Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Lythis

Quote from: EFG on 2008-10-03, 02:22:15
Sup guys
let me just congratulate you on your originality

Rounin

Quote from: Lythis on 2008-10-03, 02:26:46
Quote from: EFG on 2008-10-03, 02:22:15
Sup guys
let me just congratulate you on your originality

Fresh content.

Selmo

#26912
Elvannak itt egyesek. Amúgy meg a getbukást könnyű orvosolni, csak ki kell törölni pár rou számolást. :P
Ha jól számolom, még 3 post.

A tökéletesség unalmas.

Lythis


Lythis

#26914
durr

Lythis


Rounin

Exactly. Good work, comrade!

Akartam írni, hogy elszámolta magát amúgy, de pm-et ezért nem fogok küldeni. :angyali:

Lythis

Tudom, hogy elszámolta magát, mert megszámoltam az avákat. És ha nem tudtam volna, hogy annyira ácsingózol a sportszeletért, akkor nem is vetemedtem volna arra, hogy ellopom az orrod elől....
Amúgis az 1k get a lényeg, és nem ez.... jah, meg a 999...asszem

Rounin

I just wanted to know if i get accused of deleting and modding and hacking if i manage to get the 900. :angyali:

So. What's the prize for 1000?

Lythis

You get accused of that regardless of GET :D

Azt még nem találtam ki. Egyelőre várok, hátha Noriko megint adakozó kedvű lesz, és nem nekem kell kitalálni valamit :D

Rounin

Quote from: Lythis on 2008-10-03, 03:48:33
You get accused of that regardless of GET :D

Well i'll be! Kids nowadays... Just get off my lawn, mkay?

Quote Azt még nem találtam ki. Egyelőre várok, hátha Noriko megint adakozó kedvű lesz, és nem nekem kell kitalálni valamit :D

Végülis mindegy, csak finom legyen. :angyali:

Draconire


Darkstar

Quote from: Lythis on 2008-10-03, 03:35:17
durr
Doublepost fail. BTW ki nyitotta ki?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Tycho

Quote from: Draconire on 2008-10-02, 22:43:17
Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-10-02, 22:29:33
Akkor előttem volt Darkstar, Blarke, és talán már Drákonizé,
ebből ketten bevallottan autorefresherrel érték el ;)
on a side note: my name is not that hard to remember or type
Persze Gmer, mindenki le tudja írni a neved, csak K_T szórakozik veled :angyali:

Moha

Egy sportszeletért éjjel fél 4-kor is fent lenni?
You have no life, guys!  :hehe:

noriko

#26925
Quote from: Lythis on 2008-10-03, 03:48:33
Egyelőre várok, hátha Noriko megint adakozó kedvű lesz, és nem nekem kell kitalálni valamit :D
nekem egy ideje nincs adakozó kedvem, és amíg ki nem jutottam egyszer japánba, addig nem is nagyon lesz.  :hehe:

you must have been thinking about this person here:
Quote from: Ramiz on 2008-10-01, 00:03:45
ps. aki megszerzi a 900GET!!!-et, annak küldök egy sport csokit póstán. Utólag törölgetés diszkvalifikálást jelent!

also: i wrote on page 900!!  :w00t:
also.2: i have no life  :frown:
"I wish I could, but I don't want to."

Nakedape

Quote from: noriko on 2008-10-03, 12:18:43
Quote from: Lythis on 2008-10-03, 03:48:33
Egyelőre várok, hátha Noriko megint adakozó kedvű lesz, és nem nekem kell kitalálni valamit :D
nekem egy ideje nincs adakozó kedvem, és amíg ki nem jutottam egyszer japánba, addig nem is nagyon lesz.  :hehe:

you must have been thinking about this person here:
Quote from: Ramiz on 2008-10-01, 00:03:45
ps. aki megszerzi a 900GET!!!-et, annak küldök egy sport csokit póstán. Utólag törölgetés diszkvalifikálást jelent!

also: i wrote on page 900!!  :w00t:
also.2: i have no life  :frown:

nem baj, az internettel minden megoldható
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Member

Egyszer rendel valamit az ember belföldön és mi van...
Megadom "egyéb megjegyzések" pontba, hogy "hétfő-csütörtök, lehetőleg délután", erre ma délelőtt törtetnek a kollégiumomba, a portás persze hívja az 5.-et, de nem szól semmit és levágja, aztán havernak leesett, hogy miről lehet szó, nagy nehezen lecsörtet nem éppen fürge testével és a kocsiba szálló futárt pont elkapja, kinek kezében már ott a lemondó nyilatkozat, amit a portás aláírt. Szép.

Darkstar

Quote from: Member on 2008-10-03, 13:02:38
Egyszer rendel valamit az ember belföldön és mi van...
Megadom "egyéb megjegyzések" pontba, hogy "hétfő-csütörtök, lehetőleg délután", erre ma délelőtt törtetnek a kollégiumomba, a portás persze hívja az 5.-et, de nem szól semmit és levágja, aztán havernak leesett, hogy miről lehet szó, nagy nehezen lecsörtet nem éppen fürge testével és a kocsiba szálló futárt pont elkapja, kinek kezében már ott a lemondó nyilatkozat, amit a portás aláírt. Szép.
Nem nagyon vagyok otthon a kollégiumi rendszerben/erőviszonyokban, de szerintem ebből szép balhét lehetne csinálni.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga

Quote from: Darkstar on 2008-10-03, 13:19:27
Nem nagyon vagyok otthon a kollégiumi rendszerben/erőviszonyokban, de szerintem ebből szép balhét lehetne csinálni.
Nem a kolesz a sáros hanem a futárcég. Ha ők megkapják úgy a csomagot hogy hétfő reggel 6 és 12 között kell kivinni, akkor vagy kiviszik a megadott időpontban vagy telefonon zaklatják a címzettet hogy "sorry de nem tudjuk/tudtuk akkor kivinni, mikor lenne jó?", illetve ha nincs megadva a címzett telszáma akkor nem a csomagot rakják le más időpontban, hanem hagynak neki üzenetet hogy hívja fel a központjukat. Legalábbis ez itthon GLS-nél és DHL-nél tuti így működik, mással meg csak Amerikában volt dolgom.

Member

Ez egyértelműen a futárcég, és nem a koli hülyesége, vagy esetleg a headbanger olyan balf*sz, hogy átadja a csomagot, az árat meg a címet és csá.
Amúgy a legcsúcsabb a fantasytower eddig, nekem sem jön a cuccom két hónapja, de van, akinek fél éve. Csodálkozom, hogy nem anyázták még szét őket.

Rounin

Quote from: Moha on 2008-10-03, 11:11:21
Egy sportszeletért éjjel fél 4-kor is fent lenni?
You have no life, guys!  :hehe:

Mindenképpen fenn lettem volna, szóval :hehe:

Fazék

Mindjár elalszom itt a munkahelyemen.
Nem kéne.
Szórakoztassatok.
Kegyetlen az élet.

Solid Snake


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Nihilus

Yeey 900. oldal!!!!! :whoah: (Ha most ez megjelenne a 901.-en, az nagyon FAIL lenne. :D)

Fazék

nálam 1080 oldalas az offtopic :p

noriko

Quote from: Fazék on 2008-10-03, 17:37:45
nálam 1080 oldalas az offtopic :p
you're missing out on all the fun~
"I wish I could, but I don't want to."

minuszmiki

Quote from: Fazék on 2008-10-03, 17:37:45
nálam 1080 oldalas az offtopic :p
Azt hogyan?

Selmo


A tökéletesség unalmas.