Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Selmo

Mér lenne baj? :D
Nekem pl a [spoiler][/spoiler] lány tetszik.

A tökéletesség unalmas.

Moha

Én a belga csajra szavaztam. Kimondottan szép arca van szerintem. De Miss Ireland és Miss New Zealand is jó. :)

Az viszont vicces, hogy a magyarok mennyire ráálltak... Tisztára mint a clickclickclick. :haha:

Apropó: a svéd csaj azzal az eltúlzott szemsminkkel valami szörnyű...

Member

Nekem Indonézia.

Bicskei

milyen tuti hely Mexico óóóóó ;)
Ultras liberi

Én

#39994
Quote from: Selmo on 2009-11-28, 14:29:59
Úgyis tudom, hogy unatkoztok, szavazzatok:  http://missosology.org/mw09/delegates.php szavazni http://www.missosology.org/mw09/pc.php lehet. :)
FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
Olyan gyönyörű magyar csajok vannak, erre EZ?
brb, raging like an angry godzilla.

(A felhozatalból az olasz tetszik a legjoban)

.Attila

Quote from: Én on 2009-11-28, 15:12:37
brb, raging like an angry godzilla king kong.

[spoiler][/spoiler]

Flaser

Nekem is leginkább a belga ill. a román (erdélyi?) lány tetszik.
A többiek túlontúl mesterkéltek... ill. van az az 1-2 fekete/fehér fotós csaj.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Kvikveg

#39997
A szokekre bukok. Miss Norway, Miss Ireland. :)
A magyar tenyleg brrr.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cobra

Van 1-2 érdekes kép a Miss World választáson. Pl Miss Sweden olyan, mint ha most jött volna ki valami horrorfilmből  :D De a német lány képe is érdekes választás volt. A francia szépségkiráynő meg nem vet túl jó fényt a franciákra.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Cloud

Miss Bosnia meg mintha egy vámpír lenne. :) :lul:

.Attila

Mivel nem csak zene, ezért nem tudom, hova, úh. ide:

http://www.youtube.com/watch?v=vg52OSGmg7g

LiaLia

Quote from: Selmo on 2009-11-28, 14:29:59
Úgyis tudom, hogy unatkoztok, szavazzatok:  http://missosology.org
Miss Hungary elég furcsa :(
Miss Trinidad és Tabagó nem férfi véletlenül? :D
Quote from: .Attila on 2009-11-29, 02:25:05
Mivel nem csak zene, ezért nem tudom, hova, úh. ide:
http://www.youtube.com/watch?v=vg52OSGmg7g
érdekes :cool:

Kvikveg

Hat... az UPS sem konnyiti meg az ember dolgat... futart rendelni kesz kihivas...  :gyagya:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Én

ha haha hahahaha HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAHAHAHHHHHHHHAHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[spoiler]tl;dr: mégsem basznak meg infóból :Kiraly:[/spoiler]

Kvikveg

#40004
Valami horrorisztikusan szar most Aquincumban a levego. Paras, budos, brrr.

http://www.primaprimissima.hu/index.asp?id=27
Tessek a Bartok Vonosnegyesre szavazni. Lehet nyerni is a szavazassal. :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Próféta

És igen. Mindig is tudtam, hogy el fog jönni az a nap, amikor egy iratot három példányban kapok meg. PDF-ben.

Nakedape

Quote from: Én on 2009-11-30, 16:42:23
ha haha hahahaha HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAHAHAHHHHHHHHAHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[spoiler]tl;dr: mégsem basznak meg infóból :Kiraly:[/spoiler]
cool
Quote from: Próféta on 2009-12-01, 01:02:17
És igen. Mindig is tudtam, hogy el fog jönni az a nap, amikor egy iratot három példányban kapok meg. PDF-ben.
megacool
ib4 http://www.beyondfootball.com/forum/index.php?topic=5613.0
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

noriko

Back.

Dominak részvétem. :(

28 órája keltem, és túl vagyok azon a ponton, hogy álmosnak érezzem magam.
A repülőn egy francia óriás ült mellettem, aki minden kissebb billenésnél pánikszerűen megragadta az ülését és jól oldalbakönyökölt, úgyhogy inkább a filmnézés mellett döntöttem alvás helyett.  ^^"
"I wish I could, but I don't want to."

Nakedape

köszönet.
és welcome back!
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

kikuchiyo

Azt szokták tanácsolni jet-lag ellen, hogy nem szabad lefeküdni akkor, amikor a régi időszámításhoz alkalmazkodott biológiai órád diktálná, mert akkor napokig kótyagos leszel utána. Ehelyett ki kell várni az itteni estét és akkor lefeküdni; így ugyan fáradt leszel másnap, de sokkal hamarabb vissza tudsz állni.
(De persze ezt te biztos jobban tudod...)
Failure is the default option

noriko

igen, én is ezt a módszert szoktam alkalmazni :)

kint megcsípett pár helyen a szúnyog, de csak most kezdtek el viszketni a csípések, mióta hazajöttem. nem értem, hogy van ez. a repülőn tuti nem lehettek, mert indulás előtt végigsprézték a légteret valami irtószerrel.  :confused:

"I wish I could, but I don't want to."

Darkstar

Már lassam 8 perce freeben vagyok, míg a srác mellettem folyamatosan kapj a hívásokat. Is this awesome?  y/y
:D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Moha

Quote from: Darkstar on 2009-12-01, 22:24:58
Már lassam 8 perce freeben vagyok, míg a srác mellettem folyamatosan kapj a hívásokat. Is this awesome?  y/y
:D
Ehh... milyen rendszer van nálatok? Véletlenszerűen csörögtök be? Nálunk folyamatosan megy körbe, mindig az kapja meg a hívást, aki legrégebben tette le az előzőt.

Edit: Amúgy beszéltél már sok hülyével? :D

Darkstar

Passz, de már 12 perc.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

LiaLia

milyen számot kell hívni?  :D

Darkstar

#40015
 :__devil:

Quote from: Moha on 2009-12-01, 22:28:29
Edit: Amúgy beszéltél már sok hülyével? :D

A legeslegeslő hívásom egy ügyvéd volt aki 15 percen át feszengett, hogy de én mostazonnal kapcsoljak neki valami fejest mert már 5 órája nincs netje. A végén kicsit pofátlanul rákérdeztem, hogy ügyvéd létére hogy nem érti meg az általa aláírt szerződésben szereplő 72 órát. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Bicskei

t-com helpdesk???spanomat is most felvételiztették[spoiler=a srác neve](csercsa attila)[/spoiler] 600ft per óra??
Ultras liberi

Darkstar

Az, de a 600 csak a kezdofizu, utana ertekeles alapjan 1000 ftig mehet.
A haverod most penteken volt interview-n?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Bicskei

Quote from: Darkstar on 2009-12-01, 23:13:46
Az, de a 600 csak a kezdofizu, utana ertekeles alapjan 1000 ftig mehet.
A haverod most penteken volt interview-n?
vagy csütörtökön
Ultras liberi

Moha

Quote from: Darkstar on 2009-12-01, 22:41:20
A végén kicsit pofátlanul rákérdeztem, hogy ügyvéd létére hogy nem érti meg az általa aláírt szerződésben szereplő 72 órát. :D
Ezt konkrétan hogy? Ha én "pofátlankodnék" az előfizetővel, páros lábbal rúgnának ki... Amúgy nyugodj meg, ha Dr. és ügyvéd (tisztelet a kivételnek), az könnyű hívás már nem lesz. :haha:

Quote from: Darkstar on 2009-12-01, 23:13:46
Az, de a 600 csak a kezdofizu, utana ertekeles alapjan 1000 ftig mehet.
Nettó vagy bruttó?