Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Selmo

Nálam az az oldal ennyi: <meta name="robots" content="noarchive">

A tökéletesség unalmas.

Fazék

reggel disznótor.
aludnom kéne.
de most meg nekiálltam zenét hallgatni...

Member

Örülök, hogy a f*szfejnek arra volt esze, hogy körbe-körbe motorozzon, de arra nem, hogy ne úgy nyissa ki a kaput, hogy a 3 (kicsit nagy) döge ne az enyémre rohanjon rá azonnal. Nem gondoltam volna, hogy egyszer fejbe kell rúgnom egy kutyát, de most muszáj volt. :ejj:

Kvikveg

Quote from: Próféta on 2009-12-06, 01:27:39
Quote from: Kvikveg on 2009-12-06, 01:10:04
Quote
Warning: Address is not in a.b.c.d form in /var/www/www.remail.hu/logger.php on line 22
wtf...  :he:
Ez szerveroldali hiba.
Vagy ha ennek tudatában vagy, akkor mi a gond?
Tudom, hogy szerveroldali, csak a konyvtarnev nezett ki nagyon idiotan. XD

Member: ki volt az?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Member

Random falusi középkorú majom.

SaiyaGin

Éljen csillapíthatatlan szorgalmam és munkafegyelmem! Másfél nap alatt sikeresen megírtam 14 sort a holnapra elkészítendő beadandóhoz!

.Attila

Motivációs levelet kell írnom, de csak a személyzeti tanácsadót tudom, a szóban forgó céget nem tudom, kicsoda.
A személyzeti tanácsadónak kell akkor címezni a levelet?

LiaLia

Quote from: .Attila on 2009-12-06, 15:06:14
Motivációs levelet kell írnom, de csak a személyzeti tanácsadót tudom, a szóban forgó céget nem tudom, kicsoda.
A személyzeti tanácsadónak kell akkor címezni a levelet?
Akkor a személyzeti tanácsadónak, ha emellett úgyis eleve vele fogsz kommunikálni.

Próféta

Quote from: Kvikveg on 2009-12-06, 13:34:57
Quote from: Kvikveg on 2009-12-06, 01:10:04
Warning: Address is not in a.b.c.d form in /var/www/www.remail.hu/logger.php on line 22
Tudom, hogy szerveroldali, csak a konyvtarnev nezett ki nagyon idiotan. XD
Az Apache alapból /var/www alatt őrzi a tartalmat. A www.remail.hu gondolom az egyik virtual host, amit kiszolgál a szerver.

Kvikveg

Quote from: Próféta on 2009-12-06, 15:33:22
Quote from: Kvikveg on 2009-12-06, 13:34:57
Quote from: Kvikveg on 2009-12-06, 01:10:04
Warning: Address is not in a.b.c.d form in /var/www/www.remail.hu/logger.php on line 22
Tudom, hogy szerveroldali, csak a konyvtarnev nezett ki nagyon idiotan. XD
Az Apache alapból /var/www alatt őrzi a tartalmat. A www.remail.hu gondolom az egyik virtual host, amit kiszolgál a szerver.
Aha!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Quote from: LiaLia on 2009-12-06, 15:33:05
Quote from: .Attila on 2009-12-06, 15:06:14
Motivációs levelet kell írnom, de csak a személyzeti tanácsadót tudom, a szóban forgó céget nem tudom, kicsoda.
A személyzeti tanácsadónak kell akkor címezni a levelet?
Akkor a személyzeti tanácsadónak, ha emellett úgyis eleve vele fogsz kommunikálni.

Oké, kösz :)

LiaLia

#40151
Quote from: .Attila on 2009-12-06, 15:41:56
Quote from: LiaLia on 2009-12-06, 15:33:05
Quote from: .Attila on 2009-12-06, 15:06:14
Motivációs levelet kell írnom, de csak a személyzeti tanácsadót tudom, a szóban forgó céget nem tudom, kicsoda.
A személyzeti tanácsadónak kell akkor címezni a levelet?
Akkor a személyzeti tanácsadónak, ha emellett úgyis eleve vele fogsz kommunikálni.

Oké, kösz :)
Sok sikert hozzá! :smile:






[spoiler=túlélem-e a szomszédokat]Azt hittem, hogy talán már nem fokozható a szomszédok zajongása, de az éjjel sikerült nekik túltenni az eddigieken. A szomszédnő beszédére már meg volt, hogy zenét hallgatok fülessel, meg elalváskor próba a füldugóval. Erre most éjjel egy társaság bulizott valamelyik felső emeleten. Időnként metálzene bekapcsol, kikapcsol, daloltak, megint üvöltés. Ez még nem lett volna olyan vészes, de a közvetlen felettem lakó öreg nő, aki eleve mindenkit szemmel tart a házban és mindenbe beleköt, elkezdett szentségelni jó hangosan. A bulizók kicsit csöndben voltak, aztán megint zajongás, na erre az öreg nő a fűtőcsöveket kezdte verni. Mindez hajnali 3-kor. Utána is még ment a buli, az öreg nő meg a rendőrséget emlegette hangosan.

Talán valahogy elaludtam, kora reggel a füldugóra ébredtem, akkor kivettem, hátha alszom egy kicsit. Erre a szomszéd nő is felébredt, és elkezdett beszélgetni a klánozókkal.
Most már kezdek nagyon kimerült zombi lenni...
Lassacskán már annak is örülnék, ha egy hangszigetelt japán-féle alvókapszulában aludhatnék.[/spoiler]

Kuroi Tenshi

Quote from: .Attila on 2009-12-06, 15:06:14
Motivációs levelet kell írnom, de csak a személyzeti tanácsadót tudom, a szóban forgó céget nem tudom, kicsoda.

Ezen én is mindig röhögök. Ugyebár egyik lényegi elem, hogy miért
szeretnék ott dolgozni. Na de hol?

.Attila

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-12-06, 18:13:04
Quote from: .Attila on 2009-12-06, 15:06:14
Motivációs levelet kell írnom, de csak a személyzeti tanácsadót tudom, a szóban forgó céget nem tudom, kicsoda.

Ezen én is mindig röhögök. Ugyebár egyik lényegi elem, hogy miért
szeretnék ott dolgozni. Na de hol?

Általában véve igen, nyilván ebből a motivációs levélből ez a rész most kimarad.
Egyébként leírta, hogy alapvetően miket kér.

kikuchiyo

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-12-06, 18:13:04
miért szeretnék ott dolgozni. Na de hol?

- Anyuuu! Azok ott milyen állatoook?
- Tehenek, kisfiam.
- Hooool?
Failure is the default option

.Attila

Valaki bevállalná, hogy elolvassa az angol nyelvű mot levelemet és véleményt mond róla?

SaiyaGin

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-12-06, 18:13:04
Quote from: .Attila on 2009-12-06, 15:06:14
Motivációs levelet kell írnom, de csak a személyzeti tanácsadót tudom, a szóban forgó céget nem tudom, kicsoda.

Ezen én is mindig röhögök. Ugyebár egyik lényegi elem, hogy miért
szeretnék ott dolgozni. Na de hol?

Ez amúgy normális dolog?

Nakedape

életem egyik katarktikus pillanata volt, amikor mot.levelet írtam...játékbolti eladónak :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

Quote from: Nakedape on 2009-12-06, 21:48:36
életem egyik katarktikus pillanata volt, amikor mot.levelet írtam...játékbolti eladónak :D

pics or didn't happen!!! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

A mot levél szar lett szvsz, a holnapi interjú meg detto az lesz.

noriko

Valaki tudna kölcsönadni webkamerát keddig? Húgomnak kéne állásinterjúra, és a miénk meghalta magát... :(
"I wish I could, but I don't want to."

NLZ

Eljött az évnek ez az időszaka... :D
[spoiler=brotip]<------[/spoiler]
[reserved]

Moha

Quote from: noriko on 2009-12-06, 22:30:12
Valaki tudna kölcsönadni webkamerát keddig? Húgomnak kéne állásinterjúra, és a miénk meghalta magát... :(
De kár, hogy ilyen messze lakom. Tudnék kölcsön adni, de sajnos a "küld fénypost" még nem műxik... ::)

Nakedape

Quote from: noriko on 2009-12-06, 22:30:12
Valaki tudna kölcsönadni webkamerát keddig? Húgomnak kéne állásinterjúra, és a miénk meghalta magát... :(
1 hete adtam kölcsön másnak..
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Damnatus

#40164
Quote from: noriko on 2009-12-06, 22:30:12
Valaki tudna kölcsönadni webkamerát keddig? Húgomnak kéne állásinterjúra, és a miénk meghalta magát... :(
Tudok, ha kell, holnap úgyis bemegyek Pestre.

Én

Quote from: NLZ on 2009-12-06, 23:05:28
Eljött az évnek ez az időszaka... :D
[spoiler=brotip]<------[/spoiler]
^^"

Moha

Photoshophoz szoktam, Gimp-pel most csak ilyenre sikerült...  ^^"
<------------

Nakedape

najó..
de én nyertem..
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Cloud

Quote from: Én on 2009-12-06, 23:34:08
Quote from: NLZ on 2009-12-06, 23:05:28
Eljött az évnek ez az időszaka... :D
[spoiler=brotip]<------[/spoiler]
^^"

:lul: :lol:

Kvikveg

Quote from: Moha on 2009-12-06, 23:41:03
Photoshophoz szoktam, Gimp-pel most csak ilyenre sikerült...  ^^"
<------------
Gimp en is. :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.