Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Kvikveg

Aaaa szenyaaaaa.  :lol:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Titkos

Napi hülye kérdés: Miért, amúgy ez mi lenne? Jobb cégeknél az "év dolgozói" amcsiba kapnak két hetes bulitúrát? (Csak mert Kvikveg is említette, meg a "végig akartam bulizni ezt a két hetet".)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Kvikveg

Quote from: Titkos on 2010-01-20, 19:36:40
Napi hülye kérdés: Miért, amúgy ez mi lenne? Jobb cégeknél az "év dolgozói" amcsiba kapnak két hetes bulitúrát? (Csak mert Kvikveg is említette, meg a "végig akartam bulizni ezt a két hetet".)
Nem, en hosszabb idore mentem volna, nem bulizni. Es nem USAba. :)
Csak a beigertuk-demegsem egyezik.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

motifator

kikuchiyo: :)
Nem, nyilván dolgozni mentem volna, indokolt is lett volna, mert márciusban nagy release-ünk lesz, addig egy rakás amerikaival kell még együtt dolgoznom, úgy látszik, csak telefonon.
De rohadtul nem mindegy, hogy olyan emberrel mész ki, akivel el lehet menni mindenhová, felfedezni Austint, vagy olyannal, aki ki se mozdul a hotelszobából, meg már 11-kor aludni akar, hogy nehogy másnap reggel fáradt legyen. A haverral, aki megy februárban, vele biztos minden este lett volna program, nem érdekelte volna, hogy keveset alszunk. Az ember ritkán jut el ilyen messzire, ráadásul ingyen, biztos, hogy kihasználtuk volna az időt az utolsó pillanatig.
A másik arc, akivel hitegetnek, hogy majd talán megyek, ő ugyan csak 4 évvel idősebb nálam, személyiségre mégis inkább 24-gyel. Nincs a sráccal semmi bajom, de nem a barátom, nem akarok vele bulizni, és valszeg ő sem akar velem. Vagyis inkább egyáltalán nem akar bulizni, senkivel. Szal lesz az a 2-3 amerikai haver, akiket majd ráveszek, hogy vigyenek körbe a városon, bulizzunk, a többi napokon meg vagy megyek egyedül (ami azért elég necces), vagy ostáblázhatok a kollégával a hotelben.
Szal ennyi. Dolgozni megyünk, de azért jó társaságban hatalmas buli is lenne az egész. Így viszont tényleg csak munka lesz.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

teraflare

#41044
Quote from: motifator on 2010-01-20, 18:55:12
Tudom, hogy így is szerencsés vagyok, blabla, de az ember mindig a saját elvárásaihoz hasonlítja a helyzetét
...
Persze ezek is csak közhelyek, a lényeg annyi, hogy csalódott vagyok, és rinyálok. Ehhez jogom van, akármilyen szerencsés is vagyok.
Ugyanígy mondjuk neked is jogod van azt mondani, hogy kapjam be :)
Én mélységesen együttérzek veled. (viszel engem is? lécci..) Én is fel voltam háborodva a jó kis 0%-os fizetésemelésen. Aztán pár ismerősömtől megtudtam hogy náluk még csökkentés is volt úgyhogy most örülök hogy van még munkám ami jól is fizet  :smile:

Amúgy ha ennyire ki akarsz jutni akkor szorgalom helyett próbálj összehaverkodni a főnökkel vagy benyalni neki. Lehet kevesebb energiába kerül és nagyobb a siker%.

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xzone

Quote from: Ramiz on 2010-01-21, 11:06:37
http://junchidono.wordpress.com/2008/06/30/hazai-animes-forumok-egy-junchi-szemen-at/

Én is azokat a kurva moderátorokat utálom itt a legjobban... :__devil:

Ja baszdmeg.

Egyébként pont Ramizzal tárgyaltuk ki egyszer, hogy a káromkodás voltaképp egy finom nyelvi eszköz, amellyel nagyon hatásosan árnyalhatjuk mondanivalónkat, és másképp kifejezhetetlen érzelmeket is át tudunk vele adni.

motifator

Quote from: Xzone on 2010-01-21, 11:51:22
Quote from: Ramiz on 2010-01-21, 11:06:37
http://junchidono.wordpress.com/2008/06/30/hazai-animes-forumok-egy-junchi-szemen-at/

Én is azokat a kurva moderátorokat utálom itt a legjobban... :__devil:
Egyébként pont Ramizzal tárgyaltuk ki egyszer, hogy a káromkodás voltaképp egy finom nyelvi eszköz, amellyel nagyon hatásosan árnyalhatjuk mondanivalónkat, és másképp kifejezhetetlen érzelmeket is át tudunk vele adni.
És ezzel én is egyetértek. Akurvaéletbe.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Kvikveg

Quote from: Ramiz on 2010-01-21, 11:06:37
http://junchidono.wordpress.com/2008/06/30/hazai-animes-forumok-egy-junchi-szemen-at/

Én is azokat a kurva moderátorokat utálom itt a legjobban... :__devil:
:lol:
Az alairaskepeket miota nem nezzuk meret es stilustalansag szempontjabol?
Miota majdnem mindenki kikapcsolta az alairasok megjelenitese opciot?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Én

Höh, protezsálásként bennhagyom a táncoló niggereimet. :__devil: (Eddig amikor tényleg zavaróan nagy sigem volt mindig vette a fáradságot akit zavart hogy szóljon, szal ez még OK nekem)

Vége a vizsgaidőszaknak... NAGYLEVEGŐ

Fazék

#41050
Quote from: Ramiz on 2010-01-21, 11:06:37
http://junchidono.wordpress.com/2008/06/30/hazai-animes-forumok-egy-junchi-szemen-at/

Én is azokat a kurva moderátorokat utálom itt a legjobban... :__devil:
Andris baszdmeg ezt mondhattad volna azért finomabban is.

szerk: ja igen, aláírásképeket már én is évek óta kikapcsoltam

Kvikveg

976kb a tancosaid, nalam adblockerezve van. :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

Quote from: Fazék on 2010-01-21, 12:55:50
Quote from: Ramiz on 2010-01-21, 11:06:37
http://junchidono.wordpress.com/2008/06/30/hazai-animes-forumok-egy-junchi-szemen-at/

Én is azokat a kurva moderátorokat utálom itt a legjobban... :__devil:
Andris baszdmeg ezt mondhattad volna azért finomabban is.
jja, paci pimpije a tomporodba[spoiler]basszameg még káromkodni se tudok...[/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Én

De könyörgöm ha szar szóljatok, akár be is, megérdemlem :D Ki is veszem akkor

Kvikveg

#41054
Igazabol en egy ido utan belefaradtam a hithu komcsi feljelentosdi-beszolosdiba. XD Gondoltam majd aktivkodik mas.
Mellesleg nincs valami szbalyzat az alairas meretere? Vagy csak volt?

Quote from: Fazék on 2010-01-21, 12:55:50
...
szerk: ja igen, aláírásképeket már én is évek óta kikapcsoltam
Emlekszel meg, hogy a sajatodban mi van? XD
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

Quote from: Kvikveg on 2010-01-21, 13:02:27
Emlekszel meg, hogy a sajatodban mi van? XD

Én is már csak azért emlékszem, hogy mi van benne, mert
fél-(illetve most már negyed-)évente cserélnem kell benne
a linket. Reg után pár hónappal tiltottam le mindet :haha:

Az animált sig jogos; meg a káromkodás is talán az; azon
viszont csodálkozom, hogy nem írta, hogy mekkora troll-
kodások folynak néha itt, még a moderátorok által is  ^^

Titkos

Quote from: teraflare on 2010-01-21, 10:09:13
Amúgy ha ennyire ki akarsz jutni akkor szorgalom helyett próbálj összehaverkodni a főnökkel vagy benyalni neki. Lehet kevesebb energiába kerül és nagyobb a siker%.

Az írása alapján úgy vettem észre, hogy eddig csak ezt próbálta ("minden idióta tréningen részt vettem, politikailag jól helyezkedtem" stb.), és úgy tűnik semmit nem ért el vele. Szerintem az utolsó mondatában van az igazság. ("Azt hiszem előbb kijutok, ha én spórolom rá össze a pénzt.", nem pontos idézet, de igaz.)

A másik témához meg: Speciel az tényleg nem túl szép, hogy néha random "kabbefaszom", "te hülye vagy!", és hasonló megnyilvánulásokkal "érvelnek" itt az emberek, ebben sajnos "unikum" ez a fórum (értsd: a többi animés fórumon pár ilyen és ban ;)), viszont az szerintem meg pont pozitívum, hogy lehet képet rakni az aláírásba. Eleve nem értem máshol ezt az img-tiltást, mintha mindenki olyan hülye lenne, hogy képtelen normális méretű képet berakni, és csak wallpaper lesz az aláírásból, ha engedik. vagy nem tudom mitől félnek... Egy kis infó: Aoin a mai napig jól működik, hogy ha valakinek meghaladja az engedélyezett méretet, akkor a mod finoman szól neki egy PM-ben, hogy vegye már lejjebb. Ahol nem az állatkertből szabadult a tagok többsége, vagy a mod nem egy lusta dög, ott teljesen jól kezelhető a dolog. Csak sajnos amikor megjelent ez a  lehetőség nem is olyan régen, hogy alapból tiltani lehetett az img tag használatát, akkor sok mod rögtön megörült, hogy "hú de király, ezzel egy gombnyomással ignorálom a sok hülyét!". (Igen, csak közben pl. én sem rakhatok be képet aláírásnak... :ejj:) Amúgy meg úgyis divat a "bezzeg külföldön...", szóval fel lehet menni pár angol animés fórumra, Sukin is teljesen jól működik a dolog, de speciel sok olyan angol fórumot láttam, ahol a tagok aláírásképe rendre nagyobb volt, mint a post mérete. Senki nem csinált belőle ügyet, nem az 56k-s modemek korát éljük, hogy pár jpg vagy akár gif miatt fél óráig tartson egy oldal betöltése. (Az már kérdés, ha valami agybajos epilepsziásrohamos gifet rak be, de arra megint csak ott a mod PM...)

Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-01-21, 13:27:23
Az animált sig jogos; meg a káromkodás is talán az; azon
viszont csodálkozom, hogy nem írta, hogy mekkora troll-
kodások folynak néha itt, még a moderátorok által is  ^^

Köztünk szólva elég korrekt volt, ha én írok ugyanebben a témában, minimum az Animaxot, a Mangazint és ezt a fórumot is jobban megkapirgáltam volna. :)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Fazék

#41057
Quote from: Titkos on 2010-01-21, 13:29:35A másik témához meg: Speciel az tényleg nem túl szép, hogy néha random "kabbefaszom", "te hülye vagy!", és hasonló megnyilvánulásokkal "érvelnek" itt az emberek, ebben sajnos "unikum" ez a fórum (értsd: a többi animés fórumon pár ilyen és ban ;))
lehet hogy azért, mert finomkodó álszent hülyék vannak a többi fórumon? (és ezt természetesen a legtiszteletreméltóbban értem) :angyali:
Quote from: Titkos on 2010-01-21, 13:29:35Köztünk szólva elég korrekt volt, ha én írok ugyanebben a témában, minimum az Animaxot, a Mangazint és ezt a fórumot is jobban megkapirgáltam volna. :)



szerk: na kellően igazoltalak és mutogathatsz ide, vagy ez azért még édeskevés kategória?

Quote from: Kvikveg on 2010-01-21, 13:02:27
Emlekszel meg, hogy a sajatodban mi van? XD
yup. fáj is, hogy olyan ritkán látom őket :(

.Attila

Nekem be vannak kapcsolva az aláírások, itt az offtopicban irkálóknál nincs semmi vészes, sőt alig van néhány.

motifator

Quote from: Fazék on 2010-01-21, 13:35:16
Quote from: Titkos on 2010-01-21, 13:29:35A másik témához meg: Speciel az tényleg nem túl szép, hogy néha random "kabbefaszom", "te hülye vagy!", és hasonló megnyilvánulásokkal "érvelnek" itt az emberek, ebben sajnos "unikum" ez a fórum (értsd: a többi animés fórumon pár ilyen és ban ;))
lehet hogy azért, mert finomkodó álszent hülyék vannak a többi fórumon? (és ezt természetesen a legtiszteletreméltóbban értem) :angyali:
Ouch, talált :)

Amúgy szerintem fasza, hogy az usteam fórum ilyen kis önszabályozó közösség. Animax fórumoztam én annakidején egy darabig, egy kicsit se vágyok vissza oda.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Titkos

Quote from: Fazék on 2010-01-21, 13:35:16
Quote from: Titkos on 2010-01-21, 13:29:35A másik témához meg: Speciel az tényleg nem túl szép, hogy néha random "kabbefaszom", "te hülye vagy!", és hasonló megnyilvánulásokkal "érvelnek" itt az emberek, ebben sajnos "unikum" ez a fórum (értsd: a többi animés fórumon pár ilyen és ban ;))
lehet hogy azért, mert finomkodó álszent hülyék vannak a többi fórumon? (és ezt természetesen a legtiszteletreméltóbban értem) :angyali:

Ööö...nem, hanem mert ez úgy általában az életben sem elfogadott, max haveri körben, ott is csak poénból. Aki rendszeresen ilyen, azt hívják parasztnak. :P (Hint: Menj be egy kocsmába, egy kis véleményeltérés után hülyézd le az illetőt, meg illesd hasonló szavakkal, kíváncsi leszek a reakciójára. XD)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Darkstar

Hint: elég sokan innen személyesen is "ismerik" (read: találkoztak párszor/többször) egymást.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Nakedape

azé az itt hülyézők, beszólók nagy része vagy haver is valamennyire, vagy ha nem akkor meg annyira nem, hogy a másiknak még kocsmában is beszólna :D

slow:lásd előző hint...
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kuroi Tenshi

Quote from: Nakedape on 2010-01-21, 14:14:10
azé az itt hülyézők, beszólók nagy része vagy haver is valamennyire, vagy ha nem akkor meg annyira nem, hogy a másiknak még kocsmában is beszólna :D

Well put, sir; karma+

Titkos

Igen, de akkor meg a többi fórumon nem mindenki "álszent hülye", hanem egyszerűen ahol mondjuk 50 az állandó taglétszám, + még mondjuk 300 időszakos látogató, ott ez a stílus nem megengedhető, lévén kétlem, hogy mind ismernék egymást személyesen, és eléggé riasztóan hatna, hogy az elsőpostos egyént kapásból lehülyézi valaki. XD
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Én


Nakedape

Quote from: Titkos on 2010-01-21, 14:21:48
és eléggé riasztóan hatna, hogy az elsőpostos egyént kapásból lehülyézi valaki. XD
az itt is riasztólag hat  :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Selmo

Kezdetek óta kikapcsolom az aláírásokat.
Ja és Zeusz vágná bele a villámait. :D

A tökéletesség unalmas.

teraflare

Quote from: Titkos on 2010-01-21, 13:29:35
Az írása alapján úgy vettem észre, hogy eddig csak ezt próbálta ("minden idióta tréningen részt vettem, politikailag jól helyezkedtem" stb.), és úgy tűnik semmit nem ért el vele. Szerintem az utolsó mondatában van az igazság. ("Azt hiszem előbb kijutok, ha én spórolom rá össze a pénzt.", nem pontos idézet, de igaz.)
Én úgy értettem menjenek sörözni, bulizni hogy olyan szintre kerüljön vele, hogy mondhassa neki akár ezt is: "Hé Józsi engem küldjé már ki ne azt a marhát"

Zsiga

A mods=fags & usteam=shit témához csak annyit, hogy engem a legkevésbé sem zavar/érdekel egy olyan ember véleménye aki itt van a fórumon két éve, és írt ~900 postot amiből mindössze 45db volt offtopicos, mert aki ennyire nincs benne az igazi fóruméletben annak nyilvánvalóan lövése nincs hogy miről beszél.
Ha igazán köcsög troll akarnék lenni (jujj csúnyán beszéltem, mi lesz most) akár azt is írhatnám hogy mindenkit leszarok (jujj már megint) akivel nem találkoztam még személyesen (persze van egy pár kivétel, pl. zsozso, Moha, stb.). És nem kifogás vidékinek lenni, söröztem már Selmoval meg hargharggal, szilvesztereztem Draco meg SolidSnake fórumtársakkal, voltam motifator koncertjén (mindezeket Pesten); szóval aki akar az be tud kapcsolódni a fórum irl életébe is, akár vidékről is.
Darkstar meg Nakedape nagyon jól mondja, ez egy kis "zárt" közösség, ahol mindenki ismer mindenkit (akár személyesen is, de legalább a külvilág boardokról); és senkit sem érdekel azoknak a kínja akik nem veszik a fáradságot hogy megpróbáljanak beilleszkedni a közösségbe...

Az aláírások (meg általában a moderálás, ban, stb.) témájában meg halkan jegyezném csak meg, hogy továbbra sincs semmilyen eszköz a moderátorok kezében a rendetlenkedők rendszabályozására, nem tudunk belenyúlni az aláírásokba, nem tudunk bannolni. Azt meg gondolom nem várod el kedves Titkos hogy egyenként végigolvasgassam az összes hozzászólást és minden káromkodást kiszerkesztgessek belőlük. Van ugyanis az úgynevezett "Report to moderator" gomb - amivel segíthetnéd a dolgunkat ha olyat látsz amit mindenképp szerkeszteni kéne - amit te még soha életedben nem használtál emlékeim szerint...
De ha már úgyis szóbakerültél, örülhetsz hogy nincs ban, ugyanis a múltkori flamewarod után (tudod, amikor mindenki hülye volt csak te nem, és a fél fórumot kiosztottad oldalakon keresztül) szemrebbenés nélkül kivágtalak volna az oldalról ha lett volna rá lehetőségem.