Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Én

Quote from: kikuchiyo on 2008-05-09, 00:41:36
Quote from: Rounin on 2008-05-08, 23:40:06
What.
Ősidők óta lóg a levegőben egy húg Lythisnek, tőlem. :_piszka:

wat
:lol: :lol: :lol:
Shit nobody cares about: Okosodnak a kurva molylepkék, ez a mai már halottnak tettette magát

Rounin

Quote from: Tycho on 2008-05-09, 00:39:09
Lythis fiú állítólag... gondoltam, jobb, ha időben szólok. :ejnye:

Én is úgy tudom. Főleg, hogy láttam borostásan is. :haha:
Talán későn szólok, de...
This is not for my joy. It's to make him/her/it suffer. :angyali:

kikuchiyo: vééégülis... (legfeljebb lopok neki egyet :3x3:)

Tycho

Quote from: kikuchiyo on 2008-05-09, 00:41:36
Quote from: Rounin on 2008-05-08, 23:40:06
What.
Ősidők óta lóg a levegőben egy húg Lythisnek, tőlem. :_piszka:

wat



Quote from: Rounin on 2008-05-09, 00:47:22
This is not for my joy. It's to make him/her/it suffer. :angyali:


minuszmiki

Quote from: Én on 2008-05-09, 00:45:55
Shit nobody cares about: Okosodnak a kurva molylepkék, ez a mai már halottnak tettette magát
Ma reggel háromszor kellett agyoncsapnom ugyanazt a legyet, kb. kétóránként feltámadt. Harmadszorra mondjuk semmi nem maradt belőle, viszont ott hagytam döglötten, kiváncsi vagyok, mivé mutálódott azóta.

Rounin


chilip

You're the fag now, dog

motifator

Óbazz, ezzel szoptam egész este. Van még 3 másik webkamera is, de azoknak szarabb a képe sokkal (1 2 3 az 2-3 csak percenként frissül).
És azt imádom legjobban az egészben, hogy azzal, hogy a szaros melóval baszogatnak, csak az esélyeim rontják arra, hogy még idén diplomát kapjak(be kéne fejezni a szakdogám, meg tanulni egy rakás zh-ra meg vizsgára). De persze ha holnapra kell, akkor holnapra kell.
Napközben meló a cégnél, aztán amikor hazajövök, akkor osszam be az estémet, hogy az egyetemre meg a maszek melóimra is jusson idő. Ha 1 hónapon belül nem hülyülök meg teljesen, akkor már mindent ki fogok bírni az életben.
Rant vége, asszem lassan lefekszem, nem lesz gond az alvással, az biztos.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Kuroi Tenshi

Quote from: motifator on 2008-05-09, 01:22:49
Napközben meló a cégnél, aztán amikor hazajövök, akkor osszam be az estémet, hogy az egyetemre meg a maszek melóimra is jusson idő. Ha 1 hónapon belül nem hülyülök meg teljesen, akkor már mindent ki fogok bírni az életben.
Rant vége, asszem lassan lefekszem, nem lesz gond az alvással, az biztos.
Nyugi, evvel nem vagy egyedül :)
Ma 9-~18:30-ig meló, hazajöttem tanulni a holnap reggeli vizsgára,
holnap a vizsga után megint meló, utána délután/este kell az egyik
tárgyból egy elmaradt 5-6 oldalas beadandót megírnom; aztán jön
majd a többi vizsga és a két komplex... egy ideje én is így vagyok
evvel, ha nem őrülök bele, akkor már bármit kibírok ;D
Furán hangzik, de már várom azt, hogy csak teljes munkaidőben
dolgozzak, és ne baszogassanak mindenféle baromsággal még a
tetejébe az egyetemen...

motifator

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-05-09, 01:31:15
Furán hangzik, de már várom azt, hogy csak teljes munkaidőben
dolgozzak, és ne baszogassanak mindenféle baromsággal még a
tetejébe az egyetemen...
:tezsvir:
Semmi másra se vágyok jobban, mint hogy reggel kilencre bemenjek, ötkor hazajöjjek, és utána mindent leszarhassak egészen másnap reggel kilencig.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Én

Want another pwn-pic, amirite? :angyali:

Kuroi Tenshi

Az is jöhet, de holnap ma reggel egy zh, és abból még
hátra van egy rakás előadás és a kétharmad könyv...
mivel az egész tárgy szar, a feltöltött előadások rémesek,
ezért valahogy máshol szoktam kikötni az első pár oldal
után...

Lythis

Quote from: Tycho on 2008-05-09, 00:39:09
Quote from: Rounin on 2008-05-08, 23:40:06
What.
Ősidők óta lóg a levegőben egy hug Lythisnek, tőlem. :_piszka:

Lythis fiú állítólag... gondoltam, jobb, ha időben szólok. :ejnye:
megnéztem a személyimet, és abban is az áll, hogy az vagyok, szóval vagy mindenki rosszul tudja, vagy tényleg úgy van...

Quote from: Rounin on 2008-05-09, 00:47:22

This is not for my joy.

evvel csak az a baj, hogy ezt még te sem hiszed el :D

Kuroi Tenshi

Quote from: Én on 2008-05-09, 03:45:58
Want another pwn-pic, amirite? :angyali:
Végül csak meglett lefekvés előtt :3
És most 3.5 óra alvás a vizsgáig - remélem nem több és helyette...

Zen

Quote from: Lythis on 2008-05-09, 03:55:11
megnéztem a személyimet, és abban is az áll, hogy az vagyok, szóval vagy mindenki rosszul tudja, vagy tényleg úgy van...
Your avatars male, so you have to be a male...right?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Kvikveg

Quote from: Rounin on 2008-05-09, 00:56:26
Quote from: Tycho on 2008-05-09, 00:51:31


Nem tudom kivenni a második szót. :redface:
Uristen, ez Connery? Egy vilag omlott ossze bennem.  :zomg:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Quote from: Kvikveg on 2008-05-09, 10:21:05
Uristen, ez Connery? Egy vilag omlott ossze bennem.  :zomg:

ZARDOOOOOZ!!! :muhahah:
megnézhetjük az ízléstelen filmmaratonon :D Nakedape számítok rád a filmek közti ízléstelen rossz egyéb dolgok prezentálásában segítesz ugye? versek rövidfilmek zene minden jöhet ami inverz kultúra :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

Quote from: Ramiz on 2008-05-09, 10:26:08
Quote from: Kvikveg on 2008-05-09, 10:21:05
Uristen, ez Connery? Egy vilag omlott ossze bennem.  :zomg:

ZARDOOOOOZ!!! :muhahah:
megnézhetjük az ízléstelen filmmaratonon :D Nakedape számítok rád a filmek közti ízléstelen rossz egyéb dolgok prezentálásában segítesz ugye? versek rövidfilmek zene minden jöhet ami inverz kultúra :)

ok  ;) :Kiraly:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Zen

Quote from: Ramiz on 2008-05-09, 10:26:08
Nakedape számítok rád a filmek közti ízléstelen rossz egyéb dolgok prezentálásában segítesz ugye? versek rövidfilmek zene minden jöhet ami inverz kultúra :)
Ez jól hangzik. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

sirtomi

Quote from: motifator on 2008-05-09, 01:59:11
Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-05-09, 01:31:15
Furán hangzik, de már várom azt, hogy csak teljes munkaidőben
dolgozzak, és ne baszogassanak mindenféle baromsággal még a
tetejébe az egyetemen...
:tezsvir:
Semmi másra se vágyok jobban, mint hogy reggel kilencre bemenjek, ötkor hazajöjjek, és utána mindent leszarhassak egészen másnap reggel kilencig.
Én is így terveztem aztán ebből a 9-től 5-ig melóból lett 8-tól este 8-ig és néha hétvége, plusz maszek meló :D

teraflare

Quote from: sirtomi on 2008-05-09, 12:12:34
Én is így terveztem aztán ebből a 9-től 5-ig melóból lett 8-tól este 8-ig és néha hétvége, plusz maszek meló :D
Lol ezzel én is így vagyok. Mióta "csak" dolgoznom kell azóta alig van szabadidőm. Meló után haza 1.5-2 óra kondi és utána már csak fürdés és alvás. A hétvégém legalább még szabad.  :whoah:

Rounin

Quote from: teraflare on 2008-05-09, 12:25:30
Lol ezzel én is így vagyok. Mióta "csak" dolgoznom kell azóta alig van szabadidőm. Meló után haza 1.5-2 óra kondi és utána már csak fürdés és alvás. A hétvégém legalább még szabad.  :whoah:

Vagy túl sokat alszol vagy túl sokat utazol... :3x3:

motifator

Nekem az a bajom ezzel, hogy ugyanezt csinálom már most is. Minden nap meló a cégnél (igaz, most csak napi 6 órában az egyetem miatt), aztán haza, otthon maszek meló, stb. És erre csak pluszba jön rá az egyetem grátisz szopásnak.
Már évek óta nem parázok azon, hogy milyen lesz egyetem után a nagybetűs élet, mert én már évek óta azt a bizonyos nagybetűs szart élem, csak mellé még egyetem.
Az egyetlen, ami még hiányzik az életemből, az hogy saját családom legyen, azon kívül gyakorlatilag ugyanazt csinálom mint egy 40 éves, pedig 23 vagyok, az Isten szerelmére!
De mindegy, nem rinyálok tovább, de én bízom benne, hogy szép lassan minden szart le tudok építeni magam körül, és tényleg csak 9-5ig marad az idegbaj, egészen amíg családom nem lesz :)
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

chilip

de van ideje fórumozni :Kiraly: ezt mindig be lehet szúrni még munkaidőbe is  :ejnye:

Rounin

Quote from: chilip on 2008-05-09, 12:34:49
de van ideje fórumozni :Kiraly: ezt mindig be lehet szúrni még munkaidőbe is  :ejnye:

Nálunk "generálisan le van tiltva az internet a termelőterületen" (szó szerinti idézet a minap kiosztott szabályzatból), és még a passziánszozást is tiltják. :haha:

teraflare

Quote from: Rounin on 2008-05-09, 12:28:00
Vagy túl sokat alszol vagy túl sokat utazol... :3x3:
A nyolc órás alvásról nem vagyok hajlandó lemondani. utazni max 1 órát szoktam naponta (kivéve ha be akarok menni a belvárosba). Inkább el kellene húznom haza 5 kor 6 helyett. De akkor meg korán kellene kelni hogy 8 órát melózzak.

Quote from: chilip on 2008-05-09, 12:34:49
de van ideje fórumozni :Kiraly: ezt mindig be lehet szúrni még munkaidőbe is  :ejnye:
Akad is miatta a meló üteme...  :mad:

chilip

mint pl... most :D

Rounin

Quote from: teraflare on 2008-05-09, 13:09:22
A nyolc órás alvásról nem vagyok hajlandó lemondani. utazni max 1 órát szoktam naponta (kivéve ha be akarok menni a belvárosba). Inkább el kellene húznom haza 5 kor 6 helyett. De akkor meg korán kellene kelni hogy 8 órát melózzak.

8+1+8=17
Ergo van 7 órád szabad, amiből 1,5-2 óra edzés.
A többit eladod?

Fazék

#21597
ha nem írtok semmit, a végén még kénytelen leszek dolgozni...  :zomg:
szóval tessék szépen belelendülni, mert így egy-egy géphez ülésnél hamar elfogy az internet és mehetek vissza rendet rakni a szerelőműhely/raktár/konyha helységben... :(
(bár már ennek is örülök, hogy ilyen nyugis munka jutott erre a hétre, csak ne lenne ott ekkora leküzdhetetlen káosz... de persze jobb mint a kocsival szopni a városban)

teraflare

#21598
Quote from: Rounin on 2008-05-09, 13:23:20
8+1+8=17
Ergo van 7 órád szabad, amiből 1,5-2 óra edzés.
A többit eladod?
Hmm jó kérdés. Ideje lesz felírni mivel telik egy napom és akkor megtudom a választ. Mondjuk még a fürdés is 1 óra (szeretem jól kiáztatni a bőröm) kb 1 órát hallgatok zenét. 1 óra kajálás. Lehet skizó vagyok a maradék időmben.  :he:

[spoiler=közérdektelen felhívás]
Ki a franc küldött rám rontást hasmenés formájában. már ma 3 szor kellett kimennem.   :morci:
[/spoiler]

Quote from: Rounin on 2008-05-09, 13:44:19
Kaja+zene összevonható! :hehe:
Sőt, a kaja+fürdés is, csak ugye... risky. :angyali:
Amatőr...  :hehe: Nem lehet úgy rendesen kiélvezni a zene nyújtotta élvezetet hogy közben mást is csinálsz (kivéve a bambán bámulás ki a fejünkből). Ugyanez a kajára is igaz. Még filmet is csak nagyon ritkán nézek kaja közben.

A fürdés az össze van néha párosítva egy kis banános protein shake-el. Fantasztikus ülni a forró vízben és shake-et iszogatni. (bár kellene már venni megint fürdősót)

Rounin

Quote from: teraflare on 2008-05-09, 13:43:05
Quote from: Rounin on 2008-05-09, 13:23:20
8+1+8=17
Ergo van 7 órád szabad, amiből 1,5-2 óra edzés.
A többit eladod?
Hmm jó kérdés. Ideje lesz felírni mivel telik egy napom és akkor megtudom a választ. Mondjuk még a fürdés is 1 óra (szeretem jól kiáztatni a bőröm) kb 1 órát hallgatok zenét. 1 óra kajálás. Lehet skizó vagyok a maradék időmben.  :he:

Kaja+zene összevonható! :hehe:
Sőt, a kaja+fürdés is, csak ugye... risky. :angyali: