Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Xzone

Quote from: Ramiz on 2008-05-20, 22:52:09
ITT: beszéljünk a faszról.

Veterán internetező vagyok, goatsen és 2girs1cupon edződött nerd; már rezzenéstelen arccal végig tudtam nézni, ahogy valaki szarral mos fogat.

Viszont pár hónapja keveredtem erre az oldalra. Valamiért még napokkal később is kirázott a hideg, ha rá gondoltam. De már elmúlt.

minuszmiki

Quote from: Xzone on 2008-05-21, 00:05:39
Viszont pár hónapja keveredtem erre az oldalra. Valamiért még napokkal később is kirázott a hideg, ha rá gondoltam. De már elmúlt.
Vááá. Ilyet nem akarok magamnak.  :zomg:

Gregory

spoiler vagy valami?

Fazék

80-szoros sebességgel megnéztem a Mai Hime első 13 részét. lett 4 és fél GB helyem  :cool: :__devil:

minuszmiki

Quote from: Gregory on 2008-05-21, 00:46:24
spoiler vagy valami?
[spoiler]Check the URL: .../Hirsuties_papillaris_genitalis. Ebből te is kitalálhatod, hogy a genitáliákkal kapcsolatos betegség. /b/-hez edzett szemnek is elég durva, főleg, ha el is olvasod, mikkel jár. Az első két bekezdés után bezártam inkább.[/spoiler]

Quote from: Fazék on 2008-05-21, 00:55:31
80-szoros sebességgel megnéztem a Mai Hime első 13 részét. lett 4 és fél GB helyem  :cool: :__devil:
Pedig annál azért jobb cucc, bár a vége csúnyán el van baszva.

Kuroi Tenshi

Quote from: minuszmiki on 2008-05-21, 01:00:52
Quote from: Fazék on 2008-05-21, 00:55:31
80-szoros sebességgel megnéztem a Mai Hime első 13 részét. lett 4 és fél GB helyem  :cool: :__devil:
Pedig annál azért jobb cucc, bár a vége csúnyán el van baszva.
Egyetértek. Az épphogy a fele után indul csak igazán be.
A vége sztem is egy kicsit túlzás volt, de lehet, hogy nem ilyen
mizantrópoknak készítették, mint amilyenek mi vagyunk :haha:
A Mai Otome viszont... azt már az extra adag pedo lolikon
fanservice se menti meg...

minuszmiki

Igazából nem is a mizantrópság miatt, [spoiler=nehogy Fazék élményét elrontsuk]csak ha csinálnak egy viszonylag jól kidolgozott, elfogadható, nem is túl erőltetett drámát meg hamleti véget, akkor ne támadjanak föl a szereplők a végén, az apáca ne legyen terhes, a ribanc pedig ne álljon be apácának csak azért, hogy a nézőközönség virág lelkén ne essék mély seb a látottak hatására. Az utolsó fél epizód nálam nagyjából lerombolta az előtte lévő 25,5 nyújtotta élményt. Mondjuk kevés ilyen anime van, ami szembe jut és így felbosszant.  :haha:[/spoiler]
Otoménak neki se álltam, nem nagyon olvastam jókat róla. Bár végülis a loli fanservice annak számít... ::)

Kuroi Tenshi

Quote from: minuszmiki on 2008-05-21, 02:25:03
...
[spoiler]Azért valljuk be, kicsit túl sötét és durva lett volna, ha az utolsó rész
felénél lévő helyzetnél marad. ;) Sztem is kicsit melléfogtak evvel,
mert akik olyan mizantrópok / elvetemültek / perverzek, hogy tetszett
nekik a fokozatosan kiteljesedő dráma, a feszültség, a veszteség, és
az, hogy mindig tudott még egy fokkal lejjebb / sötétebb / betegebb
lenni (rape! :cool: az mekkora volt :eek:+ :haha:), azoknak ez a
befejezés csalódás és túl rózsaszín volt; azoknak pedig, akik meg az
ilyen hepiendet szeretik, azoknak az előtte lévő rémségek vehetik el a
kedvüket tőle.
A kecske + káposzta hiányos és hirtelen váltással volt belevágva.

Mai Otome = sok szereplő a Mai himeből + új főszereplők, szinte
ugyanaz a történet, viszont teljesen más keret, kor, stb, és a
főszereplő a tetejébe még idegesítő is. Az egyetlen, amiben felülmúlja
az elődjét a fanservice mennyisége, de minőségben még az is lemarad
(egy kicsit. Nina-chan azért kitett magáért... :D) Szóval a Mai Hime
után csak fenntartásokkal ajánlanám megnézésre; ha felkészülsz rá,
hogy ez egy gyengébb másolat lesz, akkor viszont a még nézhető
kategóriába belefér.[/spoiler]

minuszmiki

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-05-21, 02:59:21
Quote from: minuszmiki on 2008-05-21, 02:25:03
...
[spoiler]Azért valljuk be, kicsit túl sötét és durva lett volna, ha az utolsó rész
felénél lévő helyzetnél marad. ;) Sztem is kicsit melléfogtak evvel,
mert akik olyan mizantrópok / elvetemültek / perverzek, hogy tetszett
nekik a fokozatosan kiteljesedő dráma, a feszültség, a veszteség, és
az, hogy mindig tudott még egy fokkal lejjebb / sötétebb / betegebb
lenni (rape! :cool: az mekkora volt :eek:+ :haha:), azoknak ez a
befejezés csalódás és túl rózsaszín volt; azoknak pedig, akik meg az
ilyen hepiendet szeretik, azoknak az előtte lévő rémségek vehetik el a
kedvüket tőle.
A kecske + káposzta hiányos és hirtelen váltással volt belevágva.
[/spoiler]
[spoiler]Ezt én sem tudtam volna szebben megfogalmazni. :) Viszont ha maradt volna az utolsó rész felénél lévő helyzet, lehet, hogy elvetemült/mizantróp/perverz vagyok (mizantróp talán nem), de elégedetten keltem volna fel a képernyő elől, így meg keserű szájízt hagyott bennem.
Otomét nem fogom megnézni, nincs időm a csak nézhető kategóriákba beférő animékre, meg valahogy nehezebben is veszem rá magam mostanában, hogy megnézzek valamit. A ma éjjel megnézett négy rész Ghost Houndot leszámítva egész hónapban három epizód animét láttam (2 Kaiba, 1 Mnemosyne), és nem is hiányzik különösebben. Bár most azért elég rendesen leragadtam előtte.[/spoiler]

Kuroi Tenshi

[spoiler]Nekem is az jobban tetszett volna, meg láttam már ennél
sötétebb véget is (=mindenki meghal), de itt úgy érzem más
volt a célközönség (a szereplők, a fanservice típusa sztem
erre utalnak).

Idén még csak a GitS - GitS SAC1 - GitS Innocence kört néztem
újra, pedig a japánvizsgához nem ártana több animét nézni :o
Kedvem még talán lenne is, csak időm kevés és a fájlok
rakosgálása problémás.[/spoiler]

Na mára elég a tanulásból (nem mintha haladnék is), jóccakát.

.Attila

#22030
Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-05-21, 02:10:34
Quote from: minuszmiki on 2008-05-21, 01:00:52
Quote from: Fazék on 2008-05-21, 00:55:31
80-szoros sebességgel megnéztem a Mai Hime első 13 részét. lett 4 és fél GB helyem  :cool: :__devil:
Pedig annál azért jobb cucc, bár a vége csúnyán el van baszva.
Egyetértek. Az épphogy a fele után indul csak igazán be.
A vége sztem is egy kicsit túlzás volt, de lehet, hogy nem ilyen
mizantrópoknak készítették, mint amilyenek mi vagyunk :haha:

:tezsvir:

A Mai HiME vezeti nálam a legtöbb rész egy nap alatt listán. 23 részt néztem meg (az első háromnak előző nap este estem neki, gondolom azért nem 26 ::)), bár biztosan hozzá járult az, hogy igazából vizsgára kellett volna készülnöm :)

Rounin

Quote from: Ramiz on 2008-05-20, 22:52:09
1. Megjött Rounin.

:Kiraly:

Quote2. Completely unrelated:
ITT: beszéljünk a faszról.

Nem elég, hogy faszságokról beszélünk...? :confused:

Éjfél

Quote from: sirtomi on 2008-05-20, 16:52:26
Quote from: Xzone on 2008-05-19, 22:08:49
Quote from: White SeeD on 2008-05-19, 16:46:43
Vannak még jóérzésű emberek :D

http://index.hu/tech/uzlet/ballmer08051/

Wow... ez nagyon gáz. Komolyan ég a pofám fickó helyett. Nem hittem volna, hogy léteznek még ekkora parasztok. Nesze neked országimázs.
Komoly hagyományai lesznek lassan a tojásdobálásnak hazánkban, nem lepődik már meg ilyesmin senki :D
ha van imázsunk egyáltalán, akkor már az alapból ciki...
hagyomány? minden második ember tojást tart a zsebében : D a hülye..

ízé, hát ez egy kissé más felé is viheti a beszélgetés menetét...nade látom van itt minden

Tycho

#22033
Quote from: Rounin on 2008-05-21, 07:48:20
Quote from: Ramiz on 2008-05-20, 22:52:09
1. Megjött Rounin.

:Kiraly:

Quote2. Completely unrelated:
ITT: beszéljünk a faszról.

Nem elég, hogy faszságokról beszélünk...? :confused:

Think again! :__devil: :Kiraly:

SaiyaGin

#22034
Quote from: minuszmiki on 2008-05-21, 03:18:43
[spoiler]Otomét nem fogom megnézni, nincs időm a csak nézhető kategóriákba beférő animékre, meg valahogy nehezebben is veszem rá magam mostanában, hogy megnézzek valamit. A ma éjjel megnézett négy rész Ghost Houndot leszámítva egész hónapban három epizód animét láttam (2 Kaiba, 1 Mnemosyne), és nem is hiányzik különösebben. Bár most azért elég rendesen leragadtam előtte.[/spoiler]

Nekem meg az a bajom, hogy lenne több sorozat, amit megnéznék, de "eldöntöttem" hogy "vizsgaidőszak alatt nem animézek" hanem inkább tanulok. Ehelyett mit csinálok?  [spoiler]Fórumozok és random TTGL-részeket nézek újra. :ejj: Meg néha tanulok.[/spoiler]

Rounin

Quote from: Fazék on 2008-05-21, 14:22:41
most kifejezetten hiányzik a szavazók neveinek kiírása :(

Bocsi, az én voltam. :haha:

Kuroi Tenshi

[spoiler=rantszerűség]B+, hogy néhány ember még egyetem végére is ilyen
sötét maradjon...
Szétosztottuk a komplexvizsga (~szigorlat) tételeit,
most kezdtem el őket nézni és csak a fejem fogom.
10-15 perces szövegeléshez miért ír valaki huszon-
oldalas kisregényt? Hogy lehet egyetlen tétel doksiját
frímél óriáslevél (>10MB) méretűre dagasztani, amit
ezért a frímél el is veszít? Hogy lehet valaki olyan
hülye, hogy egy tök nyilvánvaló kérdésre nem tudja
és nem is találja a választ, majd pedig beírja, hogy
mivel ennek a nemzetközi vonatkozására nem tudott
mit írni, ezért leírja a nemzetit  :falba:
Csak a saját munkájában bízhat az ember, csakhogy
arra nincs idő...[/spoiler]

Selmo

AA másnak is furcsaságokat művel?
QuoteJelenleg nem indítható több munkamenet erről az ip-ről:
Leghamarabbi indítás: 2008.05.21 13:05
Namost ez így elég vicces...

A tökéletesség unalmas.

Fazék

Quote from: Selmo on 2008-05-21, 15:50:18
AA másnak is furcsaságokat művel?
QuoteJelenleg nem indítható több munkamenet erről az ip-ről:
Leghamarabbi indítás: 2008.05.21 13:05
Namost ez így elég vicces...
AA mindig is furcsa dolgokat művelt.
pl ha nem pakolhat kedve szerint sütiket a gépedre, addig próbálkozik az újratöltéssel, míg hammer-elésnek veszi és ilyenkor tiltás lép életbe...
de persze vannak egyéb jópofa dolgai is az oldalnak

Selmo

Mivel naponta fellépek, a sütikkel nincs baj, és kicsit fura, hogy 15 óra van, az meg 13-ra hivatkozik, persze ha szerveridőn nincs +2 óra, akkor értem, ez esetben, meg azt nem miért, de majd megnézem később.

A tökéletesség unalmas.

motifator

Ahogy elnézem éppen szervercsere közepén vannak, így nem csoda, hogy furcsaságokat tapasztalsz.
Az animeaddicts.hu domainen nem megy nálad? Csak mert még nem megy a domainátirányítás. Esetleg próbáld meg a http://87.229.108.142 ip-t.

Esetleg töröld a cookiekat.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Fazék

Quote from: Selmo on 2008-05-21, 16:03:49
Mivel naponta fellépek, a sütikkel nincs baj, és kicsit fura, hogy 15 óra van, az meg 13-ra hivatkozik, persze ha szerveridőn nincs +2 óra, akkor értem, ez esetben, meg azt nem miért, de majd megnézem később.
ok, én nem vagyok mérvadó, mert meglehetősen AA ellenes vagyok, miután többször is bannolt a sztem idióta oldalmegvalósítás miatt (nem látom be, miért vagyok köteles egy oldal megtekintéséhez engedélyezni a sütiket, akár csak ideiglenesen is - tudom, nem kell arra az oldalra fölmenni, hát így is teszek.) illetve fórumon is volt valami hülyeség, szóval onnantól engem nem érdekelt az oldal. :)

különben is "AA is for quitters!" :p

Zsiga

Egyáltalán mi értelme van felmenni arra az oldalra? Hogy rögtön a pofámba vágja a szemellenzős linuxfag Firefox-reklámját? Hogy a Fazék által említett nevetséges programozási baki bannoljon? Esetleg a 90%-ban indokolatlanul 10/10-es pontozású, nerd weeaboo gimnazista (jó esetben...) "színvonalon" megírt ismertetők miatt? Vagy a középfokú angol nyelvvizsgán nagynehezen átcsúszott, magukat fordítóknak képzelő tehetségtelen balfaszok félreértésekkel és egyéb hibákkal teli magyar feliratait letölthessük?

kikuchiyo

Failure is the default option

Selmo

#22044
Hogy jól leosszam a help topic rinyálóit. ^^
Na most már jó, mondjuk mivel a gépem is furcsán viselkedett, lehet a restart oldotta meg.

A tökéletesség unalmas.

teraflare

Quote from: Zsiga on 2008-05-21, 16:29:24
Vagy a középfokú angol nyelvvizsgán nagynehezen átcsúszott, magukat fordítóknak képzelő tehetségtelen balfaszok félreértésekkel és egyéb hibákkal teli magyar feliratait letölthessük?
Akik nem tudnak angolul (németet tanultak, franciát vagy bármi mást) azoknak ezek a gyökér fordítások is többek a semminél.
megj: én nem készítettem feliratot úgyhogy nem önvédelem  :ejnye:

Én

Én anno a szinkronokért jártam fel, mióta levették, nem is voltam a oldalon... Más nagy érdekesség valóban nincs ott.

Éjfél

Quote from: Zsiga on 2008-05-21, 16:29:24
Egyáltalán mi értelme van felmenni arra az oldalra? Hogy rögtön a pofámba vágja a szemellenzős linuxfag Firefox-reklámját? Hogy a Fazék által említett nevetséges programozási baki bannoljon? Esetleg a 90%-ban indokolatlanul 10/10-es pontozású, nerd weeaboo gimnazista (jó esetben...) "színvonalon" megírt ismertetők miatt? Vagy a középfokú angol nyelvvizsgán nagynehezen átcsúszott, magukat fordítóknak képzelő tehetségtelen balfaszok félreértésekkel és egyéb hibákkal teli magyar feliratait letölthessük?
igenigen, pontosan, már megisválaszoltad a miértet..

amúgy ha nagyon ideges vagy, egy jó masszázs segít (de ajánlhatom eztis: :uzi: :aaa:), ah erről eszembe jut a holland srác, akárhányszor megírtam neki hogy fáradt vagyok ugrált a masszázs szövegel, utána meg elkezdett "zaklatni", erotikus ajánlatok, fantázia tálalva... soha többet nem kommunikálok külföldiekel.

Zsiga

Quote from: Éjfél on 2008-05-21, 18:02:19
igenigen, pontosan, már megisválaszoltad a miértet..

amúgy ha nagyon ideges vagy, egy jó masszázs segít (de ajánlhatom eztis: :uzi: :aaa:), ah erről eszembe jut a holland srác, akárhányszor megírtam neki hogy fáradt vagyok ugrált a masszázs szövegel, utána meg elkezdett "zaklatni", erotikus ajánlatok, fantázia tálalva... soha többet nem kommunikálok külföldiekel.
Enjoy your FAIL. ::)
Nem vagyok ideges, nem nekem kell szívnom amiatt a ratyi oldal miatt. ;)

kiku : Kicsit bővebben is kifejthetnéd, ez így kevés, még trollkodásnak is.

teraflare : Ne mondd hogy aki akart annak nem volt lehetősége angolt tanulni az iskolában, ingyen, akár második nyelvként... Btw. aki nem tud angolul a mai világban, az meg is érdemli az AA-t. ::)

Én

Apám megérdemli az animeaddictsot! :D
Éjfél: nem kellenek ahhoz külföldiek, sőt szerintem most is helyben vagy. :D