Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Próféta

Nekem is kéne csomó értelmeset művelnem ma (SonyEricsson szervízt keresni, karórát keresni, backupolni szülők gépéről, tutorialt írni valamiből a belső wikinkre, ezer éve itt porosodó filmeket megnézni stb.). Kíváncsi vagyok, mennyi jön össze ebből. Már 11:23 van, és egyelőre semmi :zomg:

Quote from: Én on 2010-01-24, 00:48:00
kurvaélet, ezen a szaros ubuntun 1 órával előrébb van állítva az óra, és azt hittem még csak háromnegyed 11 van :S Ráadásul ezen az új verzión alig van valami, régebbin volt külön msn/etc kliens meg miegyéb...
Időzóna beállítás?
Elvileg van msn kliens elvileg a 9.10-ben is, csak most az Empathy. Ha nem tetszik, visszarakhatod a Pidgint, ami a korábbi default volt.

Quote from: Darkstar on 2010-01-24, 01:39:36
Ed.: holnap megyek be dolgozni, és akkora kib* nagy hibabejelentést regisztrálok magamnak a rendszerbe jó kis kommentekkel, hogy alig fog beleférni. Ez a kib* kábelnet 2.5 napja megint használhatatlan.
Pedig poén lett volna betelefonálni a kollégáidnak, és úgy bejelenteni a hibát. ;) Egyben szembesülhettél volna azzal is, hogy az átlagos T-* level 1 üszolgos mennyire van a helyzet magaslatán.

.Attila

Quote from: Cloud on 2010-01-24, 11:52:31
Ismeri valaki esetleg ezt a boltot?

http://sakurazaka.hu

Heh.
[spoiler][/spoiler]

teraflare

Quote from: Cloud on 2010-01-24, 11:52:31
Ismeri valaki esetleg ezt a boltot?

http://sakurazaka.hu
Ez most csak egy kockás füzet, vagy vannak benne kanák/kanjik is?
[spoiler][/spoiler]
Viszont a pockyt rég ki akarom próbálni  :P Azért még benézek egyszer

Kvikveg

Quote from: Cloud on 2010-01-24, 11:52:31
Ismeri valaki esetleg ezt a boltot?

http://sakurazaka.hu
A Death Note evoeszkoz-keszletnel azert elkezdtem vigyorogni...  :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Makos

Ott én már fogtam a fejem... :D

Member

Eléggé kieg. shit bótnak tűnik. Mindenhol bögrék, táskák, meg nyakláncok.

Kvikveg

Meg az is vicces, hogy par menupont alatt nincsen semmi.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Xzone

Quote from: Kvikveg on 2010-01-24, 14:05:10
Quote from: Cloud on 2010-01-24, 11:52:31
Ismeri valaki esetleg ezt a boltot?

http://sakurazaka.hu
A Death Note evoeszkoz-keszletnel azert elkezdtem vigyorogni...  :lul:

Merchandising!

Titkos

Mondjuk elég szomorú, hogy ez a MÄR-os bögre már lassan egy éve a D.Gray-man menüpont alá van berakva. ^^"
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


teraflare

Quote from: Kvikveg on 2010-01-24, 14:21:28
Meg az is vicces, hogy par menupont alatt nincsen semmi.
Én egy eredeti Natúrós zoknit akartam. Mint amit a karakterek is viselnek. De nincs semmi zoknijuk  :bruhuhu:

LiaLia

Quote from: kikuchiyo on 2010-01-24, 01:31:12
Quote from: Member on 2010-01-24, 01:27:22
Ez a freudi félreolvasás akasszon is, kinder penguinkém. ::)
Túl sok pszichológiát olvastál/néztél/tanultál mostanában ;)
Egyszerűen csak arról van szó, hogy az elsőre értelmetlen szót a felületes olvasás miatt az agy megpróbálja értelmessel helyettesíteni (az "egy agnilai etgeyem ktuatáasi szreint" effektus).
Quote from: Member on 2010-01-24, 01:35:58
Azért nem teljesen, Alitá-ban egyel kevesebb t van, a te agayd már szintet lépett. :p
[spoiler]Attila, ha van söröd, nyugodtan gyere :D[/spoiler]
:lol:

Quote from: Cloud on 2010-01-24, 11:52:31
http://sakurazaka.hu
egyszer majd elnézek oda, bár jórészt csak bögrék és kulcstartók vannak azokból, amilyen témák engem is érdekelnének :smile: Azért van jópár Vampire Knight-os nyaklánc és nadráglánc is  :whoah: :D
Az édességeket feltétlenül meg kell néznem :D

Kvikveg

Nakedape mi tortent az avaddal? Nem eleg, hogy verengzo, most mar szadomazo szexre is keszulodik? Vagy netan nekrofil?  :zomg: :ejnye:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

csak el van nyomva
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

Felvette a David Hasselhoff(c) szoros mellkast es meg villog is mint egy karacsonyi izzo.  :lol:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Makos

Hát megint szegény epilepsziások... :angyali:

Nakedape

kivettem, mer engem zavart
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

Ez a levagott labu mar jobb, bar az en kedvencem a bologatos. :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

najó, feladtam, a dobozban a tökéletes avatar található, köszöntem
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

Quote from: Nakedape on 2010-01-24, 21:22:01
najó, feladtam, a dobozban a tökéletes avatar található, köszöntem
:)
Deennemispiszkaltalaaak.
Najo csak kicsit. :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Member

Egy evolúcionalista hogyan mondhat olyat, hogy valami tökéletes...?

Nakedape

Quote from: Member on 2010-01-24, 21:26:44
Egy evolúcionalista hogyan mondhat olyat, hogy valami tökéletes...?
úgy, hogy művelt és olvasott kisherceget
[spoiler]amúgy meg nem zárja ki a tökéletességet az evolúció, eszmei alapon, csak nem garantálja, h odajut bármi is, asszem[/spoiler]
[spoiler]amúgy meg vedd úgy, hogy beszóltam :D[/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Member

Tökéletesnek nevezted a dobozban lévő avát, tehát feltételezted, hogy a tökéletes abban jelen van. A szavaid nem türközték, hogy a doboz kinyitásakor maga hozza létre a tökéletest, ami viszont már rejt magában jövőbeliséget, ezáltal az evolúció célját, mivel ha az evolúció elérné most a tökéletességet, önmagát semmisítené meg.

Nakedape

#41154
evolúciónak nincs céja.
a tökéletes fogalma nem semmisíti meg az evol fogalmát.
descart pl,( ha egyáltalán egy mezőben versenyeztetjük és nem, pl a fekete szín léte kizárja a barack gyümölcsöt helyzet)
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Member

De akkor miért létezik? Létezhet valami cél nélkül? Van-e magasztosabb cél, mint alkalmazkodni ahhoz, ami maga is alkalmazkodik?
A tökéletes önmagában nem semmisíti meg az evolúciót, de az egy időben létezésük igen. Miképpen barackszín és fekete sem létezhet egyszerre, hiszen a fekete minden fényt elnyel.

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Nakedape

dehogynem létezhet egyszerre, csak nem egymásból! bal kezedbe barack, jobb kezedben fekete vmi. és így létezhet tökéletes és evolúció egymás melett, csak az evolúció nem magyarázza a tökéleteset. deizmus pl, descartes-i világ. isten ott is tökéletes, és olyan világot teremtett, ami önmagában tökéletes, azaz külön beavatkozások (csodák) nélkül működteti magát, a fiz. törvények által, amiben evol is van. amúgy pont maga az evol sztem nem rendel célt semmihez, csak eredményt, tehát, ha bármilyen célt emlegetsz, akkor már mellécsatolsz egy plusz filozófiát, és akkor már teoretikusan csatolhatsz tökéletességről szóló hitet is.
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

NLZ

De nem azt mondja, hogy egymás mellett nem létezhetnek, hanem hogy egyszerre nem lehetnek. Pl nem lehet egyszerre fehér és fekete valami. Vagy ha keverjük a fehért és a feketét, akkor szürkét kapunk, de az már se nem fehér, se nem fekete.
[reserved]

Én

Quote from: Ramiz on 2010-01-23, 18:32:50
Ööö... :o The troll has been trolled by the trolled troll? Vagy mivan? Becsavarodtam? :confused: