Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Cobra

Tarkólövés macerás, elég simán mellbe.
Azt nem értem, hogy ha a vegyi anyagosokat le tudták szedni időben, akkor a többi fő randalírozót miért nem lehetett még a felvonulás előtt kiszedni?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Rounin

Nem nem, nem mellbe. Fejbe. Kiloccsantani az agyukat, példát kell statuálni. Random kiszedni két tucattal és nagy kaliberű fegyverrel BUMM a fejbe. Hadd tapodjon agyvelődarabkákon a többi.

Member

Egyetértek.

Rounin

Igazság szerint a legjobb az lenne, hogy élve megnyúzni és kiakasztani párat elrettentésül. Mint a patkányoknál, amikor kiszúrod a szemét valamelyiknek és ketrecben kiteszed, hogy elriassza a többit.

kikuchiyo

Quote from: Rounin on 2008-07-05, 21:57:28
Meg az ideggáz és napalm is. Sőt, rögtön azzal kellett volna kezdeni, hogy sortűz a legcsekélyebb agresszív viselkedésre is. Tarkólövés!
Vagy csak lábmagasságban kaszálni párat géppisztollyal és otthagyni őket. :tezsvir:
Quote from: Rounin on 2008-07-05, 22:33:21
Nem nem, nem mellbe. Fejbe. Kiloccsantani az agyukat, példát kell statuálni. Random kiszedni két tucattal és nagy kaliberű fegyverrel BUMM a fejbe. Hadd tapodjon agyvelődarabkákon a többi.
Quote from: Rounin on 2008-07-05, 23:43:27
Igazság szerint a legjobb az lenne, hogy élve megnyúzni és kiakasztani párat elrettentésül. Mint a patkányoknál, amikor kiszúrod a szemét valamelyiknek és ketrecben kiteszed, hogy elriassza a többit.
:3x3: Tényleg nézesd meg magad.
Failure is the default option

Member

Lehet, hogy elsőre ocsmány amit ír (dehogyis, szerintem teljesen normális, elvégre csak érdekli az anat élőben), de ha jól értelmeztem, javában megen ugyanazok a barmok balhéztak, mint eddig. Sajnos jelenleg vannak ilyen baromságok, mint az "élethez való jog", aztán már nem lehet az ilyen idiótákkal mit kezdeni. Pedig bezzeg anno voltak azok az utak, keresztre feszített népekkel sorban, talán elvenné a kedvüket.

Fatal

Most ez durva trollkodás vagy ezeket komolyan mondjátok?
Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

Lythis

akkor csak én hiszem azt, hogy értem, amit ti nem? mert akkor csinálok popcorn-t :D

Rounin

Quote from: Lythis on 2008-07-06, 00:09:07
akkor csak én hiszem azt, hogy értem, amit ti nem? mert akkor csinálok popcorn-t :D

Jó, neked fórod van, elmeszökevény! :ejnye:

Kikuchiyo: gondoltam ehelyett inkább megkérdezem, hogy "és még nekem kell orvos, mi?", de az túl bántó lett volna. ;)

Tycho

#24039
Quote from: Fatal on 2008-07-06, 00:07:44
Most ez durva trollkodás vagy ezeket komolyan mondjátok?
"Akasszuk fel a szélsőségeseket!"

Amúgy meg azt nem értem, hogy miért csak 49 faszt fogtak el. Én mind az 500 ordítozó vadbarmot lesitteltettem volna egy hétre gondolkodási időre, aztán közmunkaként kivezényelni az egész kompániát és visszaépíttetni velük, amit szétvertek köztulajdont, majd az összes magán és köztulajdonban okozott kárt egyenlően szétosztani közöttük és kifizettetni velük, vagy, ha nem bírják fizetni, akkor a BTKban előírt mennyiségű letöltendő börtönt nekik. És jogszerű ez az eljárás. Csak épp basznak rá betartatni...

.Attila


Kvikveg

Quote from: Lythis on 2008-07-05, 21:50:47
is it can be discussion tiem?
http://index.hu/politika/belfold/flvo080705/?main&rnd=681

Hm, vajon a "sav" meg a "molotov koktel" mi volt?
A kodobalok es rendornek nekimenok jo nagy barmok.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

3 és fél óra alatt sikerült az összes mp3 cd-met fölmásolni a vinyóra. 47cd-ből (az utolsó kb 4 éve lett kiírva :haha:) össz-vissz 3 volt hibás és még pár nehezen olvasható. jóval rosszabb arányra számítottam. na majd biztosan az igazán fontos adatoknál lesz hiba, vagyis a játékokkal... :)
és most jó éjszakát.
azt hiszem álmos vagyok.
remélem szüleim ma nélkülem is tovább tudják építeni a húgom lakását, különben igen csúnya napnak nézek elébe, ha engem is szándékoznak odaráncigálni, hogy segítsek...

Kuroi Tenshi

Quote from: Rounin on 2008-07-05, 22:33:21
Nem nem, nem mellbe. Fejbe. Kiloccsantani az agyukat, példát kell statuálni. Random kiszedni két tucattal és nagy kaliberű fegyverrel BUMM a fejbe. Hadd tapodjon agyvelődarabkákon a többi.

Úgy van, kinyírni a buzikat, akkor majd nem fognak felvonulni, probléma megoldva!...
Várjunk csak... már megint a buzikat véditek? Köcsögök  :__devil: :hehe:

De komolyan... ezzel a "meleg méltóság (::) :lul:) menete (:rotfl:::))" dologgal saját
maguk provokálták ki ezt a reakciót. Durvább lett, mint szokott, gondolom a politika
által gerjesztett feszültséget itt (is) akarta levezetni néhány bajkeverő.

Quote from: Fatal on 2008-07-06, 00:07:44
Most ez durva trollkodás vagy ezeket komolyan mondjátok?

Szerinted?  :angyali:

Quote from: Fazék on 2008-07-06, 04:44:16
47cd-ből (az utolsó kb 4 éve lett kiírva :haha:) össz-vissz 3 volt hibás és még pár nehezen olvasható. jóval rosszabb arányra számítottam. na majd biztosan az igazán fontos adatoknál lesz hiba, vagyis a játékokkal... :)

A cd-k jobban bírják, mint a dvd-k... na majd ott nézd meg az arányt...

Rounin

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-07-06, 05:41:54
Úgy van, kinyírni a buzikat, akkor majd nem fognak felvonulni, probléma megoldva!...
Várjunk csak... már megint a buzikat véditek? Köcsögök  :__devil: :hehe:

:angyali: A sure way to successful trolling.

(amúgy fogalmam sem volt róla, miféle felvonulás volt, vagy miről szólt a cikk, mert el sem olvastam)

Tycho

Quote from: Rounin on 2008-07-06, 05:55:45
Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-07-06, 05:41:54
Úgy van, kinyírni a buzikat, akkor majd nem fognak felvonulni, probléma megoldva!...
Várjunk csak... már megint a buzikat véditek? Köcsögök  :__devil: :hehe:

:angyali: A sure way to successful trolling.

(amúgy fogalmam sem volt róla, miféle felvonulás volt, vagy miről szólt a cikk, mert el sem olvastam)

nice :haha:

on: én leszarom, hogy kik vonultak, ez akkor sem elfogadható reakció. Pláne nem az Andrássy út szétverése... És ezek után, hogy a hősök terén dobálják a rendőröket molotovval, még van képük hazaárulót ordítani...

Rounin

Quote from: Tycho on 2008-07-06, 10:48:38
on: én leszarom, hogy kik vonultak, ez akkor sem elfogadható reakció. Pláne nem az Andrássy út szétverése... És ezek után, hogy a hősök terén dobálják a rendőröket molotovval, még van képük hazaárulót ordítani...

Jahm. Ezért kellene azt csinálni, amit írtál fentebb (lentebb, kinek hogy :p), de úgy tűnik az nem 'gazdaságos' és 'kellően hatékony' megoldás.

Quote from: Tycho on 2008-07-06, 00:51:57
Amúgy meg azt nem értem, hogy miért csak 49 faszt fogtak el. Én mind az 500 ordítozó vadbarmot lesitteltettem volna egy hétre gondolkodási időre, aztán közmunkaként kivezényelni az egész kompániát és visszaépíttetni velük, amit szétvertek köztulajdont, majd az összes magán és köztulajdonban okozott kárt egyenlően szétosztani közöttük és kifizettetni velük, vagy, ha nem bírják fizetni, akkor a BTKban előírt mennyiségű letöltendő börtönt nekik. És jogszerű ez az eljárás. Csak épp basznak rá betartatni...

Szerk.: áááááááááá, persze pont az megy ki a fejemből, ami miatt postolni akartam; kösz a nagyobb mosolymacit! :angyali:

Kvikveg

Quote from: Tycho on 2008-07-06, 10:48:38
Quote from: Rounin on 2008-07-06, 05:55:45
Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-07-06, 05:41:54
Úgy van, kinyírni a buzikat, akkor majd nem fognak felvonulni, probléma megoldva!...
Várjunk csak... már megint a buzikat véditek? Köcsögök  :__devil: :hehe:

:angyali: A sure way to successful trolling.

(amúgy fogalmam sem volt róla, miféle felvonulás volt, vagy miről szólt a cikk, mert el sem olvastam)

nice :haha:

on: én leszarom, hogy kik vonultak, ez akkor sem elfogadható reakció. Pláne nem az Andrássy út szétverése... És ezek után, hogy a hősök terén dobálják a rendőröket molotovval, még van képük hazaárulót ordítani...
Rounin: szinte sejtettem.  :lul:
Tycho: azt nem tudom, hogy kovel milyen barmok dobaloztak, de tudtommal tobb csoport volt, es az egyik "csak" budos tojasokkal es egyeb troll-pozitiv kellemetlen de nem annyira brutal dolgokkal dobalozott. Ha a felvonulas ugyanolyan undorito volt, mint a masodik amit Kolnben lattam, akkor az tojas-pozitiv...  :eek:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

Quote from: Kvikveg on 2008-07-06, 11:08:33
Rounin: szinte sejtettem.  :lul:

:)
Elég baj az, hogy csak szinte...

Ramiz

Engem nem érdekelnek a melegek (tudom, hogy elcsépelt, de a fröcsögő buzigyűlöletbe én mindig látens homokos hajlamokat látok bele), aki kiment üvöltözni, azokat viszont jól ismerem, mindennap látni őket az utcákon meg a boltokban meg a hivatalokban meg mindenhol!, a "primitív f...sz" tökéletes példányai ők, és nagyon rühellem őket. Megnyugtatásul: nem csak Magyarországon őshonosak, szerte a világban fellelhető ez a faj.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

motifator

Kvikveg, itt senkinek nem a tojásdobálókkal van baja. Azok, meg a hangos keresztények ott vannak a Budapet Parádén is ellentüntetni, hozzátartoznak a képhez.
Akikkel baj van, azok a molotov-koktél meg díszkő tobáló, rendőrautó-gyújtogató állatok. A melegek pont az ilyenek miatt vonulnak fel. És addig fognak felvonulni, amíg az ilyenek vannak többségben. Azt mondják magamutogatás? Hát persze, hogy az. Az a lényeg, hogy lássák őket. Mert mint az ábra is mutatja, még messze nem fogadják őket. Azért mutatják meg magukat minden évben, hogy szokja a nép, ők is léteznek, és nem akarnak félelemben élni.
Persze nem szép az se, ahogy néhány buzi férfitangában vonaglik a kamionokon. De (a tavalyi indexes videóból is látszik, hogy) vonul ott néhány teljesen értelmes arc. Akik rendes ruhában, kultúráltan sétálnak végig. Ők tényleg nem akarnak mást, csak megmutatni, hogy pontosan ugyanolyan emberek, mint mi. Fizetik az adót, tisztán tartják a környezetüket, segítenek az öreg néninek átmenni a zebrán, csak épp azonos nemű partnerük van.
És a Budapest Parádén is van szex az utcán bőven, ott mégse jutnak tovább az indulatok a bekiabálásoknál és esetleg tojásdobálásnál. Az ott felvonulókat nem gyűlölik az emberek, csak néhányan szeretnék, ha inkább hazamennének.
A sok örjöngő f@sztól meg kérdezném: tényleg ez most Magyarország legnagyobb problémája? Ezért érdemes szétverni a várost, mert ezek a melegek itt arcátlan módon lábbal tiporják a jogainkat? A szittya méltóságunkat? Nézzünk már szét egy kicsit az országban! Tényleg ez a néhány meleg a legvérlázítóbb dolog az összes közül?
Persze ilyen témában a szövegelés most is, mint mindig, teljesen felesleges. De azért beszéltem :)
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Member

Ki az a barom, aki már eleve a PB palackot teherkocsival árulja és family frost-ot meggyalázó idióta dallammal furikázik körbe körbe?! Megölöm, nem bírom tovább!! :falba:

Nem akarok hosszú kommentet, szerintem már sokan fogadnák el jobban őket, ha nem vonulnának fel minden évben. Ahogy írtad, vannak értelmes arcok köztük, de ha ők sem hirdetik, nem fognak kitűnni és rend lesz. A "primitív f...sz" (by Ramiz) példányai meg folytatják tovább a barmolást, ha találnak új indokot, amíg nem engedélyezzük a sortüzet. Ennyi.

sirtomi

Rou-val egyetértek, randalírozó köcsögöket lelőni és kész, talán a többinek elmegy a kedve.

A másik meg hogy ezeket a magamutogató barmokat is bekéne zárni. Nekem semmi bajom a melegekkel, de nemhiszem hogy a hasonló rendezvények jót tesznek a normálisabbak megítélésének. Szerintem csak a feszültséget szítják és megutáltatják magukat mégjobban.

Rounin

Quote from: sirtomi on 2008-07-06, 13:22:07
Rou-val egyetértek, randalírozó köcsögöket lelőni és kész, talán a többinek elmegy a kedve.

...

Menj és ébredj fel előbb.

Makos

Quote from: sirtomi on 2008-07-06, 13:22:07
A másik meg hogy ezeket a magamutogató barmokat is bekéne zárni. Nekem semmi bajom a melegekkel, de nemhiszem hogy a hasonló rendezvények jót tesznek a normálisabbak megítélésének. Szerintem csak a feszültséget szítják és megutáltatják magukat mégjobban.

Na igen....ha nem mutogatnák magukat akkor nem lenne semmi probléma nem? Már a felvonulás neve is kihívó volt...
Én igenis egyetértek azokkal akik tojást vagy esetleg sajtot dobáltak rájuk.

Viszont akik a rendőröket dobálták, rendőrautókat rongáltak azok süllyedjenek el jó mélyre....

sirtomi

Senkit sem kell megdobálni, kultúráltan is lehet tiltakozni. És kiemelem mégegyszer hogy a melegekkel semmi bajom, ismerek is kettőt, de ezeket a magamutogató barmokat ők se szeretik, nekik is csak ártanak az ilyen felvonulásokkal.

Makos

Jó a melegekkel amúgy nekem sincs semmi bajom...addig ameddig nem vonulgatnak fel... :D

sirtomi

Hát igen, ezek a felvonulók barmok, folyton Kelemen Anna szerű magamutogató 5-ös iq-s hülyék jutnak eszembe róluk :D

Member

Nekünk sem tettek jót a Sakuracon közvetítések. :)
(Őket nyugodtan dobálhatják, btw. :))

motifator

@Member:
:lol: :lul: :lul: :lul: Ott a pont  :jee: :rotfl: :rotfl:
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.