Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Zen

Quote from: Rounin on 2008-09-20, 22:45:22
Quote from: Zen on 2008-09-20, 22:27:05
Who cares, we only want their hats anyway. Easier to get from corpses.. :D

That's the spirit! Do you know how fukken hard it is to get the bloodstains out?? I do.
But doesn't the stain add to the feel?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Rounin

Quote from: Zen on 2008-09-20, 22:47:12
But doesn't the stain add to the feel?

And to the smell.

Kvikveg

Quote from: Zen on 2008-09-20, 15:33:18
Rou meg Tera avaja egész jól összeillenek. :D
Hehe, tenyleg. :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz



A legundorítóbb Music Video, amit valaha láttam.

Tényleg brutálisan szar.

NE nézzétek meg!

[spoiler]http://www.youtube.com/watch?v=fSUC42SkIkM[/spoiler]
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kikuchiyo

Most mér bántod?

Én ezt a rajzfilmet imádtam óvodás/alsós koromban!
Failure is the default option

Darkstar

Én meg nagyon utáltam már régen is. :p
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

.Attila

#26346
Ezt én is néztem :)
Viszont nem tudom, mi lett a vége...

szerk.: a kalózok dala tényleg borzasztó, de az intro szerintem jó. Emlékszem, hogy anno is tetszett, szóval lehet, hogy nosztalgia :)
Egyik kommentelő írta:

Quotesztem borzasztó volt...depressziós lettem, akárhányszor láttam :/

Ez is rémlik, hogy tényleg kissé depresszív volt a sorozat. Ha jól emlékszem, volt valami olyasmi, hogy mire visszaértek a naphoz, addigra annak már kampec volt.

Rounin

Jó ez.
Bár még mindig mocskosul lehangol.

Draconire


minuszmiki

Eh, still hasn't finished the previous...

teraflare

Quote from: .Attila on 2008-09-21, 00:59:03
Ha jól emlékszem, volt valami olyasmi, hogy mire visszaértek a naphoz, addigra annak már kampec volt.
Nemegészen, mert a nagy réztáblát a főtérről belebaszták a napba amire az újraéledt. Amúgy tényleg depresszív volt. Alig 1 éve adták minimaxon úgyhogy végignéztem  :haha: De néha a történeteknek se füle se farka nem volt.

Amonmir Teress

Üdv mindenki!

Segítséget kérnék, de mivel nincs köze a számítógéphez, így ide írok, hátha még belefér. Szükségem lenne olyan fekete kontaktlencsére, amely a szem fehérjét is fedi. Az már csak hab a tortán lenne, ha dioptriás változatban is hozzá lehetne férni. Eddig nem jártam sikerrel, neten is csak Németországig hoznák el a rendelést. Az esetleges válaszokat pm-be kérném és előre is köszönöm.

Member

Ha jól tudom, ezt filmekben is különféle festékanyagokkal oldják meg. Esetleg pörköld meg kicsit, hátha szépen fekedetik. :)

.Attila

Quote from: teraflare on 2008-09-21, 09:57:55
Quote from: .Attila on 2008-09-21, 00:59:03
Ha jól emlékszem, volt valami olyasmi, hogy mire visszaértek a naphoz, addigra annak már kampec volt.
Nemegészen, mert a nagy réztáblát a főtérről belebaszták a napba amire az újraéledt.

Még jó, hogy azért előtte jó pár részen keresztül össze-vissza utaztak.

Lythis

Quote from: Member on 2008-09-21, 12:33:37
Ha jól tudom, ezt filmekben is különféle festékanyagokkal oldják meg. Esetleg pörköld meg kicsit, hátha szépen fekedetik. :)
elsőre azt hittem a szemére érted :D
egyébként kétlem, hogy a lencsének jóttenne, vagy hogy a szemének jóttenne, ha utána azt a lencsét beletennék.

noriko

Quote from: Ramiz on 2008-09-21, 00:46:17
kalózok dala
hmm...ahogy néztem, ugrottak be szövegrészletek... does this mean i used to know this by heart??  ^^"

A sorozatot én is követtem kiskoromban. A főcímdal jobban megmaradt. Főleg a "vár spartacus, bob, rebeca" rész...

hogy lesz valakiből dalszöveg fordító?  kisunokatesómmal megnéztem egy Én kicsi pónim részt. na annak a dalszövege szerintem maradandó károsodást is okozott!  :he:
"I wish I could, but I don't want to."

teraflare

Quote from: noriko on 2008-09-21, 14:19:57
hmm...ahogy néztem, ugrottak be szövegrészletek... does this mean i used to know this by heart??  ^^"
No, this means you are an ol'tard too, like us.  :hehe: (No offense  :angyali:)

Más: Végre megjöttek a sírkövek  :jee::
Íme és Íme. Aztán nem leszólni mert én is segítettem a választásban  ^^
FYI: a kehely + kereszt = katolikus + református

Member

Ezekután nem tudom, nekem milyen sírkövem lenne. Egyáltalán engednék temetőbe? :D
Btw. a fenti sír milyen vallású temetőben lesz? (bár gondolom ref és nem vmi harmadik)

teraflare

Quote from: Member on 2008-09-21, 14:53:47
Btw. a fenti sír milyen vallású temetőben van? (bár gondolom ref és nem vmi harmadik)
Katolikus. A helyi fele a családnak itt van úgyhogy apu is ide került annak ellenére hogy ő református.

Ó igen el is felejtettem. Magyar egészségügy: Kiküldtek apunak egy papírt hogy írja le hogy mi volt a balesetében januárban.  :lul: Csak több hónapja halott. De még hitelt is ajánlottak neki hogy vegyen fel.(Ez nem egészségügytől volt) A temetés napján meg felhívják anyut hogy nem szeretne-e a párjával elmenni kirándulni...  :ejj:

Fatal

Quote from: teraflare on 2008-09-21, 14:57:48
A temetés napján meg felhívják anyut hogy nem szeretne-e a párjával elmenni kirándulni...  :ejj:
:eek: :facepalm: Azért ez nem lehetett kellemes...
Amikor barátom nagyanyja meghalt, természetesen ő is letört volt, másik haver nem tudta, hogy miért. Nagy viccelődve megkérdezte, hogy mivan öcsém, rape volt a vacsi? Érdekes módon nem nagyon nevetett senki, aztán meg fogta a fejét.
Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

Darkstar

Quote from: teraflare on 2008-09-21, 14:44:37
Más: Végre megjöttek a sírkövek  :jee::
Íme és Íme. Aztán nem leszólni mert én is segítettem a választásban  ^^
FYI: a kehely + kereszt = katolikus + református

Nemtudom más hogy van vele, de engem elrettentene, ha a nevem sírkövön lenne, annak ellenére, hogy még élek. (Tudom, hogy praktikus meg minden, de van egy fura érzésem ezzel kapcsolatban)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Xzone

Temetésnek nekem max annyi kellene, mint Donnie-nak A Nagy Lebowskiban... vagy pedig Bodies kiállításra alapanyagnak is elmennék.

Teljesen más:

jó kis este volt.

minuszmiki

Quote from: Darkstar on 2008-09-21, 15:03:05
Quote from: teraflare on 2008-09-21, 14:44:37
Más: Végre megjöttek a sírkövek  :jee::
Íme és Íme. Aztán nem leszólni mert én is segítettem a választásban  ^^
FYI: a kehely + kereszt = katolikus + református

Nemtudom más hogy van vele, de engem elrettentene, ha a nevem sírkövön lenne, annak ellenére, hogy még élek. (Tudom, hogy praktikus meg minden, de van egy fura érzésem ezzel kapcsolatban)
Ez nekem is mindig eszembe jut az ilyen sírkövek láttán

Member

Addig semmi gond, amíg az "19XX-" után nincsen semmi. Mondjuk nem hiszem, hogy akarnék sírkövet, most minek terheljem a népeket azzal, hogy többször kijárjanak egy hónapban és mindig elvegyem még halálom után is a jókedvüket?

Btw. egyik haverom szerintem trollkodik, nem tud letölteni egy linket, mert ha jól látom, nem akarja felfogni, mi az a jobbklikk+save as... :eek:

LittleElf

Quote from: Darkstar on 2008-09-21, 15:03:05
Quote from: teraflare on 2008-09-21, 14:44:37
Más: Végre megjöttek a sírkövek  :jee::
Íme és Íme. Aztán nem leszólni mert én is segítettem a választásban  ^^
FYI: a kehely + kereszt = katolikus + református

Nemtudom más hogy van vele, de engem elrettentene, ha a nevem sírkövön lenne, annak ellenére, hogy még élek. (Tudom, hogy praktikus meg minden, de van egy fura érzésem ezzel kapcsolatban)

Valamilyen megmagyarázhatatlan okból kifolyólag rám inkább ez a fajta szabálytalan, vagy az ehhez hasonló négyszög alakú sírkő hozza a frászt. De ez egy nagyon szubjektív fóbia, mert amúgy tetszetős. A név előre kiírásától nem irtózok.
Saját magammal mit kezdenék?... jelenleg egyetértek Memberrel, viking temetést akarok, egy értékes hajó elpazarlása nélkül (gyk. hamvasztás  :D). Csak kár azért a sok befektetett termikus energiáért, amikor a komposztálásban sem látok kivetnivalót, dehát a család már csak olyan, hogy szeretne fix helyen tudni  :P

Member

Meg ha mindenki hamvasztana/bodies-ra menne, akkor már a sírkövesek is tüntetnének, nem csak a vasutasok. ::)

Lythis

Quote from: Member on 2008-09-21, 15:34:22
Addig semmi gond, amíg az "19XX-" után nincsen semmi. Mondjuk nem hiszem, hogy akarnék sírkövet, most minek terheljem a népeket azzal, hogy többször kijárjanak egy hónapban és mindig elvegyem még halálom után is a jókedvüket?
hehe.. és persze az összeg, amit folyamatosan csengetniük kell egy idő után, hogy ne tegyenek mást a helyedre, vagy rosszabb esetben rád :D
Egyébkéntmeg nemhiszem, hogy attól, hogy van egy emlékhelye az embernek, feltétlen elvenné a szerettei jókedvét halála után. Evvel az erővel rendelkezz arról is, hogy minden személyes tárgyadat, és fényképet, amin szerepelsz, semmisítsenek meg, nehogy egyszer meglássák, és elvedd a jókedvüket.
A temetőben kötelező jelleggel búskomorak vagyunk szokást meg nem értem. Engem kiejezetten zavart anno (már egy ideje nem voltam temetőben mondjuk).

Little Elf fóbiájához meg annyit tudok hozzátenni, hogy a modern sírkövek többsége engem is taszít. Valahogy .. nemistudom, talán zavar. Valahogy nem tartom őket esztétikusnak. Pláne, azokat, amiken fénykép is van.

Member

Lythis, ne ess túlzásokba. Azért egy sírt kikapálni más, mint ránézni az illető kedvenc vázájára.
Az újforma sírkövek szerintem is rusznyák. Ennél még az is jobb, ha egy fa alá temetnek.

Btw. kapja be a firefox, amiért "save link as..." a mentés másként és hülye ismerősöm fél napig nem tudta kinyögni, hogy mi a baja, mert nincs save as és állandóan direkt megnyit.

teraflare

Quote from: LittleElf on 2008-09-21, 15:47:31
Valamilyen megmagyarázhatatlan okból kifolyólag rám inkább ez a fajta szabálytalan, vagy az ehhez hasonló négyszög alakú sírkő hozza a frászt.
Még nem láttad a többi lehetőséget  :D Az orosz emlékműtől kezdve a postmodern alkotásig minden...  :haha:

Quote from: Lythis on 2008-09-21, 16:21:12

A temetőben kötelező jelleggel búskomorak vagyunk szokást meg nem értem.

Mi nem is megyünki ki orrlógatva. Attól úgysem lesz jobb semmi.

Quote from: Lythis on 2008-09-21, 16:21:12
Pláne, azokat, amiken fénykép is van.[/color]
Na ez a veszély nem fenyegetett minket. Egyrészt a család hihetetlenül fotogén. (szarkazmus :D) Másrészt nem is csináltunk magunkról képet nagyon. Egy kép készült apuról alig 1 hónappal a halála előtt. A kutya meg nem mondaná hogy nemsokára meghal.

Quote from: Member on 2008-09-21, 16:31:58
Btw. kapja be a firefox, amiért "save link as..." a mentés másként és hülye ismerősöm fél napig nem tudta kinyögni, hogy mi a baja, mert nincs save as és állandóan direkt megnyit.
:facepalm: Ha nem bánod nem a Firefoxot fogom itt hülyének tartani...  ^^"

Member

Én is néztem, amikor átküldte bmp-ben (!), hogy nézd már, hogy nincs save as, aztán kiböki a szemét. Azért kapja be, hogy nem úgy fogalmazták meg, az egyszeri paraszt állampolgár is megértse, mi melyik megfelelője annak, ami IEben van. Mert hogy nekünk van IQnk ehhez, az egy dolog.