Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Rounin


Fazék


Kvikveg

Quote from: Cobra on 2010-04-03, 22:36:43
Azért ez milyen égő már, hogy Kvikveg annyit barkácskodik egyedül, mint a fórum férfi tagjai összesen :)
Mondjuk én ma anyámmal a régi kerítést bontottam, igaz csak kb 1 órán keresztül.
:lol: Akkor neked is kijutott egy kis barkacsmunka szombatra. XD

Amugy azon rohogtem, amikor tegnap csinaltak a kis ablakocskat, hogy en is flexeltem mar (de utalom, mert ha elengedem vigan megy tovabb a cucc), es en is trutymoztam szilikagellel tobbszor is (azzal fixaltak az ablakot, meg is allapitottuk, hogy annal undoritobb ize nincs, total raragad az ember kezere).
Meg hat volt mar a kezemben furo (az utvefuro opcio egyelore kimaradt), korfuresz (tarthato es fix, az utobbi kivalo), sarokcsiszolo (az de bena egy cucc), szalagcsiszolo, ciganyfuro, es tavaly eletemben eloszor kvazi tapetaztam (visszaragasztottam a lelogo csikot), tegnapelott este szinten. Tegnap eloszor dolgoztam ontapado tapetaval komolyabban (tokjo a konyhabutor, mondtam mar?). Es akkor a csavarhuzo, kalapacs, mindenfele reszelok es csiszolok plusz a festekek/rozsdaoldo meg jonnek ehhez bonuszba. Ja tenyleg meg tavaly osszel visszaragasztottam par labazatcsempet a teraszon. Csodalom, hogy meg nem esett le. Ez ilyen porszivozas utani hirtelen felindulasbol elkovetett barbarkodas volt.
Es most ossze kene szerelnem valamit az ablakocska helyett, hacsak nem ajanl valami nagyon jo alternativat... a dekobolt ajanlotta az alatetnek hasznalt bambuszrolnit mindenfele diszekkel meg a hatan magnessel. Jo otlet lenne, ha nem logna ki az a rohadt vizora a femlap sikjabol. Kenytelen leszek neki valami keretet osszeutni a szokasos 1x2 centis lecekbol.
Szoval most hogy mondod... :lul:

Szerencsere holnapra mar csak egy leflexelt L alaku tartoize reszelgetese meg visszacsavarozasa maradt. A szokasos takaritas-mosas kombo mellett...
Es remelem, hogy holnap ha jon a pali a penzemmel, akkor nem rakja le a redvas kabatjat valahova, mar unom, hogy mindig takarithatok utana. Tegnap majdnem rarakta a tiszta agynemumre!  :zomg: Nem latszik semmi, de a ficko nem a tisztasag megtestesitoje, brrr.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Próféta


Cobra

Egyébként minek dolgozol ennyit a lakáson, amikor nemsokára úgyis kiköltözöl?
Egyébként meg a rozsdás kerítésdrót csak ránézésre porlad megfogásra is, valójában a csipőfogóval alig bírtam néhány helyen elvágni, főleg a feszítődrót fogott ki rajtam. Háztartási barkácsolást meg utálom, de ha valamit muszáj megcsinálni, azt megcsinálom. Legnagyobb élmény most költözéskor a falba fúrás volt. Fürdőszoba egyik fala (persze ahova kellett akasztót rakni) fő tartófal, szépen beleakadt a fúrófej és elforgott a fúróban :D Viszont jó a fúrószár, mert se nem tört el, se nem gyalulódott le. Szobák falai meg gipszkartonból vannak, na abba is élmény valamit rögzíteni.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

noriko

én meg felpillanatragasztóztam a tengerimalac itatójának öntapadókorongját a műanyag terrárium falára. az smafu?! [spoiler] :D[/spoiler]



kviki:  :borul:
"I wish I could, but I don't want to."

Kvikveg

#42037
Eees megkaptam a penzemet! Megnyugodtam, ok meg szereztek par pluszpontot. Nem gondoltam volna... Megegyeztunk, hogy a flexelesert kb mennyi realis, aztan azt kifizettem, es amen. Ajanlott egy megoldast, ami meg talan jo is lenne, de ha talalok valami szebbetjobbat, akkor az lesz. Ugyis le kell festenem azt a hanyas-szurkesfeher lemezt...

Cobra: Azert, hogy amikor eladjuk kicsit tobbert lehessen eladni majd. Vagy ha visszakoltozik anyam ide, akkor ne a hazgyari barna konyhabutort nezegesse. A furdoszobacsempe meg a konyhacsempe persze igy is Tajgetosz-pozitiv, de ahhoz komoly befektetes kene, az meg azert mar tulmutat rajtam... A furdoszobanal gondolkodtam valami csempefestekes megoldason, de az is sok munka es szerintem az eredmeny elegge hanyas lenne.
Ja es a teraszon valamivel le kene ragasztanom a felpondorodo PVC-t... ennek sosincs vege. (Tenyleg erre van valakinek otlete? Beton van alatta.)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cobra

PVC ragasztó, de szerintem ha már feljött, akkor vissza már nem nagyon lehet ragasztani.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Kvikveg

#42039
Sosem volt leragasztva. Az elozo is csak ra volt teve, de az vastagabb volt, es gumiszerubb. Es osregi es ocsmany. Ennel nem szamitottam ra, hogy felpondorodik. :/
edit: http://www.selena.hu/cms/?__page_id=1439 Ez igeretesnek tunik, csak enm 15 kilos kene.  :lul:
edit2: ja, belteri. :/
Ezeknel vettem a cuccot, es ez: http://www.diego-romania.ro/kiegeszitok_kellekek_termek.php?id=5996285590969 van naluk, de semmi info, hogy kulteri vagy belteri, etc. :/
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cobra

Elbuszozol a Baumax-ba és megnézed mit kapni. Kültéri nem tudom létezik-e egyáltalán belőle, PVC-t ugye nem szokás kültérre rakni, mert megfagy.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Kvikveg

Quote from: Cobra on 2010-04-04, 15:51:33
Elbuszozol a Baumax-ba és megnézed mit kapni. Kültéri nem tudom létezik-e egyáltalán belőle, PVC-t ugye nem szokás kültérre rakni, mert megfagy.
http://www.murexin.hu/front_content.php?idart=850
Ez pl kulterre is jo, bar az igaz, hogy nem szokas kulterre.
Hat igen, ebbol Baumax lesz... meg technokol. :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

chilip

miért nem rögtön sulifix vagy cellux?  :haha:

Kvikveg

Istenem ez a windows.... a start nemuben van egy blabla nevu program, van egy menupontom amiben szinten szerepel ugyanezen neven, de mivel nem tudom ugyanoda mutat-e az egyiket atneveztem, es megprobalom betolni a masik melle, de nem, az neki nem jo, felul akarja irni a masikat. ÁÁááá
Ok, legalabb ugyanoda mutat.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Xzone

Kvikveg, neked kellene egy Twitter account.

Kvikveg

Quote from: Xzone on 2010-04-04, 18:12:26
Kvikveg, neked kellene egy Twitter account.
:lol:
Legalabbis neha... amikor kiutkozik a rizsazos venam. Bar az nem jo, az nem tobbnyire write-only? En azert a valaszokat is olvasom...
Kulonben is: "Username has already been taken" :( Dzsihad lesz itt, mar latom.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Bicskei

Krisztus Feltámadt! Áldott Húsvétot! Христос воскресе! Воистину воскресе! Cristo é risorto! Buona Pasqua! Christ has risen! Happy Easter! Jesus ist aufgestanden! Frohe Ostern! avagy Boldog Nyulat..
Ultras liberi

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Cloud

Eset havi kód akinek köll:


AZNDCU
https://www.eset.hu/pcguru

Érvényes: 2010.06.15

Kvikveg

#42049
Quote from: Nakedape on 2010-04-04, 23:29:21
hova?ű
http://auto.indavideo.hu/video/Trabant_gyar
Uhh, ez szep... ahogy rugdossa, meg nyomkodja, hogy rendesen illeszkedjen az ajto meg a motorhazteto az sirnivalo.

edit:
A mai nap tanulsaga: a gipszkarton (vagy mi) faldarab nehez.

Nem akarok holnap dolgozni menniiii, neeeeem, anyuuu! 7kor vesz fel a taxi, milyen embertelen mar ez? Es meg be se pakoltam, bleh.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

motifator

Most nem szeretem a munkámat  :aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :falba: :bruhuhu:
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Member

De nehéz kiejteni azt a szót, hogy "vérliberális". :eek:

Én

Quote from: Member on 2010-04-06, 16:54:58
De nehéz kiejteni azt a szót, hogy "vérliberális". :eek:
Minden vércsoportnak azonos jogokat és szabadságot! Szabadság, egyenlőség, Rh-összeférhetőség!

Bicskei

Ultras liberi

Member

Keleten asszem tényleg komolyan befolyásoló tényezőnek tekintik.

Draconire


kikuchiyo

Én holnaptól nem leszek két hétig. Addig is jó szórakozást.
Failure is the default option

Member

Menten megölöm magam. Hiába mentegettem folyamatosan a 4 órája tartó gépelésemet, a Word nem tette és most egy áramszünet elvitt mindent.

Kuroi Tenshi

Quote from: Member on 2010-04-07, 13:42:20
Hiába mentegettem folyamatosan a 4 órája tartó gépelésemet, a Word nem tette

ezt hogy a fenébe csináltad?
azt hittem egy ctrl + s kombinációt már nem lehet elszúrni,
de ezek szerint mégis?...
Nem lehet, hogy más néven mentetted, máshová, és most
egy régebbi fájlt nyitottál meg? Legutóbbi dokumentumokat
nézd át

Member

#42059
A kis floppyra szoktam kattintani, nem használom a legtöbb billentyűzetkombót. Meg elvileg van olyan benne, hogy gyorsmentés, de azt sem csinálta. Ez a szakdogám közben is eljátszotta, mintha addig nem mentene, amíg nem lépek ki belőle.

Nem, trolling4 a doksim neve, azt nyitottam meg.

EDIT: Last modified: 12:15. Büdös lóf*szt, a dátumot átírta, csak a tartalom hiányzik.