Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

teraflare

Látszik hogy itt a tavasz. Mindenki kesereg.  :D Nekem meg végre sikerült talán összeszednem magam.  :haha: (ilyenkor szokott az élet nekifutásból tökönrúgni  :mad:)

Tycho

[spoiler=Közérdekű közlemény:]10mb/s / 10mb/s -es internetem van mától, és nagyonjó! :Kiraly: :__devil:[/spoiler]

Rounin

Quote from: Tycho on 2008-05-16, 15:27:36
[spoiler=Közérdekű közlemény:]10mb/s / 10mb/s -es internetem van mától, és nagyonjó! :Kiraly: :__devil:[/spoiler]
* Rounin világgá megy

Zsiga

Quote from: Tycho on 2008-05-16, 15:27:36
[spoiler=Közérdekű közlemény:]10mb/s / 10mb/s -es internetem van mától, és nagyonjó! :Kiraly: :__devil:[/spoiler]
Havi hány sörért rakhatok be a szobádba egy seed-servert? :D

Tycho

Quote from: Zsiga on 2008-05-16, 15:32:56
Quote from: Tycho on 2008-05-16, 15:27:36
[spoiler=Közérdekű közlemény:]10mb/s / 10mb/s -es internetem van mától, és nagyonjó! :Kiraly: :__devil:[/spoiler]
Havi hány sörért rakhatok be a szobádba egy seed-servert? :D

Exploitable. :Kiraly:

SaiyaGin

Quote from: Tycho on 2008-05-16, 15:27:36
[spoiler=Közérdekű közlemény:]10mb/s / 10mb/s -es internetem van mától, és nagyonjó! :Kiraly: :__devil:[/spoiler]

Szégyen. :ejj: Ilyennel villogni? Ha eddig lett volna ekkora sebességed, és helyette inkább visszatérnél az 56k-hoz, az vagányság lenne. :lazza: De ez?

sirtomi

Quote from: SaiyaGin on 2008-05-16, 17:05:33
Quote from: Tycho on 2008-05-16, 15:27:36
[spoiler=Közérdekű közlemény:]10mb/s / 10mb/s -es internetem van mától, és nagyonjó! :Kiraly: :__devil:[/spoiler]

Szégyen. :ejj: Ilyennel villogni? Ha eddig lett volna ekkora sebességed, és helyette inkább visszatérnél az 56k-hoz, az vagányság lenne. :lazza: De ez?
Szerintem is undorító :D

Cobra

Quote from: Tycho on 2008-05-16, 15:27:36
[spoiler=Közérdekű közlemény:]10mb/s / 10mb/s -es internetem van mától, és nagyonjó! :Kiraly: :__devil:[/spoiler]
Burn in Hell  :comp:
Ha elköltözünk innen, lehet max 56k-s netem lesz, vagy havi 20k-ért mobil internet (persze max alapsebességen).
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Próféta

Holdolgozik Kft. weblapja? Esetleg felhívni onnan valakit, hátha ismerik?

Fazék

Quote from: Ymir on 2008-05-16, 18:36:37

Egy kis segítségre lenne szükségem. Meg szeretném találni egy ismerősöm. Amit adatilag tudok róla, az a vezetékneve kezdőbetűje, a keresztneve, és talán még, hogy hol dolgozik. Az iwiwet már átböngésztem keresztnév alapján lévő kereséssel, de eredménytelenül. Van vkinek vmi tippje, hogy hogyan máshogy lehetne még rákeresni?
facebook-on is körül lehet nézni, de Próféta javaslata jobbnak tűnik.

Zsiga

Quote from: Ymir on 2008-05-16, 18:36:37
Az iwiwet már átböngésztem keresztnév alapján lévő kereséssel
Ugye a részletes keresővel, beírva a Holdolgozik Kft-t is?

.Attila

Quote from: teraflare on 2008-05-16, 10:39:05
Quote from: .Attila on 2008-05-15, 23:24:50
Csinos, normális lánnyal én is találkozok, csak azt az extrát nem találom, ami miatt kezdeményeznék igazából.
Tölts vele több időt és megtalálhatod azt az extrát benne. (A gond ezzel csak az, hogy addigra már "csak barát" lehet az ember)

Bingo. 2. randin egyik lánynál úgy gondoltam, hogy egész jó, most már talán lehetne egyet előre lépni. Lehetett volna, ugyanis nagy valószínűséggel közben megunta a várakozást.

Quote from: minuszmiki on 2008-05-16, 11:49:37
Quote from: .Attila on 2008-05-15, 23:24:50tl;dr
Lehet félreértem a hozzáállásodat, de szerintem túl magasak az elvárásaid az egész kapcsolatosdival kapcsolatban. Első néhány találkozáskor 107 nő közül sem fogsz olyat találni bennük, ami miatt úgy gondolnád, hogy ő az igazi. Próbálkozni kell, sok olyan nő van, akivel el lehet tölteni kellemesen néhány éjszakát, és közben ki fog derülni, hogy van-e több a dologban. Ha nincs, akkor is jól szórakoztál, ha meg van, annál jobb.

Igen, nagy valószínűséggel erről van szó, és már én is hajlok afelé, amit mondtál. Legrosszabb esetben beraknak a disznó férfiak közé.

Rounin

Quote from: .Attila on 2008-05-16, 21:09:05
Bingo. 2. randin egyik lánynál úgy gondoltam, hogy egész jó, most már talán lehetne egyet előre lépni. Lehetett volna, ugyanis nagy valószínűséggel közben megunta a várakozást.

Nananana. Második randi idejére már megunta a várakozást? :zomg: Hömm, ez úgy hangzik, mintha leteperést várt volna. :angyali: Biztos nem erről volt szó. :ejnye:

.Attila

Quote from: Rounin on 2008-05-16, 21:13:42
Quote from: .Attila on 2008-05-16, 21:09:05
Bingo. 2. randin egyik lánynál úgy gondoltam, hogy egész jó, most már talán lehetne egyet előre lépni. Lehetett volna, ugyanis nagy valószínűséggel közben megunta a várakozást.

Nananana. Második randi idejére már megunta a várakozást? :zomg: Hömm, ez úgy hangzik, mintha leteperést várt volna. :angyali: Biztos nem erről volt szó. :ejnye:

Utána emailről emailre változtak az okok. Először még élőben mondta, hogy a tanulásra szeretne koncentrálni (jogra jár és államvizsga időszak van)
Aztán azt mondta, semmi rosszat nem tud mondani, de nem érzi azt, amit kéne. (hát 2. randin még én se)
Aztán jöttek még olyanok mellé, hogy ő már szeretne megállapodni, nem évekig járni valakivel (azt mondjuk nem tudta, hogy nekem mi a hozzáállásom). Erősen gyanítom, hogy befolyásolta a nemrég született gyerek a rokonságban (többször említette a babát, én meg csak raktam alá a tüzet, hogy érdeklődtem, hogy van a baba).

Evvan. Skip to next one.

Rounin

Quote from: .Attila on 2008-05-16, 22:08:11
Evvan. Skip to next one.

Hja, evvan.
Az a baj, hogy én a "skip to next one"-nak már a gondolatától is fizikailag rosszul leszek. Félre ne érts, nem a mentalitást vagy a rutint vagy a mélyfilozófiai tartalmat ::) kifogásolom benne.
A gondolat, hogy nekem kellene skippelni a next one-ra, hogy előlről kellene kezdeni bármit is, felér egy gyomorszájrúgásos körhintázással.

.Attila

Quote from: Rounin on 2008-05-16, 22:10:26
Quote from: .Attila on 2008-05-16, 22:08:11
Evvan. Skip to next one.

Hja, evvan.
Az a baj, hogy én a "skip to next one"-nak már a gondolatától is fizikailag rosszul leszek. Félre ne érts, nem a mentalitást vagy a rutint vagy a mélyfilozófiai tartalmat ::) kifogásolom benne.
A gondolat, hogy nekem kellene skippelni a next one-ra, hogy előlről kellene kezdeni bármit is, felér egy gyomorszájrúgásos körhintázással.

De te most egészen más helyzetben vagy.

Rounin

Hjó, igen. Most. (még...:D)
Korábban is rosszul voltam tőle, ugyanígy, amikor nem egészen más helyzetben voltam, csak jött a fanfár, és... well, damn. :smile:

minuszmiki

Quote from: Rounin on 2008-05-16, 22:10:26
A gondolat, hogy nekem kellene skippelni a next one-ra, hogy előlről kellene kezdeni bármit is, felér egy gyomorszájrúgásos körhintázással.
Több vasat kell mindig a tűzben tartani, így nem kell az elejéről kezdeni egy kopp után sem.  :angyali:

Rounin

Quote from: minuszmiki on 2008-05-16, 22:28:10
Több vasat kell mindig a tűzben tartani, így nem kell az elejéről kezdeni egy kopp után sem.  :angyali:

Az is megvolt. :hehe:
A gond akkor van, ha testvérek. :angyali: Kicsit nehéz úgy újraizzítani azt a vasat.

Shit. Lepereg előttem életem és rá kell döbbenjek, nem akarok többé tükörbe nézni.

minuszmiki

Shit. Lepereg előttem életem filmje, és rá kell döbbennem, hogy sokat kell még dolgoznom az ideális arányon. Sajnos a harmadikból van benne túl sok.

Rounin

He?

Teljesen más: Már csak egy ember ignorál^_______________^

minuszmiki

Quote from: Rounin on 2008-05-16, 22:39:32
Már csak egy ember ignorál^_______________^
You sure? :D


Rounin

Quote from: minuszmiki on 2008-05-16, 22:41:23
You sure? :D

Szenya...

Mindjárt kapsz 7 ignore-t, csak jusson eszembe minden passom....

Lythis

Én szilárdan tartom a 6ot :D

minuszmiki

Quote from: Rounin on 2008-05-16, 22:42:13
Quote from: minuszmiki on 2008-05-16, 22:41:23
You sure? :D

Szenya...

Mindjárt kapsz 7 ignore-t, csak jusson eszembe minden passom....
Te kérted... De látom bántja a lelked, úgyhogy le is vettem. :)

Rounin

Quote from: minuszmiki on 2008-05-16, 22:43:41
Te kérted... De látom bántja a lelked, úgyhogy le is vettem. :)

Ezt hol olvastad? Szeretnék gratulálni. :tezsvir: :angyali:
A lelkemet meg nem báncsa, mert így nem is volt igazi ignore és különben is, ki vagy te :_piszka: :D

minuszmiki

Quote from: Rounin on 2008-05-16, 22:45:08
Quote from: minuszmiki on 2008-05-16, 22:43:41
Te kérted... De látom bántja a lelked, úgyhogy le is vettem. :)
Ezt hol olvastad? Szeretnék gratulálni. :tezsvir: :angyali:
Az offtopicban tapasztalt korábbi jelenségek alapján ignore-ról beszélni=ignore-t kérni. Bár lehetséges, hogy a nagy ignore-wars után tértél vissza. De most már tudod. :D

Rounin

Quote from: minuszmiki on 2008-05-16, 22:47:35
Bár lehetséges, hogy a nagy ignore-wars után tértél vissza. De most már tudod. :D

Szerintem inkább tény. Ahogy azt már kitárgyaltuk itt, eme szent földön. Threaden. Mindegy.
Hjó, most már tudom. Kár, hogy akkor nem voltam itt. Hetesével szórhattam volna :bruhuhu:

Kvikveg

Aki mostanaban volt fogszabalyzason es az eredmeny jo lett, irja meg nekem pm-ben az ember elerhetoseget es helyet - Budapest.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

Quote from: Kvikveg on 2008-05-17, 12:04:27
Aki mostanaban volt fogszabalyzason es az eredmeny jo lett, irja meg nekem pm-ben az ember elerhetoseget es helyet - Budapest.
és utána küldje át nekem is.