Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Bicskei

Quote from: Tycho on 2009-10-25, 13:10:48
Több mint 6 évig jártunk, és most együtt laktunk, azt hiszem egyáltalán nem kell több komoly kapcsolat. Majd pár év múlva talán lehet.

akkor érik egy (bú)felejtő berúgás :D
Ultras liberi

Nakedape

@Tycho: bazz...
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Én

#39302
Quote from: Bicskei on 2009-10-25, 13:09:05
http://www.moonlightmeido.hu/?html=1
Nekem az olyan helyekből, amiknek a nevében "Teaház" szerepel, elég volt az a 2 társasos meet :D Valahogy nem jön be.
Először :wtf: érzésem volt a linkelt helyről, de végülis biztos van rá igény... Az az anime karakteres tapéta szörnyen gay, a többi viszont hangulatosnak tűnik
Nézzétek meg a cosplayes képeket! :D

Nakedape

én meg ma megyek be apámhoz a kórházba, véreset köhögött, remélem valami békésebb okból..
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Próféta

Quote from: Tycho on 2009-10-25, 13:10:48
Több mint 6 évig jártunk, és most együtt laktunk, azt hiszem egyáltalán nem kell több komoly kapcsolat. Majd pár év múlva talán lehet.
:eek:  :zomg: Ezt most láttam csak meg, ahogy a többiek beidézték.
Ő az, akit filmaratonra is hoztál?

Quote from: Nakedape on 2009-10-25, 13:28:51
én meg ma megyek be apámhoz a kórházba, véreset köhögött, remélem valami békésebb okból..
Azt lehet egyáltalán békésebb okból? Nem idegesíteni akarlak...

Zsiga

Quote from: Próféta on 2009-10-25, 13:32:08
Quote from: Nakedape on 2009-10-25, 13:28:51
én meg ma megyek be apámhoz a kórházba, véreset köhögött, remélem valami békésebb okból..
Azt lehet egyáltalán békésebb okból? Nem idegesíteni akarlak...
Persze, pl. tüdőgyulladás. Két hét antibiotikum-kúra és semmi baja.

Quote from: Tycho on 2009-10-25, 13:22:49
Cinikus egy geci vagyok? :hehe:
Tulajdonképp az is :D, de ne annak szólt a zomg, hanem amit az asszony csinált; múlt heti sörözés alapján nem gondoltam volna hogy ez lesz, bár mintha lettek volna hasonló problémák korábban is.

Quote from: Én on 2009-10-25, 13:25:31
Először :wtf: érzésem volt a linkelt helyről, de végülis biztos van rá igény... Az az anime karakteres tapéta szörnyen gay, a többi viszont hangulatosnak tűnik
Nézzétek meg a cosplayes képeket! :D
Én az itallap fantázianeveitől kaptam sírvaröhögőgörcsöt. Ez a hely szánalmas, az egész célközönségével együtt. ^^" (Pedig én szeretek teázni...)

Bicskei

hehe Zsiga ne mondj ilyet potenciális lolibeszerzőhely az a teaház
Ultras liberi

Én

#39307
Quote from: Próféta on 2009-10-25, 13:21:05
Quote from: Én on 2009-10-25, 04:31:19
Kurva sony ericssonnál meg felköthetik magukat hogy egy tetves szabványt nem képesek megcsinálni. Eddig mindig "Telefon mód"-ban kellett csatlakoztatnom géphez a telefont, de most valami istenhátamögötti pdf-ben olvasom, hogy hja, az már csak akkutöltésre jó, mostmár másik mód kell fájlmásoláshoz. Rage.
:confused: Nem te kevered?
Az én sokéves SE telefonom mindig is olyan volt, hogy "telefon módban" telefon (tehát modemként használható, SMS vagy kapcsolat infó lementhető), a fájlátvitel módban meg pendrive.
Ezt csak most olvastam el, bocs :redface:
Nekem a tavaly májusban vett V640i telefon módban intézett mindent, és haverom SE-ja is. Az még ok hogy a te régebbi mobilod úgy csinálja, de nem értem hogy az újabb modelleknél miért van összevissza.
Mondjuk ez a telefon amúgy is egy szarság, bementem a vodafonba és megmondtam hogy kérem a legolcsóbbat :D Elméletileg walkman mobil (W302), ami most pont jól jön, mert az mp3 lejátszóm 7 év után becsődölt. A hangminősége egész jó de maga a zenelejátszó szoftver egy katasztrófa, ami egy erre kialakított mobilnál azért kínos. Mindegy, telefonálni tud, zenét is lejátssza azért, kurva sokáig bírja az akkumlátora és a képernyője is egész jó, szóval 15 rongyért nem is volt rossz vétel :)
in b4 hurr durr sokkal olcsóbban vehettél volna jobbat: nem érdekel

Kuroi Tenshi

Quote from: Tycho on 2009-10-25, 12:58:58


:eek: :frown:

Quote from: Bicskei on 2009-10-25, 13:09:05
http://www.moonlightmeido.hu/?html=1

Erről mintha egy hónapja írtam volna, hogy japánóra után
sétálgatva valaki felvetette, hogy hallotta, hogy nyílt a
közelben egy meido café, s gondoltuk megnézzük. Csak
kívülről néztük meg, már :zomg:-fejeket vágva fordultunk is
vissza. A legrosszabb az egészben, hogy bár meido café,
a teljes felszolgáló-személyzet férfiakból állt :zomg: Akkor mitől
meido ez?

Quote from: Nakedape on 2009-10-25, 13:28:51
én meg ma megyek be apámhoz a kórházba, véreset köhögött, remélem valami békésebb okból..

Jobbulást

Én

Ó basszameg, most esett le, hogy mi az a meido... :zomg: :zomg: :zomg: :comp: :comp:

Darkstar

Quote from: Zsiga on 2009-10-25, 13:38:52
Én az itallap fantázianeveitől kaptam sírvaröhögőgörcsöt

:rotfl:

Quote from: Én on 2009-10-25, 14:07:54
Ó basszameg, most esett le, hogy mi az a meido... :zomg: :zomg: :zomg: :comp: :comp:
Komolyan?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Én

Igen, mivel a honlapot és a képeket nézegetve eszembe se jutott volna ez a jelentés, amúgy meg nem tulajdonítottam nagy jelentőséget neki, azt hittem valami random weeabooság.
Ja! Ugye most akkor negyed kettő van?

Darkstar

Igen, tegnap be is akartam írni, de elfelejtettem:

A fórum óráját mindenkinek magának kell átállítani.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

Teszt. Hany orat kene itt latnom? Negyed kettot... blabla.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

Quote from: Kvikveg on 2009-10-25, 14:25:21
Teszt. Hany orat kene itt latnom? Negyed kettot... blabla.
wut?
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

Quote from: Nakedape on 2009-10-25, 14:26:18
Quote from: Kvikveg on 2009-10-25, 14:25:21
Teszt. Hany orat kene itt latnom? Negyed kettot... blabla.
wut?
Jovanna, 13:25-ot. :mad:
Es most mar azt latom.  :haha:
Papadnak jobbulast!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Én

Quote from: Kvikveg on 2009-10-25, 14:25:21
Hany orat kene itt latnom? Negyed kettot
[spoiler][/spoiler]
Minden rendben. :D

Nakedape

Quote from: Kvikveg on 2009-10-25, 14:27:15
Quote from: Nakedape on 2009-10-25, 14:26:18
Quote from: Kvikveg on 2009-10-25, 14:25:21
Teszt. Hany orat kene itt latnom? Negyed kettot... blabla.
wut?
Jovanna, 13:25-ot. :mad:
Es most mar azt latom.  :haha:
Papadnak jobbulast!
nem kötözködtem, simán nem értettem a mondatot.

és danke
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

#39318
Quote from: Nakedape on 2009-10-25, 14:30:06
Quote from: Kvikveg on 2009-10-25, 14:27:15
Quote from: Nakedape on 2009-10-25, 14:26:18
Quote from: Kvikveg on 2009-10-25, 14:25:21
Teszt. Hany orat kene itt latnom? Negyed kettot... blabla.
wut?
Jovanna, 13:25-ot. :mad:
Es most mar azt latom.  :haha:
Papadnak jobbulast!
nem kötözködtem, simán nem értettem a mondatot.

és danke
Nm, es nem huztam fel magam, csak mar olyan regen morogtam, muszaj volt kicsit.
Morgok meg kicsit, mert jolesik:  :Eztneked: :__devil: :grrr: :mad: :falba:
Tulkepp nem tudom miert morgok, bar lehet, hogy a jovo hetre beosztott stresszadag miatt.
A kutyas honlap amit csinalok tetszik a tagoknak, egy-ket dolgot kertek meg, de annyi. Meg a kodelrendezest-szervezest kene kulturalnom a sajat jol felfogott erdekemben...
A gitart nem akarom itthagyni, de nemetben meg jofej emberkek vannak.
Stb.
Megyek ebedelni mielott begolyozok. :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

nektek is sok olyan idióta ismerősötök van, aki regisztrálta magát a hi5-on? pár hónappal ezelőttig semmit sem hallottam róla, de egy ideje folyamatosan érkeznek a meghívok erre az újabb közösségi oldalra és nem igazán értem, hogy mi szükség rá? nyújt bármiben többet a 100x népszerűbb facebook-nál? vagy magyaroknak elege van az iwiw-ből és facebook csak angolul van esetleg, vagy mi? (facebook nyelv csak tipp, nem vagyok fönt facebook-on se)

Kuroi Tenshi

Csak most? Nekem 3-4 éve és 2-3 éve jött pár ilyen meghívó,
de szerencsére azóta nem. Nálam már egyenesen mennek a
spambe az ilyenek.

Én

Én már azon is meglepődtem, hogy egyszercsak mindenki mondta, hogy facebookon is fennvan.
Én az egyetlen ilyen cucc amin fennvagyok az anilink :haha:

Próféta

Quote from: Fazék on 2009-10-25, 15:58:23
nektek is sok olyan idióta ismerősötök van, aki regisztrálta magát a hi5-on? pár hónappal ezelőttig semmit sem hallottam róla, de egy ideje folyamatosan érkeznek a meghívok erre az újabb közösségi oldalra és nem igazán értem, hogy mi szükség rá? nyújt bármiben többet a 100x népszerűbb facebook-nál? vagy magyaroknak elege van az iwiw-ből és facebook csak angolul van esetleg, vagy mi? (facebook nyelv csak tipp, nem vagyok fönt facebook-on se)
Jó pár évvel ezelőtt ment nagyon a hi5, talán még a facebook-hegemónia előtt. Én akkor kaptam tömegesen a meghívókat. Valami olyasmi a működési elv, hogy regisztrációkor megadod a hotmail/gmail/stb. felhasználódat jelszóstul (igen, ezt dalolva megteszik az emberek), a hi5 meg automatikusan elküldi a címlistádban mindenkinek (inkluzíve külföldi üzleti partnerek, stb.) a meghívót.

Kuroi Tenshi

Quote from: Próféta on 2009-10-25, 16:03:48
Valami olyasmi a működési elv, hogy regisztrációkor megadod a hotmail/gmail/stb. felhasználódat jelszóstul (igen, ezt dalolva megteszik az emberek), a hi5 meg automatikusan elküldi a címlistádban mindenkinek (inkluzíve külföldi üzleti partnerek, stb.) a meghívót.

:appl: aztanemjóját.

Xzone

Quote from: Próféta on 2009-10-25, 16:03:48
Quote from: Fazék on 2009-10-25, 15:58:23
nektek is sok olyan idióta ismerősötök van, aki regisztrálta magát a hi5-on? pár hónappal ezelőttig semmit sem hallottam róla, de egy ideje folyamatosan érkeznek a meghívok erre az újabb közösségi oldalra és nem igazán értem, hogy mi szükség rá? nyújt bármiben többet a 100x népszerűbb facebook-nál? vagy magyaroknak elege van az iwiw-ből és facebook csak angolul van esetleg, vagy mi? (facebook nyelv csak tipp, nem vagyok fönt facebook-on se)
Jó pár évvel ezelőtt ment nagyon a hi5, talán még a facebook-hegemónia előtt. Én akkor kaptam tömegesen a meghívókat. Valami olyasmi a működési elv, hogy regisztrációkor megadod a hotmail/gmail/stb. felhasználódat jelszóstul (igen, ezt dalolva megteszik az emberek), a hi5 meg automatikusan elküldi a címlistádban mindenkinek (inkluzíve külföldi üzleti partnerek, stb.) a meghívót.

:facepalm:

Nem kellett volna kitörölnöm a meghívókat. Most annyi embert nézhetnék hülyének :)

Kvikveg

Quote from: Próféta on 2009-10-25, 16:03:48
Quote from: Fazék on 2009-10-25, 15:58:23
nektek is sok olyan idióta ismerősötök van, aki regisztrálta magát a hi5-on? pár hónappal ezelőttig semmit sem hallottam róla, de egy ideje folyamatosan érkeznek a meghívok erre az újabb közösségi oldalra és nem igazán értem, hogy mi szükség rá? nyújt bármiben többet a 100x népszerűbb facebook-nál? vagy magyaroknak elege van az iwiw-ből és facebook csak angolul van esetleg, vagy mi? (facebook nyelv csak tipp, nem vagyok fönt facebook-on se)
Jó pár évvel ezelőtt ment nagyon a hi5, talán még a facebook-hegemónia előtt. Én akkor kaptam tömegesen a meghívókat. Valami olyasmi a működési elv, hogy regisztrációkor megadod a hotmail/gmail/stb. felhasználódat jelszóstul (igen, ezt dalolva megteszik az emberek), a hi5 meg automatikusan elküldi a címlistádban mindenkinek (inkluzíve külföldi üzleti partnerek, stb.) a meghívót.
:eek:  :gyagya:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Member

Nem hittem volna, hogy 22 évesen mehetek majd bőrgyógyászhoz hajhullással. Csak ha kicsit meghúzom, kijön 10-15 szál.

Fazék

Quote from: Member on 2009-10-25, 16:48:39
Nem hittem volna, hogy 22 évesen mehetek majd bőrgyógyászhoz hajhullással. Csak ha kicsit meghúzom, kijön 10-15 szál.
jól emlékszem hogy hosszú hajad van jó régóta? igazán nem akarom a frászt hozni rád, de egy barátomnak ugyanígy elkezdett hullani a haja, (szintén hosszú haja volt) és az lett a megoldás, hogy kb 1 hónapig rendszeresen nullásra kellett vágni a haját, hogy újra megerősödjenek a hajgyökerek  :__devil:

Member

Ettől félek én is, kedden rendel faluban a bőrgyógyász, majd rákérdezek (rakás nőnek hosszú haja van, nekik mégsem hullik). Igazából azóta tudom magam elfogadni (de nőies mondat ez :eek: ), amióta legalább vállig ér a koronám, szóval nem örülnék neki.
(Én gyökereket is látni vélek a kihullott szárak alján)

Más: Egy éppen klimaxoló-korban lévő dagadt nő beszólt, hogy fel leszek jelentve, amiért pórázon sétáltatom a kutyát és az oda mert sz*rni az útra. Hát asszem legközelebb már a nyomtatott jogszabállyal járok, majd én is kihívom a vadászt az övéit agyonlövetni, mert őrizetlenül, szájkosár nélkül rohangálnak az utcán (és sz*rnak össze mindent). Imádom ezeket a 4 általános végzett demens taplókat.

Moha

Saját tapasztalat: mikor hosszabb volt a hajam, nekem is veszettül hullott. Hajmosáskor pl. csomókban maradt a kezemben. Mióta csak a vállamig ér, azóta ez megszűnt. Cserébe viszont marha gyorsan zsírosodik... :P