Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Én

Quote from: Dreamcleaver on 2008-06-11, 22:12:44
Quote from: Én on 2008-06-11, 21:58:42
Ebben az évben kurvára nem akar összejönni semmi. De legalább ma elintéztem, hogy nyelvtanból ne legyen pótvizsgám.
Megbuktatnak?  :angyali:
Heh, be is baszna... Igazából nem tudom mi szállta meg a tanárt. Egyik nap kijelenti, hogy pótvizsga lesz, másik nap meg egy halál könnyű dogát irat, és arra kapok 2. féléves jegyet. :D Valszeg ofőm beszélt a fejével...

Ramiz

#23341
Quote from: .Attila on 2008-06-11, 21:39:45Valamennyi munkanélküli hajléktalan van ott is, de én nem tudok róla, hogy volna egy határozottan elkülöníthető csoport, amelyikre ráhúzható lenne a nem dolgozik kategória.
Biztos van...
Kapásból ott vannak a becsavarodott otakuk...


Quote from: Fazék on 2008-06-11, 21:17:14
csak óvatosan...

A legjobb komment, hands down:
When I buy my wife, at first she cook good, her vagine worked well, she strong on plow, but three years later when she was fifteen, she receive hair on her chest, her voice become deep, "BORAT, BORAT", and her vagine hang like sleeve of wizard.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Necrid^

Quote from: Ramiz on 2008-06-11, 23:03:35
Quote from: Fazék on 2008-06-11, 21:17:14
csak óvatosan...

A legjobb komment, hands down:
When I buy my wife, at first she cook good, her vagine worked well, she strong on plow, but three years later when she was fifteen, she receive hair on her chest, her voice become deep, "BORAT, BORAT", and her vagine hang like sleeve of wizard.

LOL . ez Nagy.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ramiz

Azért megnézném, ahogy Zsiga egy new yorki bárban, éjfél körül, miután fizet egy kört egy csinos fiatal lánynak, és miután az felhívta a lakására, ellentmondást nem tűrő hangon rászól: "First show me your ID, little girl!" :__devil:
Stick to the old hags, Zsiga!!! :muhahah:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xzone

Quote from: Necrid^ on 2008-06-11, 22:25:10
click

Hehe, látom nem értetted a kacsintást. Ezzel volt tele az egész interweb nemrég, mindenki erről beszélt.

Quote from: Ramiz on 2008-06-11, 23:09:48
Azért megnézném, ahogy Zsiga egy new yorki bárban, éjfél körül, miután fizet egy kört egy csinos fiatal lánynak, és miután az felhívta a lakására, ellentmondást nem tűrő hangon rászól: "First show me your ID, little girl!" :__devil:
Stick to the old hags, Zsiga!!! :muhahah:

Jah, és Chris Hansen inkább marad a kulisszák mögött ezután a jelenet után :)

Zsiga

Quote from: Ramiz on 2008-06-11, 23:09:48
Azért megnézném, ahogy Zsiga egy new yorki bárban, éjfél körül, miután fizet egy kört egy csinos fiatal lánynak, és miután az felhívta a lakására, ellentmondást nem tűrő hangon rászól: "First show me your ID, little girl!" :__devil:
Stick to the old hags, Zsiga!!! :muhahah:
Még azelőtt elkérem a személyijét mielőtt fizetnék neki, Jenkisztánban azért is leültetnek ha alkoholt adok egy 21 alattinak... Mondjuk egy vicc hogy ahova megyek (NH) ott egy 16 éves csajt meg lehet dugni legálisan, de még 5 év mire vehet egy sört...
Btw. stfu, te moderátorok szégyene, hogy itt duplapostolsz és nekem kell rendet raknom utánad... :hehe:

Ramiz

Quote from: Zsiga on 2008-06-11, 23:28:19
Quote from: Ramiz on 2008-06-11, 23:09:48
Azért megnézném, ahogy Zsiga egy new yorki bárban, éjfél körül, miután fizet egy kört egy csinos fiatal lánynak, és miután az felhívta a lakására, ellentmondást nem tűrő hangon rászól: "First show me your ID, little girl!" :__devil:
Stick to the old hags, Zsiga!!! :muhahah:
Még azelőtt elkérem a személyijét mielőtt fizetnék neki, Jenkisztánban azért is leültetnek ha alkoholt adok egy 21 alattinak... Mondjuk egy vicc hogy ahova megyek (NH) ott egy 16 éves csajt meg lehet dugni legálisan, de még 5 év mire vehet egy sört...
Btw. stfu, te moderátorok szégyene, hogy itt duplapostolsz és nekem kell rendet raknom utánad... :hehe:

"Hé, bazd meg, én csak egy taxisofőr vagyok!" :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga

:P
Egyébként egyre kevésbé tudom hogy fogok kijönni a pénzemből odakint, pedig csak kb. egy hetem lesz utazgatni...

Kvikveg

#23348
Quote from: Fazék on 2008-06-11, 21:17:14
csak óvatosan...
Ez NAGYON durva. Inkabb a kedves apukat kene szenne buntetni meg a kedves leanykajat, aki kisse koran kezdi uzni az ipart.
Az a legduvabb, hogy egy embert mar eliteltek miatta 5 evre(!), de azert hajra, meg folytatja. :gyagya:  :ejj: :uzi:


http://www.youtube.com/watch?v=EGikhmjTSZI
Aha, szoval ez a "levelet kaptam, lajf"... Ezt mar regen sem szerettem.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Quote from: Kvikveg on 2008-06-12, 00:34:33
http://www.youtube.com/watch?v=EGikhmjTSZI
Aha, szoval ez a "levelet kaptam, lajf"... Ezt mar regen sem szerettem.

Én nagyon szerettem :)

Dreamcleaver

#23350
Quote from: Kvikveg on 2008-06-12, 00:34:33
http://www.youtube.com/watch?v=EGikhmjTSZI
Aha, szoval ez a "levelet kaptam, lajf"... Ezt mar regen sem szerettem.

Hogy lehet ezt a számot nem szeretni?  :eek:

Ez kb olyan szentségtörés, mintha valaki erre mondaná, hogy nem szereti.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

minuszmiki

Quote from: Dreamcleaver on 2008-06-12, 02:29:12
Ez kb olyan szentségtörés, mintha valaki erre mondaná, hogy nem szereti.  :D
Ide akartam trollkodni, hogy nem szeretem, de időközben meghallgattam.  :whoah:

Kuroi Tenshi

Quote from: Dreamcleaver on 2008-06-12, 02:29:12
mintha valaki erre mondaná, hogy nem szereti.  :D

Now you are thinking about the sultans of swing.
And after clicking this, you'll also be hearing it.

.Attila

Quote from: Dreamcleaver on 2008-06-12, 02:29:12
Ez kb olyan szentségtörés, mintha valaki erre mondaná, hogy nem szereti.  :D

+OVER NINETHOUSAAAAAAAND!!

És egyik kedves ismerősömnek nem tetszik :(

Rounin

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-06-12, 03:36:31
Now you are thinking about the sultans of swing.
And after clicking this, you'll also be hearing it.

És most ezt hallgatom egy órája már... :_piszka:

sirtomi

Quote from: Én on 2008-06-11, 21:03:46
Én se szeretek, de muszáj lesz, olyan fehér vagyok, mint fal :( Azt utálom igazán, hogy nagggggggggggyon könnyen leégek, még naptejjel is. Shit sux, azért idén magamraszedek valamit, legrosszabb esetben bekenem magam sárral, vagy megnyúzok egy cigányt és magamra öltöm. :D
Leégés ellen egy kis bemelegítő szolizás segít tavasz elején. Nekem bevált, igaz a csaj kész volt mikor 3. alkalommal se akartam a minimum időnél többre bemenni, meg hogy 3 hét alatt csak 3szor voltam :D De legalább nem égtem le a nyáron, jól bírtam a napot.

teraflare

Quote from: sirtomi on 2008-06-12, 10:06:10
Leégés ellen egy kis bemelegítő szolizás segít tavasz elején.
Elég égő, de lassan én is a szolira vetemedek. Mennyi szokott lenni egy alkalom és mennyi idő? Hétvégén vagy szar az idő vagy dolgozni kell. Hétközben meg csak délben tudok kiülni 20 percre az erkélyre napozni (meg közben olvasgatni)

Más: Szerintetek hogy kellene elkezdeni egy flashmob szervezését? Miután a héten negyedszer néztem végig a Diszkópatkányokat egy ilyen fejrázogatós flashmob ötlött fel bennem (mint a film legvégén).  :D

sirtomi

Quote from: teraflare on 2008-06-12, 10:54:57
Quote from: sirtomi on 2008-06-12, 10:06:10
Leégés ellen egy kis bemelegítő szolizás segít tavasz elején.
Elég égő, de lassan én is a szolira vetemedek. Mennyi szokott lenni egy alkalom és mennyi idő? Hétvégén vagy szar az idő vagy dolgozni kell. Hétközben meg csak délben tudok kiülni 20 percre az erkélyre napozni (meg közben olvasgatni)
Miért lenne égő? Nekem sincs időm napozgatni és az állandó nyári leégés megelőzésére is alkalmas. 5-6 perc egy alkalom kezdőknek és heti egyszer elég :) Nem kell túlzásba vinni, csak ha egy szép barna, kigyúrt állat akarsz lenni :D

Ramiz

Quote from: teraflare on 2008-06-12, 10:54:57
Más: Szerintetek hogy kellene elkezdeni egy flashmob szervezését? Miután a héten negyedszer néztem végig a Diszkópatkányokat egy ilyen fejrázogatós flashmob ötlött fel bennem (mint a film legvégén).  :D

:muhahah: :whoah:
Keress rá, asszem van valami flashmob oldal vagy blog. Egyébként meg: terjeszd! Ne csak itt :D , hanem index.hu fórumon (rengetegen olvassák) és más hasonló helyeken.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

teraflare

Quote from: sirtomi on 2008-06-12, 12:39:17
Miért lenne égő? Nekem sincs időm napozgatni és az állandó nyári leégés megelőzésére is alkalmas. 5-6 perc egy alkalom kezdőknek és heti egyszer elég :)
Hogy is mondjam... a szolizást eddig olyan izének tartottam. Most hogy egész nap dolgoznom kell, már kezdem elfogadni hogy nem is akkora hülyeség. Manikűröshöz viszont tuti nem megyek  :D

Quote from: sirtomi on 2008-06-12, 12:39:17
Nem kell túlzásba vinni, csak ha egy szép barna, kigyúrt állat akarsz lenni :D
Akkor beköltözök a szoláriumba. Úgy akarok kinézni mint a legjobboldalibb:  :D


Solid Snake

Quote from: teraflare on 2008-06-12, 12:54:24
Akkor beköltözök a szoláriumba. Úgy akarok kinézni mint a legjobboldalibb:  :D

Please tell me that you're just joking. I beg you.  :eek:

Kuroi Tenshi

Quote from: teraflare on 2008-06-12, 10:54:57
Quote from: sirtomi on 2008-06-12, 10:06:10
Leégés ellen egy kis bemelegítő szolizás segít tavasz elején.
lassan én is a szolira vetemedek.

Okcsi. Akkor majd vmikor koccanunk a vesztendbe shoppingolni? ::)

sirtomi

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-06-12, 13:33:20
Quote from: teraflare on 2008-06-12, 10:54:57
Quote from: sirtomi on 2008-06-12, 10:06:10
Leégés ellen egy kis bemelegítő szolizás segít tavasz elején.
lassan én is a szolira vetemedek.

Okcsi. Akkor majd vmikor koccanunk a vesztendbe shoppingolni? ::)
oksi-moksi :D

teraflare

<magyar kultúra>Naná öcsém! Majd megmutatot a legfaszább shoppingolós helyeket. Olyan izompólók vannak ott baszki, hogy összefosod magad ha meglátod! Na csákány, akkor majd este ütközünk.</magyar kultúra>

sirtomi

Ez jó szöveg :D

Nemtudom hogy csak Pécsen van-e így, de a legtöbb kigyúrt fickó a kínaiban vásárol. Persze a merci meg a bmw megvan, de másra már nem telik :)

SaiyaGin

Quote from: teraflare on 2008-06-12, 12:54:24
Akkor beköltözök a szoláriumba. Úgy akarok kinézni mint a legjobboldalibb:  :D
muscle-man.jpg

Sose értettem, hogy miért akarhat valaki így kinézni. :wtf: Lehet, hogy a kigyúrt csávók a vagány csávók, de azért mindennek van határa. :he: :gyagya:

sirtomi

tera viccelt... remélem :)

SaiyaGin

Quote from: sirtomi on 2008-06-12, 14:45:08
tera viccelt... remélem :)

Szerintem nem, hanem még nagyobb izmokat szerez majd magának. :D A viccet félretéve: értem én is, hogy viccelt. (Ööö, hogy ez ellentmondás? Nem baj, ma viccesek vagyunk. :hehe:)

teraflare

Reméltem viccnek fogjátok fel... :eek: Nem hústorony akarok lenni, csak cingár nem.

SaiyaGin

Quote from: teraflare on 2008-06-12, 14:58:58
Reméltem viccnek fogjátok fel... :eek: Nem hústorony akarok lenni, csak cingár nem.

MIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII?? VICCELTÉL?  :eek:

( :D )