Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Member

Quote from: .Attila on 2009-07-20, 00:26:38
Quote from: Kvikveg on 2009-07-20, 00:17:27
Quote from: Lythis on 2009-07-20, 00:12:27
Quote from: Kvikveg on 2009-07-19, 23:05:09
Aaaarrrggghhh... megint elment a hetvege. Pentek estetol kezdve fekete lyuk. Pedig veglegesiteni akartam az ajanlolevelemet... nyugodtan... kipihenve.
De legalabb mar huvos van igy este.  :appl:
élvezd ki, ha hinni lehet az előrejelzéseknek, akkor szerdára már megint 34 fok lesz...

NNnnnnoooo!

[spoiler][/spoiler]

[spoiler]

[/spoiler]

Lythis

Quote from: Rounin on 2009-07-20, 00:43:15
Mégis mi veszi rá a magyar vendéglátóiparisokat, hogy magyarul beszélő magyarokat ékes külföldi nyelven próbálják becsalogatni nagyonmagyar, nagyonpuccos kebelükre? :3x3:

Még a végén veszek egy "Magyar vagyok, nem túrista" feliratú pólót....
engem az a része jobban izgat, hogy hogy a vérbe nem vágják le, hogy magyarul beszélsz előttük... :D

.Attila

Quote from: Member on 2009-07-20, 00:49:14
Quote from: .Attila on 2009-07-20, 00:26:38
Quote from: Kvikveg on 2009-07-20, 00:17:27
Quote from: Lythis on 2009-07-20, 00:12:27
Quote from: Kvikveg on 2009-07-19, 23:05:09
Aaaarrrggghhh... megint elment a hetvege. Pentek estetol kezdve fekete lyuk. Pedig veglegesiteni akartam az ajanlolevelemet... nyugodtan... kipihenve.
De legalabb mar huvos van igy este.  :appl:
élvezd ki, ha hinni lehet az előrejelzéseknek, akkor szerdára már megint 34 fok lesz...

NNnnnnoooo!

[spoiler][/spoiler]

[spoiler]

[/spoiler]

Szenvedek is a stabil 23 fokban, amit a légkondi itthon produkál.

Kvikveg

Quote from: .Attila on 2009-07-20, 09:26:38
Szenvedek is a stabil 23 fokban, amit a légkondi itthon produkál.
GRRRRR
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

SaiyaGin

Quote from: .Attila on 2009-07-20, 09:26:38
Szenvedek is a stabil 23 fokban, amit a légkondi itthon produkál.

Ó, szegényke...

Kuroi Tenshi

Quote from: .Attila on 2009-07-20, 09:26:38
Szenvedek is a stabil 23 fokban, amit a légkondi itthon produkál.

DIE IN A hőség miatti túlterheléstől keletkezett zárlat által okozott FIRE  :mad: :haha:
Most amúgy itt is kellemes 24 fok van :p

.Attila

Átérzem mély empátiátokat :)

Lythis

Itt légkondi nélkül is csak annyi van... szóval még nincs kánikula. És erőteljesen szurkolok, hogy a meteorológusok megint süljenek fel, és ne is legyen a héten, mert nem sok kedvem hozzá....

Moha

Quote from: .Attila on 2009-07-20, 12:44:57
Átérzem mély empátiátokat :)
Legalább nem csak én kaptam oltást. Megnyugodtam... :P

Btw, 23 fok az jó. Munkahelyen a kollégák folyton 16 fokra veszik a légkondit, az meg megint nem jó, mert hatalmas a különbség a kinti és a benti hőmérséklet kötött...

.Attila

Quote from: Moha on 2009-07-20, 15:20:08
Btw, 23 fok az jó. Munkahelyen a kollégák folyton 16 fokra veszik a légkondit, az meg megint nem jó, mert hatalmas a különbség a kinti és a benti hőmérséklet kötött...

Nem az számít, hogy a légkondi mennyire van állítva.
Szüleim szobájában 18ra állítva 22-23 fok van a szobában. Az enyémben 23 fokhoz változó, hogy mennyire kell állítani, van, hogy 23ra, van, hogy 25re.

Kvikveg

Imadom a bunko autosokat... az egyik jol ramhuzodott a villogo zoldemnel, es nem birta azt a masfel lepest kivarni amig elhuztam elotte, nem, ram kell dudalnia, es az anyosulesen levo plazakurvanak meg szovegelnie is kell hozza. Ennyi f*szt. Remelem agyverzest kap. :b+:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cloud

#36821
Quote from: Kvikveg on 2009-07-20, 18:47:23
Imadom a bunko autosokat... az egyik jol ramhuzodott a villogo zoldemnel, es nem birta azt a masfel lepest kivarni amig elhuztam elotte, nem, ram kell dudalnia, es az anyosulesen levo plazakurvanak meg szovegelnie is kell hozza. Ennyi f*szt. Remelem agyverzest kap. :b+:
Ó ilyeneket már én le se írok inkább. Múltkor robogóval voltam kiszállításon erre meg rámjött egy kisteher, és még neki állt feljebb. F*ck. :)

Zsiga

Quote from: Kvikveg on 2009-07-20, 18:47:23
Imadom a bunko autosokat... az egyik jol ramhuzodott a villogo zoldemnel, es nem birta azt a masfel lepest kivarni amig elhuztam elotte, nem, ram kell dudalnia, es az anyosulesen levo plazakurvanak meg szovegelnie is kell hozza. Ennyi f*szt. Remelem agyverzest kap. :b+:
Nem tudom konkrétan hogy nézett ki a helyzet, ezért csak halkan jegyezném meg hogy villogó zöldnél a gyalogosnak az a dolga hogy a lehetőségei szerint leggyorsabban hagyja el az úttestet. Ha előttem úgy lép le valaki a zebrára hogy már villog a zöld én is el szoktam küldeni a picsába (és gyalogosként is ehhez tartom magam, ha villog megvárom a következőt).

Fatal

#36823
Annyira utálom, hogy egy-egy filmet vagy sorozatrészt sosem bírok végignézni, mert tudom hogy valami kínos pillanat jön, és egyszerűen nem visz rá a lélek hogy végignézzem. Magamban tudom, hogy azért van benn az a jelenet hogy röhögjek rajta, és nem is az hogy nekem ég a pofám a csóka helyett, de egyszerűen muszáj leállítanom és kimenjek elszívni egy cigit. Aztán fél óra múlva nézem tovább. /daily_useless_rant

Zsiga: de villogó zöldnél az autósnak még pirosa van nem? Akkor mit arckodik?
Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

motifator

Ha jobbra kis ívben akar rákanyarodni arra az útra, amin a gyalogos éppen megy, akkor általában neki is zöld van. De persze kereszteződése válogatja.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Zen

Quote from: Zsiga on 2009-07-20, 19:10:41
Quote from: Kvikveg on 2009-07-20, 18:47:23
Imadom a bunko autosokat... az egyik jol ramhuzodott a villogo zoldemnel, es nem birta azt a masfel lepest kivarni amig elhuztam elotte, nem, ram kell dudalnia, es az anyosulesen levo plazakurvanak meg szovegelnie is kell hozza. Ennyi f*szt. Remelem agyverzest kap. :b+:
Nem tudom konkrétan hogy nézett ki a helyzet, ezért csak halkan jegyezném meg hogy villogó zöldnél a gyalogosnak az a dolga hogy a lehetőségei szerint leggyorsabban hagyja el az úttestet. Ha előttem úgy lép le valaki a zebrára hogy már villog a zöld én is el szoktam küldeni a picsába (és gyalogosként is ehhez tartom magam, ha villog megvárom a következőt).
A te logikád szerint 2 másodpercem lenne átteleportálni a 4 sávoson.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Kvikveg

Quote from: Zsiga on 2009-07-20, 19:10:41
Nem tudom konkrétan hogy nézett ki a helyzet, ezért csak halkan jegyezném meg hogy villogó zöldnél a gyalogosnak az a dolga hogy a lehetőségei szerint leggyorsabban hagyja el az úttestet. Ha előttem úgy lép le valaki a zebrára hogy már villog a zöld én is el szoktam küldeni a picsába (és gyalogosként is ehhez tartom magam, ha villog megvárom a következőt).
Igen, mea culpa, villogonal indultam el egy egysavnyi zebran. Kivasalast, ledudalast es beszolast erdemlek.  ::)
Nem tetulassan mentem, ellenben az autos epphogy nem ment neki a labamnak. Komolyan, amikor pirosra valtott a lampa mar eppen doltem volna hogy odebbszokelljek az utolso meteren hogy ne szivassam, amikor eszrevettem, hogy szoszerint a labamnal van a lokharito. A zebra kozepen. Ha ez zoldnel indult el akkor en vagyok a Yehudi Menuhin. Mar sokminden tortent velem, de ezen most kegyetlenul meglepodtem.
Azert gondolom te nem ugy kuldod el a francba, hogy jol rahuzodsz es meg ra is dudalsz, hogy a frasz torje ki.
Most olvasom motifator postjat: nem, neki piros van akkor. Azon az uton mentem at, amirol kihajt.
Zen: nem teljesen, mert zoldben ralepsz... aztan villog te meg szeded a labad. (Koszonettel: a nyugdijbiztosito  :lul:)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zen

Quote from: Kvikveg on 2009-07-20, 19:25:31
Zen: nem teljesen, mert zoldben ralepsz... aztan villog te meg szeded a labad. (Koszonettel: a nyugdijbiztosito  :lul:)
Szedi a halál.  :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

motifator

Quote from: Kvikveg on 2009-07-20, 19:25:31
Most olvasom motifator postjat: nem, neki piros van akkor. Azon az uton mentem at, amirol kihajt.
Ez alapján nincs miről beszélni, az autósnak faszkorbács, meg szarjon sünt, etc.

Amúgy sem kötelező bunkónak lenni, még akkor sem, ha amúgy neki lenne igaza. De ebben az esetben egyáltalán nem neki volt.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Zsiga

Quote from: Zen on 2009-07-20, 19:22:44
A te logikád szerint 2 másodpercem lenne átteleportálni a 4 sávoson.
Nem, az én logikám szerint 2 másodperced van megkezdeni az átkelést. Más kérdés hogy egyrészt nem hiszem hogy valóban 2 sec az a zöld, ha meg esetleg mégis akkor be lehet jelenteni a közlekedési felügyeletnek, itt Bp-n működik, megnézik és átállítják ha indokolt.
Autóval se fogok belemenni egy rövid zöldes kereszteződésbe sárgánál mert tudom hogy fel fogom tartani a keresztirányú forgalmat (főleg ha dugó van és ki se érek rendesen a kereszteződésből), ugyanilyen tahóság gyalogosan ugyanezt tenni. Egy járókeretes nagymamát nyilván nem fogok ledudálni ha szép lassan átsétál előttem amikor nekem már zöldem van neki meg már nem, de egy huszon-harmincas embert akinek van két jól működő lába azt igen.

Kviki :  Épp ezért írtam hogy nem voltam ott, nem láttam mi történt pontosan, csak egyrészt sok gyalogostól azt tapasztalom hogy fingjuk nincs a kreszről (tudom, nem is kell, de akkoris idegesítő, főleg ha nekik áll feljebb amikor ők szabálytalankodnak), sőt, alapvetően közveszélyes idióta módon képesek közlekedni; másrészt itt a fórumon az a divat hogy szinte senkinek nincs jogsija, ezért mindenki nagyon utálja a "bunkó autósokat". (Harmadrészt meg szeretek széllel szembe pisálni. :D)
És valóban, én nem szoktam ráhúzni a kormányt meg dudálni se nagyon, inkább ablak le, és elmagyarázom röviden hogy villogó zöldnél mért nem illik csigatempóban sétálgatni az út közepén. A másik kedvencem az amikor valami gyökér elémugrik az út közepén, na azoknak erős kurvaanyázás közben szoktam előadni hogy ha rosszabb reflexű sofőr jön itt épp gyengébb fékű autóval akkor most nyert volna egy utat a helyi traumatológiára (jó esetben).

Kvikveg

 :D
A beugralo gyalogosokat nem igazan szoktam erteni, meg a 2x4 savon nem zebran atbotozo oregeket sem. Lattam egy-ket olyat, hogy csodalkoztam, hogy ilyen kozlekedesi modszerek mellett eddig eletben maradtak.
De vezetes kozben anno engem a biciklistak idegesitettek, azok is akik normalisan mentek - ti egyszer ott voltam, amikor egy kozepes tempoban meno egyszeruen bedolt elenk, anyam gyozte felrerantani a kormanyt. :eek: De nem szoltunk be neki, megtette helyette a ferje.  :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zsiga

Quote from: Kvikveg on 2009-07-20, 20:48:57
De vezetes kozben anno engem a biciklistak idegesitettek, azok is akik normalisan mentek - ti egyszer ott voltam, amikor egy kozepes tempoban meno egyszeruen bedolt elenk, anyam gyozte felrerantani a kormanyt. :eek: De nem szoltunk be neki, megtette helyette a ferje.  :lul:
Egyetértek... Nem véletlenül tanítják minden autósiskolában hogy a biciklis csak látszólag egy nyomon közlekedő jármű, valójában pont olyan széles mint amilyen magas, vagyis úgy kell előzni mint ha autó lenne.

.Attila

Quote from: Zsiga on 2009-07-20, 21:00:39
Quote from: Kvikveg on 2009-07-20, 20:48:57
De vezetes kozben anno engem a biciklistak idegesitettek, azok is akik normalisan mentek - ti egyszer ott voltam, amikor egy kozepes tempoban meno egyszeruen bedolt elenk, anyam gyozte felrerantani a kormanyt. :eek: De nem szoltunk be neki, megtette helyette a ferje.  :lul:
Egyetértek... Nem véletlenül tanítják minden autósiskolában hogy a biciklis csak látszólag egy nyomon közlekedő jármű, valójában pont olyan széles mint amilyen magas, vagyis úgy kell előzni mint ha autó lenne.

Ezt többeknek kéne tanítani, mert viszonylag nagy százalékban elég közel húznak el. Ha lenne kilengésem, csapott volna már meg visszapillantó tükör.

Cobra

Quote from: .Attila on 2009-07-20, 21:07:18
Ezt többeknek kéne tanítani, mert viszonylag nagy százalékban elég közel húznak el. Ha lenne kilengésem, csapott volna már meg visszapillantó tükör.
A szabálytalanul közlekedő bicikliseket én is 20cm-re szoktam előzni, a szabályosan haladóknál hagyok kb 1m-t.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

.Attila

Quote from: Cobra on 2009-07-20, 21:15:58
Quote from: .Attila on 2009-07-20, 21:07:18
Ezt többeknek kéne tanítani, mert viszonylag nagy százalékban elég közel húznak el. Ha lenne kilengésem, csapott volna már meg visszapillantó tükör.
A szabálytalanul közlekedő bicikliseket én is 20cm-re szoktam előzni, a szabályosan haladóknál hagyok kb 1m-t.

Define szabálytalanul közlekedő biciklis.

Kvikveg

#36835
El tudnek itt uldogelni... kep
blogbejegyzes
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lythis

Quote from: Kvikveg on 2009-07-20, 21:47:02
El tudnek itt uldogelni... kep
404.. kényelmes? :P

Kvikveg

Quote from: Lythis on 2009-07-20, 21:49:17
Quote from: Kvikveg on 2009-07-20, 21:47:02
El tudnek itt uldogelni... kep
404.. kényelmes? :P
Mmmm... blogbejegyzes kepcsoport kozepso sor jobb szelso kepe, ahol a tornacon uldogelnek.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lythis

Quote from: Kvikveg on 2009-07-20, 21:53:17
Quote from: Lythis on 2009-07-20, 21:49:17
Quote from: Kvikveg on 2009-07-20, 21:47:02
El tudnek itt uldogelni... kep
404.. kényelmes? :P
Mmmm... blogbejegyzes kepcsoport kozepso sor jobb szelso kepe, ahol a tornacon uldogelnek.
nekem még mindíg egy csodás gúgöl logóval megspékelt 404-et dob csak ki.... :)

Member

Quote from: Kvikveg on 2009-07-20, 21:47:02
El tudnek itt uldogelni... kep
blogbejegyzes
Remélem vágod, hogy Japánban a páratartalom miatt milyen kellemesen meleg tud lenni? :D