Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Moha

Lol... animemusicvideos.org megfordította a lógóját és a worthy bannerek helyett az unworthy-ket rakja ki. :D Van pár elképesztően gyatra is...

Próféta

Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-04-01, 01:18:32
gmailen viszont a
nevem bármely sorrendben és ".", "-" ill. "_"-kombinációval
már foglalt volt
Azokat asszem nem szándékosan figyeli a gmail (tehát nem számít különbözőnek, ha csak pár pontot toldasz bele).

Quote from: Kvikveg on 2010-04-01, 20:29:14
kv1kv3g -et kicsit nehez lenne bediktalni a telefonba. Mokona ebbol a szempontbol jo lett volna. XD
Nem, kv1kv3g-et használod rendesen, de a telefonba / hivatalos helyre lediktálás céljára meg regisztrálsz egy vezetéknévkeresztnév@gmail.com vagy vezetéknévkeresztnévszületésiév@gmail.com, vagy hasonló címet. Utána a gmailnek megmondhatod, hogy a kettő igazából ugyanaz.

Moha

Quote from: Kvikveg on 2010-04-01, 01:13:04
Ehh ez bosszanto. A freemailes fiokomrol akarok egy gmailesre valtani, mert imap-pal szeretnem kezelni, de a szokasos mar foglalt, mast meg nem birok kitalalni ami nem foglalt es normalis es hozzam kozel allonak erzem. Pfuj.
www.mailbox.hu - egy az egyben gmail rendszer, google szerverei viszik és @mailbox.hu címet kapsz. Hátha ott még nem foglalt a kvikveg... :D

Kuroi Tenshi

Zsugorodik a lábam  :3x3:
Gimiben 43.5-es cipőket hordtam
Egyetem alatt 43-asakat
Ma voltam cipőt venni, két-két cipőnél is
a 43-as kicsit nagy volt, a 42-es pont jó
:3x3:
Infláció van, kisebb lábon élek, mint 4 éve
:haha:

.Attila

42-43? Nekem van 45ös.

Fazék

én meg mostanában voltam kénytelen felújítani a cipőállományomat, mert már egy se maradt, amin ne tátongana valami lyuk, ami folyományaképp meglepően ellenállóképtelennek tűnnek esővel, illetve esős talajjal szemben...

szóval
adidas: 45 1/3
nike: 44 1/2
h&m: 43

akkor erről talán ennyit :)

Kvikveg

Quote from: Moha on 2010-04-01, 23:43:02
Quote from: Kvikveg on 2010-04-01, 01:13:04
Ehh ez bosszanto. A freemailes fiokomrol akarok egy gmailesre valtani, mert imap-pal szeretnem kezelni, de a szokasos mar foglalt, mast meg nem birok kitalalni ami nem foglalt es normalis es hozzam kozel allonak erzem. Pfuj.
www.mailbox.hu - egy az egyben gmail rendszer, google szerverei viszik és @mailbox.hu címet kapsz. Hátha ott még nem foglalt a kvikveg... :D
Ezt hogy az izebe csinaljak? Megegyeztek a google-lal vagy mi? Wow.
Amugy azert valtok, mert a freemail nem tud IMAPot, es most mar osszevissza itthonrol, nemetbol, mindenhonnan levelezek, es zavar, hogy a felet nem latom...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

Quote from: Fazék on 2010-04-02, 00:59:31
akkor erről talán ennyit :)

még jó, hogy vannak szabványok meg nemzetközi
szabványügyi hivatal meg egyebek :haha:
Igen, 43.5 (vagy 43 1/3?) adidasok voltak, 43 Getta
és három-négy random márka deichmann/humanicból,
most a 2-2 42/43 pedig random márkák humanicból

Kvikveg

#42008
Hogy volt az? A szabvanyositast 5 orszagban 6 eltero napon tartjak?

Mas: Regi lepukkant konyhaszekrenyt tapetaval bevonni tok konnyu. Azt hittem tobbet fogok szivni vele.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

noriko

Lol nézegettem gmail neveket szórakozásból, és az 1kupackopasz@-tól foglalt volt a 10kupackopasz@-ig, kivéve a 4-et és a 7-et. Interesting. :D

Grat Draco!!! Hajrá Attila! Én meg betöltöm az utánatok maradt űrt a másik táborban. Csak hogy tartsuk a statisztikát :P
"I wish I could, but I don't want to."

Nakedape

Quote from: noriko on 2010-04-02, 01:25:11
Lol nézegettem gmail neveket szórakozásból, és az 1kupackopasz@-tól foglalt volt a 10kupackopasz@-ig, kivéve a 4-et és a 7-et. Interesting. :D

nos...
azért furcsa hobbi :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

.Attila

Quote from: noriko on 2010-04-02, 01:25:11
Grat Draco!!! Hajrá Attila! Én meg betöltöm az utánatok maradt űrt a másik táborban. Csak hogy tartsuk a statisztikát :P

Olvastam valamit FB-n. Mi történt?

Kvikveg

Quote from: noriko on 2010-04-02, 01:25:11
Lol nézegettem gmail neveket szórakozásból, és az 1kupackopasz@-tól foglalt volt a 10kupackopasz@-ig, kivéve a 4-et és a 7-et. Interesting. :D

Grat Draco!!! Hajrá Attila! Én meg betöltöm az utánatok maradt űrt a másik táborban. Csak hogy tartsuk a statisztikát :P
:eek:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

noriko

Válság van, nem tudták fenntartani a fizetésem. Shikatanai.
Majdnem két év után egész fura reggel otthon maradni!
"I wish I could, but I don't want to."

Lythis

Quote from: noriko on 2010-04-02, 01:51:07
Válság van, nem tudták fenntartani a fizetésem. Shikatanai.
Majdnem két év után egész fura reggel otthon maradni!
Naw, you'll be used to it in no time :D

Kuroi Tenshi

Quote from: noriko on 2010-04-02, 01:25:11
Én meg betöltöm az utánatok maradt űrt a másik táborban. Csak hogy tartsuk a statisztikát :P

Részvétem, és üdv a klubban. Ráday 42-44.

Quote from: noriko on 2010-04-02, 01:51:07
Majdnem két év után egész fura reggel otthon maradni!

Nagyon rá lehet szokni. Én visszalustultam olyan
szintre, amilyenen az egyetem alatt is ritkán voltam

noriko

#42016
Én is attól félek, hogy még jobban ellustulok!  ^^"

ui: na tessék. máris sikeresen elcsesződött a bioritmusom...
"I wish I could, but I don't want to."

Cobra

Mi is tegnap küldtük el az egyik alkalmazottat (igaz már év elején el kellett volna).
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Kvikveg

Quote from: noriko on 2010-04-02, 01:51:07
Válság van, nem tudták fenntartani a fizetésem. Shikatanai.
Majdnem két év után egész fura reggel otthon maradni!
:(
Most ertettem meg mit ertettel a masik tabor erositese alatt.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Quote from: noriko on 2010-04-02, 02:01:36
Én is attól félek, hogy még jobban ellustulok!  ^^"

ui: na tessék. máris sikeresen elcsesződött a bioritmusom...

Az enyém már elcsesződött a sok idő alatt és a dolgot még súlyosbítja, hogy én csak egyszer dolgoztam két hónapot rendes heti 40 órában.
Profession.hu-n szoktam látni időnként hirdetést, hogy ügyvédbojtárt keresnek.

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Rounin


Xzone

Quote
Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-04-02, 20:20:02
Old old is old. Már ezt a fórumot is megjárta párszor a
giant isopod

Discovery híreken friss volt, nekem új volt, szóval :fuk-u:

P.S. Az este ittam, dohányoztam és billiárdoztam.

Kvikveg

#42023
Na most mar az en bioritmusom is paff. Tegnap suru napom volt es 6kor lefekudtem, hogy akkor majd 8kor felkelek es talan festek kicsit. Falat. Na ebbol kis ejjeli maszkalas es ma reggel 9 lett.

Also: a vizvezetekszerelok most vesztettek el az eselyt, hogy kicsereljek a radiatoromat meg a ket csapot mellette. Tegnap reggel csinaltak egy ablakocskat a wc mogotti plehlemezre, hogy kulturaltan nezegethessem a vizoraimat es konnyen hozzaferjek az elzarokhoz. Ma reggel miutan a szilikagel megszaradt, megprobaltam visszatenni a lemezt. Bal alul megakad benne a melegvizora. Fent meg 10 centi hely van, nezegethetem a felso csocsonkokat, tudnam minek. Gratulalunk. A k**va centimetert nem tudjak hasznalni egyesek.
Most felhivtam remelem delutan elintezi. De lehet, hogy inkabb nekem kene levagdosnom a megfelelo reszeeket, mert meg ezt is kepes es elb*ssza. :mad:

edit: na ez itt volt, egy reszelovel jott (lol) aztan elmagyaraztam neki, hogy ez igy nem fog menni es nagyobb ablak kene, de a legjobb lenne ha ideadna a penz-2000 forintot, merthat flexelt is, erre kozolte, hogy a kollegaja a penzes ember, erre en felhivtam, az persze mondta, hogy ok, visszaadjak, erre ez kozolte hogy nincs nala penz es majd holnap beadja. Amikor elment felhivtam a masikat, hogy o nem tudna-e ma jonni a penzzel, erre kozlte, hogy nala most nincs, es majd jovo heten tudja beadni. Aha persze.  Ugyhogy ezt buktam. :b+: Legalabbis NAGYON meglepodnek ha holnap beallitana a penzzel.
Draga flexeles volt.

Hehe, a masik most hivott, hogy holnap reggel hozza a penzt, aztan megbeszeljuk, hogy hogy csinaljak meg, szereznek egy nagyobb ablakot, etc. Na erre kivancsi leszek...
Folyt kov. Ideggyogyo.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Próféta


Kuroi Tenshi

Quote from: Próféta on 2010-04-03, 17:10:52


egy-két hete említettem is, nem tudom már, hogy hol volt,
talán kotakun. Durva.

Kvikveg

Sallala, a mai nap a lakasfelujitas jegyeben festessel telt. Nem gondoltam volna, milyen makacsul tudja tartani magat egy beazasfolt. Ja es megint konyhabutost tapetaztam/tapetazok, de HALLELUJA, a ciganyfurot mar nem kell hasznalnom tobbet. Es szep lesz amikor kesz lesz. :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cobra

Azért ez milyen égő már, hogy Kvikveg annyit barkácskodik egyedül, mint a fórum férfi tagjai összesen :)
Mondjuk én ma anyámmal a régi kerítést bontottam, igaz csak kb 1 órán keresztül.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Rounin

Quote from: Nakedape on 2010-04-03, 22:45:55
[spoiler][/spoiler]

SMBC állandó megfigyelés alatt, szóval ezért nem jár gif. :hehe: