Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Fazék

Quote from: Nakedape on 2009-02-15, 23:27:47
és a fantom zsibbadás?
no igen, én is pont föl akartam vetni. mondjuk zsibbadás nem rémlett, de fantom fájdalomról tudtam és végülis akkor a zsibbadás érzete se kizárt

Nakedape

Quote from: Fazék on 2009-02-15, 23:31:06
Quote from: Nakedape on 2009-02-15, 23:27:47
és a fantom zsibbadás?
no igen, én is pont föl akartam vetni. mondjuk zsibbadás nem rémlett, de fantom fájdalomról tudtam és végülis akkor a zsibbadás érzete se kizárt
nekem se rémlett , én találtam ki, én is fájdalomról és viszketésről halottam csak :)

mondjuk ha annyira elzsibbad a karod h nem érzed, és ez a fantom érzeted is, h nem érzed a karod, amikor nincs is , akkor lehet h nem feltűnő
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Fazék

Quote from: Nakedape on 2009-02-15, 23:41:28
Quote from: Fazék on 2009-02-15, 23:31:06
Quote from: Nakedape on 2009-02-15, 23:27:47
és a fantom zsibbadás?
no igen, én is pont föl akartam vetni. mondjuk zsibbadás nem rémlett, de fantom fájdalomról tudtam és végülis akkor a zsibbadás érzete se kizárt
nekem se rémlett , én találtam ki, én is fájdalomról és viszketésről halottam csak :)

mondjuk ha annyira elzsibbad a karod h nem érzed, és ez a fantom érzeted is, h nem érzed a karod, amikor nincs is , akkor lehet h nem feltűnő
hmm. logikus

Kuroi Tenshi

in b4 Dr. Predaking segít a bajban csonkolásban


Hmm tegnap is ezidőtájt GETeltem...

Draconire


.Attila

Érdekes irányba fejlődik a 15 éves leányanya története:

http://velvet.hu/sztori/13090215/

Már 13-14 évesen ezt csinálni azért nem semmi. Jó neveltetést kaphatott.

Darkstar

QuoteAmennyiben mégis a 13 éves Alfie Patten bizonyulna a gyermek apjának, egészen groteszk helyzet állna elő: a lányanya Chantelle ugyanis az általa nevelt gyermek után ugyanis családi pótlékra jogosult - ő azonban két gyerek után is kaphat ilyet. Mivel ugyanis a gyermek apja még kiskorú, felette is Chantelle gyakorolhatja a szülői felügyeletet, a törvények szerint pedig így Alfie után is jár majd neki a gyermeknevelési támogatás.

:lul: :lul: :lul:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

teraflare

Quote from: .Attila on 2009-02-16, 13:39:53
Érdekes irányba fejlődik a 15 éves leányanya története:

http://velvet.hu/sztori/13090215/

Már 13-14 évesen ezt csinálni azért nem semmi. Jó neveltetést kaphatott.
:zomg: Nem vagyok álszenteskedő szar, de ez azért durva. Az a kis gyíkfing az apa? :zomg:

QuoteA lány családja azonban ragaszkodik hozzá, hogy Chantelle a most 13 éves Alfie-val veszítette el a szüzességét
Hát igen, a szülők nagyon foglalkozhattak a gyerekükkel ha a házukban dugatta magát mindenkivel és nekik fel sem tűnt. Remélem igazságos izomtibor lereagálja a dolgot  :D

Moha

Quote from: teraflare on 2009-02-16, 14:23:14
:zomg: Nem vagyok álszenteskedő szar, de ez azért durva. Az a kis gyíkfing az apa? :zomg:
Hát elég röhejes és hoax szagú a dolog. Az a kölyök max 10 évesnek néz ki, kissé hihetetlen...
[spoiler]Ugyan már, annak a kiskölyöknek még fel sem áll!  :rotfl:[/spoiler]
Egyáltalán a csaj is majd pont egy ilyen kis porbafingóval fog összeállni. Egy tőle idősebb "vagány sráccal" már inkább, csak nem akarja bevallani. Az viszont fix, hogy szégyen a szüleikre... tényleg nagyon foglalkozhattak a csemetéikkel. :ejj:


Edit: Persze az is lehet, hogy csak az újságok címlapjára akartak kerülni feltűnési mániából, és ezt látták a legjobb ötletnek.  :haha:

Makos

Quote from: Moha on 2009-02-16, 16:40:20
Edit: Persze az is lehet, hogy csak az újságok címlapjára akartak kerülni feltűnési mániából, és ezt látták a legjobb ötletnek.  :haha:
:facepalm: :lul:

Kuroi Tenshi

 :3x3:

:3x3:

:3x3:

tisztázzuk.
szóval a lány 14 éves korában, abban a kb 1 hónap
időtartam alatt is körbebaszatta magát: még a
partnerei is 8 nevet össze tudtak szedni; a cikkben
12-15 éves korúakról van szó (11 csak azért nem,
mert azoknak nem sikerült felállítania?... :__devil:)

in other news:
5 alsós iskolás "megerőszakolt"(?)/közösülni próbált
egy szintén alsós iskoláslánnyal, az iskola udvarán...

:3x3:

in other news:
egy 10 és egy 12 éves lány wc-kefével erőszakolt
meg egy 9 éves lányt egy iskola wc-jében, miközben
több társuk nézte...

:3x3:

Time to get my flamethrower and do some purging...
To be honest, it would be easier just to incinerate
the entire planet...

Nem tudom, ha ez a mai generáció felnő (_HA_),
milyen világ lesz...

Moha

Mit vársz, ha ilyenek a mai szülők?
Manapság ugye rohanás meg stressz meg fejetlenség az van, idő meg foglalkozni a gyerekkel, az nincs. Nevelés az úgy nulla (tisztelet a kivételnek). Egyszerűbb a gyereket odatolni a TV elé, amiből meg 24/7 árad a szenny.  :3x3:  Erre sajnos a közvetlen közelemben is van példa.

Nekem csinálna ilyet a fiam/lányom asszem tökön szúrnám magam...

Ha ez így fog tovább menni (márpedig nem látni a végét) akkor az elkövetkező generációk egyre (v)idiótábbak lesznek.
Másszóval: a bolygó halálra van ítélve. :ejj:

blackman

Majmok bolygója  :__devil:  :D

Zsiga

Quote from: Moha on 2009-02-17, 00:25:45
Nekem csinálna ilyet a fiam/lányom asszem tökön szúrnám magam...
Na ja, ha ilyen ronda csajt dugna meg a fiam, ráadásul gumi nélkül, tuti addig ütném utána amíg mozog.

Viszont egyébként meg nem értem a hatalmas nagy felháborodást. Ti mit csináltatok anno általános iskola végén, gimnázium elején?

Bruce

Quote from: Zsiga on 2009-02-17, 00:50:00

Viszont egyébként meg nem értem a hatalmas nagy felháborodást. Ti mit csináltatok anno általános iskola végén, gimnázium elején?

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-02-16, 23:53:16
szóval a lány 14 éves korában, abban a kb 1 hónap
időtartam alatt is körbebaszatta magát: még a
partnerei is 8 nevet össze tudtak szedni; a cikkben
12-15 éves korúakról van szó (11 csak azért nem,
mert azoknak nem sikerült felállítania?... :__devil:)
Nem ezt.

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Fatal

Szégyen, 12 évesen még nem csináltam fel 14 éves kis kurvákat. A 16 éves srácot valamennyire megértem (bár nekem még annyi idősen se lett volna ehhez a csajhoz gusztusom).
Amúgy fel sem háborít annyira az ügy, a maguk (meg a gyermekük) életét basszák el így, de azért van üzenete a dolognak.
Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

Dreamcleaver

#31276
Quote from: Fatal on 2009-02-17, 00:58:42
Amúgy fel sem háborít annyira az ügy, a maguk (meg a gyermekük) életét basszák el így, de azért van üzenete a dolognak.

Quote
Amennyiben mégis a 13 éves Alfie Patten bizonyulna a gyermek apjának, egészen groteszk helyzet állna elő: a lányanya Chantelle ugyanis az általa nevelt gyermek után családi pótlékra jogosult - ő azonban nem egy, hanem két gyerek után kaphat majd ilyet. A másik gyerek kislányának apja lesz, aki még kiskorú, ezért felette is Chantelle gyakorolhatja a szülői felügyeletet, a törvények szerint pedig így Alfie után is jár majd neki a gyermeknevelési támogatás. Egy szociális munkás szerint "A törvény értelmében Alfie nem lehet Chantelle élettársa, mert csak 13 éves. De ha Chantelle betölti a 16. évét, már tekinthető a fiú nevelőanyjának". Chantelle-nek így jogilag két gyereke is lesz, akik által ráadásul ingyenes szociális bérlakásra is jogosult lehet. A költözéssel ugyan várniuk kell, míg az anyuka kijárja az iskolát, ezután azonban a lakásra várók listájának elejére kerülnek majd. A "kétgyerekes anyuka" a lakás mellett heti 33 fontos támogatást, valamint egyéb szociális segélyeket kaphat majd saját kislánya valamint kislánya gyerekkorú apja után.

Amúgy meg ima chargin' mah orbital nuclear cannon. Time to end this once and for all.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Rounin

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-02-16, 23:53:16
To be honest, it would be easier just to incinerate
the entire planet...

Dude... just, you know, the humans.

Quote from: Bruce on 2009-02-17, 00:57:53
Nem ezt.

Közel sem. Bár lehet, hogy csak "öreg" vagyok. :hehe:

Draconire


teraflare

Quote from: Zsiga on 2009-02-17, 00:50:00
Ti mit csináltatok anno általános iskola végén, gimnázium elején?
A gond nem azzal van hogy a csaj dugott, hanem hogy szinte egy futballcsapat ment rajta végig 13 évesen és még fel is csináltatta magát

Quote from: Zsiga on 2009-02-17, 00:50:00
Na ja, ha ilyen ronda csajt dugna meg a fiam, ráadásul gumi nélkül, tuti addig ütném utána amíg mozog.
:lol:

Tycho

Quote from: Zsiga on 2009-02-17, 00:50:00
Ti mit csináltatok anno általános iskola végén, gimnázium elején?

Általánosban mi vertük egymást, nem erőszakoltuk/felcsináltuk...

Amúgy meg:
"Have you ever tried simply turning off the TV, sitting down with your children and hitting them?"

(Futurama s04ep06, Bender Rodriguez :ejnye:)

kisvirag

14-15 évesen nem mondom, hogy nem volt már erőteljes szexuális érdeklődés bennünk, de az egészséges volt, tehát egyszerre csak egy srácba voltam/tunk szerelmesek, és sem én sem az osztálytársaim nem dugatták meg magukat a fél osztállyal iskolával focicsapattal.
Nem mondom, hogy nem volt köztünk olyan, akinek 14 évesen ne lett volna már szexuális kapcsolata, de azért nem ilyen minőségben, mennyiségben, és azért nálunk 6-7.ben volt felvilágosítás, szóval még gyereket se csinált senki...
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

sirtomi

Nálunk egy csaj volt általános iskolában akit a fél évfolyam megdugott, egyel járt felettünk. Mondjuk jóval idősebbnek is látszott mint a többi csaj.

Cloud

Quote from: sirtomi on 2009-02-17, 11:44:28
Nálunk egy csaj volt általános iskolában akit a fél évfolyam megdugott, egyel járt felettünk. Mondjuk jóval idősebbnek is látszott mint a többi csaj.
De  gondolom  őt se  csinálták fel?

Kvikveg

#31284
Istenem de szeretek nem ismert sw-ben, nem ismert hw-en passziv kollegaval hibakeresni. Áááá...
Najo, most egy kicsit aktivabb... de igy sem egy lelekemelo elmeny.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

teraflare

Quote from: Kvikveg on 2009-02-17, 12:31:59
Istenem de szeretek nem ismert sw-ben, nem ismert hw-en passziv kollegaval hibakeresni. Áááá...
Najo, most egy kicsit aktivabb... de igy sem egy lelekemelo elmeny.
Gombold ki az inged kicsit hátha aktívabb lesz  :D

Kvikveg

Quote from: teraflare on 2009-02-17, 13:20:55
Quote from: Kvikveg on 2009-02-17, 12:31:59
Istenem de szeretek nem ismert sw-ben, nem ismert hw-en passziv kollegaval hibakeresni. Áááá...
Najo, most egy kicsit aktivabb... de igy sem egy lelekemelo elmeny.
Gombold ki az inged kicsit hátha aktívabb lesz  :D
40 feletti nem tul gusztusos es akkor finoman fogalmaztam. Meg kell dontenem a sikfutas-rekordomat ha kigombolnam a nem letezo bluzomat. :zomg: :zomg: :zomg:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

sirtomi

Quote from: Kvikveg on 2009-02-17, 13:45:33
Quote from: teraflare on 2009-02-17, 13:20:55
Quote from: Kvikveg on 2009-02-17, 12:31:59
Istenem de szeretek nem ismert sw-ben, nem ismert hw-en passziv kollegaval hibakeresni. Áááá...
Najo, most egy kicsit aktivabb... de igy sem egy lelekemelo elmeny.
Gombold ki az inged kicsit hátha aktívabb lesz  :D
40 feletti nem tul gusztusos es akkor finoman fogalmaztam. Meg kell dontenem a sikfutas-rekordomat ha kigombolnam a nem letezo bluzomat. :zomg: :zomg: :zomg:
Nincs is rajtad blúz és mégse aktív?!  :haha:

Kvikveg

Quote from: sirtomi on 2009-02-17, 13:59:40
Nincs is rajtad blúz és mégse aktív?!  :haha:
:gyagya: :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

Quote from: Kvikveg on 2009-02-17, 14:02:02
Quote from: sirtomi on 2009-02-17, 13:59:40
Nincs is rajtad blúz és mégse aktív?!  :haha:
:gyagya: :lul:
Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution