Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Kvikveg

Quote from: kikuchiyo on 2008-06-06, 10:38:25
...
Azt is mondták, hogy onnan nézve ezek a kis közép- kelet-európai balkáni országok mind egyformának tűnnek, az egyiknek pl. az a kép élt a fejében Magyarországról, hogy itt az emberek nyársra húzott egész disznókat sütögetnek lassú tűz felett  :wtf:. De most hogy idejött, már látja a különbségeket.
Hat, ha Tor-turarol lattak kepeket... :D
Vagy azt a nagyit, aki a disznooles alkalmaval a sult vert kevergette. Artatlan kek szemek, tipikus aranyos nagyi, csak almaspite helyett ver volt elotte. Es rajta foltokban.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

Quote from: kikuchiyo on 2008-06-06, 00:00:35Úgy néz ki, hogy menni fogok Japánba. A nagy eseményre, amely a 2008 Grand Weeaboo Failtour néven vonul majd be a történelembe, előreláthatólag augusztus végén kerül sor.

...
Hajrá, vagy mi. Aztán vigyél ejtőernyőt is, ha a Failtourból Falltour lesz...

Zen

#23102
Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-06-06, 18:18:47
Quote from: kikuchiyo on 2008-06-06, 00:00:35Úgy néz ki, hogy menni fogok Japánba. A nagy eseményre, amely a 2008 Grand Weeaboo Failtour néven vonul majd be a történelembe, előreláthatólag augusztus végén kerül sor.

...
Hajrá, vagy mi. Aztán vigyél ejtőernyőt is, ha a Failtourból Falltour lesz...
Fallout?:o

ed.:Watashi wa anata no chichi desu. =? Én vagyok az apád.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Rounin

Quote from: Zen on 2008-06-06, 18:30:11
ed.:Watashi wa anata no chichi desu. =? Én vagyok az apád.

Igen. Mert?

Lythis

Valaki annyira unja magát, h japán hanggal nézi a starwars-t :D

Rounin

Quote from: Lythis on 2008-06-06, 20:03:24
Valaki annyira unja magát, h japán hanggal nézi a starwars-t :D

:Kiraly:

Zen

Quote from: Rounin on 2008-06-06, 20:02:32
Quote from: Zen on 2008-06-06, 18:30:11
ed.:Watashi wa anata no chichi desu. =? Én vagyok az apád.

Igen. Mert?
Ellenőriztem haverom berozsásodott japántudását. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

.Attila

Quote from: Zen on 2008-06-06, 18:30:11
ed.:Watashi wa anata no chinchin desu. =? censored

fix'd

Rounin


Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zen

Quote from: .Attila on 2008-06-06, 20:25:43
Quote from: Zen on 2008-06-06, 18:30:11
ed.:Watashi wa anata no chinchin desu. =? censored

fix'd
Translate pls :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

.Attila

Quote from: Zen on 2008-06-06, 21:10:54
Quote from: .Attila on 2008-06-06, 20:25:43
Quote from: Zen on 2008-06-06, 18:30:11
ed.:Watashi wa anata no chinchin desu. =? censored

fix'd
Translate pls :D

Az úgy nem poén, keresd ki :hehe:


[spoiler=Why hello thar!][/spoiler]

minuszmiki

Quote from: Zen on 2008-06-06, 21:10:54
Quote from: .Attila on 2008-06-06, 20:25:43
Quote from: Zen on 2008-06-06, 18:30:11
ed.:Watashi wa anata no chinchin desu. =? censored

fix'd
Translate pls :D
[spoiler= hint]Nem nézel elég hentait.  :ejnye:[/spoiler]

Zen

Rákerestem, nem jöttem rá, és de, túl sokat nézek. ^^"
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Fazék

Ami miatt különösen boldog vagyok tegnap óta: http://vsk.interhost.hu/panda

[spoiler]Apámék egy ismerősére majdnem ráégett az autója.
Hosszú.
Kölcsönadtuk neki a Pandát, hogy addig is legyen mivel járnia.
Csak részben az ő hibájából, de láthatjátok a fenti eredményt. Egy teherautó satufék eredménye. A másik fél miután látta, hogy még él a sofőr és hogy az ő teherautójával semmi nem történt, közölte, hogy "na én akkor most ugye elmennék" (vszleg kicsit be volt állva a fazon). Az ismerős szerencsére megúszta egy szilánkdekorációval a kezén és orrán, és még a kocsi is működött (! :haha:) szóval hazavezette később, majd kórházban ellátták a sérüléseit.
Nem vagyok boldog. Lehet autó után nézni.[/spoiler]

Zsiga

Quote from: Fazék on 2008-06-06, 21:26:16
Ami miatt különösen boldog vagyok tegnap óta: http://vsk.interhost.hu/panda

[spoiler]Apámék egy ismerősére majdnem ráégett az autója.
Hosszú.
Kölcsönadtuk neki a Pandát, hogy addig is legyen mivel járnia.
Csak részben az ő hibájából, de láthatjátok a fenti eredményt. Egy teherautó satufék eredménye. A másik fél miután látta, hogy még él a sofőr és hogy az ő teherautójával semmi nem történt, közölte, hogy "na én akkor most ugye elmennék" (vszleg kicsit be volt állva a fazon). Az ismerős szerencsére megúszta egy szilánkdekorációval a kezén és orrán, és még a kocsi is működött (! :haha:) szóval hazavezette később, majd kórházban ellátták a sérüléseit.
Nem vagyok boldog. Lehet autó után nézni.[/spoiler]
Ilyen rendszámmal mégis mit vártál? :D

Kuroi Tenshi

Mázlija volt, hogy élve megúszta...
Kőrözést remélem azért leadtátok.

Fazék

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-06-06, 21:30:06Mázlija volt, hogy élve megúszta...
hát igen, nagy darab ember volt és még sztem a biztonsági öve se volt bekapcsolva, szóval ő is hülye volt, de tényleg szerencsésen megúszta, másnap simán ment munkába. autót tudunk újat venni, őt picit nehezebb lett volna pótolni.
Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-06-06, 21:30:06Kőrözést remélem azért leadtátok.
erre nem mertem rákérdezni, mert gyanús volt a beszámolóból, hogy nem volt olyan állapotban, hogy a másik rendszámára figyeljen... azért ha lefelejelek egy szélvédőt, lehet hogy nekem se ugrik be, hogy föl kéne írni a másik rendszámát. de persze az is jó, hogy senki sem állította meg a másikat... Mo.

Kvikveg

Quote from: Zsiga on 2008-06-06, 21:28:42
Quote from: Fazék on 2008-06-06, 21:26:16
Ami miatt különösen boldog vagyok tegnap óta: http://vsk.interhost.hu/panda

[spoiler]Apámék egy ismerősére majdnem ráégett az autója.
Hosszú.
Kölcsönadtuk neki a Pandát, hogy addig is legyen mivel járnia.
Csak részben az ő hibájából, de láthatjátok a fenti eredményt. Egy teherautó satufék eredménye. A másik fél miután látta, hogy még él a sofőr és hogy az ő teherautójával semmi nem történt, közölte, hogy "na én akkor most ugye elmennék" (vszleg kicsit be volt állva a fazon). Az ismerős szerencsére megúszta egy szilánkdekorációval a kezén és orrán, és még a kocsi is működött (! :haha:) szóval hazavezette később, majd kórházban ellátták a sérüléseit.
Nem vagyok boldog. Lehet autó után nézni.[/spoiler]
Ilyen rendszámmal mégis mit vártál? :D
Nekem is eloszor ez tunt fel. XD
Remelem azert fizet nektek, mert megsem egeszseges mas autojat romma torni. (Akkor is ha melyen egyutterzek vele stb-stb.)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

Quote from: Kvikveg on 2008-06-06, 21:41:59Remelem azert fizet nektek, mert megsem egeszseges mas autojat romma torni. (Akkor is ha melyen egyutterzek vele stb-stb.)
persze. olyannak alapból nem adtuk volna oda, aki tudjuk, hogy nem fizetne ilyen esetben, szóval még többet is ajánlott föl elsőre, mint amennyit ér a kocsi, de majd megegyezünk.
egyelőre nekiálltam nézelődni, hogy mit találok autót ebben a kategóriában. kis fogyasztás, occó, kicsi, városi közlekedésre alkalmas és néha áruszállításra is. nem egyszerű feladat megbízható kocsit találni olcsón, ami még megy is majd még pár évet...

Zsiga

Quote from: Fazék on 2008-06-06, 21:49:53
persze. olyannak alapból nem adtuk volna oda, aki tudjuk, hogy nem fizetne ilyen esetben, szóval még többet is ajánlott föl elsőre, mint amennyit ér a kocsi, de majd megegyezünk.
egyelőre nekiálltam nézelődni, hogy mit találok autót ebben a kategóriában. kis fogyasztás, occó, kicsi, városi közlekedésre alkalmas és néha áruszállításra is. nem egyszerű feladat megbízható kocsit találni olcsón, ami még megy is majd még pár évet...
Azt írtad hogy saját lábán ment haz az autó, akkor csak nem ment szét annyira, nem lenne egyszerűbb megcsináltatni?

Ramiz

Tegnap láttam egy percen belül egy "JEW" és egy "GOJ" rendszámú autót. Hiába, itthon minden erről szól... :D :lol: :muhahah:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kikuchiyo

Engem fuvaroztál is ezzel a kocsival... :(

Egy új autó, ami hasonló kategóriás és ér is valamit, 2 milliónál kezdődik.
Ennek a javítása 2-300 ezerből kijön - vagy naiv vagyok?

Más: meg kéne írnom egy fogalmazást, és neki kéne állnom a hazahozott munkának, ha hétfőn nem akarok égni...

A kérdés: melyik filmet nézzem meg a Zsigától kapott vinyóról? :D
Failure is the default option

motifator

Quote from: kikuchiyo on 2008-06-06, 22:22:16
Ennek a javítása 2-300 ezerből kijön - vagy naiv vagyok?
Ennyiből vesz egy ugyanilyet szerintem. Akkor már érdemes ezt eladni roncsként alkatrésznek és venni egy hasonló használtat.
Mindenesetre részvétem :(
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Nakedape

#23124
egy ilyen szervizelés a kocsi értékének a általában a többszöröse sztem, tehát másik ilyen, vagy a jobb a teendő.
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

motifator

Mi történt a sok autorefresh-sel?
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Rounin

Quote from: motifator on 2008-06-07, 05:52:02
Mi történt a sok autorefresh-sel?


Mi történt, hogy ez még mindig dívik? :3x3:

motifator

Mi? Az autorefresh, vagy az, hogy feltűnt, hogy egyedül vagyok?
Amúgy csak szimplán meglepett a dolog, még nem nagyon láttam ilyet itt a fórumon. Mondjuk általában nem is fagyok fent ilyen idióta időpontokban.
Te mit keresel amúgy itt? Mármint azt gondolnám, hogy épeszű ember ilyenkor... Nekünk release van, szal dolgozom, de nálad mi a kifogás?
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Selmo

A fórum és az oldal 5 körül a legkihaltabb. http://usteam.hu/index.php?name=Stats

A tökéletesség unalmas.

Kvikveg

Hogy hivjak a pizzan levo, vekony hosszu zold fura izu paprikat?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.