Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Kvikveg

Quote from: Xzone on 2010-01-06, 19:52:40
Quote from: kikuchiyo on 2010-01-06, 19:23:08
Quote
5:00:53 PM: motifator's manager/AUS/NIC: Real quick cause I have another meeting
5:01:16 PM: motifator's manager/AUS/NIC: youre fired
5:01:32 PM: motifator's manager/AUS/NIC: pack your stuff and gtfo
?

:lul:
:lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Moha

Lol... ez a játék nagyon ott van! :D

Fazék

én ezt nem értem.  már negyedik napja, hogy 5 - 5 és fél órákat alszom és még mindig nem szokott hozzá a szervezetem, sőt csak egyre inkább álmos, fáradt vagyok...
én ezt nem értem.

Nakedape

próbálj 4 órát aludni az 5 az páratlan,ezért diszharmonikus és ez okozza fáradtságod harmóniára törekvő lelkünkben.
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Fazék

Quote from: Nakedape on 2010-01-07, 09:20:53
próbálj 4 órát aludni az 5 az páratlan,ezért diszharmonikus és ez okozza fáradtságod harmóniára törekvő lelkünkben.
nem fogod elhinni, de pont ez jutott nekem is eszembe most reggeli közben.
holnapra kipróbálom azt hiszem.

Én

Quote from: Fazék on 2010-01-07, 09:18:02
én ezt nem értem.  már negyedik napja, hogy 5 - 5 és fél órákat alszom és még mindig nem szokott hozzá a szervezetem, sőt csak egyre inkább álmos, fáradt vagyok...
én ezt nem értem.
Nekem fordítva van, annyira megszoktam a 4-5 óra alvásokat hogy teljesen tunya vagyok mondjuk 8 óra alvás után. Vizsga előtt direkt fennmaradtam fél 6-ig, hogy csak 4 órát tudjak aludni előtte, és másnap top állapotban voltam. :D

Fazék

Quote from: Én on 2010-01-07, 11:39:59
Quote from: Fazék on 2010-01-07, 09:18:02
én ezt nem értem.  már negyedik napja, hogy 5 - 5 és fél órákat alszom és még mindig nem szokott hozzá a szervezetem, sőt csak egyre inkább álmos, fáradt vagyok...
én ezt nem értem.
Nekem fordítva van, annyira megszoktam a 4-5 óra alvásokat hogy teljesen tunya vagyok mondjuk 8 óra alvás után. Vizsga előtt direkt fennmaradtam fél 6-ig, hogy csak 4 órát tudjak aludni előtte, és másnap top állapotban voltam. :D
eh. ezek a mai fiatalok! már alvásra sincs szükségük. bezzeg az én időmben  :ejj:

Makos

Na én ezt megcáfolnám!
Én minimum 8 órát szoktam aludni ha másnap vizsga lesz.

Moha

Quote from: Fazék on 2010-01-07, 11:43:27
eh. ezek a mai fiatalok! már alvásra sincs szükségük. bezzeg az én időmben  :ejj:
Are we getting old or are we getting old? :haha:

Kvikveg

Quote from: Moha on 2010-01-07, 12:09:02
Quote from: Fazék on 2010-01-07, 11:43:27
eh. ezek a mai fiatalok! már alvásra sincs szükségük. bezzeg az én időmben  :ejj:
Are we getting old or are we getting old? :haha:
En mar visszafejlodtem az 5eves kori enemhez, lazan aludtam most is 10 orat.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

Quote from: Fazék on 2010-01-07, 11:43:27
Quote from: Én on 2010-01-07, 11:39:59
Nekem fordítva van, annyira megszoktam a 4-5 óra alvásokat hogy teljesen tunya vagyok mondjuk 8 óra alvás után. Vizsga előtt direkt fennmaradtam fél 6-ig, hogy csak 4 órát tudjak aludni előtte, és másnap top állapotban voltam. :D
eh. ezek a mai fiatalok! már alvásra sincs szükségük. bezzeg az én időmben  :ejj:


