Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

NLZ

[reserved]

Darkstar

Quote from: Cloud on 2009-12-24, 16:32:17
http://www.nyaatorrents.org/

Felül a zöld mozgó kiscsajt le lehet valahogy menteni mozgó gif-be.(eredeti méretűre)
Olyan aranyos.

Vanik neki neve is  :P
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cloud

Quote from: Darkstar on 2009-12-24, 18:35:32
Quote from: Cloud on 2009-12-24, 16:32:17
http://www.nyaatorrents.org/

Felül a zöld mozgó kiscsajt le lehet valahogy menteni mozgó gif-be.(eredeti méretűre)
Olyan aranyos.

Vanik neki neve is  :P
És mi is az? :D   Bocsánat tudatlanságomért. :D

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cloud


Member

Karácsonykor mennydörgés? Jó, az okait tudom, de eléggé szokatlan. Ezek szerint Zeusz már le tudta szedni a Natsumushi-t és vadul fappel.

Kuroi Tenshi

Tegnap mínusz, ma +12C, meleg, dunsztos idő, olyan
sűrű párával, hogy szinte harapni lehet, csak épphogy
nem köd; délután meg jókora felhőszakadás, hazafelé
az egyik úton (a fővárosban!) jókora szakaszon akkora
víz, hogy kocsik kipufogói víz alól csobogtak, páran
próbáltak is visszafordulni... egyre érdekesebb
időjárásunk van...

kikuchiyo

Ja, kora délután, amikor elindultunk, egész Denno Coil hangulata volt az utcánkban hömpölygő alacsony ködnek.
Failure is the default option

Member

Jó, tudom, ennek a családnak paraszti gyökerei vannak, de...  Hogy a büdös f*szba nem lehet végre megtanulni, hogy a régi TV paneljén a melyik gombok a hangerő és melyek a csatorna?! :ejj:

Makos

Fuhh megvolt a kollektív karácsonyi iszogagatás.
Egész jól érnzem magam :D


Solid Snake

Quote from: Makos on 2009-12-27, 02:18:51
Fuhh megvolt a kollektív karácsonyi iszogagatás.
Egész jól érnzem magam :D

Én már nem.  :szemuveges:
(karácsonyi iszogatás barátnő nagyapjánál -- 3 kör 50 éves HP + sör = I feel good (till the next morning))

Makos

Én csak szimplán fáradt vagyok így reggel.
És kedden matekszigorlat. Juppí...

Member

Ahhh, kalappal. Szóban vagy írásban?
Nekem csak szocjogom lesz holnap.

Makos

Szóban meg írásban is...

Köszi.

Próféta

Na, a tévében már reklámozzák a következő nagy piramisjátékot, hogy legyen hová átlépniük a Scienneteseknek. Remek.

Member

Láttam valamit már hónapokkal ezelőtt a szegedi buszokon hirdetve. Mi a neve?

Cobra

Az is érdekes, hogy jönnek az e-mailek 2 vagy 3 új törzsvásárlói rendszerről, amik úgy hírdetik magukat, hogy több multi is benne van a rendszerükben, a weboldalukon meg fel van sorolva kb 10 vidéki kis üzlet, mint partner :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

motifator

Ma felvettük a zenekar első videoklipjét. Ha kész lesz az utómunka, majd megy az önarcképcsarnokba.
Abban biztos vagyok, hogy a végeredményen nem fog látszani, hogy milyen puritán körülmények között készült. Már a nyers videókról se mondanád meg, hogy egy fehérre meszelt garázsban egy sima reflektor fényénél készültek, de ismerem a srácot, hogy milyen profi, a végeredmény biztos felülmúlja majd az elvárásaimat.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Nakedape

majd megnézzük:)
ha meg valaki tűzijátékot szeretne vásárolni, akkor összekötheti azzal, h kiröhöghet engem a szentendrei úton szívva.
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Cobra

Most is Lidl, vagy máshol? :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Nakedape

Quote from: Cobra on 2009-12-27, 17:12:23
Most is Lidl, vagy máshol? :)
most is Lidl, de máshol:) nem huszti út, hanem kijjebb, csillaghegy fele
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Xzone

Fél óra múlva szinkronizált Big Bang Theory a Cool-on. Előre félek tőle.

Solid Snake

Quote from: Makos on 2009-12-27, 11:25:53
És kedden matekszigorlat. Juppí...

Uhh. Nagy kalappal hozzá.

Makos

Quote from: Solid Snake on 2009-12-27, 21:00:48
Quote from: Makos on 2009-12-27, 11:25:53
És kedden matekszigorlat. Juppí...

Uhh. Nagy kalappal hozzá.
Köszi, kell is.
Bár neked 4es lett ha jól emlékszem...én egy 2esnek is örülni fogok xD

Próféta


Én

Quote from: Makos on 2009-12-28, 00:53:45
Bár neked 4es lett ha jól emlékszem...én egy 2esnek is örülni fogok xD
Matekból dettó, pedig nekem még csak sima vizsga lesz... Az a baj, hogy nem nehéz, de egyszerűen nem tudom a módszert hogy hogy kell bizonyos dolgokat megcsinálni, ugyanis megkaptuk a legszarabb matekgyakvezetőt a karon (aki egyúttal az előadó).
Innen is sok szerencsét! :)

Próféta

Quote from: Én on 2009-12-28, 01:04:13
Matekból dettó, pedig nekem még csak sima vizsga lesz... Az a baj, hogy nem nehéz, de egyszerűen nem tudom a módszert hogy hogy kell bizonyos dolgokat megcsinálni, ugyanis megkaptuk a legszarabb matekgyakvezetőt a karon (aki egyúttal az előadó).
Katalógusos a gyak? Gondolom nem. Akkor szépen átülsz abba a terembe, ahol jó gyakvez ad elő, ha van hely. Köv félévben meg már eleve úgy veszed fel a kurzust Neptunon, hakiírják a gyakvez-kurzus összerendelést (nálunk első egy-két évben még kiírták). Most meg tűzoltásként elkéred egy másik gyakvezhez járó haver jegyzeteit, hátha kiderül belőle.

Atomjótanács: a matekot, de különösen az első féléves matekot tanuld meg baromi jól, mert nálunk legalábbis szinte minden arra épült. Ha ebben bizonytalan a tudáson, akkor csomó más tárgyban szarra fogsz várat építeni, mert joggal fogják elvárni, hogy akármilyen tárgy vizsgájának hevében, a feladatmegoldás részeként egy zárójelen belül mellesleg tudj sajátértéket számolni meg racionális törtfüggvényt integrálni meg GF(2^p) test fölött Fourier-transzformálni stb. Ez persze VIKes (és ötéves képzéses) tapasztalat, a ti képzéseteken lehet akár tök máshogy is, érdeklődd azért meg végzés környékén állóktól.

Makos