Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Ramiz

Na a Tycho, az más tészta. Ő mindig is irritáló volt. :lazza:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

SaiyaGin

Én meg délben ettem meg a reggeli szendvicsemet. Az jobb?  :Kiraly:

Tycho

Quote from: Ramiz on 2008-05-05, 19:20:44
Na a Tycho, az más tészta. Ő mindig is irritáló volt. :lazza:
:Kiraly:

Baggio

Quote from: Ramiz on 2008-05-05, 19:15:31
edit: egyre irritálóbb ez a Baggio... :__devil: (Japán, wasabi... nemsokára posztol magáról egy képet ágyban Aki Hoshinoval... vagy Asano Tadanobuval. <3 :muhahah: )
bocs de most csak a Koda Kumisat meg az Ito Misakisat találom az is jó lesz?   :muhahah:
amúgy a japán lányt vittem el hálából hogy minden héten tanít meg majd nyáron Osakában meg Kyotóban is körbevezet.

Tycho

Quote from: Baggio on 2008-05-05, 20:13:04
amúgy a japán lányt vittem el hálából hogy minden héten tanít meg majd nyáron Osakában meg Kyotóban is körbevezet.

te egyre mélyebbre ásod magad :muhahah:

White SeeD

Ma igen érdekes cirkusznak voltam szemtanúja.
A szomszéd üzlet egy kínai ruhakereskedés.
Két cigány csoportosulás összeszólakozott, hogy ki kit "baszik" (idézet :D) a szokásos cigánystílusban és hangerővel.  Bár nemigazán értettem mire ez a nagy vita, elvégre mindegyiknek van egy rakat gyereke és valószínű hogy nem mind a férjtől.
Lényeg hogy tetlegességig ment a dolog, ment a hajtépés, meg cipődobálás.
Csak azt nem értem, hogy a 2 Kínai eladónőből hogyan lett 10 férfi. Mindenesetre jólelverték a cigányokat, majd kárenyhítés címén elszedték a pénzüket.
Kérdés, hogy az fajgyűlölet-e ha Kínaiak vernek cigányokat, vagy fordítva? :D Én éppen bezártam, és gyorsan elhúztam mielőtt a kiérkező rendőrök engem is berendelnének tanunak :angyali:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Ramiz

Quote from: White SeeD on 2008-05-05, 20:37:07
Ma igen érdekes cirkusznak voltam szemtanúja.
A szomszéd üzlet egy kínai ruhakereskedés.
Két cigány csoportosulás összeszólakozott, hogy ki kit "baszik" (idézet :D) a szokásos cigánystílusban és hangerővel.  Bár nemigazán értettem mire ez a nagy vita, elvégre mindegyiknek van egy rakat gyereke és valószínű hogy nem mind a férjtől.
Lényeg hogy tetlegességig ment a dolog, ment a hajtépés, meg cipődobálás.
Csak azt nem értem, hogy a 2 Kínai eladónőből hogyan lett 10 férfi. Mindenesetre jólelverték a cigányokat, majd kárenyhítés címén elszedték a pénzüket.
Kérdés, hogy az fajgyűlölet-e ha Kínaiak vernek cigányokat, vagy fordítva? :D Én éppen bezártam, és gyorsan elhúztam mielőtt a kiérkező rendőrök engem is berendelnének tanunak :angyali:

Hehehe... :Kiraly:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: Tycho on 2008-05-05, 20:26:17
Quote from: Baggio on 2008-05-05, 20:13:04
amúgy a japán lányt vittem el hálából hogy minden héten tanít meg majd nyáron Osakában meg Kyotóban is körbevezet.

te egyre mélyebbre ásod magad :muhahah:
:lol:
Varjal, lehet, hogy kirukkol meg valamivel...

WS: ez joooo.  :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Tycho


.Attila

Quote from: Bishop on 2008-05-04, 23:37:28
De 4 odlalt kell írnom! még ha tudom se tok 4 oldalon át rizsázni :zomg:

Nekem min. 60 oldalas diplomamunkát kell írnom, aminek a lényegi tartalma szerintem nem haladja meg a 20 oldalt majd.
A többi 40 oldalt úgy hozzádobálom, hogy kapcsolódik a témához, de a franc se kíváncsi rá (igazából a lényegi 20 oldalra se, de az más kérdés).

Manitu

Oh shi- Legalabb egy het, amig visszakapom a vinyomat. Addig le kene takaritani egy masikat atmeneti OSnek. Copying... remaining time: 2:15:32. Es meg mindig nincs magyar billentyuzetem :morci:


Próféta

Quote from: Manitu on 2008-05-05, 21:56:23Es meg mindig nincs magyar billentyuzetem :morci:
És nem lehet átállítani?

minuszmiki


Zsiga

Quote from: Manitu on 2008-05-05, 21:56:23
Oh shi- Legalabb egy het, amig visszakapom a vinyomat. Addig le kene takaritani egy masikat atmeneti OSnek.
PROTIP: Mindig legyen a szekrényben egy üres vinyó ami legalább akkora mint a legnagyobb ami épp a gépedben van. ;)

Manitu

Quote from: Próféta on 2008-05-05, 22:13:03
Quote from: Manitu on 2008-05-05, 21:56:23Es meg mindig nincs magyar billentyuzetem :morci:
És nem lehet átállítani?
nem :Eztneked: Probaltam, de hiaba raktam defaultra a magyart, nem ette meg. Mindegy, ket orat meg kibirok, vegez a masolassal, aztan gyorsan felnyomok valami XP-t. Jo ez a live CD-s baromsag, de iszonyatmod daralja a CD-t, ha csinalok is valamit.

Quote from: Zsiga on 2008-05-05, 22:15:36
Quote from: Manitu on 2008-05-05, 21:56:23
Oh shi- Legalabb egy het, amig visszakapom a vinyomat. Addig le kene takaritani egy masikat atmeneti OSnek.
PROTIP: Mindig legyen a szekrényben egy üres vinyó ami legalább akkora mint a legnagyobb ami épp a gépedben van. ;)
PROTIP: veszel nekem? :D


kikuchiyo

Mintha írtak volna valami ilyesmit, hogy nem szabad a butuláskor átállítani a billentyűzetkiosztást, mert akkor az egész elcsesződik. Hagyd defaulton, és akkor állítsd át, ha már felállt a rendszar.

...vagy mi.
Failure is the default option

SaiyaGin

Ha már a gépekről van szó: délután a leszedtük a gépem egyik oldallemezét, és kiszedtünk belőle egy pormacskát poroszlánt.  ^^"

Zsiga

Quote from: Manitu on 2008-05-05, 22:19:30
veszel nekem? :D
Jó, igazából csak azért nagy a pofám mert 3 hete lusta vagyok beszerelni a gépbe az új 750-es vinyóm...  :D

Manitu

Quote from: kikuchiyo on 2008-05-05, 22:26:18
Mintha írtak volna valami ilyesmit, hogy nem szabad a butuláskor átállítani a billentyűzetkiosztást, mert akkor az egész elcsesződik. Hagyd defaulton, és akkor állítsd át, ha már felállt a rendszar.

...vagy mi.
Nem allitottam en semmit butulaskor. Live CD. Szepen elindult, utanna atraktam magyarra, de nem hatotta meg. Billentyukiosztas magyaron van, az y meg a z meg meg mindig nincs a helyen... meg a tobbi sem...

Quote from: Zsiga on 2008-05-05, 22:27:52
Jó, igazából csak azért nagy a pofám mert 3 hete lusta vagyok beszerelni a gépbe az új 750-es vinyóm...  :D
Oh, ha elobb szolsz lelejmoltam volna :D


Én

#21319
Én meg 2 hónapja a régi 40-eset...
WS: Ezek szerint már hivatalos, hogy a shaolin kung-fu jobb a pillangókésnél? :D

Rounin

Quote from: Én on 2008-05-05, 22:32:26
WS: Ezek szerint már hivatalos, hogy a shaolin kung-fu jobb a pillangókésnél? :D

Szerintem ők is csak az üsd ahol éred elvét vették alapul az érvelésben, nem cifrázták agyon :angyali:

Kuroi Tenshi

Quote from: teraflare on 2008-05-05, 17:48:02
Ne örülj amíg nem tudod mit gondoltak...  :__devil:

Iz dat sum irígység :3 :hehe:

Már ezt a failwint is sajnáljátok tőlem? :/

Quote from: Ramiz on 2008-05-05, 19:15:31
Egy magas és sovány gyerek tapadós biciklisnadrágban hasítja a levegőt, fülhallgatójából kiszűrődik a Tool zúzása, fején pedig rózsaszín Hello Kitty-s bukósisak... Szerintem cukinak gondolták. :D

Nem is tudtam, hogy erre buksz o.0
Biciklis cicanadrág? No wai, fel nem venném :zomg:
Simán póló, rövidnadrág, és csak a sisak (nem rózsaszín btw :hehe:)
utalt arra, hogy békávé helyett bekerekeztem.

Quote from: White SeeD on 2008-05-05, 20:37:07
Ma igen érdekes cirkusznak voltam szemtanúja.
Win  :lazza:

Quote from: .Attila on 2008-05-05, 21:30:12
Nekem min. 60 oldalas diplomamunkát kell írnom
I'm still winning, unfortunately...
Min. 70-80 oldal, amibe ábrák, táblázatok, stb nem tartozik bele  :3x3:
Ezért is nem adtam idén le, ez már túl sok rizsázás a véremnek.

Quote from: Manitu on 2008-05-05, 21:56:23
Addig le kene takaritani egy masikat atmeneti OSnek.
Van néhány kisméretű linux-disztró, ami pendrivera is telepíthető,
ha csak az adatmentés miatt kell. LiveCD-nél gyorsabb és
csöndesebb.

Quote from: SaiyaGin on 2008-05-05, 22:27:01
poroszlán
>:3 :haha: poroszlánok poroszkálnak a processzorodon?

Tycho

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-05-06, 00:31:25
>:3 :haha: poroszlánok poroszkálnak a processzorodon?
>:3 that is sum awful murderous joke thar! Brb car!

Manitu

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-05-06, 00:31:25
Quote from: Manitu on 2008-05-05, 21:56:23
Addig le kene takaritani egy masikat atmeneti OSnek.
Van néhány kisméretű linux-disztró, ami pendrivera is telepíthető,
ha csak az adatmentés miatt kell. LiveCD-nél gyorsabb és
csöndesebb.
Az lehet, de ahoz, hogy beszerezzem internet kéne. Ahoz meg oprendszer, úgyhogy maradt a live CD. Épp most végeztem vele, most egy vadiúj XP terpeszkedik egy olyan vinyómon, amire az életben nem terveztem oprendszert telepiteni. Shit happens :redface: Csütörtökig jó lesz ez.

áéíóöúü!! Ékezetek! Gyertek a papához, már úgy hiányoztatok :muhahah:


Próféta

Akkor most ugyanígy magyarázzuk meg a csúnya angolokre kenve, hogy nálunk az egész ország miért ejti rosszul a pizzát ? Most már persze így honosodott, meg a joghurt is, de azért vicces.

Fazék

Quote from: Próféta on 2008-05-06, 01:52:11Akkor most ugyanígy magyarázzuk meg a csúnya angolokre kenve, hogy nálunk az egész ország miért ejti rosszul a pizzát
ööö mit ejtünk rosszul rajta?

Soul

[spoiler]hát hogy piddza vagy pizza[/spoiler]

Próféta

Yup, olaszul a "zz" az "ddz"-nek ejtendő. Persze ha így honosodott meg, akkor így.
Soul: mireföl spoiler?

Soul

 :smile: kicsit off gyanus, így gondoltam a spoiler ablak falaz nekem.

minuszmiki

Nem emlékszem, hogy valaha találkoztam volna olyan emberrel, aki "pizza"-nak ejti a pizzát.