Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Member

Írd meg, mit gondolsz, szerintem Kikut is. :D

SaiyaGin

Quote from: Member on 2008-08-12, 22:49:51
Írd meg, mit gondolsz, szerintem Kikut is. :D

Nem tudok olyan szép hosszú szöveget írni róla, mint Ti, de azért pár sor biztos összejön majd.

Tycho

Megjöttem, és nem fogom elolvasni azt a csekély 10 oldalt se, amit 8 nap alatt tudtatok összehozni, pedig jóval többre számítottam :ejnye:

Zen

Én a 2 nap alatt 8 oldalon kiakadtam kicsit anno..
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Member

Volt anno 10 felett is egy nap, igaz, ahhoz kellett blarke, rou, lythis és xipe quarterje.

SaiyaGin

Quote from: SaiyaGin on 2008-08-12, 22:54:34
Quote from: Member on 2008-08-12, 22:49:51
Írd meg, mit gondolsz, szerintem Kikut is. :D

Nem tudok olyan szép hosszú szöveget írni róla, mint Ti, de azért pár sor biztos összejön majd.

Már nagyon éhes vagyok, meg elég fáradt is (kicsit sokat ültem ma a monitor előtt), úgyhogy azt a pár sort holnapra hagyom, talán megnézem előtte a filmet is. Annyit azért elárulok, hogy nekem se került be a sorozat a kedvenceim közé, többé-kevésbé egyetértek veletek.

kikuchiyo

Quote from: fagspages of bullshit
Where is mah fucking ignore button?

Más:
Végül egy Canon PowerShot* S5 fényképezőgépet vettem, mert jobban tetszett, mint a kisebb testvére.

Please select one or more to indicate my level of failure:

  • total
  • absolute
  • miserable
  • unbelievable

*Érdekesek ezek a márkanevek, erről például azt lehetne gondolni elsőre, hogy egy táplálékkiegészítő, amit Peter North forgalmaz.
Failure is the default option

minuszmiki

Quote from: kikuchiyo on 2008-08-13, 00:29:33
Please select one or more to indicate my level of failure:

  • usual

.Attila

Quote from: kikuchiyo on 2008-08-13, 00:29:33
Quote from: fagspages of bullshit
Where is mah fucking ignore button?

Más:
Végül egy Canon PowerShot* S5 fényképezőgépet vettem, mert jobban tetszett, mint a kisebb testvére.

Please select one or more to indicate my level of failure:

  • total
  • absolute
  • miserable
  • unbelievable

*Érdekesek ezek a márkanevek, erről például azt lehetne gondolni elsőre, hogy egy táplálékkiegészítő, amit Peter North forgalmaz.

Már miért is failure? A Canon S széria nem szokott rossz lenni.
http://www.dpreview.com/reviews/canons5is/page20.asp

Zen

#25179
Quote from: kikuchiyo on 2008-08-13, 00:29:33
*Érdekesek ezek a márkanevek, erről például azt lehetne gondolni elsőre, hogy egy táplálékkiegészítő, amit Peter North forgalmaz.
Vagy hogy egy Flak 88 Limit Breakje.
(Igen, SSnek olvastam az S5öt.)
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

kikuchiyo

Quote from: .Attila on 2008-08-13, 00:34:45
Más:
Végül egy Canon PowerShot* S5 fényképezőgépet vettem, mert jobban tetszett, mint a kisebb testvére.

Már miért is failure? A Canon S széria nem szokott rossz lenni.
http://www.dpreview.com/reviews/canons5is/page20.asp
[/quote]

Én is ebben reménykedem, az ismertetők, amiket előzőleg olvastam, nagyon dícsérték.
Most viszont, ahogy rákerestem a Prohardver fórumban, látom, hogy szidják.

Mondjuk az én skill levelemnek mindegy  ::)
Failure is the default option

Makos

Quote from: Zen on 2008-08-13, 00:36:58
(Igen, SSnek olvastam az S5öt.)

Nem vagy egyedül :D

Dreamcleaver


"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS


NLZ

CANALCITY!!
http://ragnarokmeet.extra.hu/style_emoticons/default/ohshi.pngEddig is tudtam, hogy a westend szökőkútja szar (alapból is szar, meg nincs is kalibrálva rendesen), de ezek után már egyenesen gagyi. :D A 4:45 utáni rész tetszett a legjobban.
[reserved]

Rounin


Member

#25186
Eddig még csak teveklub volt, de látom, megunták. :ejj:

Csináljunk Naruto-s tamagochi-t. Folyton ramen-t akar, besz*rik, ahogy az animében is, és egy kábellel összekötve lehet pároztatni a Sasuke-ssel. Kaszálnánk vele, mint a disznó.

Rounin

Quote from: Member on 2008-08-13, 09:40:01
Csináljunk Naruto-s tamagochi-t. Folyton ramen-t akar, besz*rik, ahogy az animében is, és egy kábellel összekötve lehet pároztatni a Sasuke-ssel. Kaszálnánk vele, mint a disznó.

Még csak az kéne, Sasuto vagy Naruke... :zomg:

teraflare

Quote from: Member on 2008-08-13, 09:40:01
Csináljunk Naruto-s tamagochi-t. Folyton ramen-t akar, besz*rik, ahogy az animében is, és egy kábellel összekötve lehet pároztatni a Sasuke-ssel. Kaszálnánk vele, mint a disznó.
Stipi-stopi! ellopom az ötleted és meggazdagszom belőle a sok kis hülyén!!! :__devil:

.Attila

Quote from: kikuchiyo on 2008-08-13, 00:45:01
Én is ebben reménykedem, az ismertetők, amiket előzőleg olvastam, nagyon dícsérték.
Most viszont, ahogy rákerestem a Prohardver fórumban, látom, hogy szidják.

Mondjuk az én skill levelemnek mindegy  ::)

Minden gépet szid valaki.
A félprofi tükörreflexeseket is szidják, jellemzően a nikonosok a canonokat és a canonosok a nikonokat. Az értelmesebbje pedig letudja annyival, hogy egyik sem rossz, csak más az erősségük.

Skill ide vagy oda azért a jobb gép meg szokott látszani. Beletanulni egy-két alapvető dologba (a legfontosabb a kompozíció) nem nagy dolog.

Happy

Quote from: Solid Snake on 2008-08-12, 22:25:23
Quote from: minuszmiki on 2008-08-12, 22:23:50
WHERE IS HAPPY?

Fixed
Quote from: .Attila on 2008-08-12, 22:26:13
Ne.
Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-08-12, 22:27:30
Oh shi~

BRACE FOR IMPACT!! INCOMING!
És itt vagyok. Csak tegnap leugrottam szeretetet osztani a Margit szigetre!!!!
És most mindenkinek egy NAGYÖLELÉS!!!!!!

Depy én is szeretlek téged!!!!  :angyali:

Rounin


SaiyaGin


Rounin


Happy

Quote from: Rounin on 2008-08-13, 10:13:02

Bántja valami a lelked gyermekem? Szeretnél róla beszélni Happy bácsinak?  :angyali:

Rounin

Quote from: Happy on 2008-08-13, 10:42:11
Bántja valami a lelked gyermekem? Szeretnél róla beszélni Happy bácsinak?  :angyali:

Boldogan szeretnék meghalni, de elvesztettem a boldogságot még kicsi gyeremekként és azóta hiába küszködöm, hogy megleljem... :bruhuhu: Mit tehetnék? :bruhuhu:

Happy

Quote from: Rounin on 2008-08-13, 10:44:29
Boldogan szeretnék meghalni, de elvesztettem a boldogságot még kicsi gyeremekként és azóta hiába küszködöm, hogy megleljem... :bruhuhu: Mit tehetnék? :bruhuhu:
Bízz a világegyetemet átjáró univerzális szeretet erejében és akkor a boldogság fog megtalálni téged. Ehhez szeresd felebarátaid és ne gyűlöld embertársaidat azon tetteikért amiket elkövettek, mert lehet hogy épp az fog elvezetni téged a boldogsághoz.  :angyali: Ne mondj senkiről és semmiről ítéletet inkább őszintén valld be hogy mi is bánt benne még ha ehhez azt is kell belátnod hogy a hiba benned van.  :3x3:

Rounin

Ezt már postoltad egyszer, nem? Copypasta? :_piszka:
És nem, nem bennem van a hiba.
ÉN vagyok a hiba. (ego :hopp:)

Happy

Quote from: Rounin on 2008-08-13, 10:58:31
Ezt már postoltad egyszer, nem? Copypasta? :_piszka:
Lehet hogy már írtam, de nem kopipaszta. A szeretet és az egyetemes béke törvényei állandóak így nem írhatok mást róla később sem.  :3x3:

Quote from: Rounin on 2008-08-13, 10:58:31
ÉN vagyok a hiba.
Mint mondtam gyermekem ne ítélj, még magadat sem. Ez csak akadályt gördít a szeretet szabad áramlásának.

Rounin

Quote from: Happy on 2008-08-13, 11:08:36
Lehet hogy már írtam, de nem kopipaszta. A szeretet és az egyetemes béke törvényei állandóak így nem írhatok mást róla később sem.  :3x3:

Milyen igaz. Akkor ezt kinyomtatom és a falamra ragasztom, hogy ne kelljen többé elismételned.

Quote
Mint mondtam gyermekem ne ítélj, még magadat sem. Ez csak akadályt gördít a szeretet szabad áramlásának.

Ne ítéljek, de azért mondjam el az általam hibának vélteket másokról és magamról is... hogy is van ez, tanár úr, kérem?