Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Bruce

Quote from: .Attila on 2010-09-01, 20:55:51
Quote from: Makos on 2010-09-01, 20:55:31
Végigolvastam....
Egyáltalán mit lehet rárakatni? :ejj:

OTP logo-t.

Quote
4 A társadalom általánosan elfogadott erkölcsi-etikai normáit, valamint a közízlést sértő
11 Bármilyen módon megbotránkoztat, provokál vagy ilyen jellegű érzet keltésére alkalmas
19 Bűncselekménnyel, illegális, jogsértő tevékenységgel kapcsolatos tartalmat hordoz, ideértve lőszerek, fegyverek, robbanószerek, közbiztonságra veszélyes eszközök megjelenítése
20 Erőszakra, gyűlöletre, antiszociális, közbiztonságot veszélyeztető magatartásra utal
25 Társadalmilag nem elfogadott csoportokkal, személyekkel, helyszínekkel, szimbólumokkal kapcsolatos

Hát, a kiemelt részek még ezt is kétségessé teszik...  :hehe:

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Moha

Quote from: Bruce on 2010-09-01, 21:36:35
Hát, a kiemelt részek még ezt is kétségessé teszik...  :hehe:
:lol:

Rakatok rá egy sima kék-fehér csíkozást... egy igazi otaku úgyis tudja, mit jelent. :haha:

Member

Haha, 3 másodperc alatt esett le. :D
Amíg nem vörös-fehér az a csík... ::)

Darkstar

Nekem hálisten csak egyszer kellett elintézni (akik már itt voltak, emlékezhetnek, hogy milyen jó pár hét ment el némi hamisítással és egyebekkel :D), azóta automatikusan küldik az újat ugyanazzal a mintával, ami még mindíg bejön. És még mindíg mindenhol megnézik. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kikuchiyo

Quote from: Darkstar on 2010-09-01, 22:54:58
És még mindíg mindenhol megnézik. :D

Kész csoda, hogy nem visznek el láncban minden alkalommal :)
Failure is the default option

Darkstar

Most miért, annyira nem is vészes.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Moha

Quote from: Darkstar on 2010-09-01, 22:54:58
Nekem hálisten csak egyszer kellett elintézni (akik már itt voltak, emlékezhetnek, hogy milyen jó pár hét ment el némi hamisítással és egyebekkel :D), azóta automatikusan küldik az újat ugyanazzal a mintával, ami még mindíg bejön. És még mindíg mindenhol megnézik. :D
OTP-nél mindig fel kell töltened, akkor is, ha ugyanazt a képet akarod. A Shinobu-sat nekem is megnézték mindenhol.
Most csináltam egyet "a la japán" : ha abba is belekötnek, hogy japán térképe, pagoda, tokyo tower és shiba inu van rajta, akkor menjenek a tudják hova!  :uzi:

Apropó, a tieden mi is volt, Darkstar? :)

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga

Quote from: Moha on 2010-09-02, 00:05:11
OTP
Mit keresel az OTP-nél? Inkább tartanám a pénzem malacperselyben mint náluk. Keress egy normális bankot.

Makos

Na mondjuk ez teljesen igaz.

Moha

Citibankhoz anno át akartam menni, mert ugye ott volt a 0 ft-os bankszámla, de mikor kiderült, hogy ahhoz havi 150 nettót kéne keresnem, akkor hagytam a francba.

Member

Nekem pl. 20 km-es körzetben nincs más bankom.

Member

Ez most Kviki-s post lesz:
Nem kell valakinek vagy ismerősének egy tündéri, kb. fél éves golden retriever kicsinyített mása?

Zsiga

Quote from: Moha on 2010-09-02, 09:20:02
Citibankhoz anno át akartam menni, mert ugye ott volt a 0 ft-os bankszámla, de mikor kiderült, hogy ahhoz havi 150 nettót kéne keresnem, akkor hagytam a francba.
Ideje lenne akkor most körülnézni, nagyjából minden banknál van ingyenes számlavezetés, van ahol már minimálbértől.

Kuroi Tenshi

Quote from: Moha on 2010-09-02, 09:20:02
Citibankhoz anno át akartam menni, mert ugye ott volt a 0 ft-os bankszámla, de mikor kiderült, hogy ahhoz havi 150 nettót kéne keresnem, akkor hagytam a francba.

Évek óta Raiffeisenes Alapszámlám van, 0 havidíj,
nincs kereset megkötés, van ingyen netbank; és még
dombornyomott kártyám is van ehhez a számlához,
igaz annak már van 3-4k éves díja.
Nem a reklám helye, biztos más bankoknál is van ilyen,
merthát őket is a verseny vitte rá. Mondom banknál,
az OTP az nem az :hehe:

Selmo

Könnyen dumálnak a pestiek, ahol 600 ATM/kerület van, de én egyszer fél napig nézegettem a bankokat és mindegyiknél az volt a gond, hogy jó esetben 1-2 ATM-jük van a városban (természetesen a másik végén), de inkább egyse. Szóval maradt az OTP mert abból viszont van 20.

A tökéletesség unalmas.

Fazék

Quote from: Selmo on 2010-09-02, 22:09:42
Könnyen dumálnak a pestiek, ahol 600 ATM/kerület van, de én egyszer fél napig nézegettem a bankokat és mindegyiknél az volt a gond, hogy jó esetben 1-2 ATM-jük van a városban (természetesen a másik végén), de inkább egyse. Szóval maradt az OTP mert abból viszont van 20.
évente kb 3x fordulok ATM-hez, szóval részemről kb pont ez az egyik legjelentéktelenebb szempont. :)

Selmo

Ha tudnék mindenhol kártyával fizetni engem se érdekelne, de ugye...

A tökéletesség unalmas.

Fazék

Quote from: Selmo on 2010-09-02, 22:13:54
Ha tudnék mindenhol kártyával fizetni engem se érdekelne, de ugye...
kb évente 3x fizetek boltban kártyával :D

[spoiler](na jó, szóval beismerem, csalok, mert nem kártyára kapom a fizetésem :D)[/spoiler]

Xipe

Quote from: Selmo on 2010-09-02, 22:13:54
Ha tudnék mindenhol kártyával fizetni engem se érdekelne, de ugye...

Vegulis tudnal, de boltos nem fogja felvenni a telefont miattad.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Kvikveg

[spoiler=blaa blaa blaa]Nos. Ma kihalasztam a fagyasztombol a husszeleteket amik mar kokorszaki leletnek minosulnek (bar tokeletesen jonak neztek ki), es alkalmaztam rajuk a "lusta dog vagyok" fozesi modszert - retegelve hus+fuszerek+hagyma, lefedni, goto mikrohullamu.
Most van valamim, aminek sok leve van.
Remelem nem fogok megdogleni tole.[/spoiler]
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Darkstar

Hát, ha melegítéskor nincs szaga, akkor még elvileg jó (bár hogy mikrónál működik-e...)
Nálunk szerencsére itt a macska, ha az megeszi, akkor az alkalmas emberi fogyasztásra is.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kikuchiyo

Hát a mi macskánk aligha alkalmas ennek az eldötésére, mert rengeteg elsőfajú hibát vét (azaz otthagy egy csomó mindent, ami tökéletesen fogyasztható lenne).
Failure is the default option

Xipe

Quote from: Kvikveg on 2010-09-03, 00:36:02
[spoiler=blaa blaa blaa]Nos. Ma kihalasztam a fagyasztombol a husszeleteket amik mar kokorszaki leletnek minosulnek (bar tokeletesen jonak neztek ki), es alkalmaztam rajuk a "lusta dog vagyok" fozesi modszert - retegelve hus+fuszerek+hagyma, lefedni, goto mikrohullamu.
Most van valamim, aminek sok leve van.
Remelem nem fogok megdogleni tole.[/spoiler]

i can haz joor stuffz?
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Nakedape

Quote from: kikuchiyo on 2010-09-03, 00:50:42
Hát a mi macskánk aligha alkalmas ennek az eldötésére, mert rengeteg elsőfajú hibát vét (azaz otthagy egy csomó mindent, ami tökéletesen fogyasztható lenne).
éés már előre félek, hogy ezt mennyire nem fogják felfogni...
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Moha

