Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Nakedape

Quote from: Próféta on 2008-10-01, 22:52:43

A binomiális együttható kiszámításának módját meg illik ismerni.


:D
ez a mondat tetszik, azt hiszem inkább megyek is aludni
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Rounin

Quote from: Ramiz on 2008-10-01, 16:27:29
Quote from: Rounin on 2008-10-01, 08:20:14
Quote from: Ramiz on 2008-10-01, 08:12:34
Azt hogy kell írni? Mindig kíváncsi voltam. Gondolom van rá 1000+1 howto oldal a neten?

Egy gyors gugli-simi meg is válaszolná ezt a kérdést.

http://www.google.hu/search?q=gugli-simi&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-GB:official&client=firefox-a

wat? :confused:

Quote(site up-dated regularly)

Nézz vissza többször is, hátha később szerencséd lesz.

Tycho

Quote from: Nakedape on 2008-10-01, 23:13:15
Quote from: Próféta on 2008-10-01, 22:52:43

A binomiális együttható kiszámításának módját meg illik ismerni.


:D
ez a mondat tetszik, azt hiszem inkább megyek is aludni

ne stresszelj, ha nem tudod, függvénytáblába bentvan, elég tudni, hogy ott hol van :jee:

Kvikveg

Ez a taska tokaranyos.  :haha:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Franc essen bele... Hetek óta nem láttam csillagokat, ma végre volt egy kis ég, amikor hazajöttem, készítettem is a binokulárt. Erre nem beborul?

Más: Már nem először fordul elő, hogy egy csinos lány rám mosolyog, rám köszön, mint aki ismer valahonnan, nekem meg fogalmam sincs, hogy kicsoda és honnan kéne ismernem.  :zomg:
Valahogy be kéne programoznom az agyamba, hogy az efféle kontakt-infókat ne szelektálja ki, hanem archiválja három példányban, azonnal triggerelhető módon.

Quote from: Tycho on 2008-10-02, 00:19:01
ne stresszelj, ha nem tudod, függvénytáblába bentvan, elég tudni, hogy ott hol van :jee:

A javító tanárok nagyon szokták szeretni az efféle függvénytáblás vadbarmokat. Mint pl. azt, amelyik egy ferde hajításos feladatban, ahol valamilyen energia és a kezdősebesség volt megadva és a magasságot kellett kiszámolni, addig túrta a fügvénytáblát, amíg rá nem akadt az E=h×ν képletre, a ν-t (vö. The nights who say Nü) sebességnek nézte, és boldogan behelyettesített...
Failure is the default option

Én

Quote from: Kvikveg on 2008-10-02, 00:22:41
Ez a taska tokaranyos.  :haha:
[spoiler][/spoiler]

minuszmiki

Quote from: Én on 2008-10-02, 00:29:22
Quote from: Kvikveg on 2008-10-02, 00:22:41
Ez a taska tokaranyos.  :haha:
[spoiler][/spoiler]
:lol:

on a sidenote: Valaki legyen szíves kitépni a tüdőmet.

Tycho

Quote from: kikuchiyo on 2008-10-02, 00:27:43
Quote from: Tycho on 2008-10-02, 00:19:01
ne stresszelj, ha nem tudod, függvénytáblába bentvan, elég tudni, hogy ott hol van :jee:

A javító tanárok nagyon szokták szeretni az efféle függvénytáblás vadbarmokat. Mint pl. azt, amelyik egy ferde hajításos feladatban, ahol valamilyen energia és a kezdősebesség volt megadva és a magasságot kellett kiszámolni, addig túrta a fügvénytáblát, amíg rá nem akadt az E=h×ν képletre, a ν-t (vö. The knights who say Nü) sebességnek nézte, és boldogan behelyettesített...

az "efféle" fájt :mad:. Nem azt mondtam ne tudd, úgyis benne van, hanem azt, hogy tudd melyik az, és hogy hol van pontosan leírva.... :fuk-u:

Kvikveg

Quote from: minuszmiki on 2008-10-02, 00:32:43
...
on a sidenote: Valaki legyen szíves kitépni a tüdőmet.
Majd ide is kuldd el. Torokfajas + vamhaz koruti felujitasi munkalatok = horrrrkhrrrr...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

noriko

meh. a megavideo-ról ne nézzetek Dexter-hosszúságú sorozatokat. Az utolsó 10 perc előtt dobta ki a limit exceeded üzenetet...  :mad:

(jó, tudom, hogy erről a fórumról más úgysem néz szar minőségű streaming video sorozatokat , csak még el akartam rejteni egy kis bónusz rant-et lefekvés előtt. ^^)
"I wish I could, but I don't want to."

Zsiga

Quote from: noriko on 2008-10-02, 01:39:08
(jó, tudom, hogy erről a fórumról más úgysem néz szar minőségű streaming video sorozatokat , csak még el akartam rejteni egy kis bónusz rant-et lefekvés előtt. ^^)
Ilyenkor egy picit szabad furán nézni? :zomg:
Tudom hogy én meg pont a másik véglet vagyok, képes vagyok még a HD ripek között is válogatni, fos scene releaset nem töltök, de azért netes streamet nézni mégis mindennek a legalja...

