Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

SaiyaGin

Quote from: Rounin on 2008-05-19, 14:07:18
Quote from: Lythis on 2008-05-19, 13:55:03
ok, és most kezdjétek el gyakorolni a "tell me" táncot... :D

?_?

Nem.

Zsiga


Rounin


Kvikveg

Quote from: SaiyaGin on 2008-05-19, 10:15:37
Quote from: Rounin on 2008-05-19, 02:59:07
Quote from: Kvikveg, seducer of sane minds
http://youtube.com/watch?v=CMwdAc1Dzfg

Damn you, Kvikveg, nem tudom mióta ezt hallgatom újra és újra. :morci:


Legyetek átkozottak mindketten.  :angyali: Már én is...
*satani kacaj*  :__devil: :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lythis

Quote from: SaiyaGin on 2008-05-19, 14:09:00
Quote from: Rounin on 2008-05-19, 14:07:18
Quote from: Lythis on 2008-05-19, 13:55:03
ok, és most kezdjétek el gyakorolni a "tell me" táncot... :D

?_?

Nem.
Zsigát vagy woofie-t kell középre rakni :D

SaiyaGin

Egyébként miről van szó?  :D

Rounin

Hej, én benne lennék. :Kiraly:

Lythis

 :__devil:

:D :D

Quote from: SaiyaGin on 2008-05-19, 14:18:07
Egyébként miről van szó?  :D
már azthittem azért ellenekezel, mert tudod, hogy mi az :D

Rounin


SaiyaGin

Quote from: Lythis on 2008-05-19, 14:21:13
:__devil:

:D :D

Quote from: SaiyaGin on 2008-05-19, 14:18:07
Egyébként miről van szó?  :D
már azthittem azért ellenekezel, mert tudod, hogy mi az :D

Nem, én csak írogatok a vakvilágba tanulás helyett ebéd utáni pihenésként.

teraflare

Én is benne vagyok a táncban, de csak akkor ha felveszik és felkerül a youtube-ra rendesen arcal.  :D (nárcizmus overloading...)
http://www.youtube.com/watch?v=1PRszSq-tEo

Ramiz

TELL ME!!!
Hatalmas lenne, én is gondoltam rá, hogy meg kéne tanulni. Az első pár mozdulat már megy is. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

White SeeD

Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Zsiga

Quote from: White SeeD on 2008-05-19, 16:46:43
Vannak még jóérzésű emberek :D

http://index.hu/tech/uzlet/ballmer08051/
QuoteBallmer előszőr feltett kézzel védte magát, majd lekuporodott a pulpitus mögé, mire a dobálót elvezették.
Azt hittem elkezdett üvöltözve körbe-körbe rohangálni mint egy idióta hogy nehezebben találják el a tojások... ::)
:D

minuszmiki

Pff, index.

Quote from: cikkmiután az díszdoktorrá avatták
...
kapcsolják vel a lámpákat,
Hogy kerülhetnek bele ilyenek egy cikkbe?

Az érdemi részhez kapcsolódóan: milyen "adófizetők pénzét" kéne a Microsoft vezérének visszaadnia és kinek? Viszont viccesen nézhetett ki. :D

Selmo

Quote from: minuszmiki on 2008-05-19, 16:51:45
Pff, index.

Quote from: cikkmiután az díszdoktorrá avatták
...
kapcsolják vel a lámpákat,
Hogy kerülhetnek bele ilyenek egy cikkbe?
Ez az Index színvonal... :ejj:

A tökéletesség unalmas.

Zsiga

Quote from: minuszmiki on 2008-05-19, 16:51:45
Az érdemi részhez kapcsolódóan: milyen "adófizetők pénzét" kéne a Microsoft vezérének visszaadnia és kinek? Viszont viccesen nézhetett ki. :D
Campus meg állami MS megrendelések, milliárdos nagyságrendű lóvét fizet az állam picipuháéknak.

White SeeD

Hmm, mikor belinkeltem 1/4 ekkora volt a cikk, és csak annyi volt benne hogy valaki megszórta a palit mielőtt díszdoktorrá koronázták volna  :eek:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Lythis

Remek.. :D
Rou meg Tera már simán, Ramiz is valszeg... a végén még fúrumhírnévsárbatiprásöregbítés lesz belőle :D

minuszmiki

Quote from: Zsiga on 2008-05-19, 16:57:19
Quote from: minuszmiki on 2008-05-19, 16:51:45
Az érdemi részhez kapcsolódóan: milyen "adófizetők pénzét" kéne a Microsoft vezérének visszaadnia és kinek? Viszont viccesen nézhetett ki. :D
Campus meg állami MS megrendelések, milliárdos nagyságrendű lóvét fizet az állam picipuháéknak.
Ach so. Ezennel felszólítom a Microsoftot, hogy ingyen szállítson mindenkinek mindent.

Quote from: White SeeD on 2008-05-19, 17:00:31
Hmm, mikor belinkeltem 1/4 ekkora volt a cikk, és csak annyi volt benne hogy valaki megszórta a palit mielőtt díszdoktorrá koronázták volna  :eek:
Amikor elolvastam, szintén.

Próféta

Quote from: minuszmiki on 2008-05-19, 16:51:45Az érdemi részhez kapcsolódóan: milyen "adófizetők pénzét" kéne a Microsoft vezérének visszaadnia és kinek? Viszont viccesen nézhetett ki. :D
http://www.campus.hu/
A lényeg az, hogy az állam rendszeresen szép összeget fizet a Microsoftnak, hogy legyen Campus licensz a közép-és felsőoktatási intézményekben. A licensz arra jó, hogy a diákok és tanárok ingyen* Windowst rakhatnak a gépükre, persze kizárólag nem pénztermelő célokra, de csak akkor, ha már amúgy is vettek egy legális Windows XP-t, tehát lényegében nem kapnak semmit (persze lehet XP Home OEM -> Vista Business upgrade, de akkor is vicces). Meg kapnak mellé Office-t is, de ugye ilyen közoktatási-közigazgatási célokra speciel pont elég lenne az OpenOffice; nem nagyon használjuk ki az MS Office kétségkívül impresszív, ám jelen esetben fölösleges képességlistáját*. Ami értelmes része az egésznek, hogy az intézmények kapnak pl. Windows Servert.

De ez ugyanaz az ország, ahol államilag támogatva volt a 3D videókártya beszerzése, digitális felzárkóztatás címszóval, kizárólag meghatározott beszállítóktól.


* ingyen = állam által mennyiségi kedvezményesen bérelt
* talán a Visio az egyetlen, ami tényleg tök jó, és nem tudok jó ingyenes alternatívát. De az InfoPath, SharePoint, Project manager, stb. dolgok szerintem nélkülözhetőek az átlag háztartásból.



Áhh, megelőztek... nem baj, itt hagyom a rantot, az utókornak okulásul.

minuszmiki: ld. fenn, részben semmit szállítanak a pénzért. Meg ugye az is benne van, hogy a ziskolában dől el, kit mire szoktatnak rá, így akár adhatná ingyen is, mondjuk a Windows Sever-t kivéve. Csak nincs versenytársa, plusz a korrupció működik, szóval minek is adná ingyen. A szakmai képzéseken, ahol azért nagyobb a talpalás, jóval többet is ad az MSDNAA licensz keretében.

Ellenpélda: itt a tanszéken egy közelebbről meg nem nevezett hardvergyártó szintén hozta az informatikai távmenedzsment eszközpalettáját, hogy építsék be a tanrendbe, és a csillogó szemű ifjúságot ezen neveljék fel. Meg is történt.  De ingyen adta. Meg véletlenül itthagyott pár munkaállomást is, megfelelő felszereltséggel. Illetve szintén ittfelejtett egy böhöm erős szervert, asszem 8 processzorral, amelyek a szupi új Nehalem kódnevű termékvonalából kerültek ki. Az illető termékvonal asszem még mindig nem kapható, szóval több mint egy évvel ezelőtt pláne újnak számított.

sirtomi

Nagy divat lett ez a tojás dobálás :)

Különben is aki csak úgy eldobálja a drága tojást az ne kérjen semmilyen pénzt vissza :p :D

minuszmiki

Próféta: Igazad van. Nagyjából vágtam a campus rendszert, és az is tiszta, hogy ez csak a Nagy Állami Lenyúlás™ Na Osszunk Valamit A Haveroknak Projektjének a része, egyszerűen az ilyen "Adják vissza az adófizetők pénzét!" meg "Eeveszik a munkát!" jellegű dumákat nem nagyon bírom, és hasonló szinten ragálok én is rájuk. Viszont a felismerés megtörtént, már csak változtatnom kell ezen rossz szokásomon. :)

Próféta

Quote from: minuszmiki on 2008-05-19, 17:40:55"Adják vissza az adófizetők pénzét!" meg "Eeveszik a munkát!" jellegű dumákat nem nagyon bírom
Úgy általában én se. Ennek a palimadárnak se Ballmert kellett volna támadnia, hanem az illetékes minisztériumot, vagy nem tudom.
Nagy divat lett ez az acronym, ahogy nézem.

teraflare

Quote from: Lythis on 2008-05-19, 17:00:49
Remek.. :D
Rou meg Tera már simán, Ramiz is valszeg... a végén még fúrumhírnévsárbatiprásöregbítés lesz belőle :D

Utána folytathatnánk ezzel  :D

Rounin

Quote from: teraflare on 2008-05-19, 17:46:57
Quote from: Lythis on 2008-05-19, 17:00:49
Remek.. :D
Rou meg Tera már simán, Ramiz is valszeg... a végén még fúrumhírnévsárbatiprásöregbítés lesz belőle :D

Utána folytathatnánk ezzel  :D

Hmm... ez annyira nem fogott meg. És nem is csoportos.... (jó, azzá lehetne tenni, de mittom.)
Ilyet nem akar senki? :angyali:
http://youtube.com/watch?v=KoQb8vb4blA

teraflare

Quote from: Rounin on 2008-05-19, 18:09:30
Ilyet nem akar senki? :angyali:
http://youtube.com/watch?v=KoQb8vb4blA
Nem vagyunk kicsit kevesen hozzá?  :confused: Végül is ha 5 (vagy mennyi) ember megcsinálta kis számítógépes rásegítéssel a normandiai partraszállást...

Rounin

Quote from: teraflare on 2008-05-19, 18:20:28
Nem vagyunk kicsit kevesen hozzá?  :confused: Végül is ha 5 (vagy mennyi) ember megcsinálta kis számítógépes rásegítéssel a normandiai partraszállást...

Hjóóóó... maradunk a Tell me-nél. Hm... be is kell öltözni ilyen ruhákba? :angyali:

teraflare

Quote from: Rounin on 2008-05-19, 18:21:24
Hjóóóó... maradunk a Tell me-nél. Hm... be is kell öltözni ilyen ruhákba? :angyali:
Hmm nem tudok dönteni hogy melyik rózsaszín cipőm vegyem fel... Meg a szoknyáim között sem akad farmerszoknya.  :D

Rounin

Quote from: teraflare on 2008-05-19, 18:29:13
Meg a szoknyáim között sem akad farmerszoknya.  :D

Az nem baj, csak rövid legyen :lul: