Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Zen

Quote from: Tycho on 2008-07-15, 10:36:41
Tenshi, minuszmiki, Xzone azt mondta, hogy "fúj mellek", de a lolikon nincsenek mellek, és ő a lolikat szereti... Nem buzi! :ejnye: PEDO! :Kiraly:
Jó észrevétel, 10/10. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Kvikveg

Quote from: Zen on 2008-07-15, 10:44:30
Quote from: Tycho on 2008-07-15, 10:36:41
Tenshi, minuszmiki, Xzone azt mondta, hogy "fúj mellek", de a lolikon nincsenek mellek, és ő a lolikat szereti... Nem buzi! :ejnye: PEDO! :Kiraly:
Jó észrevétel, 10/10. :D
:lol:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila


Soul

#24273
Ezt csak a 666. post kedvéért írom [spoiler]666  :__devil:[/spoiler].

*bááh rákészülök hogy 665, és majd itt 666 aztán szólnak hogy itt nem számol postot  :smile:, mind1 én megpróbáltam.

Draconire

Quote from: Soul on 2008-07-15, 13:42:34
Ezt csak a 666. post kedvéért írom [spoiler]666  :__devil:[/spoiler].

hahaha

Én

Quote from: Soul on 2008-07-15, 13:42:34
Ezt csak a 666. post kedvéért írom [spoiler]666  :__devil:[/spoiler].
lol fail? Vagy off boardra még nem írtál?
ed: oh :D

Soul

Írtam én, csak nem figyeltem eddig, nem a postszám foglalkoztatott.

kikuchiyo

Az amazon.co.jp szállít Magyarországra?
Failure is the default option

Nakedape

Quote from: kikuchiyo on 2008-07-15, 14:16:14
Az amazon.co.jp szállít Magyarországra?

http://www.amazon.co.jp/gp/help/customer/display.html?ie=UTF8&nodeId=642984

nincsenek japán karaktereim, de a nemteközi listáján ide írányított, a listán van hun, értelmezd a mellette lévő feliratot.
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Member

Quote from: Soul on 2008-07-15, 13:42:34
Ezt csak a 666. post kedvéért írom [spoiler]666  :__devil:[/spoiler].
Ennek örömére előkeresem az Iron Maiden - Number of the Beast-et.

Rounin


minuszmiki

Quote from: Tycho on 2008-07-15, 10:36:41
Tenshi, minuszmiki, Xzone azt mondta, hogy "fúj mellek", de a lolikon nincsenek mellek, és ő a lolikat szereti... Nem buzi! :ejnye: PEDO! :Kiraly:
Én is szeretem a lolikat, de ettől még nincs bajom a mellekkel sem. Meg annyira magas volt a labda, épp elértem. :D

Member

Kicsit felqrtam magam. Texhnolyze mkv első részének 3/4-e egyszínű fekete kép nálam, avi-t meg nem seed-el senki, baromi jó.

Én

Na arra kíváncsi leszek mit írsz róla :D
Nekem meg lett egy tök fasza görögkereszt alakú sebhely a csuklómon, nagyon trú, kár, hogy csak 1cm2.

Member

Arra én is, de nem most, jelenleg 6 hetet ír várható letöltési időnek, megelőzve az Earache Extreme Metal Racing nevű borzalmat, amit muszáj kipróbálnom. :) Amúgy az a 3 perc "nem teljesen fekete kép", amit láttam belőle, az jó volt, az intro is hangulatos.
Btw. Doggy Poo-t tippeljétek meg, hol akadt meg. Hihetetlen, jobb esetben kéne 4-5 perc seed-elés és lejöhetne végig.

Kuroi Tenshi

Quote from: Tycho on 2008-07-15, 10:36:41
Tenshi, minuszmiki, Xzone azt mondta, hogy "fúj mellek", de a lolikon nincsenek mellek, és ő a lolikat szereti... Nem buzi! :ejnye: PEDO! :Kiraly:

Kussoljál má' öreg, épp képeket próbálok kicsikarni belőle a loliról  :mad:
:haha:

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !


Darkstar

Végre csend, hűvös és sötét van, ilyenkor jó sétálni.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rounin

Quote from: Darkstar on 2008-07-16, 02:55:37
Végre csend, hűvös és sötét van, ilyenkor jó sétálni.

Mégsem azt teszed.

.Attila

Az OMSZ (met.hu) szerint ma 11 órakor Budapesten az idő: erősen felhős.
Ha még az ablakon sem tudnak kinézni és megállapítani, hogy milyen az idő, akkor mégis mi alapján jósolgatnak?

sirtomi

Pécsen most kezd kisütni a nap, eddig erősen felhős volt :)

.Attila

Quote from: sirtomi on 2008-07-16, 13:41:41
Pécsen most kezd kisütni a nap, eddig erősen felhős volt :)

Az ok, de a met.hu városokra bontva mutatja, milyen volt az időjárás és Budapesten már jó ideje süt a nap.

Solid Snake

Today's best FAIL: Ablakot pucolok, erre elkezd szakadni az eső. Nagy mértékben.  :ejj:

Kvikveg

Quote from: Solid Snake on 2008-07-16, 14:20:56
Today's best FAIL: Ablakot pucolok, erre elkezd szakadni az eső. Nagy mértékben.  :ejj:
Ez mindig igy van, nem tudtad? :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Member

Az email szerverek is akkor döglenek meg, ha éppen üzit várok, a seed-ek is 100% előtt néhánnyal mennek el, Murphy már csak ilyen.

Én

Mi meg rakjuk be apámmal az új ajtóüveget, tippeljetek, hogy eltörtük e... :facepalm:

.Attila

Szerintem kerüld az üvegeket.
De tényleg.
Neked plexi kell.

Kvikveg

Quote from: Én on 2008-07-16, 16:20:58
Mi meg rakjuk be apámmal az új ajtóüveget, tippeljetek, hogy eltörtük e... :facepalm:
Ez mar  :lol:
Masik kezed megvan meg?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

Ebből herekiri lesz, látom ám. :zomg: