Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

SaiyaGin

Quote from: sirtomi on 2008-08-22, 10:56:44
Megvan az első magyar aranyérem!!!!  :hopp:

Na! :)

Member

Quote from: Makos on 2008-08-22, 10:44:45
Remélem azért annyira nem fognak megszívatni...bár érdekes lesz hogy senkit nem fogok ismerni az egyetemen...
Milyen egyetemen/karon vagy? Mert ha egy évfolyamban 200+ ember van, már nem biztos, hogy a tábor után találkozol velük az életben. :)

Makos

#25442
Quote from: Member on 2008-08-22, 11:31:30
Quote from: Makos on 2008-08-22, 10:44:45
Remélem azért annyira nem fognak megszívatni...bár érdekes lesz hogy senkit nem fogok ismerni az egyetemen...
Milyen egyetemen/karon vagy? Mert ha egy évfolyamban 200+ ember van, már nem biztos, hogy a tábor után találkozol velük az életben. :)

Miskolci Egyetem/ Gépészmérnöki és Informatikai Kar/ Mérnök Informatika

Az ajtózárós dolgot jó lesz nem elfelejteni  :D

teraflare

Ma reggel hallottam a rádióban hogy kezd fogyni a vérkészlet, erről eszembe jutott hogy van egy olyan gyanúm hogy apu halálakor valahogy engem is kihúztak a véradólistáról (lehet azt hiszik én is meghaltam  :angyali:), mivel már egy jó ideje nem kapok felhívást véradásra (holott rendkívülire is bejegyeztek anno) csak anyu meg a nővérem  :D

Makos

Quote from: teraflare on 2008-08-22, 12:14:42
Ma reggel hallottam a rádióban hogy kezd fogyni a vérkészlet, erről eszembe jutott hogy van egy olyan gyanúm hogy apu halálakor valahogy engem is kihúztak a véradólistáról (lehet azt hiszik én is meghaltam  :angyali:), mivel már egy jó ideje nem kapok felhívást véradásra (holott rendkívülire is bejegyeztek anno) csak anyu meg a nővérem  :D

A te véred nem kell senkinek, örülj neki :D

teraflare

Quote from: Makos on 2008-08-22, 12:17:08
A te véred nem kell senkinek, örülj neki :D
És én sem kellek senkinek...  :bruhuhu:

Solid Snake

#25446
Quote from: Member on 2008-08-22, 11:31:30
Quote from: Makos on 2008-08-22, 10:44:45
Remélem azért annyira nem fognak megszívatni...bár érdekes lesz hogy senkit nem fogok ismerni az egyetemen...
Milyen egyetemen/karon vagy? Mert ha egy évfolyamban 200+ ember van, már nem biztos, hogy a tábor után találkozol velük az életben. :)

Ezzel ellenkeznék. Szintén mérnök infós vagyok, a tavalyi gólyatáborban számos gépészmérnököt/villamosmérnököt/progmatost ismertem meg, akikkel évközben is találkoztam több alkalommal, némelyikükkel ma is barátságban vagyok.

Makos: ha még itt vagy, akkor olvasd el a tavalyi beszámolómat. ;)
Lélekben pedig készülj...  :morci:

Nakedape

én 7 év után idén először hagyom ki a gólyatáborunkat,  kettőt főszerveztem is.. azért furcsa  :redface:

mondjuk a miénk békés, szivatás nincs max a vetélkedőn belül féleség.. mondjuk zárni se lehet mert sátras :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Member

Akkor ott azért lesznek arcok, és a karból kiindulva, elég sok troll is lesz, akik csak beadták és fél év múlva tépnek is el. :) Ha mákod lesz, túléled. :D

SS: Jó, persze, egyetemfüggő, Szegedre eléggé klikkesedés volt jellemző a gólyatáborban. Báááár állítólag a tavaly előtti ETSZKs sz*r volt, a tavalyi jó és az idei a gólyafelhozatal miatt sz*rra volt jósolva főgólya ismerősöm szerint.

Zen

Quote from: Nakedape on 2008-08-21, 19:10:04
Quote from: teraflare on 2008-08-21, 19:03:23
Quote from: Member on 2008-08-21, 15:13:32
Szerintem már az komoly agybajra vall, ha ezt hallgatod. :D
Akkor az Aqua:Barbie girlt meg se említsem?  :D
attól függ,
németül vagy oroszul?

najó ebben szerettem is, csak a klippet nem tették fel (van saját)
A német megvan valahol, az orosz meg durva. :zomg: :D

Tera, gyógyulásképp hallgasd ezt.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Tycho

Quote from: Nakedape on 2008-08-21, 19:10:04
Quote from: teraflare on 2008-08-21, 19:03:23
Quote from: Member on 2008-08-21, 15:13:32
Szerintem már az komoly agybajra vall, ha ezt hallgatod. :D
Akkor az Aqua:Barbie girlt meg se említsem?  :D
attól függ,
németül vagy oroszul?

najó ebben szerettem is, csak a klippet nem tették fel (van saját)
Én ezt a változatot szeretem :Kiraly:

Próféta


Nakedape

Quote from: Próféta on 2008-08-22, 13:49:33
Quote from: Tycho on 2008-08-22, 13:32:33
Én ezt a változatot szeretem :Kiraly:
Én meg ezt:Kiraly:

na ez nagy klasszikus, még másolt  kazetta korszakból, de láttam élőben is sokszor :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

csacsa

Bambultam a tv-t este, mert nem volt semmi értelmes műsoron. Valahogy az rtlklubra tévedtem a fantasztikus "gastroreallity"-re és arra kellett felfigyelnem, hogy a főzőcske alatt a Naruto egyik zenéje hangozgat. Most azon tűnődöm, hogy a műsor egyik tagja(vagy annak családja) animefan vagy szimplán kifogytak az aktuális "sztárok" zenéjiból.  :lol:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Próféta

Quote from: csacsa on 2008-08-22, 23:56:03
Bambultam a tv-t este, mert nem volt semmi értelmes műsoron. Valahogy az rtlklubra tévedtem a fantasztikus "gastroreallity"-re és arra kellett felfigyelnem, hogy a főzőcske alatt a Naruto egyik zenéje hangozgat. Most azon tűnődöm, hogy a műsor egyik tagja(vagy annak családja) animefan vagy szimplán kifogytak az aktuális "sztárok" zenéjiból.  :lol:
Hasonló: egy barátom annó arra lett figyelmes, hogy egy Fókusz (Aktív? franc emlékszik) műsor alatt gyakorlatilag lenyomták a teljes Kill Bill soundtracket, természetesen abszolút nem helyzethez illően.

.Attila

Én Chrono Cross zenét hallottam Viasat3 műsorajánló közben még valamikor pár évvel ezelőtt :)

motifator

#25456
Azért a Naruto zenéje tényleg nem semmi, de velem is volt olyan, hogy nagyot néztem, amikor régen a Fókuszban valami ejtőernyős riport alatt a Liquid Tension Experimenttől az Acid Rain szólt.

Edit: Szar jútyúb nem sztereó, nesztek imeem
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Dreamcleaver

Quote from: motifator on 2008-08-23, 00:37:05
Azért a Naruto zenéje tényleg nem semmi, de velem is volt olyan, hogy nagyot néztem, amikor régen a Fókuszban valami ejtőernyős riport alatt a Liquid Tension Experimenttől az Acid Rain szólt.

Edit: Szar jútyúb nem sztereó, nesztek imeem

:eek: Ez kurva jó!  :whoah:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Rounin

Quote from: .Attila on 2008-08-23, 00:12:21
Nem azt mondta, hogy igazat ad, hanem hogy lusta visszaolvasni :ejnye:

Azt mondta, hogy hisz neked. :ejnye:

.Attila

Quote from: motifator on 2008-08-23, 00:37:05
Edit: Szar jútyúb nem sztereó, nesztek imeem

Holnap beizzítom a torrentet :jee:

Quote from: Rounin on 2008-08-23, 01:08:27
Quote from: .Attila on 2008-08-23, 00:12:21
Nem azt mondta, hogy igazat ad, hanem hogy lusta visszaolvasni :ejnye:
Azt mondta, hogy hisz neked. :ejnye:

De nem igazat ad ;)

minuszmiki

Quote from: Dreamcleaver on 2008-08-23, 00:58:10
Quote from: motifator on 2008-08-23, 00:37:05
Azért a Naruto zenéje tényleg nem semmi, de velem is volt olyan, hogy nagyot néztem, amikor régen a Fókuszban valami ejtőernyős riport alatt a Liquid Tension Experimenttől az Acid Rain szólt.

Edit: Szar jútyúb nem sztereó, nesztek imeem

:eek: Ez kurva jó!  :whoah:
Quote from: .Attila on 2008-08-23, 01:21:22
Holnap beizzítom a torrentet :jee:
Awesomeness must spread! :whoah:

motifator

Progresszív metál kedvelőinek alapkövetelmény :) Asszem holnap én is lekapom a torrentet, mert ez az album nekem csak hibásan másolva volt meg, a 3. szám közepétől akadozott. De az első két számot (főleg a másodikat, végülis billentyűs vagyok  ^^") szarrá hallgattam.
De ez még a nagy Dream Theater rajongó korszakomban volt, ezer éve nem hallgatok ilyen zenét  ^^"

Ha már zeneajánlás, akkor ha jó progmetált akartok, töltsétek le a Dream Theater - Metropolis pt. 2. albumát, legalábbis nekem mindig is az volt az örök kedvenc, de a Six Degrees of Inner Turbulence-t is nagyon bírtam. Akkoriban játszottam egy progmetál bandában, de sose lettünk annyira jók, mint szerettünk volna. Mondjuk helyi szinten már sok embertől hallottam vissza, hogy szerette annakidején a zenénket, csak hát ilyen muzsikát vagy úgy kell csinálni, mint a LTE vagy a DT(végülis ez a kettő majdnem ugyanaz, az csak az LTE-ben Tony Levin bőgőzik/stickezik, nem John Myung), vagy sehogy...
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Gregory

Dream Theatertől a Falling into Infinity album tetszett, a többit úgy elhallgatgattam, de ez a fentebb linkelt LTE szám kifejezetten zavart.

Dreamcleaver

#25463
2 órán keresztül Yamatogawa hentai-okat olvastam.

It's time to be an hero. I was born to be one.

Viszont lett egy jó sig ötletem, bár zsozso nem biztos, hogy nevetne rajta:

innen a harmadik képkocka, NSFW!!!

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Rounin

So... an hero means fapping 'til death now? :3x3:

Dreamcleaver

Quote from: Rounin on 2008-08-23, 03:15:29
So... an hero means fapping 'til death now? :3x3:

We all have the freedom to choose our own death...or I'd like to believe so.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Fazék

#25466
Quote from: motifator on 2008-08-23, 00:37:05
Azért a Naruto zenéje tényleg nem semmi, de velem is volt olyan, hogy nagyot néztem, amikor régen a Fókuszban valami ejtőernyős riport alatt a Liquid Tension Experimenttől az Acid Rain szólt.
anno mikor érettségi előtti évben a 30 napos északi körút "világlátóban" voltunk Nakedape-val, akkortájt jelent meg ez az album. Nálunk még nem lehetett kapni, de Stockholmban addig nem nyugodtam, míg be nem néztünk az összes lemezboltba, és végre az egyikben megtaláltam. Azonnal megvettem és alig győztem kivárni, hogy visszaérjünk a szállásra (anyám egy kint élő, volt osztálytársának a lakását kaptuk szállásként az ott tartózkodásunk idejére), ott azonnal beraktam a cd-t a hifi-be és fölcsendült kezdésnek az Acid Rain én meg letettem a hajam. :whoah:
legalább fél évente előveszem és pár napig újra agyonhallgatom a cd-t, az elsővel egyetemben. :)

DT-től amúgy abszolút kedvenc mi más lenne, mint az Awake (tudom kicsit elcsépelt, hogy ez a kedvenc, de nem tehetek róla, tényleg ez az :redface:). utána viszont meglepő módon a When Dream and Day Unite következik nálam, amiben még az első énekes van :) utána Images and Words, majd a többi nem eldöntött sorrenben :) (de Six Degrees... után már nem követtem az albumokat, már az is csak épphogy bejött :()

Member

Quote from: Dreamcleaver on 2008-08-23, 03:14:24
innen a harmadik képkocka, NSFW!!!
Továbbolvastam 3 oldalt és f*szok mindenhol, a csaj végig a víz alatt. Rossz hentai.

motifator

Az Awake-et én is elég sokat hallgattam, de mást már nem nagyon. A Six Degreesből is inkább a második CD jött be (ezzel sokan pont fordítva vannak), az azutáni lemezeket már én se hallgattam egyáltalán. De az abszolút kedvenc mindig is a metrókettő volt.
A Train of Thought-ot meghallgattam max 2szer, egy-két szám rémlik (As I Am, Stream of Consciousness), az Octavariumról csak tudok, hogy létezik, de sose hallgattam, a legújabbnak meg már a címét se tudom.
Rég volt már, nem hallgatunk már metált :)

Edit: BTW szép volt lányok!  :whoah: :jee:
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Member

#25469
Jó ocsmány az új Opera.

EDIT: Ocsmány, de hajlandó végre telepíteni a flash playert? Végre ott van a sarokban a nagyítás, ha random felugrik 400% köré? Van csak gyorsítótáras képekre megjelenítés, ami megoldotta volna a problémámat a korlátos időkben? Lol.