Én

Hogy min töröm a fejem késő éjszaka? Természetesen ezen:
[spoiler]Egy szabályos dobókockával addig dobunk, amíg hatost nem kapunk. Mi a valószínűsége, hogy ezalatt egyszer sem dobunk egyest?[/spoiler]
Mondjuk asszem ezt végre megoldottam... :punny:

Fazék

szerencsére véletlenül bezártam az mp3 lejátszót, így talán ideje lenne aludni térnem.
ma (tegnap) se csináltam semmi értelmeset. yesss. :jee:

minuszmiki

Quote from: Én on 2008-10-02, 01:53:43
Hogy min töröm a fejem késő éjszaka? Természetesen ezen:
[spoiler]Egy szabályos dobókockával addig dobunk, amíg hatost nem kapunk. Mi a valószínűsége, hogy ezalatt egyszer sem dobunk egyest?[/spoiler]
Mondjuk asszem ezt végre megoldottam... :punny:
50%, mint az köztudott. :D

Zsiga

Vennem kell vinyót... HDpre-n és SDbits-en is free leech van... :hopp:

Rounin


Én


minuszmiki

Quote from: kikuchiyo on 2008-10-01, 17:50:48
Egy érdekes számláló

Várhatóan holnap eléri a 10 billió dollárt (yes, that's $1013).
Elérte.

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Draconire


Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

.Attila

Quote from: Zsiga on 2008-10-02, 02:21:36
HDpre-n

Quotego home and have fun

Anyád :D

Ezekre hogyan lehet bejutni? Vagy már sehogy, mert így is sokan vannak?

Zsiga

Quote from: .Attila on 2008-10-02, 10:03:26
Ezekre hogyan lehet bejutni? Vagy már sehogy, mert így is sokan vannak?
Meghívós mindkettő, és egyikre sincs meghívóm... :(

.Attila

Majd legközelebb.
Vettem egy 500gigás külső vinyót, van helyem filmekhez, bár HD-t még nem tudok lejátszani.

Zsiga

Hát, amilyen ritkán van free leech ezeken az oldalakon, lehet addigra már meghívóm is lesz, pedig azt se osztogatják gyakran... :D

noriko

Quote from: Zsiga on 2008-10-02, 01:44:28
Ilyenkor egy picit szabad furán nézni? :zomg:
go right ahead :)
én is szívesebben néznék jó minőséget, ha gyorsabban lejönne. :( HD-t én sem tudok lejátszani akadozás nélkül, torrent meg időbe telik, mire leér. A stream legalább azonnal játssza, ha hirtelen felindulásból meg akarok nézni valamit. Előre felhalmozni meg sajna nem tudom, mert nincs hely rá a gépen... sux i know.
"I wish I could, but I don't want to."

Fazék

"Most Time Online" listán immár mindenki átlépte a 100 órás online jelenléti időt  :w00t:
azt hiszem jól esne, ha az utánam következő tag, bárki is legyen, mihamarabb letaszítana a lista utolsó fokáról, mert akkor a végén még azt képzelhetném, hogy van életem  :lazza:

noriko


szvsz aki ezeket figyeli
Quote from: Fazék on 2008-10-02, 12:20:09
"Most Time Online" listán immár mindenki átlépte a 100 órás online jelenléti időt  :w00t:

az eleve esélytelen erre
Quote from: Fazék on 2008-10-02, 12:20:09a végén még azt képzelhetném, hogy van életem  :lazza:
:__devil:
"I wish I could, but I don't want to."

Nakedape

Quote from: noriko on 2008-10-02, 12:24:25

szvsz aki ezeket figyeli
Quote from: Fazék on 2008-10-02, 12:20:09
"Most Time Online" listán immár mindenki átlépte a 100 órás online jelenléti időt  :w00t:

az eleve esélytelen erre
Quote from: Fazék on 2008-10-02, 12:20:09a végén még azt képzelhetném, hogy van életem  :lazza:
:__devil:

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Fazék

Quote from: noriko on 2008-10-02, 12:24:25

szvsz aki ezeket figyeli
Quote from: Fazék on 2008-10-02, 12:20:09
"Most Time Online" listán immár mindenki átlépte a 100 órás online jelenléti időt  :w00t:

az eleve esélytelen erre
Quote from: Fazék on 2008-10-02, 12:20:09a végén még azt képzelhetném, hogy van életem  :lazza:
:__devil:
you are evil  :bruhuhu:

de csak azért figyeltem, mert mostanában többször is olyan gépről jelentkeztem be fórumra, ahol nem volt "a show unread posts since last visit" könyvjelzőre rakva, így az eléréséhez szükségből lenyitottam a fölső panelt, ahol kiírta a total time logged in szöveget is, és meglepődtem, hogy már 100 napnál tartok. amúgy fogalmam se volt róla! igenis tudom hogy van esélyem az életre! TUDOM!!! :3x3: