Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Darkstar

Quote from: Zsiga on 2008-06-10, 21:01:31
Vagyok annyira rasszista hogy az európai kultúrát értékeljem normálisnak, így nem érdekel hogy ők mit gondolnak rólunk. :)

Európai kultúra: Tegnap beszéltem egyik haverommal telefonon. A következőt mondta: "Kár, hogy nem tudtál jönni a partyra, tök állat volt. Bebasztunk mint állat, kiokádtuk a belünket és reggel megint bebasztunk". Ezek után én is roppantul sajnáltam, hogy nem lehettem ott, biztos jó buli volt.  ::) Azt nem mondom, hogy máshol normálisak, de hogy a miénk se jó, az tuti. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

.Attila

#23281
Quote from: Pr3d4k1ng on 2008-06-10, 17:45:53
Annno az Assembly órák felét ellógtam (hogy utáltam én ezt a tantárgyat  :falba:), de szerencsérmre nem kaptam érte semmit.

Egyetemen az előadások többségénél akár az egész félévet ellóghatod, gimi teljesen más.

Quote from: Zsiga on 2008-06-10, 21:01:31
Quote from: kikuchiyo on 2008-06-10, 20:58:56
Az, hogy én vagy te mit gondolunk róluk, teljesen lényegtelen - ők is nyilván ugyanezt mondják rólunk, és részben egyet is értek velük.
De ha már általánosítunk, akkor valóban, szerintem sem teljesen normálisak. :)
Vagyok annyira rasszista hogy az európai kultúrát értékeljem normálisnak, így nem érdekel hogy ők mit gondolnak rólunk. :)

Szétnéztél te már a mai kamaszok között? Ahhoz képest egyáltalán nem gáz, ahogy a japánok viselkednek.

Zsiga

Quote from: .Attila on 2008-06-10, 21:37:22
Szétnéztél te már a mai kamaszok között? Ahhoz képest egyáltalán nem gáz, ahogy a japánok viselkednek.
LOL

Kvikveg

Nem lehet, hogy nem jo helyen neztek korul? Unokatestverem pl tok normalis.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Xzone

Quote from: Darkstar on 2008-06-10, 21:14:12
Quote from: Zsiga on 2008-06-10, 21:01:31
Vagyok annyira rasszista hogy az európai kultúrát értékeljem normálisnak, így nem érdekel hogy ők mit gondolnak rólunk. :)

Európai kultúra: Tegnap beszéltem egyik haverommal telefonon. A következőt mondta: "Kár, hogy nem tudtál jönni a partyra, tök állat volt. Bebasztunk mint állat, kiokádtuk a belünket és reggel megint bebasztunk". Ezek után én is roppantul sajnáltam, hogy nem lehettem ott, biztos jó buli volt.  ::) Azt nem mondom, hogy máshol normálisak, de hogy a miénk se jó, az tuti. :D

:lol:

.Attila

Quote from: Kvikveg on 2008-06-10, 21:48:01
Nem lehet, hogy nem jo helyen neztek korul? Unokatestverem pl tok normalis.

Simán beleférnek az 5%-os szignifikancia szintbe. (najó, túlzással :))

Én

Quote from: .Attila on 2008-06-10, 21:37:22
Szétnéztél te már a mai kamaszok között? Ahhoz képest egyáltalán nem gáz, ahogy a japánok viselkednek.
I ror'd, azért odáig még nem jutottunk el szvsz... Nem tudom megérteni az ő kultúrájukat, de nem is akarom. Ha nekik jó így, hát legyen. Egy idő után úgyis minket fognak majmolni. :P

Solid Snake

Quote from: .Attila on 2008-06-10, 21:37:22
Egyetemen az előadások többségénél akár az egész félévet ellóghatod, gimi teljesen más.

El lehet lógni, csak nem érdemes. Legalábbis azon a szakon, amin én vagyok, nagyon nem érdemes.

Rounin

Én csak azon röhögtem jót, hogy az európai kultúra, mint normális van megnevezve. :angyali:
(nem vitatom, hogy sick fuck meg degenerált állat a világ többi része, csak hát na.)

Kvikveg

Quote from: Rounin on 2008-06-10, 21:59:38
Én csak azon röhögtem jót, hogy az európai kultúra, mint normális van megnevezve. :angyali:
(nem vitatom, hogy sick fuck meg degenerált állat a világ többi része, csak hát na.)
Ezt alairom, hogy tenyleg vicces. :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Minden "mai fiatalok", "mai nők" és más hasonló általánosítás rohadt szánalmas és röhejes. Szerintem.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

sirtomi

Quote from: Manitu on 2008-06-10, 20:21:44
Quote from: Pr3d4k1ng on 2008-06-10, 17:45:53
Annno az Assembly órák felét ellógtam (hogy utáltam én ezt a tantárgyat  :falba:), de szerencsérmre nem kaptam érte semmit.
Hova jártál te, hogy assemblyt tanultál? :zomg:
Még Pollackon is tanították :)

Mindenkinek az a kultúra normális, amiben felnőtt, szerintem.

Rounin

Quote from: sirtomi on 2008-06-11, 09:41:50
Mindenkinek az a kultúra normális, amiben felnőtt, szerintem.

Nem röhögtem volna akkor Zsiga postján. :angyali:

teraflare

#23293
Quote from: Ramiz on 2008-06-10, 23:51:15
Minden "mai fiatalok", "mai nők" és más hasonló általánosítás rohadt szánalmas és röhejes. Szerintem.
Ezek a mai Ramizok...  :ejj:

Quote from: sirtomi on 2008-06-11, 09:41:50
Mindenkinek az a kultúra normális, amiben felnőtt, szerintem.
Nálam gyakorlatilag minden kultúra degenerált. Nem vagyok oda egyikért sem. (csak azért mert a WH40k-s világ "kultúrája" nem létezik... :D)

Tegnap megvolt a katasztrófaturizmosom. Valki kiállt a szentendrei HÉV elé. :gyagya: Szerencsétlen vezető, nem fogja valószínűleg elfelejteni egykönnyen. Ha öngyilkos leszek akkor inkább nem hév/metró/villamos/etc elé ugrok ki, túl sok kárt okoznék ártatlan embereknek is.

Ramiz

Quote from: teraflare on 2008-06-11, 10:09:17
Szerencsétlen vezető, nem fogja valószínűleg elfelejteni egykönnyen. Ha öngyilkos leszek akkor inkább nem hév/metró/villamos/etc elé ugrok ki, túl sok kárt okoznék ártatlan embereknek is.

Igen, kár másokkal kitolni. Ugyanakkor viszont az egyik legtutibb és leggyorsabb módszer...
Én vagy ugrok (a zuhanás élményének kedvéért), csak az mocskos módszer mondjuk egy városban, vagy árammal csinálnám.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Próféta

Quote from: Ramiz on 2008-06-11, 11:13:54
Quote from: teraflare on 2008-06-11, 10:09:17
Szerencsétlen vezető, nem fogja valószínűleg elfelejteni egykönnyen. Ha öngyilkos leszek akkor inkább nem hév/metró/villamos/etc elé ugrok ki, túl sok kárt okoznék ártatlan embereknek is.

Igen, kár másokkal kitolni. Ugyanakkor viszont az egyik legtutibb és leggyorsabb módszer...
Én vagy ugrok (a zuhanás élményének kedvéért), csak az mocskos módszer mondjuk egy városban, vagy árammal csinálnám.
Árammal nem lesz nagyon fájdalmas? Alaposan megtáncoltatja az idegeidet, és ráadásul az is előfordulhat, hogy túléled. Arról nem is beszélve, hogy ha ügyetlen vagy, hazavágod az áramellátást egy körzetben, szóval a másokkal kicseszés így is megeshet.

BTW, most miért is jutott eszembe a Paranoia Agent? :D

Rounin

javaslatom:

<evilada>: Best suicide plan ever
<mcm310>: what is it?
<evilada>: you go up to the top of a roof
<evilada>: string piano wire tight across the front edge at neck level
<evilada>: tie a cord to your foot and the other end to the building so that you'll be above sidewalk level when its fully stretched
<evilada>: then you put super glue on your hands
<evilada>: and put your arms around the front of the wire and then back to touch your head
<evilada>: then you lean forward, so the piano wire cuts your neck but not your elbows
<evilada>: when the cord goes taut, youll be hanging upside down with no head....except your head will be in your outstretched arms thanks to gravity and the glue, staring at someone upside down and spewing blood everywhere.
<evilada>: And some poor bastard will be traumatized for LIFE.
<mcm310>: i dont think i can be your friend anymore

A média majd biztosítja a PICS részét. :zen:

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Tycho

héééééé... a pillanatragasztó nélkül ugyan, de én ezt már kiterveltem magamban... :Kiraly:

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Quote from: Próféta on 2008-06-11, 11:36:09
Quote from: Ramiz on 2008-06-11, 11:13:54
Quote from: teraflare on 2008-06-11, 10:09:17
Szerencsétlen vezető, nem fogja valószínűleg elfelejteni egykönnyen. Ha öngyilkos leszek akkor inkább nem hév/metró/villamos/etc elé ugrok ki, túl sok kárt okoznék ártatlan embereknek is.

Igen, kár másokkal kitolni. Ugyanakkor viszont az egyik legtutibb és leggyorsabb módszer...
Én vagy ugrok (a zuhanás élményének kedvéért), csak az mocskos módszer mondjuk egy városban, vagy árammal csinálnám.
Árammal nem lesz nagyon fájdalmas? Alaposan megtáncoltatja az idegeidet, és ráadásul az is előfordulhat, hogy túléled. Arról nem is beszélve, hogy ha ügyetlen vagy, hazavágod az áramellátást egy körzetben, szóval a másokkal kicseszés így is megeshet.
De ha ügyes vagy, rögtön megáll a szíved, olyankor nincs sok katymaty.

Quote from: Próféta on 2008-06-11, 11:36:09BTW, most miért is jutott eszembe a Paranoia Agent? :D
:cool: :muhahah:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xzone

Én vagy ugranék, vagy akasztanám magam (hosszúköteles módszerrel). Mindkettő elég gyors és hatékony. A vonat elé ugrás meg tényleg azért nem jó, mert túl sok emberrel tolsz ki. Ha jól emlékszem Japánban valamelyik metrómegálló nagyon "népszerű" öngyilkossági hely, és az eltakarításod költségeit automatikusan a családod számlájára írják.

Solid Snake

Quote from: Xzone on 2008-06-11, 13:31:34
Ha jól emlékszem Japánban valamelyik metrómegálló nagyon "népszerű" öngyilkossági hely, és az eltakarításod költségeit automatikusan a családod számlájára írják.

:eek:

Egyre jobban elkeseredek hozzászólásaitokat olvasván. Csak én ragaszkodom itt az életemhez?  :ejnye:

Szerk: Hol van Happy?  :muhahah:

Én

Áramos módszer: A halálsoronban látott vizesszivacsos cucc nem működik? Vagy az csak villamosszékre jó? Esetleg hajszárító a kádba? Vagy kénsav?

Baggio

szerintem mindenkinek az a normális kultúra amibe belenőtt. a húzottszeműeknek meg az a normális ahogy ők élenek. szóval ez a ki normális-nem normálsi dolog...  ahogy mondják attól szép a világ hogy nem ugyanolyan mindenhol....
legalább a japánoknál benne van a kultúrában a munka fontossága, és aki nem dolgozik azt igencsak kinézik a társadalomból. nem hiszem hogy ők pl hajlandóak lennének eltartani egy-két millió cigányt...
egyébként meg én nem hiszem, hogy itt a magyar "életmód kultúrával" annyira lehetene dicsekedni....

Zsiga

Quote from: Én on 2008-06-11, 13:52:24
Áramos módszer: A halálsoronban látott vizesszivacsos cucc nem működik? Vagy az csak villamosszékre jó? Esetleg hajszárító a kádba? Vagy kénsav?
A kénsav nagyon hülye ötlet...
Az áram kevésbé, csak okosan kell csinálni. Ha gyors szívmegállítás a cél (márpedig az a cél ha viszonylag gyorsan és fájdalommentesen akar valaki meghalni) akkor ahhoz nagy energiájú de rövid ideig tartó áramütés kell, lehetőleg minél közelebb a szívhez, illetve a szíven átvezetve. Na a hajszárító a kádban nagyon nem ilyen... :D

Happy

#23306
Quote from: Solid Snake on 2008-06-11, 13:37:08
Szerk: Hol van Happy?  :muhahah:
(egyszer már beírtam, de vagy nem küldte el vagy törölték... úgyhogy újra)
:pant: :pant:
Itt vagyok, csak ebéd előtt kiosztottam még egy nagy halom szeretetet!!! Gyerekek ,ne legyetek öngyilkosok, mert akkor haragudni fognak rátok és nem állnak többé szóba veletek. Ha mindenképp meg akarjátok ölni magatok akkor legyen szex mindhalálig.  :angyali:
[spoiler=NSFW][/spoiler]

Zsiga

Quote from: Happy on 2008-06-11, 14:04:58
(egyszer már beírtam, de vagy nem küldte el vagy törölték... úgyhogy újra)
Az utóbbi. Lehet nem tűnt fel, de az Off még mindig SFW board.

teraflare

Quote from: Baggio on 2008-06-11, 13:56:05
legalább a japánoknál benne van a kultúrában a munka fontossága, és aki nem dolgozik azt igencsak kinézik a társadalomból.
Nos nekem ez nem tűnik túl hihetőnek. Ott is ugyanaz a helyzet mint itt legfeljebb nem etnikum hanem más kaszt nem akar dolgozni. (nem voltam kinnt és nem tudom mi lehet a valóság, de én az alap emberi természetből indulok ki az pedig lusta)

Quote from: Zsiga on 2008-06-11, 14:08:59
Az utóbbi. Lehet nem tűnt fel, de az Off még mindig SFW board.
Happy kért meg mondjam: sry. de másodikra már azért bespoilerezte.  ^^

Zsiga

Quote from: teraflare on 2008-06-11, 14:13:21
Happy kért meg mondjam: sry. de másodikra már azért bespoilerezte.  ^^
Mond meg Happynek hogy másodjára pont azért nem töröltem mert legalább annyit megtett hogy spoiler tagbe rakta. Csak ráírtam még hogy NSFW, hogy egyértelmű legyen mindenkinek aki esetleg nem csak dolgozik a munkahelyén ( ::) :D).