Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

LittleElf

Nem véletlenül hallottam ezt az indiános bölcsességet indián nélkül...  :smile:

Természetvédelemben sose felejtsük el azt a tényszerűséget, hogy ha valamilyen (csodával határos) módon a bálnák megússzák, és elkezdenek duplatriplázódni, akkor rendre elkezd kihalni a plankton, vagy valami hasonló tragikomikus nonszensz következik be.  :D Már ha addigra a kolónia-összeomlástól nem tűnik el a civilizációnk, vagy az elsivatagodáshoz és a magas UV-hez hozzászokott közönséges mutánsnyulak nem irtanak ki minket...  :lame:
Az ember túl erős, de túl kevés ahhoz, hogy megértse, hogy mit csinál, és ez nem is nagyon tud megváltozni. Vajmi kevés fogalmunk lehet arról, hogy egy permetezőszer 20-30 év után milyen hatással van ránk, és az elektroszmog egészségkárosító hatásaival is éppcsak elkezdtünk foglalkozni, 1-2 generációnyi villanypózna és tévézés után.
Még a hetvenes években indult Amerikában egy olyan program, ami pár év alatt meg akarta ismerni egy erdőség teljes anyagformalmát. Az első probléma, amivel szembesültek, hogy a rigók számára a kukac földből való kihúzása több energiát vesz igénybe, mit amennyit szerez az elfogyasztásából. Ugyanis a kukac fajhőjét vizsgálták...  :D Sok év és befektetett milliárd után rájöttek, hogy a teljes körfolyamatot megismerni képtelenség. (bár ahogy a tudományban lenni szokott, sok minden másra rájöttek)
Szóval nem árt, ha megtanuljuk a humoros oldaláról szemlélni az ökológiai katasztrófákat, mert egy ideig még lesznek.  :P

Moha

Actual rant:[spoiler]Vááááááh! Miért ilyen magas a dollár árfolyamaaaa!!!  :bruhuhu:
94 dolcsiért komplett, díszdobozos Azumanga DVD csomag az eBay-en!!!
Erősen elgondolkodtató ajánlat, még ha használt is... de sajna a drága dollár miatt ez most majdnem egy Deák Feri lenne...  :aaa:[/spoiler]

Nakedape

Fazék, oké h t-onlinet elbahtad, de az index oldalát ne töltögesd már, mert hiányzik, ne próbálkozz vele, pls
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Fazék

#27363
Quote from: Nakedape on 2008-10-17, 13:27:17
Fazék, oké h t-onlinet elbahtad, de az index oldalát ne töltögesd már, mert hiányzik, ne próbálkozz vele, pls
:oops:
ja nem
nem én voltam!

húú annyira unalmas ez a nap, hogy még ebédelni is majdnem elfelejtettem...
na megyek is eszem egy májkrémes sajtos melegszendvicset.
fejedelmi lakoma.

sirtomi

Én napom nem olyan unalmas most, és holnap is jöhetek.

Rounin

Quote from: Moha on 2008-10-17, 11:19:39
Your're sick, man! :lol:

Nem én találtam ki. (uh, most valószínűleg beégek, de talán Orwell?)

Fazék

Quote from: Rounin on 2008-10-17, 16:50:14(uh, most valószínűleg beégek, de talán Orwell?)
nekem is ő rémlik... (legfeljebb együtt égünk)

Rounin

Oh, és volt egy hasonló vonalon futó Gaiman novella is!

Nakedape

Quote from: Fazék on 2008-10-17, 16:56:01
Quote from: Rounin on 2008-10-17, 16:50:14(uh, most valószínűleg beégek, de talán Orwell?)
nekem is ő rémlik... (legfeljebb együtt égünk)
swift, szerény javaslat
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Fazék

Quote from: Nakedape on 2008-10-17, 17:18:53
Quote from: Fazék on 2008-10-17, 16:56:01
Quote from: Rounin on 2008-10-17, 16:50:14(uh, most valószínűleg beégek, de talán Orwell?)
nekem is ő rémlik... (legfeljebb együtt égünk)
swift, szerény javaslat
oh shit

Rounin


Xzone


Ramiz

A japánok mindig is vérszomjas őrült faszok voltak. Ez néhány vonatkozásban vicces (Sonny Chiba filmek, Berserk manga, Machine Girl etc), másrészről viszont bárcsak nem hátráltak volna meg Hirosima után, akkor most a világ egy kiegyensúlyozottabb hely lenne. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: Ramiz on 2008-10-17, 21:50:07
A japánok mindig is vérszomjas őrült faszok voltak. Ez néhány vonatkozásban vicces (Sonny Chiba filmek, Berserk manga, Machine Girl etc), másrészről viszont bárcsak nem hátráltak volna meg Hirosima után, akkor most a világ egy kiegyensúlyozottabb hely lenne. :D

Mindenki vérszomjas őrült fasz lenne? :angyali:

Én

Rou az a rák-traktor nagyon odabasz... :zomg: :lol:

Rounin

Quote from: Én on 2008-10-17, 22:02:29
Rou az a rák-traktor nagyon odabasz... :zomg: :lol:

It's a Chaos Defiler!

minuszmiki

Quote from: Én on 2008-10-17, 22:02:29
Rou az a rák-traktor nagyon odabasz... :zomg: :lol:
A varrott hát meg kifejezetten szexi. :whoah:

Member

Ma elment a nap teljes egészében a winfos váltásra, mert elsőre elég troll ez a 2000... De még hogy milyen védtelen, első órában összeszedtem kb. 20 spyware-t, pedig 1x mentem fel google-ra. O_o Onnantól a "szoftver telepítése/eltávolítása" sem működött. Most már asszem minden jó, bár Nod32 néha igen agresszíven karanténozik.

Draconire


minuszmiki


Rounin


Solid Snake


Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution


Lythis

Quote from: Solid Snake on 2008-10-18, 07:57:55
Quote from: Draconire on 2008-10-18, 04:14:41

Ha! Ez a kép már volt egyszer!  :hehe:
többekközt színesben háttérként is... :D

Ramiz

Mindenki haljon meg! Most mindenki haljon meg!!! :morci: Buktam 40 ezer forintot (pontosabban egy nagyon kedvező árú alig használt digitális zongorát, ami kb ennyivel olcsóbb az összes többi hirdetésnél) a szüleim sóhersége, illetve főleg bizalmatlansága miatt (nem hitték el, hogy a munka, amit már csinálok és múltkor is kifizették, ki lesz fizetve másfél hónapon belül...). Fuck yeah! :whoah:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Én

Quote from: Ramiz on 2008-10-18, 19:31:30
Mindenki haljon meg! Most mindenki haljon meg!!! :morci:
Hát, épp indulok a belvárosba inni, közben/utána megnézem, hogy megoldható e

Tycho

Quote from: Ramiz on 2008-10-18, 19:31:30
Mindenki haljon meg! Most mindenki haljon meg!!! :morci: Buktam 40 ezer forintot (pontosabban egy nagyon kedvező árú alig használt digitális zongorát, ami kb ennyivel olcsóbb az összes többi hirdetésnél) a szüleim sóhersége, illetve főleg bizalmatlansága miatt (nem hitték el, hogy a munka, amit már csinálok és múltkor is kifizették, ki lesz fizetve másfél hónapon belül...). Fuck yeah! :whoah:

Cserélnék veled, de egy sör mellet majd elmondom :bruhuhu: :kocc:

Rounin

Quote from: Tycho on 2008-10-18, 20:37:00
Hülye :D ha zavar kibontva :lol:

Te most tényleg kiherélted a lassan kibontakozó beszélgetésünket...? :zomg: :morci: :angyali:

Én

FAKK, aki vitt volna kocsival, kitalálta, hogy ő most inkább korcsolyázni megy... :facepalm: BKV-zni meg kurvára nem akarok, főleg majd éjjel...