek kívánatosnak.
Amúgy ez a mondat nem egyenesen magának mond ellent, hogy Próféta kiemelésénél maradjak csak?
Nem ellentmondásos, csak épp mindenkire igaz, így semmitmondó.
V.ö.: "szereted, ha meleg van, de azt nem, ha túl meleg"
Kinek mi számít szélsőségesnek, mi?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Kvikveg

Quote from: Próféta on 2008-04-30, 13:04:43
Quote from: Xzone on 2008-04-30, 12:55:52Természetesen láttam az egész sorozatot és a filmet is :)
Nem elégszer!  :ejnye:

teraflare: van ebben olyan mondat, ami jelent is valamit?
Quote from: teraflare on 2008-04-30, 13:03:31Alapvetően toleráns beállítódással fordulsz az emberek felé, de a túlzott extremitás, a szélsőségek, már számodra sem tűnnek kívánatosnak.
Satöbbi. Ez a leírás kábé semmit nem mond  :3x3: (volt is ilyesmiről valamelyik Asimov regényben szó...)
Mmgen, valamelyik Alapitvanyban egy kormanyzo, vagy hasonlo jon a bolygora, es analizalas utan kiderul, hogy tulkepp semmit sem igert, az egesz szoveg egy maszlag volt.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Tycho

Quote from: Próféta on 2008-04-30, 15:26:19
Quote from: Tycho on 2008-04-30, 15:04:24
Quote from: teraflare on 2008-04-30, 13:03:31Alapvetően toleráns beállítódással fordulsz az emberek felé, de a túlzott extremitás, a szélsőségek, már számodra sem tűnnek kívánatosnak.
Amúgy ez a mondat nem egyenesen magának mond ellent, hogy Próféta kiemelésénél maradjak csak?
Nem ellentmondásos, csak épp mindenkire igaz, így semmitmondó.
V.ö.: "szereted, ha meleg van, de azt nem, ha túl meleg"

nem egészen így értettem, de lehet hogy túl extrémen értelmezem a tolerancia fogalmát :haha: igaz engem mindenki irritálónak tart :lazza: (amúgy nem :angyali: )

Manitu

Utálom, ha szakad az eső, nekem meg ki kell mennem :Eztneked:


Tycho

#21135
Quote from: Manitu on 2008-04-30, 19:52:56
Utálom, ha szakad az eső, nekem meg ki kell mennem :Eztneked:
Just as planned. :__devil:
666GET volt a vaksik kedvéért...

Rounin

Quote from: Ramiz on 2008-04-30, 21:29:56
Szervezünk egy animés talit ("teázás"...), aztán aki eljön, azt jól elpüföljük, és felvesszük a spontán reakciókat.

Nem igazán merem nem komolyan venni... :he:

Ramiz

Quote from: Rounin on 2008-04-30, 21:33:53
Nem igazán merem nem komolyan venni... :he:
Lécci ne reklámozd! ("Spontán"!!!)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: Ramiz on 2008-04-30, 21:53:01
Lécci ne reklámozd! ("Spontán"!!!)

Oké, semmi reklám. Még egy embert azért hozhatok?

SaiyaGin

Quote from: Ramiz on 2008-04-30, 21:53:01
Quote from: Rounin on 2008-04-30, 21:33:53
Nem igazán merem nem komolyan venni... :he:
Lécci ne reklámozd! ("Spontán"!!!)

Aha! Szóval titokban akarod tartani, hogy a megjelenőkre ráuszítod a harci wombatokat?

Rounin

Quote from: SaiyaGin on 2008-04-30, 21:59:36
Aha! Szóval titokban akarod tartani, hogy a megjelenőkre ráuszítod a harci wombatokat?

Dugówombat Hadosztály O_o.

SaiyaGin

Quote from: Rounin on 2008-04-30, 22:07:52
Quote from: SaiyaGin on 2008-04-30, 21:59:36
Aha! Szóval titokban akarod tartani, hogy a megjelenőkre ráuszítod a harci wombatokat?

Dugówombat Hadosztály O_o.

:tezsvir:
Még belegondolni is iszonyú.  :eek:  :3x3:

Zen

#21142
Csak úgy mellékesen megjegyzem: VISSZATÉRTEM
(A buszra felszállni akaró tömeg akkora volt mint maga a busz, valahogy mégis befértünk o_O)
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

SaiyaGin

Quote from: Zen on 2008-04-30, 22:18:12
Csak úgy mellékesen megjegyzem: VISSZATÉRTEM
(A buszra felszállni akaró tömeg akkora volt mint maga a busz, valahogy mégis beértünk o_O)

Ez velem is megtörtént. A busznál való tolakodás sorban állás alatt úgy hallottam, hogy a mávnál is voltak problémák.  :whoah:

Rounin

Quote from: SaiyaGin on 2008-04-30, 22:15:40
:tezsvir:
Még belegondolni is iszonyú.  :eek:  :3x3:

Szerintem ehhez nincsenek önkéntesei. Hmmm... tempting. :angyali:

Dreamcleaver

#21145
Elment a netem fél órára és mióta visszajött 1,5 MB/s-kel töltök le. lolw00t?

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lythis

azelőtt lassabb volt?

Dreamcleaver

Quote from: Lythis on 2008-05-01, 02:50:34
azelőtt lassabb volt?

2045/1024, úgy 300 kbps dl, és 150 kbps ul. Mostmeg 1500 kbps...igen, lassabb volt. XD

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lythis

lol? az nem is rossz ugrás :D Melyik szolgáltatónál?
(volt szó róla, hogy idén lehet, h esedékes egy emelés, de nem volt még bejelentve sehol...)
speedtest.net-es eredmény?

Lt. Simoan Blarke

Jee, mehetek melózni. Jee, nem tudtam aludni, mert zúgnak a vízcsövek a házban. Jee, holnaputánig nem leszek. Ellenben, holnapután este randi. A nagybetűs. Az élet csokiöntetet mellékel a szartorta mellé ^^
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster