Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Rounin

Quote from: Lythis on 2009-11-24, 02:24:45
Nemtudom Liza tisztában van-e vele, de Rou arca még a helyén van.

Dacára minden próbálkozásodnak.
Legalább akkor kap enni, mikor nem vagyok várható? :3x3:

teraflare

Quote from: LiaLia on 2009-11-23, 23:55:05
A citromfű tea enyhe ideg-gyomor nyugtató, ha súlyos az eset, akkor macskagyökér tea (velariana, csak eredeti kiszerelésben), csak annak van egy jellegzetes szaga. :smile:
Inkább naturland nyugtató tea. citormfű, macskagyökér, orbáncfű, levendula keverék. Reggel ezzel indul a napom :D

kikuchiyo

Nem tudtok olyan online vagy offline szolgáltatást, amivel angol szövegeket lehet nyelvhelyesség szerint ellenőriztetni? Olyasmire gondolok, hogy pl. begin to develop vs. begin developing, vagy hogy figyelmeztessen a hibás prepozíciókra stb.
Az ilyeneket mindig elfelejtem.
Failure is the default option

Makos

Quote from: kikuchiyo on 2009-11-24, 16:03:02
Nem tudtok olyan online vagy offline szolgáltatást, amivel angol szövegeket lehet nyelvhelyesség szerint ellenőriztetni? Olyasmire gondolok, hogy pl. begin to develop vs. begin developing, vagy hogy figyelmeztessen a hibás prepozíciókra stb.
Az ilyeneket mindig elfelejtem.
http://www.youtube.com/watch?v=KMU0tzLwhbE
bocs :D

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Lythis

Quote from: Rounin on 2009-11-24, 09:24:32
Quote from: Lythis on 2009-11-24, 02:24:45
Nemtudom Liza tisztában van-e vele, de Rou arca még a helyén van.

Dacára minden próbálkozásodnak.
Legalább akkor kap enni, mikor nem vagyok várható? :3x3:
folyamatosan próbálom elérni, hogy téged próbáljon megenni a kaja helyett, de úgy tűnik, hogy annál még sokkal válogatósabb...
Igen, akkor kap. :D

Rounin

Nézd, ha eddig nem harapta le az arcom - és azért tettem érte - akkor most már feladhatod.
Da FIST prevails!

Lythis

Quote from: Rounin on 2009-11-25, 14:09:37
Nézd, ha eddig nem harapta le az arcom - és azért tettem érte - akkor most már feladhatod.
Da FIST prevails!
tépheti is, nem vagyok válogatós :D
Bár valami megfoghatatlan indoknál fogva kedvel téged :D (gyerünk, ki vele, mit tettél érte?)
yea, yea, walls fall, FISTS don't.. I know.. just don't start branding children, okay? :D

Bicskei

azt a furcsa megfigyelést tettem, h amikor hajnalban/reggel sétálok a vérmezőn(déli melletti park) akkor mindeig találkozok mókusokkal(ma csak egy volt de az megfelelt egy macskának  is akár akkora volt) illetve kutyát sétáltatókkal. na ez amin nagyon megvagyok lepve h ki lehet az az állat aki aki hajnal 1/2 4 és 5 között kutyát sétáltasson....
Ultras liberi

Cloud

Quote from: Bicskei on 2009-11-25, 14:52:14
azt a furcsa megfigyelést tettem, h amikor hajnalban/reggel sétálok a vérmezőn(déli melletti park) akkor mindeig találkozok mókusokkal(ma csak egy volt de az megfelelt egy macskának  is akár akkora volt) illetve kutyát sétáltatókkal. na ez amin nagyon megvagyok lepve h ki lehet az az állat aki aki hajnal 1/2 4 és 5 között kutyát sétáltasson....

Sokan. Miért szerinted mikor sétáltassák? Mindenki megy reggel dolgozni gondolom és inkább elviszik hajnalban sétálni a kutyákat mint hogy szegény állatok megőrüljenek egész napos bezártság miatt.

sirtomi

Aki korán megy dolgozni, 6-ra vagy 7-re, az kutyát is korán sétáltat :)

Én

Keddi matek zh-n volt egy ilyen feladat, hogy mikor jár a legjobban az állam, ha az emberek mekkora része oltja be magát H1N1 ellen :D Külön lulz, hogy az előadónk köztudottan úgy fosik a sertésinfluenzától mint a tűztől, úgyhogy remélem nem lesz rosszkedvű mikor azt javítja... :D
Jófejek a feladatösszerakók, rendszeresen ilyen szövegesek voltak, hogy Zsiga pálinkafőzdéje mennyit termeljen, Joe hogy vizezze a bort, mekkora legyen az adókulcs ha az emberek egy részét elcsalják az adónak, etc. :D

Moha

Úgy szeretem, mikor az anyatermészet megviccel...

Most pl. a fogammal kapcsolatban. Szombaton elkezdett fájdogálni a fogam. A doki már régebben is mondta, hogy abból húzás lesz, de mivel többnyire nem volt vele bajom, halogattam. Most viszont már napok óta kínlódtam vele, hát kértem időpontot, mondván nem húzom tovább az időt. Még örültem is, hogy a múltkori egy órámat le tudtam csúsztatni és egy órával hamarabb eljöhettem a munkából. Gondoltam kihúzzák, este lábadozok és másnap már tudok melózni. Én kis naiv...  :frown:
Úgy tűnik az a fog (hátsó nagyőrlő) nagyon ragaszkodik a helyéhez, ugyanis gyönyörűen beletört a gyökér. Holnap mehetek szájsebészetre, és bár jelenleg nyugszik a fogam (legalább aludni tudok majd), holnap valószínű rendesen megkínoznak...
Főnök jó fej volt. Telefonálok neki, hogy mi a helyzet, mondja oké, jelzi majd a többi munkavezetőnek, hogy kések v. nem tudok bemenni, én meg majd szóljak neki, vagy küldjek SMS-t, hogy kinyírtak-e. :P
Mivel (sajnos) nem először lesz szerencsém szájsebészethez, nagyjából tudom, mire számítsak. Volt már egy beletört foggyökerem, akkor a szájseben 5 perc alatt kiszedték, node azt az 5 percet az ellenségemnek sem kívánom... :fájdalmas smiley:
Remélem azért legalább ezt az egy napot leigazolják táppénzre. Elég szar lenne szétszedett fogínnyel szájseb után bemenni és szajkózni, hogy "vómapop, mibem fegíphepek?"

tl;dr: Ha holnap nem jelentkezek, akkor valószínű kinyírtak.  ^^"


Cobra

Részvétem Moha :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Kuroi Tenshi

Quote from: Moha on 2009-11-25, 23:30:14
tl;dr: Ha holnap nem jelentkezek, akkor valószínű kinyírtak.  ^^"

Oké. Megörökölhetem az animu-gyűjteményed és a géped? :angyali:

Bocs :D Sok szerencsét

LiaLia

Quote from: Moha on 2009-11-25, 23:30:14
Most pl. a fogammal kapcsolatban.
Minnél könnyebb húzást!!
Most tavasszal nekem egy húzásból szájsebészetes kalapálás-ráncigálás-több öltéses összevarrás volt. Elég sokkos tortúra. Szerencsére utána nem fájt, bár pár napig rendszeresen szedtem a fájdalomcsillapítót megelőzésnek.

Kuroi Tenshi

Quote from: LiaLia on 2009-11-25, 23:45:21
szájsebészetes kalapálás-ráncigálás-több öltéses összevarrás

jó móka, nekem is volt olyanom, sőt, még a szám is felrepedt
és az állkapcsom is meghúzódott a röpke egy-és-egy-negyed
órás bölcsességfog-húzásba...

Fazék

Quote from: LiaLia on 2009-11-25, 23:45:21egy húzásból szájsebészetes kalapálás-ráncigálás-több öltéses összevarrás volt.
működik ez máshogy is?  :he:
nekem eddig két bölcsességfogamat húzták és mindkettő szenvedés volt, a második ráadásul be is gennyesedett, szóval volt még vele pár nap szopás :D

Kuroi Tenshi

Quote from: Fazék on 2009-11-26, 00:01:45
működik ez máshogy is?  :he:

Előfordul: az egyik bölcsességfogam ld feljebb, de a másik
azután, hogy az érzéstelenítő hatni kezdett, kb 2 perc
alatt kint volt, s pár órára rá már nem is éreztem (csak a
fog hiányát), ehettem is.

kikuchiyo

Emlegessétek még, minél több részlettel... úgyis el kéne mennem fogat szabályoztatni, és még nem elég erős a gyermekkorból eredő, kiirthatatlan fogorvos-fóbiám.
Failure is the default option

LiaLia

#39950
Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-11-25, 23:57:19
Quote from: LiaLia on 2009-11-25, 23:45:21
szájsebészetes kalapálás-ráncigálás-több öltéses összevarrás
jó móka, nekem is volt olyanom, sőt, még a szám is felrepedt
és az állkapcsom is meghúzódott a röpke egy-és-egy-negyed
órás bölcsességfog-húzásba...
ajjajj, sok az az 1 óra nyitott szájjal. Nekem csak felsértették a  szám szélét, szerencsére nem repedt, és fél órán belül meg volt. Csak időnként fuldoklottam, mert a jobb felső hátsó volt és eleve hátradöntve, az asszisztensnő meg bénázott, és képtelen volt jó helyen tartani a szívót, úgyhogy vagy levegőért kapkodtam, vagy azon ügyeskedtem, hogy ne nyeljek félre és fulladjak a saját vérem és egyebekbe.

Elnézést, kicsit morbid.

Quote from: kikuchiyo on 2009-11-26, 00:21:52
Emlegessétek még, minél több részlettel... úgyis el kéne mennem fogat szabályoztatni, és még nem elég erős a gyermekkorból eredő, kiirthatatlan fogorvos-fóbiám.
jobb előbb túlesni a fogorvoson, mint megvárni, hogy komolyabb gond legyen! úgyhogy menj csak el :smile: szabályoztatás előtt ugye átnézik a  többit is, hogy rendben van-e.... :D

Moha

Kösz... megnyugtattatok... :haha:
Azért remélem nem fog órákig tartani. Jobb felső 7-est már kihúzták, azzal nem kínlódtam sokat. Ez most a bal felső 7-es.
Apropó... a szívócső most engem is irritált, a végén sikerült is felöklendeznem... Nem értem, mert eddig nem volt bajom vele. Előjött belőlem a gyerekkori dolog? (kb. 10-12 éves lehettem, mikor egyszer sikeresen leokádtam a dokit, mert irritált a tampon a számban).

Bruce

Quote from: kikuchiyo on 2009-11-26, 00:21:52
Emlegessétek még, minél több részlettel... úgyis el kéne mennem fogat szabályoztatni, és még nem elég erős a gyermekkorból eredő, kiirthatatlan fogorvos-fóbiám.
Huhh... a fogszabályzástól óvnálak, inkább egy kis szépséghiba, de amit édesanyámmal műveltek ezen a címen, hááát... már az is durva, amiket arról mesélt, amiket fiatalabb korában műveltek, de a mai napig kiható eredményeket még én is látom...
Például ugye a fogszabályzás sérti a zománcot. Ennek köszönheti, hogy neki... hogy is mondta? Alulról? Belülről mentek tönre a fogai? Mindegy, az a lényeg, hogy gyökértől kifelé. Persze lehet, hogy mostanra vannak olyan módszerek, amivel kevésbé sérül, de akkor is... Mostanra az a helyzet, hogy ha húzni kell neki, mindig elküldik röntgenre, mert nem hiszik el elsőre, hogy azt márpedig húzni kell, tömni tilos, mert a fúrástól úgy robbanna szét a szájában a fog, hogy még egy hónap múlva is a szilánkokat szedegethetnék...
Meg volt olyan foga, amit a szabályzás ugyan helyrerakott, de a gyökér, na az maradt ahol volt, szóval kapott egy jó kis becsavarodott fogat, és néhány éve, mikor húzni kellett, teleböködték a száját érzéstelenítővel, minden körülöttelévő fog megkapta a magáét, mire eltalálták a húzandó foghoz tartozó ideget.

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

LiaLia

Ma éjjel Horror a fogorvosnál című bejegyzések olvashatóak :aaa: :zomg:  :D

Flaser

Ilyenkor orulok, hogy en olyan kis mutans (hagyomanyorzoknek - taltos) vagyok akinek 5 szemfoga es csak 2 db bolcsesseg foga van.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Én

Ilyenkor örülök, hogy a tejfogak váltása óta soha nem volt baj a fogammal, még tömés se. :szemuveges:
***
the FUCK?!

sirtomi

Quote from: Fazék on 2009-11-26, 00:01:45
Quote from: LiaLia on 2009-11-25, 23:45:21egy húzásból szájsebészetes kalapálás-ráncigálás-több öltéses összevarrás volt.
működik ez máshogy is?  :he:
nekem eddig két bölcsességfogamat húzták és mindkettő szenvedés volt, a második ráadásul be is gennyesedett, szóval volt még vele pár nap szopás :D
Nekem 3. bölcsesség fogamat 5 perc alatt szedte ki a doki, varrni se kellett, nem is fájt utána :) Meg is lepődtem, mert ez se jött ki, sőt ez is bent volt a többi alatt, nem értem a másik kettőt miért nem sikerült így kiszedni :)

chilip

én nekem még hátravan az összes  :bruhuhu: nemsokára megyek el az elsővel

sirtomi


Kuroi Tenshi

Na már csak ez hiányzott ebbe az országba...
Ma délután/este már a bűnbakokkal lesz teli a média ("azok az
agresszív lövöldözős játékok, tiltsák már be őket!" ::) )