Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Rounin

Quote from: Én on 2008-05-21, 18:30:27
Éjfél: nem kellenek ahhoz külföldiek, sőt szerintem most is helyben vagy. :D

Én speciel nem spamolnék, viszont kérésre házhoz megyek. :angyali:

Zsiga

Quote from: Én on 2008-05-21, 18:30:27
Apám megérdemli az animeaddictsot! :D
Apád mennyi animét néz? :)
A 30 alatti korosztályra gondoltam, akik már nem csak oroszt tanultak a suliban.

Éjfél

eddig inkább külföldiek szálltak rám, vonaton egyszer egy néger jött oda hozzám...(utána minden alkalommal)
...megakarta fognia a kezem (miylen rossz nekem, a visszautasítást szerencsére felfogta)
már féltem a 6:25ös vonattal menni,de nem volt más választásom...

jah hogy ti is szeretitek zaklatni a  védtelen lányokat, hol van manapság már a hős lovagiasság? : D

Rounin

Quote from: Éjfél on 2008-05-21, 19:12:17
jah hogy ti is szeretitek zaklatni a  védtelen lányokat, hol van manapság már a hős lovagiasság? : D

Mi csak szeretjük védelmünkbe venni a védtelen lányokat, hogy a többi lovagiatlan tuskó ne zaklathassa őket. :_piszka: :angyali:

Tycho

Quote from: Rounin on 2008-05-21, 19:16:24
Quote from: Éjfél on 2008-05-21, 19:12:17
jah hogy ti is szeretitek zaklatni a  védtelen lányokat, hol van manapság már a hős lovagiasság? : D

Mi csak szeretjük védelmünkbe venni a védtelen lányokat, hogy a többi lovagiatlan tuskó ne zaklathassa őket. :_piszka: :angyali:

én a szmájlikból úgy olvasom szavaid Rou, hogy szereted böködni az angyali lánykákat azzal a 'topic témájával' ... :__devil:

Rounin

Quote from: Tycho on 2008-05-21, 19:21:37
én a szmájlikból úgy olvasom szavaid Rou, hogy szereted böködni az angyali lánykákat azzal a 'topic témájával' ... :__devil:

Éleslátásod párját ritkítja. :angyali:

Dreamcleaver

Quote from: Rounin on 2008-05-21, 19:16:24
Quote from: Éjfél on 2008-05-21, 19:12:17
jah hogy ti is szeretitek zaklatni a  védtelen lányokat, hol van manapság már a hős lovagiasság? : D

Mi csak szeretjük védelmünkbe venni a védtelen lányokat, hogy a többi lovagiatlan tuskó ne zaklathassa őket. :_piszka: :angyali:

Meg elnyerni méltó jutalmunkat is érte.  :angyali:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

teraflare

Quote from: Éjfél on 2008-05-21, 18:02:19
akárhányszor megírtam neki hogy fáradt vagyok ugrált a masszázs szövegel, utána meg elkezdett "zaklatni", erotikus ajánlatok, fantázia tálalva...
Említettem már neked hogy masszázst tanulok?  :D Amúgy a rendes masszázsnál a masszőr nem tekintheti az ügyfelet nőnek vagy férfinak (legfeljebb a gyúráserő szempontjából) hanem csak "egy darab húsnak".

Quote from: Éjfél on 2008-05-21, 19:12:17
jah hogy ti is szeretitek zaklatni a  védtelen lányokat, hol van manapság már a hős lovagiasság? : D
A párkapcsolatok topicban választ kaphatsz rá de röviden: a nőknek nem kell, nincs igényük rá  :haha:

Én

Quote from: Zsiga on 2008-05-21, 19:09:35
A 30 alatti korosztályra gondoltam, akik már nem csak oroszt tanultak a suliban.
Jogos :redface:
Quote from: Éjfél on 2008-05-21, 19:12:17
vonaton egyszer egy néger jött oda hozzám...
TRAIN'S CLOSED
Quote from: Tycho on 2008-05-21, 19:21:37
Quote from: Rounin on 2008-05-21, 19:16:24
Quote from: Éjfél on 2008-05-21, 19:12:17
jah hogy ti is szeretitek zaklatni a  védtelen lányokat, hol van manapság már a hős lovagiasság? : D

Mi csak szeretjük védelmünkbe venni a védtelen lányokat, hogy a többi lovagiatlan tuskó ne zaklathassa őket. :_piszka: :angyali:

én a szmájlikból úgy olvasom szavaid Rou, hogy szereted böködni az angyali lánykákat azzal a 'topic témájával' ... :__devil:
:lol:

.Attila

Quote from: Éjfél on 2008-05-21, 19:12:17
jah hogy ti is szeretitek zaklatni a  védtelen lányokat, hol van manapság már a hős lovagiasság? : D

Szép lassan csak leesett, hogy lány vagy.
A négerek egy része minden nőre rámászik, nem?

Egyébként is: ha hozzád jönnek, az a baj, ha nem jönnek, az a baj. Ha megbámulnak, az a baj, ha nem bámulnak meg, az a baj. Kb. így működik a női agy ;)

Éjfél

Quote from: teraflare on 2008-05-21, 19:25:07
Említettem már neked hogy masszázst tanulok?  :D Amúgy a rendes masszázsnál a masszőr nem tekintheti az ügyfelet nőnek vagy férfinak (legfeljebb a gyúráserő szempontjából) hanem csak "egy darab húsnak".
áhá,sejtettem, hogy nem...elvileg a nőgyógyász sem nőként néz rád, izé mármint rám : D

Quote from: Éjfél on 2008-05-21, 19:12:17
Quote
jah hogy ti is szeretitek zaklatni a  védtelen lányokat, hol van manapság már a hős lovagiasság? : D
A párkapcsolatok topicban választ kaphatsz rá de röviden: a nőknek nem kell, nincs igényük rá  :haha:
akkor én nem vagyok nő...uh hogy éltem eddig az életem? azthiszem elmegyek papnak, hogy vezekeljek : D

Amúgy többnyire tényleg nem ígénylem a lovagiaságot, de legbelül szeritnem minden nő vágyik rá. De, igen ebbe nem megyek bele inkább...

.Ati: valószínűleg, de nem tudom nem ismerem ennyire mélybehatóan a négerek érzésvilágát :P
amiylen antiszociális vagyok nem baj ha nem jönne hozzám, legalábbis addig amíg nem hívom őket...

teraflare

Quote from: Éjfél on 2008-05-21, 19:50:44
áhá,sejtettem, hogy nem...elvileg a nőgyógyász sem nőként néz rád, izé mármint rám : D
Csak amiatt mondtam hogy megvédjem a masszázst és mert úgy vettem észre sok nőnél kb ez van: masszázs = szex.

Quote from: Éjfél on 2008-05-21, 19:50:44
amiylen antiszociális vagyok nem baj ha nem jönne hozzám
Te nem inkább rasszista vagy?  :angyali:

.Attila

Quote from: Éjfél on 2008-05-21, 19:50:44
Amúgy többnyire tényleg nem ígénylem a lovagiaságot, de legbelül szeritnem minden nő vágyik rá. De, igen ebbe nem megyek bele inkább...

Legbelül = romantikus álmaiban. A valóságban kevésbé.

Éjfél

átlalánosságban beszéltem,a négerekkel semmi problémám : D úgy minden emberre céloztam...(ez nem teljesen igaz, inkább a rosszabbik felére, vagyis az emberiség 99%ára)  :angyali:

teraflare

Quote from: Éjfél on 2008-05-21, 20:11:16
átlalánosságban beszéltem,a négerekkel semmi problémám : D úgy minden emberre céloztam...(ez nem teljesen igaz, inkább a rosszabbik felére, vagyis az emberiség 99%ára)  :angyali:
Isten hozott köztünk testvér  :tezsvir:  :D

Éjfél

ez meg mi egy hörcsög és egy macska keveréke? vagy csak buszos nem csípi amacskákat? : D

de most komoylan ez milyen állat? ennyit a fajfelismerésről  :redface:

kelvor

Ez egy baromi ronda macska, vagyis baromius catsus.

SaiyaGin

Quote from: Éjfél on 2008-05-21, 20:20:48
ez meg mi egy hörcsög és egy macska keveréke? vagy csak buszos nem csípi amacskákat? : D

de most komoylan ez milyen állat? ennyit a fajfelismerésről  :redface:

Hörcska?

minuszmiki


SaiyaGin


Éjfél

Macsög jobban hangzik, nekem erről a k*csög jut eszembe...szóval legyen Macsög  :angyali:

Rounin

Quote from: Éjfél on 2008-05-21, 20:56:58
Macsög jobban hangzik, nekem erről a k*csög jut eszembe...szóval legyen Macsög  :angyali:

Szereted a köcsögöket? :angyali:

SaiyaGin

Kezdjétek el egymást irtását, én addig megyek palacsintát enni.  :angyali:  :__devil:

Éjfél

Mármint téged és a haverjaidat Rou? ez csak természetes : D

Kvikveg

Quote from: SaiyaGin on 2008-05-21, 21:02:09
Kezdjétek el egymást irtását, én addig megyek palacsintát enni.  :angyali:  :__devil:
Ok, odamegyunk.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Éjfél

Quote from: Kvikveg on 2008-05-21, 21:09:49
Quote from: SaiyaGin on 2008-05-21, 21:02:09
Kezdjétek el egymást irtását, én addig megyek palacsintát enni.  :angyali:  :__devil:
Ok, odamegyunk.
jah énis kérek mamég nem ettem semmit...a finnyás mindenem

Én

#22076
Quote from: Éjfél on 2008-05-21, 21:12:15
Quote from: Kvikveg on 2008-05-21, 21:09:49
Quote from: SaiyaGin on 2008-05-21, 21:02:09
Kezdjétek el egymást irtását, én addig megyek palacsintát enni.  :angyali:  :__devil:
Ok, odamegyunk.
jah énis kérek mamég nem ettem semmit...a finnyás mindenem
Úgy látom nem érted a lényeget... TE fogsz nekünk palacsintát sütni. :D
Nyah, én lépek BL döntőt nézni. Unrelated: a Drehernek megváltoztatták a dizájnját :eek:

Rounin

Quote from: Éjfél on 2008-05-21, 21:02:57
Mármint téged és a haverjaidat Rou? ez csak természetes : D

Rossz lehet neked. Engem ugyanis nem fogsz seggberakni. :hehe:

Éjfél

Quote from: Én on 2008-05-21, 21:20:57
Quote from: Éjfél on 2008-05-21, 21:12:15
Quote from: Kvikveg on 2008-05-21, 21:09:49
Quote from: SaiyaGin on 2008-05-21, 21:02:09
Kezdjétek el egymást irtását, én addig megyek palacsintát enni.  :angyali:  :__devil:
Ok, odamegyunk.
jah énis kérek mamég nem ettem semmit...a finnyás mindenem
Úgy látom nem érted a lényeget... TE fogsz nekünk palacsintát sütni. :D
fhú már elégrég nem sütöttem palacsintát : D de okés :P bennevagyok


QuoteRossz lehet neked. Engem ugyanis nem fogsz seggberakni. 
:lol: Téged amúgysem raknálak seggbe... :P
nehogymár jó napod legyen...

Rounin

Quote from: Éjfél on 2008-05-21, 21:28:24
:lol: Téged amúgysem raknálak seggbe... :P

?_? Fordítva kéne? :angyali: