Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Kvikveg

Megdoglok ettol a melegtol... áááá... legyen mar szombat...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.


Kvikveg

MMmmmeleg vvvaaaannnn.... es nem birok aludni...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

Quote from: Kvikveg on 2009-07-17, 02:48:43
MMmmmeleg vvvaaaannnn.... es nem birok aludni...

Nem aludtam egész éjjel, ám - mielőtt szolidaritásnak vélnéd - hozzáteszem, a teremben 6 (működő) légkondi van.
És most egy jó nagy tál emberesen csípős kolbászos bab. :angyali:

Selmo

Részemről kakaós csiga, aztán irány az ágy.

A tökéletesség unalmas.

sirtomi

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-07-16, 16:28:46
Quote from: sirtomi on 2009-07-16, 16:16:20
Ma mehetek kertbe barackot meg körtét szedni, de legalább lesz belőle pálinka :)

Fixed. Így már jobb :D
Én is ezt javasoltam, de barátnőm nem állt rá, lehet faterjával kellett volna egyezkedni :D

Cloud

Quote from: Kvikveg on 2009-07-17, 00:37:49
Megdoglok ettol a melegtol... áááá... legyen mar szombat...
Szombaton hideg lesz? :D

Egyébként én is döglődöm melegtől. Hál Istennek mai napra vége a melónak. :)

Kvikveg

Rohadjon meg valaki amiert ezt a fostalicska fortran-kodot kell buzeralnom, es reggel ota nem birok megtalalni egy rohadt hibat. Egyszeruen nem latom hol b*ssza el.  :falba:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zen

A múltkori félnapos téglahordás alatt nem izzadtam annyira mint mai 2,5 óra városban járkálás alatt.  :zomg:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

kikuchiyo

Én most egy darabig (állítólag 6 hétig, de lesz az több is  :zomg:) csak ritkásan leszek, lakásfeltúrás és az abból következő internethiány miatt.
Failure is the default option

Cloud

Quote from: kikuchiyo on 2009-07-17, 18:50:11
Én most egy darabig (állítólag 6 hétig, de lesz az több is  :zomg:) csak ritkásan leszek, lakásfeltúrás és az abból következő internethiány miatt.
Felújítás?

Kvikveg

Hmmmm.. most mar tudom melyik fuggvenyben irja felul a tombom elso 4 bytejat, de hogy ezt hogy csinalja, amikor az a valtozo meg a kozelben sincs?  :gyagya:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

Quote from: Kvikveg on 2009-07-17, 19:45:21
Hmmmm.. most mar tudom melyik fuggvenyben irja felul a tombom elso 4 bytejat, de hogy ezt hogy csinalja, amikor az a valtozo meg a kozelben sincs?  :gyagya:

Quick! Tie her up and somebody call an exorcist! She's speaking in tongues! :zomg:

Kvikveg

Quote from: Rounin on 2009-07-17, 22:26:50
Quote from: Kvikveg on 2009-07-17, 19:45:21
Hmmmm.. most mar tudom melyik fuggvenyben irja felul a tombom elso 4 bytejat, de hogy ezt hogy csinalja, amikor az a valtozo meg a kozelben sincs?  :gyagya:

Quick! Tie her up and somebody call an exorcist! She's speaking in tongues! :zomg:
:lol:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Én


NLZ

Hol a puskám?
[reserved]

Cloud


Kvikveg

Íííííííí
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cobra

Quote from: Kvikveg on 2009-07-18, 00:03:01
Íííííííí
Kvikvegnek ez már puffertúlcsordulást okozott :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !


Zsiga

Ti még kiakadtok Pákón? :)

Más. Faszé' nincs a Tescoban hamburgerzsömle, avagy breadburger ftw! :D (Mondtam már hogy a legjobb kaja a világon a hamburger?)

Én

Én ma egész nap töltött káposztát zabáltam, az se rossz :D

Kvikveg

Quote from: Zsiga on 2009-07-18, 00:34:43
Ti még kiakadtok Pákón? :)

Más. Faszé' nincs a Tescoban hamburgerzsömle, avagy breadburger ftw! :D (Mondtam már hogy a legjobb kaja a világon a hamburger?)
Ja hogy ez miatta volt?
Hamburger?! Inkabb a palocleves.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Member

Quote from: Én on 2009-07-18, 00:37:14
Én ma egész nap töltött káposztát zabáltam, az se rossz :D
Én egyszer egy hétig azt ettem, mert anyámnak nem volt kedve főzni. Azóta rühellem.

NLZ

[reserved]

Member

Először valami bazinagy lapos szendvicsnek néztem.

Kuroi Tenshi

Arról volt szó, hogy ma már végre rossz idő lesz :mad:
Erre még melegebb van, mint eddig volt...

Zen

Nálunk most egész jó idő van. Reggel még volt egy kis eső is.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

.Attila

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-07-18, 14:32:35
Arról volt szó, hogy ma már végre rossz idő lesz :mad:
Erre még melegebb van, mint eddig volt...

http://index.hu/bulvar/2009/07/18/zalanal_tort_be_az_orszagba_a_vihar/
Legalább 5 ismerősöm ment le most hétvégére a Balatonra.

Cloud

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-07-18, 14:32:35
Arról volt szó, hogy ma már végre rossz idő lesz :mad:
Erre még melegebb van, mint eddig volt...
Kisalföldön bnőm szerint egy elég nagy vihar készülődik. Remélem hamar Pestre ér.