Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

teraflare

kicsit utólag de grat .Attila :jee: A védés a lófasz sem lesz (nekünk legalábbis szinte semmi volt).

Quote from: Ymir on 2008-05-30, 16:25:01
Btw. aki lapozta mostanában a metró újságot, az találkozhatott benne az egyik fórumitával :)
nem olvasok metrót. pics plz.

teraflare

[spoiler=rant]
Hajajj. Releaselünk én meg futtatom a migrációt. jelenleg az 1465 nél tart a 6684 ből. még vagy egy óra mire bejezi... Lőttek a mai Capoeirának is a héten másodszor. Unatkozom...
[/spoiler]

Zen

Öcsém, utálom a nyári meleget.-.-
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

motifator

Quote from: teraflare on 2008-05-30, 18:50:05
[spoiler=rant]
Hajajj. Releaselünk én meg futtatom a migrációt. jelenleg az 1465 nél tart a 6684 ből. még vagy egy óra mire bejezi... Lőttek a mai Capoeirának is a héten másodszor. Unatkozom...
[/spoiler]


Milyen sűrűn van? Quarterly vagy monthly? Nekem szopás, nálunk Applications release negyedévente van, de hál' Istennek én a web teamben vagyok, web release meg van havonta :)
Nekem az első jövő hét szombaton lesz, magyar idő szerint hajnali háromkor kezdünk. Remélem a hétvégi éjszakai munkavégzést azért rendesen megfizetik  ^^
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

teraflare

olyan sűrűn amilyen sűrűn módosítjuk az adatbázis felépítését. Szóval minden komoly releasenél  :D. Béla megnyugtatott hogy mivel rossz helyre raktam a hibernate commitet lehet hogy a vége felé dob majd egy out of memory exceptiont mikor már nem tudja az adatot a memóriában tárolni...  ^^"

Gregory

Grat .Atilla & gogogo

and now something completely unrelated:
[spoiler=rant]
Vennem kéne új cipőt, mert bakancsban kezd kissé meleg lenni. A probléma igazából az, hogy hiába nézegettem a könnyedebb cipőket, annyira egyik sem tetszett, hogy kiadjak értük annyi pénzt. Ráadásul egy vérszomjas nagymama már több mint egy hete cseszeget azzal, hogy mikor veszem már meg azt a cipőt, mert hogy bakancsba nem lehet járni, blahblahblah. Utálok ruhát vásárolni.
(in b4 'irigylem a problémáid'. this is serious business.)
[/spoiler]

.Attila

Quote from: Gregory on 2008-05-30, 21:06:04
[spoiler=rant]
Vennem kéne új cipőt, mert bakancsban kezd kissé meleg lenni. A probléma igazából az, hogy hiába nézegettem a könnyedebb cipőket, annyira egyik sem tetszett, hogy kiadjak értük annyi pénzt. Ráadásul egy vérszomjas nagymama már több mint egy hete cseszeget azzal, hogy mikor veszem már meg azt a cipőt, mert hogy bakancsba nem lehet járni, blahblahblah. Utálok ruhát vásárolni.
(in b4 'irigylem a problémáid'. this is serious business.)
[/spoiler]

Szandál a nyárra?


Manitu

Quote from: Gregory on 2008-05-30, 21:06:04
[spoiler=rant]
Vennem kéne új cipőt, mert bakancsban kezd kissé meleg lenni. A probléma igazából az, hogy hiába nézegettem a könnyedebb cipőket, annyira egyik sem tetszett, hogy kiadjak értük annyi pénzt. Ráadásul egy vérszomjas nagymama már több mint egy hete cseszeget azzal, hogy mikor veszem már meg azt a cipőt, mert hogy bakancsba nem lehet járni, blahblahblah. Utálok ruhát vásárolni.
(in b4 'irigylem a problémáid'. this is serious business.)
[/spoiler]
Járj papucsban. Én is azt csinálom.


Gregory

Sajnos egyik opció se jön be  :redface:
Nekem valahogy túl nyitottak, mikor szandált hordtam, mindig bementek a kavicsok, meg miegyebek a talpam alá, aztán meg alig bírtam kiszedni őket.

Cobra

Vannak félig nyitott cipők is (felül bevágások), nagy melegben olyat hordok. Egyébként meg bőrcipő.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Selmo

Bemész a kínaiba veszel tőlük 1500-ért egy szellős fehér sportcipőt és az kihúzza 1-2 évig, ha csak nyáron hordod, meg mégtovább.

A tökéletesség unalmas.

teraflare

Quote from: .Attila on 2008-05-30, 21:14:55
Szandál a nyárra?


Hmm ez egész jól néz ki. Vennem kellene egyet. (BTW: SZERETEK RUHÁT VÁSÁROLNI  ^^ plázacica lettem?  :zomg:) 12k???  :wtf: miből van ez?


Egyébiránt még mindig bennt vagyok. még 1300 és vége lassan kiolvasom az Alkonyi Őrséget is...

Ramiz

getGET is GETget

Quote from: teraflare on 2008-05-30, 22:28:27
(BTW: SZERETEK RUHÁT VÁSÁROLNI  ^^ plázacica lettem?  :zomg:)
:lol:

Egyébként szerintem ez pont nem néz ki túl jól. De a fő, hogy kényelmes legyen. És ha rám hallgattok, 10-12k alatt nem vesztek szandált. Egy rossz szandál rengeteg bosszúsággal jár, ha gyalogolni kell akár csak egy-két kilométert.

BTW Saikano-t látta valaki? Milyen benne a csaj, hol van benne az "ultimate weapon"? A Machine Girl kapcsán érdekel.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

A "férfi szandál"ra ezt dobta ki elsőnek a google, csak példa volt.

Quote from: Ramiz on 2008-05-30, 22:55:44
BTW Saikano-t látta valaki?

Azt hiszem, megvan a mai flame téma ma estére.

Rounin

Én évekkel ezelőtt egy bőrszandált 8,5k-ért vettem. Kényszerből még hegyet is kellett benne másznom, mégis tökéletes állapotban van (kis mosdatás, kis ápolgatás és kész). Megéri a kis többletet.

Quote from: Zen on 2008-05-30, 19:04:33
Öcsém, utálom a nyári meleget.-.-

Imádom a nyomda dm részlegét. 6 légkondi és kellemes hőmérséklet. :angyali:

motifator

Quote from: Ramiz on 2008-05-30, 22:55:44
BTW Saikano-t látta valaki? Milyen benne a csaj, hol van benne az "ultimate weapon"? A Machine Girl kapcsán érdekel.
Hát ott van benne az ultimate weapon, hogy szárnya van neki vasbul meg gatling gun a keze helyén. Ja, és biciklizés közben rakéták hullanak a blúza alól. Nem vicc, tényleg.
Az egész Saikanoban ezzel az ultimate weapon dologgal voltam a legkevésbé kibékülve, IMHO nagyon lame-re sikerült.
Sokan persze sokminden mást is utálnak benne, nekem valahogy a végére mégis megtetszett. De amúgy messze nem az évszázad sorozata, a legtöbb esetben elég hatásvadász és átlátszó, but if you're a sucker for teh tragedy, you might like it.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Én

#22816
Én egész télen ugyanazt a terepszínű bkancsot hordtam, azóta végig ugyanazt a fekete sportcipőt :P Szandált én se szeretem, főleg, hopgy a lábam most nem nagy látvány, zoknival meg nem szeretem.
Ma lesz a Sorvadj el a TV2-n... 0:40-kor :zomg:

Próféta

Quote from: teraflare on 2008-05-30, 22:28:27Egyébiránt még mindig bennt vagyok. még 1300 és vége lassan kiolvasom az Alkonyi Őrséget is...
Majd /r/ beszámoló róla és a testvérkéiről a Négyszögletes topikba.

teraflare

VÉGET ÉRT A MIGRÁCIÓ!!!!!!! húzok haza.

Rounin

#22819
Időben... :3x3:

W00t, vissza háromra. :angyali:

Kuroi Tenshi

Quote from: .Attila on 2008-05-30, 13:42:17
Diplomamunka leadva. W00t!!1
Na már csak a záróvizsga van hátra.

Quote from: Ymir on 2008-05-30, 16:25:01
Btw. aki lapozta mostanában a metró újságot, az találkozhatott benne az egyik fórumitával :)
Már máshol is láttunk fórumitát, bár a Blikk kétes hírnév :D

Quote from: .Attila on 2008-05-30, 17:28:40
Külön védés nincs, a záróvizsga tételek előtt kell bemutatni a munkát, aztán válaszolni a kérdésekre. Utána jönnek a tételek. Még ppt-t sem kell csinálni.
Ezt a lazaságot...

Quote from: Gregory on 2008-05-30, 21:06:04
Utálok ruhát vásárolni.
Én se vagyok oda érte, de most már kénytelen leszek.
Kéne egy-két kényelmes, elegáns és nyárias nadrág,
valamint cipőből is kéne valami, ami kényelmes, elmegy
akár egy öltöny mellé is, de a strapát is bírja, fel lehet
venni biciklizéshez is, meg amúgy sem szeretem a
lakkcipőket. Nyeh.

Quote from: teraflare on 2008-05-30, 22:28:27
(BTW: SZERETEK RUHÁT VÁSÁROLNI  ^^ plázacica lettem?  :zomg:
Igen, és ami még rosszabb, a feltűnési mániás emo
nyomai is megtalálhatóak. Legalább nem utal jel lupusra.

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

SaiyaGin

Fáj a fejem.  ::)

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

SaiyaGin


Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Tycho

#22826
[spoiler][/spoiler]

ed.: Mucking Facrochan :comp:

Próféta


Fazék

Quote from: Tycho on 2008-05-31, 11:40:39
[spoiler][/spoiler]
szeretném tudatlanságomat csillogtatni.
szóval már sokadszor van ez a kép.
de mi a halált jelent?
:merci:

kikuchiyo

Azt jelenti, hogy a kolléga a macrochanról szeretne hotlinkelni, amit nem lehet.

Quote from: Próféta on 2008-05-31, 12:26:34
http://www.yyyyyyy.info/

Ez direkt olyan, mintha telehányták volna a képernyőt?
Failure is the default option