Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Ramiz

Quote from: Moha on 2008-10-06, 19:38:03
Quote from: kikuchiyo on 2008-10-06, 18:12:50
Veletek volt már olyan, hogy csináltatok valamit, amit nem kellett volna (én pl. meggondolatlanul kihúztam egy műszert, így állíthattam be újra az egész mérésemet), kerestétek fejben az undo gombot, aztán rájöttetek, hogy ebben a Shit Sandwich Every DayTM nevű valóságszimulátorban nincs undo, és csak néztetek ki bután a fejetekből?
Szerintem ez minden kockával előfordul. :hopp: Konkrét példát most nem tudok, de többször megesett már velem is. :)
Ja, meg anno elég sokat flippereztem PC-n, aztán mikor nekiálltam játszani rendes flipperasztalon, nyomtam volna a space-t, hogy meglökjem az asztalt... :lol:

Nekem is volt "Hol van ezen a "Tilt!"" érzésem flipperen. :D Meg néha, éjszakai internetezés közben a kurzort megpróbálom lehúzni az igazi asztalomra... :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Selmo

Az is jó, mikor az ember az ölében a laptoppal néz valamit az asztali gépén, aztán az egérrel akarja irányítani a notit. :D

A tökéletesség unalmas.

Lythis

Touchpad-del rts-ezni.. kész élmény....

Darkstar

Quote from: Lythis on 2008-10-06, 21:17:01
Touchpad-del rts-ezni.. kész élmény....
Én egyszer a wowot próbáltam be úgy. Fél percig bírtam.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

Jo napom volt. :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

motifator

Meg amikor könyben keresel valamit és hiányolod a Ctrl+F-et  :__devil:
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Moha

Quote from: motifator on 2008-10-06, 21:49:21
Meg amikor könyben keresel valamit és hiányolod a Ctrl+F-et  :__devil:
Az nekem telefonkönvvel fordult elő párszor. :)
Meg még régen GTA2-vel volt olyan, hogy oldalra hajtottam a fejem, mert be akartam nézni az épület mögé. :)

Érdekes dolgokat tud produkálni a virtuális világ ha beépül az ember megszokott dolgai közé. :haha:

Lythis

Quote from: Darkstar on 2008-10-06, 21:38:11
Quote from: Lythis on 2008-10-06, 21:17:01
Touchpad-del rts-ezni.. kész élmény....
Én egyszer a wowot próbáltam be úgy. Fél percig bírtam.
Soulstorm. menetközben az egér úgy döntött, hogy bemondja az unalmast... és nem akartam újrakezdeni a pályát, szóval kihúztam az egeret, és go touchpad... mázli, hogy nem FPS közben csinálta. Azt valszeg fontolóra sem vettem volna  ^^

Én

Quote from: Kvikveg on 2008-10-06, 21:47:45
Jo napom volt. :)
Az én napom rovására. :(
Még a gyrost hazafele se tudtam megenni úgy, hogy ne potyogtassam el a felét, pedig menni szokott...
Asszem ma hamar lefekszem.

Ramiz

Quote from: Én on 2008-10-06, 23:01:55
Quote from: Kvikveg on 2008-10-06, 21:47:45
Jo napom volt. :)
Az én napom rovására. :(

A holnapi napod nekem adod?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Quote from: Ramiz on 2008-10-06, 23:19:25
Quote from: Én on 2008-10-06, 23:01:55
Quote from: Kvikveg on 2008-10-06, 21:47:45
Jo napom volt. :)
Az én napom rovására. :(

A holnapi napod nekem adod?

Én a gyrosra pályáznék. Úgyis elpotyogtatná a felét.

Rounin

Quote from: .Attila on 2008-10-06, 23:24:08
Én a gyrosra pályáznék. Úgyis elpotyogtatná a felét.

Szerintem azt neked adná simán.

Én

Á, a holnap faja lesz: 2 matek, 3 tesi. :D Ha ezt is elcseszem valahogy, akkor már tényleg megváltoztatom a nevem Samu Gyulára - w8...
.Attila: Egy sörért a tied.

Ramiz

Quote from: Én on 2008-10-06, 23:25:46
Á, a holnap faja lesz: 2 matek, 3 tesi. :D Ha ezt is elcseszem valahogy, akkor már tényleg megváltoztatom a nevem Samu Gyulára - w8...
.Attila: Egy sörért a tied.

Ha tesinként eltörsz egy végtagot és a negyediket valamelyik matekon, azért gondolj rám. Jól jönne most egy kis bónusz szerencse akárki rovására. :D Ma egész nap hányingerem volt...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: Ramiz on 2008-10-06, 23:34:00
Quote from: Én on 2008-10-06, 23:25:46
Á, a holnap faja lesz: 2 matek, 3 tesi. :D Ha ezt is elcseszem valahogy, akkor már tényleg megváltoztatom a nevem Samu Gyulára - w8...
.Attila: Egy sörért a tied.

Ha tesinként eltörsz egy végtagot és a negyediket valamelyik matekon, azért gondolj rám. Jól jönne most egy kis bónusz szerencse akárki rovására. :D Ma egész nap hányingerem volt...
Akkor hasonlo napod lehetett, mint nekem szombaton. Mar nem a hanyinger, hanem altalanos jokedv szinten.
Aluggyunk.
Joejt.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

Terhesek vagytok o.o

.Attila

Quote from: Én on 2008-10-06, 23:25:46
.Attila: Egy sörért a tied.

Deal.

más: holnap lesz alkalmam egy stylisttal ruhaboltokat bejárni egy fél óra erejére, kíváncsi vagyok, mennyire csinálna buzit belőlem mit fog ajánlani.

Én

Quote from: Rounin on 2008-10-06, 23:44:31
Terhesek vagytok o.o
Ramiznál még okés, de...

Rounin

Quote from: .Attila on 2008-10-06, 23:44:51
más: holnap lesz alkalmam egy stylisttal ruhaboltokat bejárni egy fél óra erejére, kíváncsi vagyok, mennyire csinálna buzit belőlem mit fog ajánlani.

Rákérdezek: nagyon?
Majd képet postolj! :D

Kvikveg

Quote from: .Attila on 2008-10-06, 23:44:51
Quote from: Én on 2008-10-06, 23:25:46
.Attila: Egy sörért a tied.

Deal.

más: holnap lesz alkalmam egy stylisttal ruhaboltokat bejárni egy fél óra erejére, kíváncsi vagyok, mennyire csinálna buzit belőlem mit fog ajánlani.
Hol szedsz fel te ilyeneket?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Quote from: Rounin on 2008-10-06, 23:47:14
Quote from: .Attila on 2008-10-06, 23:44:51
más: holnap lesz alkalmam egy stylisttal ruhaboltokat bejárni egy fél óra erejére, kíváncsi vagyok, mennyire csinálna buzit belőlem mit fog ajánlani.

Rákérdezek: nagyon?
Majd képet postolj! :D

A ruhát effektíve ki kéne fizetnem, sajnos túl drága poén lenne.

Quote from: Kvikveg on 2008-10-06, 23:48:11
Hol szedsz fel te ilyeneket?

Ez most valami akció a West Endben. Valahonnan kaptunk kártyákat, mindegyik valami akcióra szól, ez konkrétan arra, hogy fél órára ingyen egy stylisttal be lehet járni a boltokat és/vagy ad öltözködési tanácsokat. Ruhavásárlás persze nincs ingyen.
Szóval ez most nem felszedős történet (bár lehetne az is, mert a stylist egyébként pont jó évjáratú lány).

SaiyaGin

Beköltöztem a koliba, az egyik szobatársamról meg a haverjáról(mindketten évfolyamtársaim) első nap kiderült, hogy animerajongók. :D :Kiraly:

.Attila

Addig örülj, amíg nem éjjel és/vagy hajnalban nézik.
Pozitív életszemlélet rulz.

Próféta

Quote from: SaiyaGin on 2008-10-07, 00:53:41
Beköltöztem a koliba, az egyik szobatársamról meg a haverjáról(mindketten évfolyamtársaim) első nap kiderült, hogy animerajongók. :D :Kiraly:
Ezen öt évvel ezelőtt még meg lehetett volna lepődni.
Csak gonosz voltam  :P

Lythis

Na majd amikor a naruto OP-ra ébred.. sokadszor...és hogy azok ketten kánonban éneklik mellé :D

Rounin

Now i'm scared of sleeping...

Eddig legrosszabb, amire ébredtem, az valami részeg danolászás volt fals hangon, iszonyat szar angol kiejtéssel.

Draconire


SaiyaGin

Éljen az optimizmus. ::) ( :D)

Én

Quote from: Ramiz on 2008-10-06, 23:19:25
Quote from: Én on 2008-10-06, 23:01:55
Quote from: Kvikveg on 2008-10-06, 21:47:45
Jo napom volt. :)
Az én napom rovására. :(

A holnapi napod nekem adod?
Úgy tűnik, mégis a tied: én most szépen visszafekszek és valamikor 1 körül majd felkelek...

Tycho

#27089
Quote from: Zsiga on 2008-10-06, 18:48:22
Én quickloadot meg a zoomot rendszeresen. Meg régebben volt párszor hogy előszedtem a késem ha siettem valahova.

Senkit meg se lep, hogy Zsiga késsel a kezébe futkos az utcán? :zomg: :lol: