Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

chilip

utcasepréshez meg árufeltöltéshez nem hinném hogy kéne +tanulmány ::) :D

blackman

Quote from: Fazék on 2009-03-09, 20:51:49
igaz, ha már 15 éve tanulsz, akkor tényleg a végén éri meg föladni, amikor már azt tanulod, amivel már talán kezdeni is tudsz valamit az életben  :__devil:
Nem azt mondtam hogy feladom.  :D Következő félévben diploma.  :angyali:

Fazék

Quote from: blackman on 2009-03-09, 21:09:22
Quote from: Fazék on 2009-03-09, 20:51:49
igaz, ha már 15 éve tanulsz, akkor tényleg a végén éri meg föladni, amikor már azt tanulod, amivel már talán kezdeni is tudsz valamit az életben  :__devil:
Nem azt mondtam hogy feladom.  :D Következő félévben diploma.  :angyali:
akkor meg mit jár a szád rohadt diplomaszerző?  :3x3:

nekem maradt az utcaseprés :(

Ramiz

Nekem is kivan a tököm az egyetemmel, ebben a fél év szakdogaírásban az a jó, hogy csak heti 2 nap szívás (programozás = zene fülbe be, Otis Taylor-féle blues/folk, stoner metál, rockabilly és amerikai stand-up comedy szól felváltva, aztán JavaJavaJava), a többi napon meg random melók és a hobbijaim. Persze jövőre megint kevesebb szabadidőm lesz, de a zenélés, könyvek, képregények, filmek, játékok és az összes többi DROG nekem - még - megéri a "kötelező" mennyiségű szívást a kurva érdektelen egyetemi tárgyak és a szaros melók (matricázás stb) végzése során...

Távolabbi perspektíváim meg nem nagyon vannak... például meglehetősen biztos vagyok benne, hogy túl hosszú időre még élettársam sem lesz, ha meg elveszek valakit, hogy legalább ne egyedül öregedjek meg, az tuti el fog válni tőlem, úgyhogy inkább másban keresem a hosszú távú terveket (csak még nem találtam semmit :Kiraly: talán ha zenészként el tudnék kezdeni működni... akár ha nem is abból élek... vagy valami).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

chilip

Quote from: Fazék on 2009-03-09, 21:17:05
Quote from: blackman on 2009-03-09, 21:09:22
Quote from: Fazék on 2009-03-09, 20:51:49
igaz, ha már 15 éve tanulsz, akkor tényleg a végén éri meg föladni, amikor már azt tanulod, amivel már talán kezdeni is tudsz valamit az életben  :__devil:
Nem azt mondtam hogy feladom.  :D Következő félévben diploma.  :angyali:
akkor meg mit jár a szád rohadt diplomaszerző?  :3x3:

nekem maradt az utcaseprés :(

mekdöncibe mindig keresnek embereket ÉS még előléptetési lehetőség is van :D szarpucolás után lehetsz krumplisütő vagy AKÁR még pénztáros is :D

Makos

McDonalds-hoz már túlképzett vagyok énis :haha:

Amúgy az egyetem egy hatalmas nagy szívás...és nekem még több van hátra mint nektek :ejj:

Én

#31926
Xzone: elkezdtem hosszú lelkesítő szart írni, aztán rájöttem, hogy annyi jogom van hozzá, mint kígyónak az ortopédián osztani az észt.
[spoiler=really minor rant]Megint elaludtam délután, anyám most keltett fel a lépteivel. Kérdem emnnyi az idő, mondja fél három. Ok, eleget aludtam, akkor elkezdek tanulni töri próbaérettségire, mert szerdán lesz :haha: gépen megnézem a pontos időt: dun dun duuuuuuuuuuuuun [/spoiler]

Kvikveg

Quote from: En on 2009-03-09, 22:36:02
Xzone: elkezdtem hosszu lelkesito" szart irni, aztan rajo:ttem, hogy annyi jogom van hozza, mint kigyonak az ortopedian osztani az eszt.
[spoiler=really minor rant]Megint elaludtam delutan, anyam most keltett fel a lepteivel. Kerdem emnnyi az ido", mondja fel harom. Ok, eleget aludtam, akkor elkezdek tanulni to:ri probaerettsegire, mert szerdan lesz :haha: gepen megnezem a pontos ido"t: dun dun duuuuuuuuuuuuun [/spoiler]
Hehe, itt rohogok a hasonlaton. XD

Xzone: nyugi, en is ugyanigy gyuloltem, most mast csinalok, es mivel valamit CSINALOK, sokkal jobb.
Persze amit ott tapasztaltam, azt nagyonis tudom hasznositani, max nem amit tanitottak, hanem csak reszben azt es reszben meg amit mellette csinaltam hobbibol, illetve a teny, hogy van diplomam nagyban noveli az eselyeimet.
Tehat hasznalhato tudas, diploma, nyelvtudas.
Bird ki, megeri. Legalabbis nekem egyertelmuen megerte, pedig eloszor csak csalodas volt, aztan zavaro volt, aztan gyuloltem, egyre jobban.

Nemet hotel lenni gut hotel, lenni benne net. :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Solid Snake

Quote from: Makos on 2009-03-09, 22:05:30
Amúgy az egyetem egy hatalmas nagy szívás...és nekem még több van hátra mint nektek :ejj:

Pedig még valszámod sem volt.  :__devil:

.Attila

Quote from: Kvikveg on 2009-03-09, 23:29:46
...

Még a quote-ból is kiszeded az ékezeteket? :)

Kuroi Tenshi

Quote from: Kvikveg on 2009-03-09, 23:29:46
eloszor csak csalodas volt, aztan zavaro volt, aztan gyuloltem, egyre jobban.

hmm de ismerős...

Xzone: én is így voltam evvel: egyetemi anyag nem érdekelt, a
tanszékből elegem volt, otthon meg csak elbasztam az időmet.
Ezért kezdtem el dolgozni; s bár alapjáraton egy lusta dög
vagyok, a munkát még magamat is meglepő szorgalommal
végeztem. Az egyetemi baromságok után jól esett végre olyan
dolgot csinálni, aminek célja és értelme is van, és még
fizetnek is. Egy adag önfegyelem kell hozzá, de az első
időszakban különösen jól esett dolgozni, felüdülés volt az
egyetem után.
Keress valami olyan területet, ami érdekel, és kezdj el
arrafelé valamilyen félmunkaidős/gyakornoki állást
nézni.
A katonai pályán én is gondolkodtam (bár nekem az
asztmám sajnos kizárta), de a rendőrségen nem  :3x3:


A propos: munka...
főnök betegállományban, megbeszélések elhalasztva  :__devil:
Legalább emiatt ma nem tudott annyi munkát kiosztani,
így amint megvoltam a fontos/sürgős dolgokkal, elővettem
a notim és írtam a szakdogám :hehe:

Dreamcleaver

K_T azt hittem mostanra már a fönököd lefejezett testébe mártogatod a tolllad és vérrel írod a szakdogádat.  :D

BTW az enyém meg 82 oldal és még kell hozzá 1-2 oldalas bevezető, meg még pár könyvből pár sor. Asszem kurtítanom kell.  :mad:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Kuroi Tenshi

Ha börtönbe akarnék menni, akkor minek szórakoznék még a
szakdogámmal? ::) :hehe:

Nekem meg kb 25 most, ezt kéne egy hónap múlvára 70-80-ra
felhízlalni... ::) Játékszabályok: rizsázásért pontlevonás jár,
közgazdaság-tudományi elméletből kell nagyrészt lennie, amit
legfeljebb csak díszíthet egyéb diszciplínába (történelem,
természettudomány) tartozó anyag...
in b4 FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU...

kikuchiyo

Quote from: Ramiz on 2009-03-09, 21:54:14
például meglehetősen biztos vagyok benne, hogy túl hosszú időre még élettársam sem lesz, ha meg elveszek valakit, hogy legalább ne egyedül öregedjek meg, az tuti el fog válni tőlem, úgyhogy inkább másban keresem a hosszú távú terveket

Legyél sorozatgyilkos. Akkor alkalmanként egy pár hónapra biztosítva van a dolog.

Más: japánórán játszottunk a Game of Life nevű fenomenálisan bugyuta játékkal.
It's official: I fail at life  :haha: csak hogy csatlakozzak a kórushoz

Megint más: nagyon szánalmas dolog, hogy menni akarok erre?
Failure is the default option

Én

Quote from: kikuchiyo on 2009-03-10, 00:40:30
Más: japánórán játszottunk a Game of Life nevű fenomenálisan bugyuta játékkal.
A PC verzió kurva nagy szerintem... :D Táblás nekem se tetszett.

Kuroi Tenshi

Én is láttam a hírt (mielőtt bárki rosszra gondolna, az itcafén,
nem az indexen), csak én lusta leszek elmenni rá, na meg
valszeg a könyvtárban ülve a diplomám fogom írni...
sztem egyáltalán nem szánalmas dolog, de köztudottan nerd
vagyok, tehát véleményem nem mérvadó.

Ramiz

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-03-10, 00:12:00
A katonai pályán én is gondolkodtam (bár nekem az
asztmám sajnos kizárta), de a rendőrségen nem  :3x3:

Ha képzett rendőrnek mész (diplomásan tuti annak tanulhatsz), akkor megéri, magasabb lesz a kezdő fizetésed, mint egy mérnöknek és bőven 60 éves korod előtt már zsíros nyugdíjba is mehetsz...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Próféta

Quote from: kikuchiyo on 2009-03-10, 00:40:30
Megint más: nagyon szánalmas dolog, hogy menni akarok erre?
Igen, elég nagy fail, mert a tojásdobálás azóta büntethető lett.  :haha:
Amúgy érdekes, keményvonalas hippi ez az RMS, szoktak lenni furcsa meglátásai, de mondjuk nincs bennem olthatatlan vált, hogy személyesen is részesüljek az úrból. Ettől persze nem lesz szánalmas dolog elmenni rá, talán belőlem is csak a lustaság beszél.

Xzone

Quote from: Kvikveg on 2009-03-09, 23:29:46
pedig eloszor csak csalodas volt, aztan zavaro volt, aztan gyuloltem, egyre jobban.

<3

Quote from: kikuchiyo on 2009-03-10, 00:40:30
Legyél sorozatgyilkos. Akkor alkalmanként egy pár hónapra biztosítva van a dolog.

Ezen én is gondolkodtam. De sajnos ha én ilyesmit csinálnék, akkor azonnal a videójátékok és animék torkának ugrana a média, ahogy szokta; és ebben az országban biztos hoznának rögtön pár hülye törvényt is ellenük hirtelen felindulásból.

Köszönöm mindenkinek a bíztatást. Így, egy kiadós alvás után valamiért sokkal pozitívabb vagyok.

Draconire


SaiyaGin

Quote from: Xzone on 2009-03-10, 05:52:54
Quote from: kikuchiyo on 2009-03-10, 00:40:30
Legyél sorozatgyilkos. Akkor alkalmanként egy pár hónapra biztosítva van a dolog.

Ezen én is gondolkodtam. De sajnos ha én ilyesmit csinálnék, akkor azonnal a videójátékok és animék torkának ugrana a média, ahogy szokta; és ebben az országban biztos hoznának rögtön pár hülye törvényt is ellenük hirtelen felindulásból.


"Egy animés fórumon azt jánlották, hogy legyek sorozatgyilkos, mert akkor pár hónapra biztosítva lenne a megélhetésem. Más indokot nem tudok mondani, Bíró Úr!"

Ramiz

Quote from: Xzone on 2009-03-10, 05:52:54
Quote from: kikuchiyo on 2009-03-10, 00:40:30
Legyél sorozatgyilkos. Akkor alkalmanként egy pár hónapra biztosítva van a dolog.

Ezen én is gondolkodtam. De sajnos ha én ilyesmit csinálnék, akkor azonnal a videójátékok és animék torkának ugrana a média, ahogy szokta; és ebben az országban biztos hoznának rögtön pár hülye törvényt is ellenük hirtelen felindulásból.

Akkor neked már nem mindegy? :D

Egyébként megmondom, mi hiányzik itt nekünk: EGY NAGY PIÁLÁÁÁÁÁS!!! :whoah:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Bicskei

Quote from: Ramiz on 2009-03-10, 11:02:17
Quote from: Xzone on 2009-03-10, 05:52:54
Quote from: kikuchiyo on 2009-03-10, 00:40:30
Legyél sorozatgyilkos. Akkor alkalmanként egy pár hónapra biztosítva van a dolog.

Ezen én is gondolkodtam. De sajnos ha én ilyesmit csinálnék, akkor azonnal a videójátékok és animék torkának ugrana a média, ahogy szokta; és ebben az országban biztos hoznának rögtön pár hülye törvényt is ellenük hirtelen felindulásból.

Akkor neked már nem mindegy? :D

Egyébként megmondom, mi hiányzik itt nekünk: EGY NAGY PIÁLÁÁÁÁÁS!!! :whoah:
+1
ADOM
Ultras liberi

Rounin


Bicskei

Ultras liberi

Én

Ancient Domains of Mystery

Ramiz

5-kor az Óbesterben megiszok egy sört Grovennel, aki gondolja, beugorhat. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga

Quote from: Ramiz on 2009-03-10, 12:55:10
5-kor az Óbesterben megiszok egy sört Grovennel, aki gondolja, beugorhat. :)
Ha tényleg egy sör akkor lehet benézek. :)

Xzone

Quote from: Ramiz on 2009-03-10, 12:55:10
5-kor az Óbesterben megiszok egy sört Grovennel, aki gondolja, beugorhat. :)

Jól hangzik, valószínű beugrom majd.

Bipolar disorder lesz ez... tegnap teljesen Zetsubou sensei voltam, ma meg madarat lehet velem fogatni. Persze lehet hogy azért, mert nem fáj a derekam egy hónapja először. Valamint tényleg tanítanak itt érdekes dolgokat. Csak van egy olyan gyanúm, hogy jól gondoltam én, amikor át akartam jelentkezni villamosmérnöknek. Úgy gondoltam, túl sok kreditet veszítenék vele...

Cloud

Nem tudtok valami jó kis oldalt ahol rendszeresen lehet játékkal mozijegyet nyerni?
Túl sok filmet akarunk megnézni haverral és hát nem mindegyikre tellik. :D
Gondoltuk megpróbálkozunk ilyen játékokkal hátha nyerünk. :D
:lul: