Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Kuroi Tenshi

Quote from: Próféta on 2008-05-07, 03:32:45
EDIT: vajon mit gondolnak majd rólunk, javíthatatlan éjszakai baglyokról a többiek, amikor holnapma felébredve meglátják ezt a csomó baromságot, amit termeltünk?

Csak a szokásosat :)
Hogy egy kicsit tompítsuk, berakok egy kis kellemes hallgatnivalót:
John Butler Trio - Zebra
[spoiler]Rappa parara
Rarara
Rappa parara
Parara rarara[/spoiler]

Lythis

Már azon voltam, hogy szóváteszem, hogy hol az obligatory "csetesedik az offtopic" post, de látom már nem kell :D

Nakedape

Quote from: Próféta on 2008-05-07, 03:32:45

vajon mit gondolnak majd rólunk, javíthatatlan éjszakai baglyokról a többiek, amikor holnapma felébredve meglátják ezt a csomó baromságot, amit termeltünk?


:eek:

de például nem kell kávézni.. :D
ki kéne mennem kaszálni de semmi kedvem. (tervek szerint már 40 perce kaszálok...)

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Tycho

Mocskos tollas bagolycsürhe! Én 8-ra kell menjek és kimaradok az ilyen jó kis trollkodásból... :Eztneked:

Nakedape

Quote from: Tycho on 2008-05-07, 07:54:35
Mocskos tollas bagolycsürhe! Én 8-ra kell menjek és kimaradok az ilyen jó kis trollkodásból... :Eztneked:
QuoteA keresett kifejezés (trollbagoly) egyetlen dokumentumban sem található meg.
oo shit, pedig reméltem
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kuroi Tenshi

#21455
Quote from: Tycho on 2008-05-07, 07:54:35
Mocskos tollas bagolycsürhe! Én 8-ra kell menjek és kimaradok az ilyen jó kis trollkodásból... :Eztneked:
Én meg 9-re kellett volna menjek, de úgy látszik negyed órát kések :)
(csak TO-nyitás meg index-szerzés, ott belefér)

Más:
A ****** ***** ********* az egyetemi informatikusoknak
A vizsgajelentkezés elvileg 30.-án indult volna
Kiraktak egy üzenenet, hogy végül 6.-án 17h
Erre most sincs nyitva, így az ötödéves előrehozott vizsgákra
nem lehet jelentkezni ::)

Ramiz

Quote from: Xzone on 2008-05-07, 01:20:08
Mellesleg nem tudom, hogy ezzel csak én vagyok-e így, de szeretek úgy gondolni az állati eredetű ételekre, mintha közük sem lenne bármi élőhöz. Csak egy halom vegyület az egész, amit lebont majd a szervezetem. Már a másnapi lejáratú tejet sem iszom meg, mert az már emlékeztetne rá, hogy mégiscsak biológiai folyamatok mennek végbe benne. A hús is akkor a legjobb, ha megmarad "mystery meat"-nek.
Nem tudom, én szeretek mindenbe minél jobban belegondolni. Amikor beleharapsz egy szelet sonkába vagy tarjába, és arra gondolsz, ahogy anno egy fél-ember tépdeshette a nyers húst egy döglődő disznóról, az adja a húsfogyasztás igazi élményét. Egyben mindenkinek javaslom egy disznóvágás meglátogatását, sosem fog olyan jól esni a hurka, mint ott! Meg a disznóorr és disznófül. És a sült vér. Amikor frissiben látod, ahogy a piruló hagymára és sistergő zsírra öntik a még meleg, sebesen kavargatott lábos vért.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zen

Quote from: Ramiz on 2008-05-07, 09:54:26
Quote from: Xzone on 2008-05-07, 01:20:08
Mellesleg nem tudom, hogy ezzel csak én vagyok-e így, de szeretek úgy gondolni az állati eredetű ételekre, mintha közük sem lenne bármi élőhöz. Csak egy halom vegyület az egész, amit lebont majd a szervezetem. Már a másnapi lejáratú tejet sem iszom meg, mert az már emlékeztetne rá, hogy mégiscsak biológiai folyamatok mennek végbe benne. A hús is akkor a legjobb, ha megmarad "mystery meat"-nek.
Nem tudom, én szeretek mindenbe minél jobban belegondolni. Amikor beleharapsz egy szelet sonkába vagy tarjába, és arra gondolsz, ahogy anno egy fél-ember tépdeshette a nyers húst egy döglődő disznóról, az adja a húsfogyasztás igazi élményét. Egyben mindenkinek javaslom egy disznóvágás meglátogatását, sosem fog olyan jól esni a hurka, mint ott! Meg a disznóorr és disznófül. És a sült vér. Amikor frissiben látod, ahogy a piruló hagymára és sistergő zsírra öntik a még meleg, sebesen kavargatott lábos vért.
Jól esni? Ahogy mondod. Belőlem kifele.  :haha:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

sirtomi

Quote from: Zen on 2008-05-07, 09:56:03
Quote from: Ramiz on 2008-05-07, 09:54:26
Quote from: Xzone on 2008-05-07, 01:20:08
Mellesleg nem tudom, hogy ezzel csak én vagyok-e így, de szeretek úgy gondolni az állati eredetű ételekre, mintha közük sem lenne bármi élőhöz. Csak egy halom vegyület az egész, amit lebont majd a szervezetem. Már a másnapi lejáratú tejet sem iszom meg, mert az már emlékeztetne rá, hogy mégiscsak biológiai folyamatok mennek végbe benne. A hús is akkor a legjobb, ha megmarad "mystery meat"-nek.
Nem tudom, én szeretek mindenbe minél jobban belegondolni. Amikor beleharapsz egy szelet sonkába vagy tarjába, és arra gondolsz, ahogy anno egy fél-ember tépdeshette a nyers húst egy döglődő disznóról, az adja a húsfogyasztás igazi élményét. Egyben mindenkinek javaslom egy disznóvágás meglátogatását, sosem fog olyan jól esni a hurka, mint ott! Meg a disznóorr és disznófül. És a sült vér. Amikor frissiben látod, ahogy a piruló hagymára és sistergő zsírra öntik a még meleg, sebesen kavargatott lábos vért.
Jól esni? Ahogy mondod. Belőlem kifele.  :haha:
Már nem tartunk disznót, pedig élveztem a disznóvágásokat :D
Nincs annál jobb mikor fél kiló húst kidobsz, mert a hentes két újja is bekerült a darálóba :D

Manitu

Quote from: Ramiz on 2008-05-07, 09:54:26
Quote from: Xzone on 2008-05-07, 01:20:08
Mellesleg nem tudom, hogy ezzel csak én vagyok-e így, de szeretek úgy gondolni az állati eredetű ételekre, mintha közük sem lenne bármi élőhöz. Csak egy halom vegyület az egész, amit lebont majd a szervezetem. Már a másnapi lejáratú tejet sem iszom meg, mert az már emlékeztetne rá, hogy mégiscsak biológiai folyamatok mennek végbe benne. A hús is akkor a legjobb, ha megmarad "mystery meat"-nek.
Nem tudom, én szeretek mindenbe minél jobban belegondolni. Amikor beleharapsz egy szelet sonkába vagy tarjába, és arra gondolsz, ahogy anno egy fél-ember tépdeshette a nyers húst egy döglődő disznóról, az adja a húsfogyasztás igazi élményét. Egyben mindenkinek javaslom egy disznóvágás meglátogatását, sosem fog olyan jól esni a hurka, mint ott! Meg a disznóorr és disznófül. És a sült vér. Amikor frissiben látod, ahogy a piruló hagymára és sistergő zsírra öntik a még meleg, sebesen kavargatott lábos vért.
So true. Bár a felsorolt alkatrészekért pont nem rajongok annyira. Viszont van kolbász, meg friss töpörtyű :drool:


sirtomi

Meg jó hurka, frissen ...  Éhes vagyok.

Ramiz

Quote from: sirtomi on 2008-05-07, 10:05:45
Nincs annál jobb mikor fél kiló húst kidobsz, mert a hentes két újja is bekerült a darálóba :D

Sosem értettem, minek ilyenkor kidobni a húst... veszélyesek a csontok?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

sirtomi

Quote from: Ramiz on 2008-05-07, 10:11:11
Quote from: sirtomi on 2008-05-07, 10:05:45
Nincs annál jobb mikor fél kiló húst kidobsz, mert a hentes két újja is bekerült a darálóba :D

Sosem értettem, minek ilyenkor kidobni a húst... veszélyesek a csontok?
Van aki szerint gusztustalan.

Én

Váá nekem meg ma suli van (lenne) !!! :zomg:

Zen

Quote from: Én on 2008-05-07, 12:14:26
Váá nekem meg ma suli van (lenne) !!! :zomg:
Én, az avatarodban az a legijesztőbb, h a doboz teteje olyan mint egy arc. :haha:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Nakedape

ma úgy szólítottak h Kojakmonkey.. mindig van hova süllyednem :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Bishop

Törin túl vagyok yeah! Könnyű volt szerencsére. Holnap angol, remélem sikerül british angolul gondolkodni, és nem úgy kezdeni a mondatot hogy OMG WTF,meg LOL  :D

sirtomi

Quote from: Zen on 2008-05-07, 12:15:59
Quote from: Én on 2008-05-07, 12:14:26
Váá nekem meg ma suli van (lenne) !!! :zomg:
Én, az avatarodban az a legijesztőbb, h a doboz teteje olyan mint egy arc. :haha:
Tényleg  :haha:

Rounin

Quote from: sirtomi on 2008-05-07, 10:10:13
Meg jó hurka, frissen ...  Éhes vagyok.

Sült vér... főtt nyelv... nyaf...

Ramiz

A nagyon lol és a nem lol, de érdemes megnézni helyet cserélt... :lol:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kikuchiyo

 :zomg:

Ti nem imádjátok azt az érzést, ami akkor tölt el, amikor nyakatokba szakad mindaz, amit már réééég meg kellett volna csinálnotok, de lustaság vagy más miatt folyamatosan halogattátok?

Önmagukban triviális dolgok lennének, de így egyszerre, azonnalra...
Failure is the default option

Zen

Quote from: kikuchiyo on 2008-05-07, 13:14:47
:zomg:

Ti nem imádjátok azt az érzést, ami akkor tölt el, amikor nyakatokba szakad mindaz, amit már réééég meg kellett volna csinálnotok, de lustaság vagy más miatt folyamatosan halogattátok?

Önmagukban triviális dolgok lennének, de így egyszerre, azonnalra...
A vizsgaidőszakom így szokott kinézni.  ^^"
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Rounin

Quote from: kikuchiyo on 2008-05-07, 13:14:47
:zomg:

Ti nem imádjátok azt az érzést, ami akkor tölt el, amikor nyakatokba szakad mindaz, amit már réééég meg kellett volna csinálnotok, de lustaság vagy más miatt folyamatosan halogattátok?

Önmagukban triviális dolgok lennének, de így egyszerre, azonnalra...

Számlabefizetés? Ismerem :angyali:

minuszmiki

Quote from: kikuchiyo on 2008-05-07, 13:14:47
:zomg:

Ti nem imádjátok azt az érzést, ami akkor tölt el, amikor nyakatokba szakad mindaz, amit már réééég meg kellett volna csinálnotok, de lustaság vagy más miatt folyamatosan halogattátok?

Önmagukban triviális dolgok lennének, de így egyszerre, azonnalra...
Folyamatosan ezzel a problémával küzdök.

Kvikveg

Quote from: kikuchiyo on 2008-05-07, 13:14:47
:zomg:

Ti nem imádjátok azt az érzést, ami akkor tölt el, amikor nyakatokba szakad mindaz, amit már réééég meg kellett volna csinálnotok, de lustaság vagy más miatt folyamatosan halogattátok?

Önmagukban triviális dolgok lennének, de így egyszerre, azonnalra...
Welcome to the NHK real life ugyintezes.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

...és a másik kedvenc érzésem: amikor annyira nem akaródzik elkezdeni az említett rendkívül sürgős teendőket, és valahogy minden más hirtelen végtelenül érdekesnek és csábítónak tűnik. "Na még ezt elolvasom, aztán mostmár tényleg félreteszek mindent és nekilátok!"

Then John was a demon realized it's fucking 18:30 again and he didn't do anything useful today.
Failure is the default option

Én

Quote from: sirtomi on 2008-05-07, 12:44:26
Quote from: Zen on 2008-05-07, 12:15:59
Quote from: Én on 2008-05-07, 12:14:26
Váá nekem meg ma suli van (lenne) !!! :zomg:
Én, az avatarodban az a legijesztőbb, h a doboz teteje olyan mint egy arc. :haha:
Tényleg  :haha:
Nekem is feltűnt azonnal, de a 2 szemet nehéz párosíani, egyébként meg küklopsz? :D
kiku: Nekem inkább az van, hogy mindent akkor kezdek el, mikor be kéne fejeznem, összetorlódva nincsenek dolgok, csak fáziskésésben. Valamivel jobb, de még mindig szar.

Xzone

Quote from: kikuchiyo on 2008-05-07, 15:06:09
...és a másik kedvenc érzésem: amikor annyira nem akaródzik elkezdeni az említett rendkívül sürgős teendőket, és valahogy minden más hirtelen végtelenül érdekesnek és csábítónak tűnik. "Na még ezt elolvasom, aztán mostmár tényleg félreteszek mindent és nekilátok!"

Then John was a demon realized it's fucking 18:30 again and he didn't do anything useful today.

2 órája eldöntöttem, hogy tanulni fogok. Azóta ettem, gyúrtam, fogat mostam, zuhanyoztam, borotválkoztam és még ki tudja mit nem csináltam... És most még mindig olyan érzésem van, hogy le kellene mennem a boltba mielőtt nekiállok... FAIL

sirtomi

Nem vittet túlzásba azt a gyúrást, ha még ennyi minden belefért abba a 2 órába :D

Ramiz

Quote from: sirtomi on 2008-05-07, 17:38:55
Nem vittet túlzásba azt a gyúrást, ha még ennyi minden belefért abba a 2 órába :D

Azt nem mondta, hogy mit gyúrt.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!