Quote from: Zsiga on 2010-09-02, 16:28:36
Ideje lenne akkor most körülnézni, nagyjából minden banknál van ingyenes számlavezetés, van ahol már minimálbértől.
Szét fogok, de elég aktívan használom a bankszámlámat és a kártyámat, szóval sok dolgot figyelembe kell vennem.
Quote from: Selmo on 2010-09-02, 22:09:42
Könnyen dumálnak a pestiek, ahol 600 ATM/kerület van, de én egyszer fél napig nézegettem a bankokat és mindegyiknél az volt a gond, hogy jó esetben 1-2 ATM-jük van a városban (természetesen a másik végén), de inkább egyse. Szóval maradt az OTP mert abból viszont van 20.
Na ez meg a másik. Nálunk is szerintem OTP automatából több van a városban, mint a többi bankéból összesen... Csak 1 km-es körzetünkben van 3 OTP automata, míg más bankból egy sem.
És én is havi 2x szoktam ATM-et használni, mert van ahol csak KP-val lehet fizetni, az idegen automatából viszont nem mindig ingyenes a felvét a többi banknál sem.
Quote from: Fazék on 2010-09-02, 22:14:48
kb évente 3x fizetek boltban kártyával :D

[spoiler](na jó, szóval beismerem, csalok, mert nem kártyára kapom a fizetésem :D)[/spoiler]
Ja, hát így könnyű. ::) Ellenben én nem szeretek sok kp-t hordani. Kényelmesebb a kártya és még számolgatni sem kell, hogy jól adtak-e vissza.

Kvikveg

Quote from: Xipe on 2010-09-03, 00:53:36
i can haz joor stuffz?
:P XD

Quote from: Darkstar on 2010-09-03, 00:41:06
Hát, ha melegítéskor nincs szaga, akkor még elvileg jó (bár hogy mikrónál működik-e...)
Nálunk szerencsére itt a macska, ha az megeszi, akkor az alkalmas emberi fogyasztásra is.
Nem, normalis volt, nem volt budos... bar nem tudom hogy szagolgathattam volna, mivel fagyottan raktam ossze es legkozelebb mar fott allapotban jott ki a mikrobol.
Azert az ugyanilyen idos hallal ezt nem fogom kiprobalni...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Xipe

Quote from: Kvikveg on 2010-09-03, 01:39:25
Quote from: Xipe on 2010-09-03, 00:53:36
i can haz joor stuffz?
:P XD

Quote from: Darkstar on 2010-09-03, 00:41:06
Hát, ha melegítéskor nincs szaga, akkor még elvileg jó (bár hogy mikrónál működik-e...)
Nálunk szerencsére itt a macska, ha az megeszi, akkor az alkalmas emberi fogyasztásra is.
Nem, normalis volt, nem volt budos... bar nem tudom hogy szagolgathattam volna, mivel fagyottan raktam ossze es legkozelebb mar fott allapotban jott ki a mikrobol.
Azert az ugyanilyen idos hallal ezt nem fogom kiprobalni...

Francba, tulelted...
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Ramiz

Quote from: Zsiga on 2010-09-02, 00:10:24
Quote from: Moha on 2010-09-02, 00:05:11
OTP
Mit keresel az OTP-nél? Inkább tartanám a pénzem malacperselyben mint náluk. Keress egy normális bankot.

Sok ATM-jük van, ingyenes diákszámla (amikor én pár éve körülnéztem, nem találtam sok ilyet emlékeim szerint) és netbank, valamint úgysem volt rajta sok pénz soha, tökmindegy volt, hogy melyikhez megyek, és lásd 1.

De most, hogy már keresek is havonta, lehet, hogy keresnem kéne egy normális bankot. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: Xipe on 2010-09-03, 03:08:05
Quote from: Kvikveg on 2010-09-03, 01:39:25
Quote from: Xipe on 2010-09-03, 00:53:36
i can haz joor stuffz?
:P XD

Quote from: Darkstar on 2010-09-03, 00:41:06
Hát, ha melegítéskor nincs szaga, akkor még elvileg jó (bár hogy mikrónál működik-e...)
Nálunk szerencsére itt a macska, ha az megeszi, akkor az alkalmas emberi fogyasztásra is.
Nem, normalis volt, nem volt budos... bar nem tudom hogy szagolgathattam volna, mivel fagyottan raktam ossze es legkozelebb mar fott allapotban jott ki a mikrobol.
Azert az ugyanilyen idos hallal ezt nem fogom kiprobalni...

Francba, tulelted...
Meg ne legyel szomoru, ma ebedre fogom enni. Tegnap csak szagolgattam. :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.