Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Edina-chan

tudom, bár élőben jobban kimutatkoznak nőies jegyeim (nem csak a külsőségek xD) de fórumon jobban szeretek ilyen lenni. mmorpg-kben rendszeresen megkérdik hogy lány vagyok-e, még akkoris ha mindig lány karim van és el sem akarják hinni a választ. o.o na sebaj =3

Cobra

Azért mmo-kban a női karakterek mögött több fiú szokott lenni, mint lány, főleg ha jó a grafika (L2 pl) :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Edina-chan

amivel én játszom az kifejezetten cute animés grafikájú, ott inkább a pasi az pasi, a nő meg nő. L2 az nem nekem való, meg a gépemnek se xD
sok fanboy freak~

Én

[spoiler=this thread][/spoiler]

Bicskei

Gyula hagyjuk a bandát enyelegni te meg mondjad mikor iszunk?? :hopp:
Ultras liberi

Én

 :D Péntek vagy szombat

Xzone

Férfi játékos-női karakter ügyben egyszer valaki mondott nekem egy nagyon okosat: "Miért bámulnám valami faszi seggét/hátát egész nap? Akkor már inkább valami elf csajét...".

Többéves WoW-os pályafutásom során csak egy olyan férfi karakterrel találkoztam, akit női játékos irányított. Main tank volt a guildjében.

Én amúgy soha nem gondoltam arra, hogy női karaktert indítok :3x3:

NLZ

Az ilyen okosságra mégnagyobb okosságot kell mondani: "Lol, ígyis-úgyis néhány pixelt bámulsz, nehogymár az legyen az izgulás alapja."
[reserved]

Xzone

Quote from: NLZ on 2009-10-20, 00:21:14
Az ilyen okosságra mégnagyobb okosságot kell mondani: "Lol, ígyis-úgyis néhány pixelt bámulsz, nehogymár az legyen az izgulás alapja."

Nem értelek.

NLZ

Quote from: Xzone on 2009-10-20, 00:27:23
Quote from: NLZ on 2009-10-20, 00:21:14
Az ilyen okosságra mégnagyobb okosságot kell mondani: "Lol, ígyis-úgyis néhány pixelt bámulsz, nehogymár az legyen az izgulás alapja."

Nem értelek.
Szomorú.
[reserved]

Xzone

#39160
 :mittomen:

Ez is egy remek koncepció például.

[spoiler]
"two otakus are talking:

otaku 1:last night...i fucked haruhi...good lord i love my dakimakura...

otaku 2:daki-what? are you THAT poor?! i fucked my lcd screen last night!! and it was senjougahara ! aim for quality FFS! you're out of my circle!loser!

otaku 1:damn..."
[/spoiler]

Zen

WTF topic: X-zone, fuck you. Seriously.
:D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Darkstar

#39162
Quote from: Cobra on 2009-10-19, 23:42:48
Azért mmo-kban a női karakterek mögött több fiú szokott lenni, mint lány, főleg ha jó a grafika (L2 pl) :)
Amikor anno wrath bétában berakták Alexstrasza új modeljét, meglepően sokan voltak körülötte. :D

Nekem van pár női karim, pl palánál a Popmybubble nevet nem tudtam kihagyni, ahhoz meg humán female passzolt. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Bicskei

Quote from: Én on 2009-10-20, 00:04:38
:D Péntek vagy szombat
péntek az sztem mindenkinek jo (okt23  ;) )
szolni kell a lökött rokonodnak meg a Bandinak :kocc:
Ultras liberi

Moha

Quote from: Xzone on 2009-10-20, 00:30:42
:mittomen:

Ez is egy remek koncepció például.
Azért a dakimakura még mindig kevésbé szánalmas dolog, mint ez.

Én

#39165
Quote from: Bicskei on 2009-10-20, 00:36:24
Quote from: Én on 2009-10-20, 00:04:38
:D Péntek vagy szombat
péntek az sztem mindenkinek jo (okt23  ;) )
szolni kell a lökött rokonodnak meg a Bandinak :kocc:
Rokon nem tudom melózik e még akkor is?
ED: FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUU most hogy mondod ez lesz a hosszú hétvége... akkor megyünk le vidékre :(

Moha

Quote from: Edina-chan on 2009-10-19, 23:35:51
:lame:
jó akkor nem. csak nem szeretem az ártatlan naív loli szerepet  :3x3:
Mit vársz? Tele van a fórum perverz vén kujonokkal. :haha:

Selmo

Quote from: Edina-chan on 2009-10-19, 23:35:51
:lame:
jó akkor nem. csak nem szeretem az ártatlan naív loli szerepet  :3x3:
Ezekből egyik sem vagy. :3x3:

A tökéletesség unalmas.

Tycho

Csak gondoltam bejelentem, hogy az új gép és a win7 az FUKKEN AWESOME! :whoah:

noriko

#39169
Csak gondoltam, bejelentem, hogy Apple can go and shove iTunes up its ass.  :Eztneked:

[spoiler= bővebben] itunes tàjèkoztatott, hogy van software update az ipodra, gondoltam mièrt ne, ès nyomtam egy okèt, erre nem lefagyott ùgy az egèsz, hogy csak teljes restore-ral lehetett felèleszteni ès azt is csak sokadszori nekifutàsra egy màsik gèpen! Most kezdhetek mindent az elejèről. Szuper.[/spoiler]
"I wish I could, but I don't want to."

.Attila

A totally relevant question: miért van minden ékezeted fordítva?

Selmo

Ő így szereti.

A tökéletesség unalmas.

noriko

Quote from: .Attila on 2009-10-20, 02:58:31
A totally relevant question: miért van minden ékezeted fordítva?
Mert balkèzzel ìrtam  :D

igazából azért mert az ipoddal írtam és fura a billentyűzet.
"I wish I could, but I don't want to."

Tycho

Quote from: Tycho on 2009-10-20, 02:01:17
Csak gondoltam bejelentem, hogy az új gép és a win7 az FUKKEN AWESOME! :whoah:

On a related note: negyed kettőkor kiderült, hogy ez egy 32 bites win7 amit Raggie adott, (mert nekem még az az MSDNAA licensz szar egy hét alatt se tudott átfutni) így rakhatom újra a gépet... még jó hogy nem estem neki nagyon, hogy feltegyek mindent a rendszerre éjjel  ::) :comp: - de a gép még így is állati!  :Kiraly:

Edina-chan

win 7 az jóó amúgy, nekem is az kéne, na meg új gép >.> úgy utálok reggel arra kelni, hogy disconnectet kapok (ráadásul kb éjfél körül kaphattam), amikor így hagyom a játékot éjszakára farmolni, 3 ablakkal.  :uzi:

@gyulus:  :_piszka:

Moha

Mit játszol? Ez az az anime karakteres MMO?

Flaser

Quote from: Edina-chan on 2009-10-19, 23:35:51
:lame:
jó akkor nem. csak nem szeretem az ártatlan naív loli szerepet  :3x3:

I always preferred the vampy, dark action-girl, elegant gothic lolis (let's see how many tropes YOU can use in a sentence!) to the cute an' innocent ones.  :__devil:
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Edina-chan

#39177
köszönjük Flaser, bár attól a stílustól is messze állok XD

@Moha: jaja olyasmi, azért játszom ezzel mert ez még rendesen fut a gépemen, több ablak is -ami nem árt-
ilyesmi: http://img1.igg.com/6/upload/pic/2009/10/16/973186301.JPGSokan a Ragnarokhoz hasonlítják, abból mondjuk csak screenshotokat láttam, szerintem  attól messze áll.
fene, most módosították az eventet, az első ember aki hív 10 embert játszani, kap 100 item mall pontot ami am 100 dolcsi  :D wáh x.x

NLZ

Hát első ránézésre tényleg hasonlít a Ragnarokra, csak a karakterek is 3Dsek. :)
[reserved]

Én

Első blikkre nekem is teljesen RO más sémával.