Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Én

[spoiler=rant]Nem igaz. Anyám kavarta a szart, hogy adott nekem egy tizest, és én azt mind elittam, panaszkodott is apámnak. Azóta felvilágosítottam, hogy én abból a tízből kilencet visszaadtam neki, csak nem mai már a memóriája. Ezt mondtam én is meg ő is apámnak többször is, de ő azóta is avval jön, hogy nem baj ha elköltöttem, kell bulizni etc. Kibaszott idegesítő. :facepalm: [/spoiler]

NLZ

Há mé ittál el 10ezret?
:D
[reserved]

Member

Ne tudd meg, hány ismerősömet akartam pofánvágni, amikor közölte, hogy egy este elivott 30k-t. Az az öregségi nyugdíjminimum 1,052%-a, és vki ebből él meg egy hónapig. :ejj:
Amúgy miért adtad vissza azt a 9e-t? :p

Fazék

Quote from: Member on 2009-10-17, 16:24:59
Ne tudd meg, hány ismerősömet akartam pofánvágni, amikor közölte, hogy egy este elivott 30k-t. Az az öregségi nyugdíjminimum 1,052%-a, és vki ebből él meg egy hónapig. :ejj:
Amúgy miért adtad vissza azt a 9e-t? :p
nem figyelsz?? mert elitta!

amúgy az az 1,052% véletlenül nem 105,2% akart lenni? vagy ilyen jól keresnek a nyugdíjasok?

Darkstar

Quote from: Member on 2009-10-17, 16:24:59
30k
öregségi nyugdíjminimum 1,052%-a
valaki ebből él meg egy hónapig
Majdnem 3 millából szerintem nem olyan nehéz kihúzni egy hónapot :p
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Én


Cloud


Lythis


MB

És ezt még mindig lehet fokozni. Pl.: Valamelyik okos az APEH-nál még kitalálhatja, hogy  nem adóztak az érmek után, és megbírságolja őket feketemunkáért.

.Attila

Benne voltam a tévében.
Mesterien tébláboltam a háttérben.

Próféta

Quote from: Én on 2009-10-17, 17:38:02
http://atv.hu/hircentrum/091002_egy_zacsko_kacattal_alazta_olimpikonjainkat_a_miniszterium.html
Minden egyes nap meglepődök, mekkora vicc ez az ország.

QuoteJobban tették volna, ha nem adnak semmit
+1
Quotesiketlimpikonok
:zomg:
QuoteEzt a pénzt egyébként szintén kapja havonta Farkas Péter olimpia bajnok birkózó, akit kábítószerrel való visszaélés miatt jogerősen elítéltek, ő azonban jelenleg szökésben, valahol külföldön éldegél, többek között ebből a havi 200 ezer forintból.
Pfff. Tulajdonképpen persze logikus, és valahol még igazságosnak is nevezhető.

Én

Quote from: Próféta on 2009-10-18, 12:55:53
QuoteEzt a pénzt egyébként szintén kapja havonta Farkas Péter olimpia bajnok birkózó, akit kábítószerrel való visszaélés miatt jogerősen elítéltek, ő azonban jelenleg szökésben, valahol külföldön éldegél, többek között ebből a havi 200 ezer forintból.
Pfff. Tulajdonképpen persze logikus, és valahol még igazságosnak is nevezhető.
Sejtem mire gondolsz de azért az ilyenek is hozzájárulnak az "Abszurdisztán" elnevezéshez. Pl nemhiszem hogy ha mégse kapná a pénzt, akárki ellenkezne, ő meg ha feltűnik lecsukják. Nameg, ha egyszer külföldön van szökésben, esetleg megemlíthetnék hova küldik mindig a pénzt amit rendszeresen felvesz, etc.

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

.Attila

[spoiler][/spoiler]

Én

Simán wtf topic matéria

Próféta


Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution


kikuchiyo

Failure is the default option

Én

Fura ez a kocsonya. Először alig van íze, aztán az utóíze olyan erős mintha tényleg levest ennék. Elég gusztustalan de nem is olyan szar mint emlékeztem. Mondjuk ha lenne itthon más is nem biztos hogy ezt enném :D

Edina-chan

párászt!!  :D

Én

Feltűnik egyből oltana...
:D

Edina-chan

nyugi én több disznóvágást láttam életemben ahány te női mellet valaha fogtál, kivéve muterodét, és ez magamra nézve 'oltás' hát na  :D <3 luv

Én

Jézusom hány disznófarmot végeztek ki előtted? :zomg: Nem okozott maradandó lelki károsodást a töménytelen vér?!

Edina-chan

nem, 4 éves koromtól kezdve mentem évi 2-3x és kifejezetten élveztem.  :D (ennyi nőd volt? o.o ) de nem, nem vagyok pszicho. csak ne kerülj a közelembe gyulus  :ejnye: te telefonbetyár
istenem, hogy az unalom egy évben 1-2x mindig ide vezet xD

Cobra

Hogy is szokták mondani?...
Come to the dark side, we have cookies (vagy valami ilyesmi) :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Én

Na jó, 32 disznóvágással azért igazad van :D (és mióta kell a nőmnek lennie hogy megfoghassam a mellét? o.o)

Edina-chan

nemtudom én nem engedném minden suttyónak h tapizzon  :D

@Cobra: már megvolt  :__devil:

NLZ

Quote from: Edina-chan on 2009-10-18, 22:10:52
nem, 4 éves koromtól kezdve mentem évi 2-3x és kifejezetten élveztem.  :D (ennyi nőd volt? o.o ) de nem, nem vagyok pszicho. csak ne kerülj a közelembe gyulus  :ejnye: te telefonbetyár
istenem, hogy az unalom egy évben 1-2x mindig ide vezet xD
Pedig elég beteg hajlam kell, hogy valaki élvezze, ahogy visít a disznó, aztán levágják a fejét és belerakják egy ládába.  :zomg:
[reserved]

Edina-chan

jó hát na szerettem a hurkát, mindig azt vártam.  :D