:3x3:

Moha

Az a baj, hogy itt nálunk a melóhelyen lassan már szó szerint veszik a fentit...  :frown:

Kuroi Tenshi

Mi a f****m ez, hogy mostanában már nem csak a
vezetékes telefonon hívogatják az embert ezek az
idegesítő reklámcégek, hanem mobilon is?  :grrr: :uzi:

.Attila

Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-01-07, 16:19:25
Mi a f****m ez, hogy mostanában már nem csak a
vezetékes telefonon hívogatják az embert ezek az
idegesítő reklámcégek, hanem mobilon is?  :grrr: :uzi:

Addig örülj, amíg nem a Capital Partners hívogat.
Én már 13 telefonszámukat tiltottam le.

Kuroi Tenshi

Az a cég nem lett már betiltva, mint piramisjáték?
Mintha már hallottam volna ilyen híreket...

.Attila

Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-01-07, 16:45:22
Az a cég nem lett már betiltva, mint piramisjáték?
Mintha már hallottam volna ilyen híreket...

Brókercégről van szó, kétszer voltam interjún (az is egy érdekes sztori, miért kétszer), egyszer sem került szóba, hogy ha másokat is be tudnék szervezni, akkor ilyen-olyan jutalék.
Hívnak boldog-boldogtalant, gondolom a kapcsolatok kellenek nekik.

Próféta

Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-01-07, 15:27:57
Quote from: Én on 2010-01-07, 11:39:59
Nekem fordítva van, annyira megszoktam a 4-5 óra alvásokat hogy teljesen tunya vagyok mondjuk 8 óra alvás után. Vizsga előtt direkt fennmaradtam fél 6-ig, hogy csak 4 órát tudjak aludni előtte, és másnap top állapotban voltam. :D

:3x3:
+1

Member

Én akármennyit alszok is tunya vagyok. :P

Cloud

Quote from: Member on 2010-01-07, 22:07:14
Én akármennyit alszok is tunya vagyok. :P
+1

Mondjuk én alapban lusta ember vagyok. :D

Member

Én nem, de ébredés és ébredés + 10 perc között olyan mosott hulla vagyok, hogy vmi félelmetes.

Én

Ok, jogosan sztrájkolnak a BKV-nál... De miért pont jövő kedden? :bruhuhu: :bruhuhu: :falba:

NLZ

Vki rossz napra rakta a vizsgáját? :D
[reserved]

Cloud

Quote from: Én on 2010-01-07, 22:41:02
Ok, jogosan sztrájkolnak a BKV-nál... De miért pont jövő kedden? :bruhuhu: :bruhuhu: :falba:
Én csak örülök neki, lesz egy szabadnapom. Mivel munkámhoz létszükséglet a bkv így kapok egy nap fizetett szabit. Oh jeeee. :D

LiaLia

Ha tényleg lesz, nagyon fogok neki örülni. Gyalog azért mégse lehet az Örs vezér tértől az Oktogonig elsétálni munkába. Taxit meg nem fog fizetni a főnököm  :D

Cloud

Quote from: LiaLia on 2010-01-07, 22:54:46
Ha tényleg lesz, nagyon fogok neki örülni. Gyalog azért mégse lehet az Örs vezér tértől az Oktogonig elsétálni munkába. Taxit meg nem fog fizetni a főnököm  :D
Nálunk még kitalálhatja a főnök hogy sétáljak el Újhegyről Keletiig. :(

Én

Quote from: NLZ on 2010-01-07, 22:47:39
Vki rossz napra rakta a vizsgáját? :D
Telitalálat.  :__devil: Azért remélem haver ráér hogy bevigyen

Rounin

Ilyenkor azért kicsit rühellem, hogy 18-20 perc alatt begyalogolok... :D

LiaLia

ilyenkor az tényleg peches dolog, nincs mire hivatkozni  :D