Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Kvikveg

Quote from: Xzone on 2009-12-19, 08:28:37
Quote from: Kvikveg on 2009-12-19, 07:22:30
Jelentem, hazaertem a ceges bulibol.
Ittam jopar kis poharka Baileyst, 3-4 kis poharka tequilat, es meg nem vagyok reszeg, csak k almos most hogy leultem.
Es k hideg van kint.

Aww, pedig úgy olvastam volna egy igazán random/érthetetlen 'don't drink and post' hozzászólást Kvikvegtől :)

Quote from: Member on 2009-12-19, 09:09:06
Miért, alapból nem olyan? :haha:

Nemnem, tolem a don't drink and post hosszaszolas hosszu munkanap utan varhato.
Amugy most ebredtem fel. XD
Tegnap kaptam rofiinfluenza-oltast. (Info aki oltatni akar: az Onkologian, Kekgolyo utca, Deli pu.-nal senki sem volt delutan 3kor.) A dokinenit megkerdeztem, hogy van-e tiltas, hogy mit nem szabad enni-inni, de azt mondta nincs. Lehet, hogy nem egy ilyen atbulizott ejszaka merult fel a kepzeleteben amikor ezt megkerdeztem.  :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

NLZ

Miért csak most? Kb 3 hét, mire kialakul az immunizáció, addigra szinte vége is az influenzaszenonnak :)
[reserved]

Member

Quote from: Zen on 2009-12-19, 15:12:24
Jelentem itt nem megy a fűtés.
Nálunk sem. Anyám spórol. ::)

NLZ: 9 nap.

Cobra

Itt épp Blizzardu-desu.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Fazék

Quote from: Cobra on 2009-12-19, 15:54:56
Itt épp Blizzardu-desu.
akkor kérdezz már rá kérlek, hogy mikor jön ki pontosan a Starcraft 2

Kvikveg

#40415
Quote from: Fazék on 2009-12-19, 15:56:07
Quote from: Cobra on 2009-12-19, 15:54:56
Itt épp Blizzardu-desu.
akkor kérdezz már rá kérlek, hogy mikor jön ki pontosan a Starcraft 2
:facepalm:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cobra

Quote from: Fazék on 2009-12-19, 15:56:07
Quote from: Cobra on 2009-12-19, 15:54:56
Itt épp Blizzardu-desu.
akkor kérdezz már rá kérlek, hogy mikor jön ki pontosan a Starcraft 2
Azt mondja majd ha májusban erre jár, akkor elárulja.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Fazék

kiskutyámat rohadtul izgatja a hó. apu garázslejárójának közepén halál nyugodtan lefeküdt unatkozni és folyamatosan teríti be a havazás.  :haha:

Rounin

Quote from: Fazék on 2009-12-19, 16:13:00
kiskutyámat rohadtul izgatja a hó. apu garázslejárójának közepén halál nyugodtan lefeküdt unatkozni és folyamatosan teríti be a havazás.  :haha:

Képet! :D

Kvikveg

Quote from: Rounin on 2009-12-19, 16:27:12
Quote from: Fazék on 2009-12-19, 16:13:00
kiskutyámat rohadtul izgatja a hó. apu garázslejárójának közepén halál nyugodtan lefeküdt unatkozni és folyamatosan teríti be a havazás.  :haha:

Képet! :D
+1
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cloud

Quote from: Cobra on 2009-12-19, 15:54:56
Itt épp Blizzardu-desu.

Itt is nem kicsit. :D

Fazék


Zsiga


Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1


Xzone

Öröm nézni ahogy itt a ház előtti lejtőn a vezetők többsége satufékez, és álló kerekekkel, így-úgy, gyakran szinte keresztbe fordulva lecsúszik az aljára...

Kvikveg

Quote from: Makos on 2009-12-19, 18:08:27
Quote from: Fazék on 2009-12-19, 17:18:40
initiating camouflage mode
camouflage 50%
camouflage 80%
camouflage dog feels being watched
nah, no one could possibly see camouflage dog!
resuming camouflage
:lol:
:lol:
Sosem ertettem, hogy birjak ezt a kutyak... Nem tudjatok valahova beengedni?

Quote from: Xzone on 2009-12-19, 19:55:07
Öröm nézni ahogy itt a ház előtti lejtőn a vezetők többsége satufékez, és álló kerekekkel, így-úgy, gyakran szinte keresztbe fordulva lecsúszik az aljára...
lol
Kamera?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

Quote from: Kvikveg on 2009-12-19, 20:22:37
:lol:
Sosem ertettem, hogy birjak ezt a kutyak... Nem tudjatok valahova beengedni?
teljesen fölösleges :)
van kutyaháza, esőben be is szokott húzódni oda, de ezzel a hóval semmi gondja nincsen, berni pásztor, szóval kb most érzi jól magát :haha:

Kvikveg

Quote from: Fazék on 2009-12-19, 20:26:04
Quote from: Kvikveg on 2009-12-19, 20:22:37
:lol:
Sosem ertettem, hogy birjak ezt a kutyak... Nem tudjatok valahova beengedni?
teljesen fölösleges :)
van kutyaháza, esőben be is szokott húzódni oda, de ezzel a hóval semmi gondja nincsen, berni pásztor, szóval kb most érzi jól magát :haha:
Jaha! Akkor ertem. Orias mozgo szonyeg, wow. XD
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Ez a nap...

Utólag már nyilvánvalónak látszik, hogy a temetést nem volt jó ötlet mára szervezni. Reggel még nem volt nagy gond, csak a hideg miatt aggódtunk egy kicsit, na meg nem volt sok kedvünk elmenni a semmi közepére a kissé kieső településre.
Aztán elkezdett esni a hó és ez a -15°C szubjektív hőmérséklet és a szél miatt elég rossz volt. Az ég kezdett szürkülni, és már nagyon esett, amikor elindultunk hazafelé. Aztán láttunk az út mellett az árokban egy felfordult autót, páran már körülállták, azt hittem, hogy ottmaradt a vezetője, de a nőnek hihetetlen szerencséje volt: karcolás nélkül megúszta. És még a kocsija sem tört nagyon össze. (Asszem 180°-ban megpördülhetett és utána fordult fel, és szerencséjére a puha havas fűre esett.) Visszafordítottuk és az egyik pasas kihúzta a terepjárójával.
Azután meg már csak haza kellett jutni. Fehér, aztán szürke fal kétoldalt, az úton meg kb. 50 méterre lehetett látni a hóátfúvástól. Az M6-oson 60-nal lehetett menni egy sávban. A normálisan másfél órás út tartott 4 óráig.
Failure is the default option

Moha

Quote from: Kvikveg on 2009-12-19, 20:22:37
Sosem ertettem, hogy birjak ezt a kutyak... Nem tudjatok valahova beengedni?
Hát, "kutya idő van" az biztos. A mi kutyánk ráadásul rövid szőrű. Igaz, téglából van a kutyaház, de azért abban se lehet melege szerencsétlennek...

Bicskei

http://animeaddicts.hu/forum.php?viewtopic.40.7647.2


remélem ugy befujja őket a hó h ott pusztulnak
Ultras liberi

Member

Quote from: Bicskei on 2009-12-19, 21:14:31
http://animeaddicts.hu/forum.php?viewtopic.40.7647.2
remélem ugy befujja őket a hó h ott pusztulnak
Affene, teljesen kiment a fejemből! Van még busz?!

Cobra

Végre hazaértem és az autóról levakartam a hó nagy részét, bár így is lesz bőven víz a garázsban. Volt bőven barom az úton, pl pont M6 vége felé feljövök, pont elmegy egy nyergesvontató, én terepjáróval 70-nel merek menni és nem érem utól...
Meg volt bőven olyan autós, akit meglepett megint a havazás, vagy csak nem tudja mi az a hókefe. Meg volt 4 vagy 5 autó helyzetjelzővel (ezek szerencsére már bent Budapesten). Meg volt pár 30-cal tötyögő, persze legtöbb olyan helyen, ahol nem lehetett előzni.
Mindegy, hazaértem, pedig kereszteződésben befordulni nem volt egyszerű, általában másfelé akart menni az autó, mint amerre én szerettem volna (hiányzik a hátsó differenciálzár, meg az automata középső se az igazi).
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Bicskei

a jóidőre való tekintettel Bp. Déli 16:51-Bicske 17:27(hivatalosan) gyakorlatilag: 17:42kor indultunk el és 18:59re értünk Bicskére....
Ultras liberi

Cobra

Örülj, hogy egyáltalán elindult a vonat.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Moha

Quote from: Bicskei on 2009-12-19, 21:14:31
http://animeaddicts.hu/forum.php?viewtopic.40.7647.2
:zomg:  :zomg:  :zomg:
Jaj... elfertőzik a helyet, pedig nem tűnt rossz teázónak... Komolyan, azért ennyire nyomni a yaoit?! :ejj: Persze ha heteroszexuális hentai-t akarna valaki nyomatni, akkor hatalmas felháborodás lenne... ::)

Commentek is "érdekesek".... mondjuk ez tetszett:
Quotekorhatár nincs????
ja, azért nincs, mert ha volna, egy vendég se lenne XD

[spoiler]Ööö... Nincs meg valakinek Chuck Norris száma? :haha:[/spoiler]

LiaLia

Quote from: Fazék on 2009-12-19, 17:18:40
initiating camouflage mode
camouflage 50%
camouflage 80%
camouflage dog feels being watched
nah, no one could possibly see camouflage dog!
resuming camouflage
:cool: Jól bírja, lehet kifejezetten élvezi  :smile:

Quote from: Bicskei on 2009-12-19, 21:14:31
http://animeaddicts.hu/forum.php?viewtopic.40.7647.2

remélem ugy befujja őket a hó h ott pusztulnak
LOLLL, micsoda rettenetes rendezvény...és hányan rettegnek tőle...

[spoiler=Én most elég szarul vagyok.]
Tegnap délután-este egyik barátnőmnél voltam, karácsonyoztunk, és vittem fűszeres karácsonyi vörösbort. Még sose vettem ilyent, 1,5 l-es, 9 %-os borkészítménynek írták, felmelegítve forralt bornak is iható. Egész jó íze volt forralt borként.
Viszont vagy romlott lehetett, vagy valami volt benne, mert még az éjjel minden kijött belőlem. Délelőtt még nem volt hányingerem, csak amolyan másnaposság érzés, viszont déltől folyamatosan rám jön a hirtelen hányinger, és jön kifele minden ami a gyomromban van. Enni még reggel ettem, meg kora délután, azóta darabos semmi, de még a vizet se bírom, mert ha már egy fél pohárral megiszom, egyből jön a hányinger, és kifele minden. Már gondolkodtam rajt, hogy lehet kórház lesz belőle és infúzió, ha ennyire nem marad bennem semmi.
Most kisebb kortyokkal próbálkozom, meg vettem háztartási kekszet, hátha a mini adagokat még bírom. Lázam nincs, hasam nem fáj, csak ez az időnként émelygés, és hirtelen hányinger és taccs.
Majd holnapra kiderül, hogy telik az éjszaka.[/spoiler]


Zen

Quotemindenki, aki eljön kap tőlem karácsonyi ajándék ficit.
Akarom én tudni mi az a fici?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1