Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

.Attila


kikuchiyo

Fuck my life.

Valószínűleg a jövőben csak arról lesz célszerű beszámolni, ha kivételesen sikerül valamit a hétvégén csinálni. Most megint nem sikerült.
Failure is the default option

Zsiga

#38702
Quote from: kikuchiyo on 2009-10-04, 22:47:29
Csak hogy még jobban megijedjünk: milyen következményei vannak, ha nem kerül időben orvoshoz? Bénulás, tartós agykárosodás, halál?
Na és ha ki is jönnek a mentők fél órán belül, nem fogják úgyis kórházból kórházba küldözgetni meg a folyosón parkoltatni a szerencsétlent?
Jó esetben élete végéig úgy marad (legjobb esetben - de ez már kb. a csoda kategória - akár megtanulhat évek alatt újra járni/beszélni/stb.), fél oldali bénulás, beszédzavar, stb. Rosszabb esetben simán bele lehet halni.
Erre egyébként nem fél órán belül fognak kiérni, ez azon kevés esetek egyike ahova tényleg azonnal kiküldenek valami autót (ha épp nincs más akkor akár egy sima mentőgépkocsit, a stroke prehospitális ellátása ugyanis a gázpedál-terápia).
És ilyenkor még a továbbküldözgetős játék sincs, ha 3 órán belüli stroke-os beteget találunk, akkor beszólunk az irányításnak, ők megmondják hogy azon a területen éppen melyik kórház illetékes trombolízisre, értesítik is őket azonnal, és már a kapuban vár minket egy örvös, és megyünk egyből a CT-be.

Squazee2005

Quote from: Zsiga on 2009-10-04, 22:33:08
Szóval röviden, ha STROKE, akkor 104, AZONNAL.

Néhány magát háziorvosnak tituláló személy is megnézhetné ezt. >.>

Tavaly nyáron apámnak volt hasonló baja, épp lakásfelújítás közepén. Egyik nap el kezdett zsibbadni a keze, a térde és a homloka. A háziorvoshoz ment, s közösen megállapodtak abban, hogy a keze (izé kézfeje) azért zsibbad, mert régen ott elvágta mélyen/megsérült, s most a stressz miatt kijött, a térde is sérült volt már, az azért zsibbad a homloka meg azért, mert huzatot kapott (apu érzékeny a huzatra). Hát jó, másnap kettős látás, szédülés, mi otthon nem értettük mi van, tudtuk, hogy erre a hülyére nem bízhatjuk, de rosszul nem volt igazán apu, hogy mentőt kelljen hívni, ezért letámadtuk a házidokit egy azonnali beutalóért.

Természetesen nem tudtuk, hogy ez ilyesmi miatt lehet, tájékozottabbnak kellett volna lennünk, na de egy háziorvosnak csak gyanúsnak kellett volna lennie, nem? Bár, mi se éreztük először túl súlyosnak a dolgot, amíg a látásával nem volt gond. Meh...  Hál Istennek azért nagyjából jól jöttünk ki a dologból.

NLZ

Atilla loltopicos képét nemértem. :/
[reserved]

SaiyaGin

[spoiler=sokkoló történet]Tegnap bácsinak nevezett engem egy kisgyerek!  :zomg:[/spoiler]

Kvikveg

Quote from: SaiyaGin on 2009-10-05, 19:35:07
[spoiler=sokkoló történet]Tegnap bácsinak nevezett engem egy kisgyerek!  :zomg:[/spoiler]
:lol: :lul: :lol: :lul: :lol:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

Quote from: SaiyaGin on 2009-10-05, 19:35:07
[spoiler=sokkoló történet]Tegnap bácsinak nevezett engem egy kisgyerek!  :zomg:[/spoiler]

Még mindig jobb, mint amikor [spoiler]néninek neveznek a többnapos borosta dacára is[/spoiler].

Én

Az a kemény hogy ez már velem is sokszor megtörtént :D
Mármint semmiképp nem az amit Rounin írt.

Rounin

Quote from: Én on 2009-10-05, 19:46:22
Az a kemény hogy ez már velem is sokszor megtörtént :D
Mármint semmiképp nem az amit Rounin írt.

Irigyellek. Velem nem egyszer. :D

Próféta

Quote from: NLZ on 2009-10-05, 19:28:49
Atilla loltopicos képét nemértem. :/
Nem láttam Tarantino legújabb filmjét, de Brad Pitt és az egyenruhák alapján ez abból van. A szövegkörnyezet alapján a párosadik panelek szereplői foglyok. A többit rakd össze. Hahaha.

Rounin: csak nem hosszúhaj-powa? :D

SaiyaGin

Quote from: Rounin on 2009-10-05, 19:45:39
Quote from: SaiyaGin on 2009-10-05, 19:35:07
[spoiler=sokkoló történet]Tegnap bácsinak nevezett engem egy kisgyerek!  :zomg:[/spoiler]

Még mindig jobb, mint amikor [spoiler]néninek neveznek a többnapos borosta dacára is[/spoiler].

Így van.

Moha

Quote from: SaiyaGin on 2009-10-05, 19:35:07
[spoiler=sokkoló történet]Tegnap bácsinak nevezett engem egy kisgyerek!  :zomg:[/spoiler]
Welcome to the club, old man! :haha:

Cloud

Quote from: SaiyaGin on 2009-10-05, 19:35:07
[spoiler=sokkoló történet]Tegnap bácsinak nevezett engem egy kisgyerek!  :zomg:[/spoiler]
Ennél már csak az a jobb amikor úgy köszönnek neked hogy Csókolooooom. :D

kikuchiyo

Quote from: Cloud on 2009-10-05, 20:10:34
Quote from: SaiyaGin on 2009-10-05, 19:35:07
[spoiler=sokkoló történet]Tegnap bácsinak nevezett engem egy kisgyerek!  :zomg:[/spoiler]
Ennél már csak az a jobb amikor úgy köszönnek neked hogy Csókolooooom. :D

Velem is megtörtént ez a rettenet... innentől tényleg már csak a sírig hátralévő napokat számolja az ember.
Failure is the default option

Rounin

#38715
Quote from: Cloud on 2009-10-05, 20:10:34
Quote from: SaiyaGin on 2009-10-05, 19:35:07
[spoiler=sokkoló történet]Tegnap bácsinak nevezett engem egy kisgyerek!  :zomg:[/spoiler]
Ennél már csak az a jobb amikor úgy köszönnek neked hogy Csókolooooom. :D

Ebben mi a gond? Legalább megadja a kellő tiszteletet a kis vakarcs. :mad:   :haha:

Quote from: Próféta on 2009-10-05, 19:48:40
Rounin: csak nem hosszúhaj-powa? :D

De, az. Ez akkor sem mentség! Fényes nappal! Szemből! :gyagya:

SaiyaGin

Quote from: kikuchiyo on 2009-10-05, 20:53:13
Quote from: Cloud on 2009-10-05, 20:10:34
Quote from: SaiyaGin on 2009-10-05, 19:35:07
[spoiler=sokkoló történet]Tegnap bácsinak nevezett engem egy kisgyerek!  :zomg:[/spoiler]
Ennél már csak az a jobb amikor úgy köszönnek neked hogy Csókolooooom. :D

Velem is megtörtént ez a rettenet... innentől tényleg már csak a sírig hátralévő napokat számolja az ember.

Igazán köszönöm bíztató szavaidat.  :angyali:

Cloud

Quote from: Rounin on 2009-10-05, 21:06:32
Ebben mi a gond? Legalább megadja a kellő tiszteletet a kis vakarcs. :mad:   :haha:

:D

És amikor egy 12 éves lány köszön így rád? Azért az már kicsit gáz volt. (lehet hogy a két hetes borosta hatása volt.Jóvanna lusta vagyok borotválkozni. :D)

Fazék

Quote from: Cloud on 2009-10-05, 21:47:36
Quote from: Rounin on 2009-10-05, 21:06:32
Ebben mi a gond? Legalább megadja a kellő tiszteletet a kis vakarcs. :mad:   :haha:

:D

És amikor egy 12 éves lány köszön így rád? Azért az már kicsit gáz volt. (lehet hogy a két hetes borosta hatása volt.Jóvanna lusta vagyok borotválkozni. :D)
meg a ballonkabát is túl meleg még ilyenkor

Rounin

Quote from: Cloud on 2009-10-05, 21:47:36
És amikor egy 12 éves lány köszön így rád? Azért az már kicsit gáz volt. (lehet hogy a két hetes borosta hatása volt.Jóvanna lusta vagyok borotválkozni. :D)

Őszintén szólva nem ütköznék meg rajta, ha egy 12 éves lány csókolommal köszönne nekem. Miért kéne? :p

Cloud

Quote from: Rounin on 2009-10-05, 21:53:31
Quote from: Cloud on 2009-10-05, 21:47:36
És amikor egy 12 éves lány köszön így rád? Azért az már kicsit gáz volt. (lehet hogy a két hetes borosta hatása volt.Jóvanna lusta vagyok borotválkozni. :D)

Őszintén szólva nem ütköznék meg rajta, ha egy 12 éves lány csókolommal köszönne nekem. Miért kéne? :p
Ne köszönjön. Tegye meg. :D (bár jobb ha inkább vár még két évet minimum:D)

Rounin

Quote from: Cloud on 2009-10-05, 21:55:36
Ne köszönjön. Tegye meg. :D (bár jobb ha inkább vár még két évet minimum:D)

Őszintén szólva azon nagyon megütköznék, ha csak úgy köszönés nélkül megpróbálna megcsókolni egy 12 éves lány. Hangsúly a próbálon.
Akkor is, ha köszön előtte.
Nem kéne?

Kvikveg

Rounin: engem hosszu hajjal es borzalmas hajraffal neztek fiunak egyszer. :) Illetve hirtelen elbizonytalanodtak.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lythis

Quote from: SaiyaGin on 2009-10-05, 19:35:07
[spoiler=sokkoló történet]Tegnap bácsinak nevezett engem egy kisgyerek!  :zomg:[/spoiler]
14-15 évesen történt velem többször is. Frászt kaptam tőle (sőt, volt, hogy anyuka mondta a kölykeinek, hogy "engedjétek el a bácsit" :zomg: ) . Aztán valami tyúk azt is közölte, hogy 21-nek néz. Sikítottam kb.
Azóta eltelt pár év, és általábban azt szokták kérdezgetni, hogy ugyan nagykorú vagyok-e már....
Valami nagyon nincs rendben a világgal....  :gyagya:

Rounin

Quote from: Lythis on 2009-10-05, 22:15:42

Valami nagyon nincs rendben a világgal....  :gyagya:


Vagy veled.
HAH!

Kviki: részvétem. :(

Cloud

Quote from: Lythis on 2009-10-05, 22:15:42
Quote from: SaiyaGin on 2009-10-05, 19:35:07
[spoiler=sokkoló történet]Tegnap bácsinak nevezett engem egy kisgyerek!  :zomg:[/spoiler]
14-15 évesen történt velem többször is. Frászt kaptam tőle (sőt, volt, hogy anyuka mondta a kölykeinek, hogy "engedjétek el a bácsit" :zomg: ) . Aztán valami tyúk azt is közölte, hogy 21-nek néz. Sikítottam kb.
Azóta eltelt pár év, és általábban azt szokták kérdezgetni, hogy ugyan nagykorú vagyok-e már....
Valami nagyon nincs rendben a világgal....  :gyagya:


Heh. Múltkor kérték tőlem a személyit a boltban. :D  Pedig csak egy üveg vodkát vettem, és két napos borostám volt.:D

Próféta

Hivatalos bejelentés: holnap melóügyben Hollandiába távozom, ezúttal csak a hét végéig.
Jut eszembe, a Franciaországi kiruccanás rövid beszámolójával is adós vagyok még.

Selmo

Quote from: Lythis on 2009-10-05, 22:15:42
Quote from: SaiyaGin on 2009-10-05, 19:35:07
[spoiler=sokkoló történet]Tegnap bácsinak nevezett engem egy kisgyerek!  :zomg:[/spoiler]
14-15 évesen történt velem többször is. Frászt kaptam tőle (sőt, volt, hogy anyuka mondta a kölykeinek, hogy "engedjétek el a bácsit" :zomg: ) . Aztán valami tyúk azt is közölte, hogy 21-nek néz. Sikítottam kb.
Azóta eltelt pár év, és általábban azt szokták kérdezgetni, hogy ugyan nagykorú vagyok-e már....
Valami nagyon nincs rendben a világgal....  :gyagya:

18 voltam, mikor kocsmában késői ivászat közben valami fickóval dumálgattunk az élet hatalmas dolgairól mire megjegyezte, hogy biztos egyidősek vagyunk, hogy ilyen jól megértjük egymást. Rákérdeztem; 35 volt akkor. Ezek után csak bólogatásra futotta egy darabig. :P

A tökéletesség unalmas.

SaiyaGin


Zen

Quote from: Lythis on 2009-10-05, 22:15:42
Quote from: SaiyaGin on 2009-10-05, 19:35:07
[spoiler=sokkoló történet]Tegnap bácsinak nevezett engem egy kisgyerek!  :zomg:[/spoiler]
14-15 évesen történt velem többször is. Frászt kaptam tőle (sőt, volt, hogy anyuka mondta a kölykeinek, hogy "engedjétek el a bácsit" :zomg: ) . Aztán valami tyúk azt is közölte, hogy 21-nek néz. Sikítottam kb.
Azóta eltelt pár év, és általábban azt szokták kérdezgetni, hogy ugyan nagykorú vagyok-e már....
Valami nagyon nincs rendben a világgal....  :gyagya:

Sztem az "engedjétek el a bácsit" reflex volt. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1