Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Én

Én nem tudom hogy ejtem :zomg: Valahogy dz-vel... d nélkül. Picza kb.

Rounin

Quote from: Próféta on 2008-05-06, 02:15:35
Yup, olaszul a "zz" az "ddz"-nek ejtendő. Persze ha így honosodott meg, akkor így.

Hm, én elég gyakran hallom dz-vel ejteni. (no meg szerintem hülyén is hangzik simán z-vel)

Manitu

Quote from: minuszmiki on 2008-05-06, 02:18:12
Nem emlékszem, hogy valaha találkoztam volna olyan emberrel, aki "pizza"-nak ejti a pizzát.
ditto. A pizza mifelénk is "pidza"


Zen

Quote from: Manitu on 2008-05-06, 02:21:32
Quote from: minuszmiki on 2008-05-06, 02:18:12
Nem emlékszem, hogy valaha találkoztam volna olyan emberrel, aki "pizza"-nak ejti a pizzát.
detto. A pizza mifelénk is "pidza"
:ejnye:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Soul

Akkor most Csikágó vagy Sikágó ?  :D

Zen

Quote from: Soul on 2008-05-06, 02:23:40
Akkor most Csikágó vagy Sikágó ?  :D
SHikaka. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Én

Szerintem ekszöszájzbúk... :D
Ha már pronounciation-faggotry: nálunk is detto.
P.S.: Seggbe leszünk baszva...

Rounin


Fazék

sose hallottam még zz-vel kiejtve :eek: bele is törik a nyelvem a próbálkozásba :eek:

Quote from: Én on 2008-05-06, 02:25:14P.S.: Seggbe leszünk baszva...
yup :haha:

.Attila

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-05-06, 00:31:25
Biciklis cicanadrág?

Én a szivacsbetét miatt használom, de húzok rá normál rövidnadrágot is.

Quote
I'm still winning, unfortunately...
Min. 70-80 oldal, amibe ábrák, táblázatok, stb nem tartozik bele  :3x3:
Ezért is nem adtam idén le, ez már túl sok rizsázás a véremnek.

Sucks to be you.
És a tanár majd nekiáll a táblázatokat, ábrákat kiszedegetni, hogy megnézze, megvan-e a 70 oldal tiszta szöveg?
Nálunk szerencsére csak a függelék nem számít bele. Lesz is néhány oldal folyamatábrám meg egyéb ábra, táblázat.

Kvikveg

Quote from: .Attila on 2008-05-06, 08:58:50
Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-05-06, 00:31:25
Biciklis cicanadrág?

Én a szivacsbetét miatt használom, de húzok rá normál rövidnadrágot is.

...
Tesom valamelyik reggel csodalkozott egy biciklistan, mert ugy nezett ki, mint aki besz*rt... aztan a masodik masodpercben rajott, hogy szivacs...  :haha:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kvikveg

Quote from: Soul on 2008-05-06, 02:23:40
Akkor most Csikágó vagy Sikágó ?  :D
Mexiko vagy Mehiko?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Soul

Mnémoszüné vagy Mnemoszín ?  :smile: (hoppá ez ide vág  :smile:)

.Attila

#21343
:)
Hozzá kell tennem, hogy ha én bicajozni megyek, akkor nem szállok le a bringáról, szóval nem közlekedésre, hanem sportra használom, legalábbis jelenleg.
Kíváncsi vagyok, a 42es gumi után a 28as slick hogyan fog menni.

Zen

Kaptam vagy 30 e-mailt Mailer Daemonoktól és egyéb no-reply üzeneteket sikeretelenül "kézbesített" mail miatt. Mindegyik "elküldött" üzenetemben más név szerepelt az e-mail címem mellett. Úgy tűnik feltörtek. Fasza.-.-
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Xzone

Quote from: Soul on 2008-05-06, 02:23:40
Akkor most Csikágó vagy Sikágó ?  :D

Csikágó. Hallgasd meg :)

Rounin

Quote from: Xzone on 2008-05-06, 12:34:36
Quote from: Soul on 2008-05-06, 02:23:40
Akkor most Csikágó vagy Sikágó ?  :D

Csikágó. Hallgasd meg :)

Attól is függ, melyik részén hallgatjuk meg a világon a "natív" englishspeakereket. :angyali:

Én

#21347
Quote from: Rounin on 2008-05-06, 12:40:22
Attól is függ, melyik részén hallgatjuk meg a világon a "natív" englishspeakereket. :angyali:
Felsőnyék pl? :D (hint: Ferike)

Xzone

Quote from: Én on 2008-05-06, 12:49:16
Quote from: Rounin on 2008-05-06, 12:40:22
Attól is függ, melyik részén hallgatjuk meg a világon a "natív" englishspeakereket. :angyali:
Felsőnyék pl? :D (hint: Ferike)

Ekszöszájzbúk?

Én

Volt csikkágó is asszem...

Próféta

Quote from: Zen on 2008-05-06, 12:08:52
Kaptam vagy 30 e-mailt Mailer Daemonoktól és egyéb no-reply üzeneteket sikeretelenül "kézbesített" mail miatt. Mindegyik "elküldött" üzenetemben más név szerepelt az e-mail címem mellett. Úgy tűnik feltörtek. Fasza.-.-
Vagy nem. Esetleg csak felfedezte az email címedet egy spambot, és a nevedben küldözget összevissza, aztán neked jut a backscatter.
Persze azt nem mondom, hogy ne nézz szét a gépeden alaposabban...

teraflare

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-05-06, 00:31:25
Quote from: teraflare on 2008-05-05, 17:48:02
Ne örülj amíg nem tudod mit gondoltak...  :__devil:
Iz dat sum irígység :3 :hehe:

HELL YES!!  :__devil:

Liquid Snake

Jogászok, Rendőrtanoncok stb! Ha látom, hogy a sínen áll egy ember és egy vonat közeledik felé ami valószínű, hogy el fogja ütni, megbüntetnének engem azért hogyha semmit nem tennék az ember érdekében pedig módomban állt volna elrántani a vonat elől?

Darkstar

Quote from: Liquid Snake on 2008-05-06, 17:19:49
Jogászok, Rendőrtanoncok stb! Ha látom, hogy a sínen áll egy ember és egy vonat közeledik felé ami valószínű, hogy el fogja ütni, megbüntetnének engem azért hogyha semmit nem tennék az ember érdekében pedig módomban állt volna elrántani a vonat elől?
In b4 pics or it didn't happen
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Én

Quote from: Liquid Snake on 2008-05-06, 17:19:49
Jogászok, Rendőrtanoncok stb! Ha látom, hogy a sínen áll egy ember és egy vonat közeledik felé ami valószínű, hogy el fogja ütni, megbüntetnének engem azért hogyha semmit nem tennék az ember érdekében pedig módomban állt volna elrántani a vonat elől?
Hogy bizonyítanák rá? Ha pl azt mondja, elbambult, és nem láta, nem sokat tehetnek. Egyébként asszem kötelező segíteni, de úgy úszod meg, ahogy akarod.

Liquid Snake

Quote from: Darkstar on 2008-05-06, 17:29:56
Quote from: Liquid Snake on 2008-05-06, 17:19:49
Jogászok, Rendőrtanoncok stb! Ha látom, hogy a sínen áll egy ember és egy vonat közeledik felé ami valószínű, hogy el fogja ütni, megbüntetnének engem azért hogyha semmit nem tennék az ember érdekében pedig módomban állt volna elrántani a vonat elől?
In b4 pics or it didn't happen

hmm még nemigazn vagyok otthon az ilyesmi fórumnyelvekben de a b4 pics az mit akarna jelenteni?  Tanítsatok  :kocc:

Én

in b4 -> in before
pics or didn't happen -> szerintem kitalálod :D
kombó Zeit!

Nakedape

Quote from: Liquid Snake on 2008-05-06, 17:33:20
Quote from: Darkstar on 2008-05-06, 17:29:56
Quote from: Liquid Snake on 2008-05-06, 17:19:49
Jogászok, Rendőrtanoncok stb! Ha látom, hogy a sínen áll egy ember és egy vonat közeledik felé ami valószínű, hogy el fogja ütni, megbüntetnének engem azért hogyha semmit nem tennék az ember érdekében pedig módomban állt volna elrántani a vonat elől?
In b4 pics or it didn't happen

hmm még nemigazn vagyok otthon az ilyesmi fórumnyelvekben de a b4 pics az mit akarna jelenteni?  Tanítsatok  :kocc:
Méret: B4 (240x340) méretű  darabokra (pieces->pics) szakadó ember van vagy ugye meg se történt
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Liquid Snake

Quote from: Én on 2008-05-06, 17:32:03
Quote from: Liquid Snake on 2008-05-06, 17:19:49
Jogászok, Rendőrtanoncok stb! Ha látom, hogy a sínen áll egy ember és egy vonat közeledik felé ami valószínű, hogy el fogja ütni, megbüntetnének engem azért hogyha semmit nem tennék az ember érdekében pedig módomban állt volna elrántani a vonat elől?
Hogy bizonyítanák rá? Ha pl azt mondja, elbambult, és nem láta, nem sokat tehetnek. Egyébként asszem kötelező segíteni, de úgy úszod meg, ahogy akarod.

Értem de tegyük fel h konkrétan tudják h ott álltam az áldozat mellett és úgy nem tettem semmit mert nem akartam. Akkor azért már biztos bünti lenne nem? :D

Én

igen, mert afaik kötelező segítséget nyújtani ha a te épséged nincs veszélyben... Mondd azt, hogy fenyegetőzött, ha közel mész ott tart maga mellett és mindketten kinyúvadtok! :D
Viszont azt biztosan tudom, hogy a doublepostért halálbütetés jár.